Author Topic: Inter-Milan  (Read 8332 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
Odg: Inter-Milan
« Reply #50 on: Veljača 25, 2013, 18:03:29 pm »
Sta sve neces procitati na ovom forumu od toga da je Ranokia kriv za gol,     
ja nisam nesto pretjerano pratio ranokiju ali su ga ovdje stalno pljuvali i sinoc sam malo pazljivije pratio njegovo kretanje i lik je stvarno katastrofa.lose postavljanje los 1na1 kriv je za gol itd.za njega je Juan Jesus izmislio fudbal.

SEMPER FIDELIS

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Veljača 25, 2013, 22:38:01 pm »
Eto da i ja svoj dio uvreda iznesem, ali ću to napraviti na malo finiji način:

1. Jako loši su bili; Juto, Guarin, Ranochia pa čak i Palacio i Riky. Zašto mislim tako?? Fućkaš ti obranu koja nema muda iznjeti loptu iz faze obrane, i fućkaš igrače bez muda, a ovi su baš takvi, skaču ko zečevi, ne ulaze u duele, kao da su bez krvi. U stvari sam siguran da nisu igrači i kapaciteti za nešto veliko. Po meni ili jesi ili nisi, a ovi to nisu. na žalost mi nemamo novaca za bolje i to je Ot!!!  

Ali... tu postoji jedno veliko ali!!!! Pa nisu ti igrači kupljeni baš za kikiriki i od njih se očekuje više, a problem je što oni to nisu u mogućnosti dati ( sada sam 100% siguran u to) Kako je moguće da netko košta 11 mil Eura ili 9 mil Eura a ne poznaje osnove nogometa?!?!
Što se napada tiče, Palacio nije moćan lik, a nama takav treba i od njega se očekuje da bude moćan. On može biti od pomoći, solidan je igrač, ali nije top klasa ( Militu mi nije do koljena)

2.Solidni ili dobri su bili; Handanović ( čak i odličan ), Cuchu ( dobar = mislim na borbenost i htjenje), Zanetti, Jesus, iznenadio me Sceloto sa golom i puno boljim zatvaranjem krila od Rikya i Guarina koji su ponavljam Livade!!!!
Cassanao solidan, u usporedbi sa Riki Guarin kombinacijom, on je Ferrari za njih. Za kraj ostaje Gargano, kojega osobno ne volim jer imam osjećaj da je limitiran, ali u usporedbi sa fantastičnim dvojcem on je jučer bio odličan

Na žalost, nemamo više veliki Inter i pitanje je kada ćemo opet biti veliki. Treba se zadovoljiti sa sadašnjim stanjem te svaku pozitivnu promjenu dočekati sa oduševljenjem.
Jučer, realno bod je ko kuća jer da je Balo uvalio što je trebao bilo bi prvo poluvrijeme 0:3 i doviđenja, ovako, ponavljam, ODLIČAN BOD!!!!
« Last Edit: Veljača 25, 2013, 22:41:14 pm by Antonio »

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Veljača 25, 2013, 23:33:42 pm »
ja nisam nesto pretjerano pratio ranokiju ali su ga ovdje stalno pljuvali i sinoc sam malo pazljivije pratio njegovo kretanje i lik je stvarno katastrofa.lose postavljanje los 1na1 kriv je za gol itd.za njega je Juan Jesus izmislio fudbal.
Zasto neko uvijek mora biti kriv za gol, zar je nemoguce da protivnik nekad odigra dobru akciju i da izigra odbranu, ne kod nas uvijek mora neko biti kriv, ako je neko kriv za gol onda je to nagatomo jer mu je pobjegao el sharawy... mada realno ono je bila odlicna lopta boatenga i fenomenalna realizacija jer ono uopste nije bilo jednostavno i garantujem da je bio neko od nasih tipa palacio da ne bi zabio... Ko je kriv za to sto Ranokia ostaje 1 na 1 sa protivnickim napadacima? koliko smo mi sinoc imali situacija da nas napadac trci 1 na 1 na protivnickog branica? niti jednu jedinu... dajte malo objektivnije gledajte stvari, ja ponavljam pod mourinhom kad smo imali lucia i samuela citava ekipa je zajedno radila i u napadu i u odbrani. Uostalom imali smo lucia i samuela i sezonu poslije triplete pa nas nije pobjedio samo ko nas nije napao, a smijesni salke se ispisao po nama... al ne za sve je kriv ranokia  ;)

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Veljača 26, 2013, 01:50:34 am »
Uostalom imali smo lucia i samuela i sezonu poslije triplete pa nas nije pobjedio samo ko nas nije napao, a smijesni salke se ispisao po nama... al ne za sve je kriv ranokia  ;)

preporucujem ti od srca da tu utakmicu Inter - Schalke ponovo pogledas i vidis ko je bio stoperski dvojac i ko je kriv za 5 komada  :male85:

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #54 on: Veljača 26, 2013, 04:17:22 am »
 :D :D :D :D dakle i ovdje je Ranochia kriv za 5 sto su popili no coment ..Bili su tu veliki Matrix Cordoba Maicon Nagatomo Ranochia Chivu dakle Ranko i ako je bio starter ne moze sam bit kriv za potop jbg najbolje je a po svemu sudeci rjesit ga se  lik je kriv neka ga otjeraju iz intera jer on je resenje svi problema koje inter ima trenutno evo naso sam pozvane za spomenutu sramotu ... :D :D umjesto njega dolazi nam jos veci panj Andreoli na ljeto tako da mozemo ocekivat jos humora .
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=36199&L=en

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Veljača 26, 2013, 08:54:24 am »
Zasto neko uvijek mora biti kriv za gol, zar je nemoguce da protivnik nekad odigra dobru akciju i da izigra odbranu, ne kod nas uvijek mora neko biti kriv, ako je neko kriv za gol onda je to nagatomo jer mu je pobjegao el sharawy... mada realno ono je bila odlicna lopta boatenga i fenomenalna realizacija jer ono uopste nije bilo jednostavno i garantujem da je bio neko od nasih tipa palacio da ne bi zabio... Ko je kriv za to sto Ranokia ostaje 1 na 1 sa protivnickim napadacima? koliko smo mi sinoc imali situacija da nas napadac trci 1 na 1 na protivnickog branica? niti jednu jedinu... dajte malo objektivnije gledajte stvari, ja ponavljam pod mourinhom kad smo imali lucia i samuela citava ekipa je zajedno radila i u napadu i u odbrani. Uostalom imali smo lucia i samuela i sezonu poslije triplete pa nas nije pobjedio samo ko nas nije napao, a smijesni salke se ispisao po nama... al ne za sve je kriv ranokia  ;)

Pazzo, pogledaj dobro akciju kod njihovog gola. Boateng dodaje loptu, ona nema kome ići nego El Shaarawyju u sprintu. A Ranocchia čeka kao da će Boateng na njega ići (a već je Juan izašao na njega), odnosno prekasno shvaća akciju. Pa mislim, to ja vidim, ja vidim da nema drugog riješenja nego lopta El Shaarawyju, a kamoli to ne mora osjetiti i znati branič Intera. Naravno, ne kažem da je samo Ranocchia kriv, mali Yutac je čak i više, ali definitivno je Žabac trebao bolje reagirati, odnosno shvatiti akciju.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Veljača 26, 2013, 09:09:05 am »
Bod ko kuca ! stvarno ovdje ljudi svasta pisu..
In Strama we Trust!

Offline Antonio+

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #57 on: Veljača 26, 2013, 10:02:46 am »
Ovo je jedna od najnakaradnijih ekipa Intera koje sam ja vidio za svojih 30 god.

Bez ikakvog plana sastavljena ekipa, nema ni glavu ni rep.

Jedino sto valja je Handanovic, ovo sve ostalo nije niti ce ikada biti materijal za Inter.

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Veljača 26, 2013, 11:16:33 am »
preporucujem ti od srca da tu utakmicu Inter - Schalke ponovo pogledas i vidis ko je bio stoperski dvojac i ko je kriv za 5 komada  :male85:

ja napisem da smo imali istu ekipu i sezonu poslije, ali ti izvuces samo ono sto tebi odgovara, al nebitno za sve je kriv ranokia... u onoj utakmici nam ne bi pomogli maldini i nesta s obzirom na propuh koji je vladao po krilima a koji je posljedica sistema igre a nikako jednog igraca u timu  ;)

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Veljača 26, 2013, 13:13:26 pm »
kaj se živcirate, stiže john carew  :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Veljača 26, 2013, 14:09:09 pm »
kaj se živcirate, stiže john carew  :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:
frende da li je on mozda kad igrao u Romi ness se pokusavam sjetit a jeste sigurno  sjecanje me sluzi za sad i bio je smjesan u romi jos je ajmo reci tad mozda i bio u takmicarskoj formi  :D :D :D :D
sto se tice njega nemam nista reci osim da je najbolji bio u valenciji kasnije gdje god je igrao bio je prosjek i jos jedan veoma los potez interove uprave al tako je kad se nema plana i organizacije nemozemmo bolje ni ocekivat bolje nekad nikog i ne dovodit neg nekog dovest i mislit da si rjesio problem a problem je i dalje tu dakle opet ce mo ostat bez LP i naredna sezona bit ce ista kao ova i prethodna  ;) :interflag: :interflag: :interflag:izvinjavam se za  :offtopic:  ;)

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #61 on: Veljača 26, 2013, 14:13:46 pm »
ne znam kako je ovo los potez uprave!? citam i po FB i drugim forumima kako ljudi pljuju po ovom transferu ali jednostavno drugog igraca nismo mogli dovesti jer je zavrsen prelazni rok.Planiralo se da milito igra ali povreda ga je sprijecila,i ovo je jedina opcija.vise bi volio da je dosao henry ili nistelroy sto se pricalo ali ni ovo nije lose.Ovo je samo privremeno rijesnje

SEMPER FIDELIS

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Veljača 26, 2013, 14:49:54 pm »
Istina, ali kako si jedan veliki klub može dopustiti doći u ovakvu situaciju. To je mislim pravo pitanje. Kako misliš planiralo se da Milito igra. Naravno da se planiralo, ali zar ozljeda bilo koga nije moguća? Kako jedan veliki klub i to ne planira? Strašno!
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Veljača 26, 2013, 14:59:49 pm »
MOzda Carew ako dodje i pocne zabijat nasi sa njim produze na 2-3 godine hehehh inter je uvek bio human klub i primjera radi Doso Rocco otiso Livaja to sve prica govori ako nista ovaj momak ima volju i zelju za napredkom da nesto postigne u zivotu gdje je volja Rocu ili Carewu mislim kako ces ocekivat od igraca tipa Milito da iznese sam sezonu na svojim ledjima trebas razmisljat na neku ozljedu mislim tu je kriv inter sa svojim potezima koga krivit sami su sebi zacerali ...svaka velika ekipa ima jaku i siroku klupu a inter nema nista ..Slazem se s Nikolom  :thumbup: :thumbup:
« Last Edit: Veljača 26, 2013, 15:01:57 pm by Adnan »

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Veljača 26, 2013, 15:37:58 pm »
Istina, ali kako si jedan veliki klub može dopustiti doći u ovakvu situaciju. To je mislim pravo pitanje. Kako misliš planiralo se da Milito igra. Naravno da se planiralo, ali zar ozljeda bilo koga nije moguća? Kako jedan veliki klub i to ne planira? Strašno!
e to te ja pitam. Ja sam rekao kad je doveden, a i sad sam ubjedjen da je dovodjene rokija pranje para il neka slicna mucka, uglavnom nisu cista posla... Zasto je doveden i koja je njegova uloga nikom nije jasno, mozda je higenicar i pregleda ih prije utakmica... Al zasto nije barem vracen Longo il zasto Livaja nije ostao, neozbiljno je da jedna ekipa koja hoce u LP i sta sve ne ima jednog napadaca.  :inter8:

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Veljača 26, 2013, 15:46:52 pm »
Bod ko kuca ! stvarno ovdje ljudi svasta pisu..
Ponekad mi se sere od tih upisa. :wc:
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #66 on: Veljača 26, 2013, 16:19:01 pm »
šta ste se natakarili na ranokiju ko da je uvijek on kriv, a čovjek na početku sezone bio najbolje ocijenjen štoper u europi, sječam se trrenutaka u sezoni 2010-2011 i 2011-12 kada su se samuel i lucio (pogotovo lucio) valjali po terenu pa se navijači nisu toliko žalili ko sad.
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Veljača 26, 2013, 16:31:38 pm »
Ranocija je odlican a to sto pljuju po njemu je neka druga prica... Al eto nek morati i njega proda kad je takva katastrofa pa nek dovede kako super pojacanje od 35 godina ;D  :bang:

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Veljača 26, 2013, 20:24:22 pm »
Ranocija je odlican a to sto pljuju po njemu je neka druga prica... Al eto nek morati i njega proda kad je takva katastrofa pa nek dovede kako super pojacanje od 35 godina ;D  :bang:
Čekaj malo, jel to neka zajebancija? Ranocchia dobar? Može biti dobar samo na paraolimpijadi. Tip nema veze, rupa, rupetina. Nebrojeno puta dokazano. Kada bi sad išao pisati na kojim je utakmicama zajebo gol bio bi to najduži post u povijesti ovog foruma.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #69 on: Veljača 26, 2013, 21:15:14 pm »
ja sito mislim da se pretjeruje u svezi Ranocchije.. sad je u nekoj silazoj putanji forme kao i cijeli inter i to mu je najveći problem.. nit naša veza, nit naši bekovi dobro zatvaraju i igraju obranu a o napadačima neću ni pričati.. hoću reći da puno više on ispada direktni krivac nego što zaslužuje, nemoguće je počepiti rupe koje cijela ekipa ostavlja u posljednje vrijeme.. :žuti karton:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Veljača 26, 2013, 23:05:03 pm »
ja napisem da smo imali istu ekipu i sezonu poslije, ali ti izvuces samo ono sto tebi odgovara, al nebitno za sve je kriv ranokia... u onoj utakmici nam ne bi pomogli maldini i nesta s obzirom na propuh koji je vladao po krilima a koji je posljedica sistema igre a nikako jednog igraca u timu  ;)

pa jbt spominjes samuela i lucia i schalke da se posrao po nama.. a taj panj je kriv za 4 gola, ne znam je li i sebi zabio koji mislim da jeste, chivu u 4 dana popio 2 crvena. znaci kad je najvise trebalo Lucio i Samuel nisu igrali.  a chivu i ranokija izvodili ludorije.

samo da se osvrnem sto je grande presidente rekao majmunu da bi trebalo i mlade koristiti, naravno misleci ako je ulozio 15 mil. u kovacica da bi i trebao igrati a ne da mu unistava karijeru kao sto je unistio couthinu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Veljača 27, 2013, 06:17:43 am »
Čekaj malo, jel to neka zajebancija? Ranocchia dobar? Može biti dobar samo na paraolimpijadi. Tip nema veze, rupa, rupetina. Nebrojeno puta dokazano. Kada bi sad išao pisati na kojim je utakmicama zajebo gol bio bi to najduži post u povijesti ovog foruma.

Ono što je nraguz rekao ,to je najveći problem,ne zna čitati igru,  :awerjjfe: drago mi je samo da su i drugi to uvidjeli,još draže bi mi bilo da je suprotno, te  da se od   njega  s obzirom na  njegove godine očekuje da  bude budućnost Intera , međutim to nije nažalost slučaj ,te bih radije da bude legenda u sieni,cataniji ili negdje drugdje,....o ovom boldanom sam već i ja razmišljao  :think:

« Last Edit: Veljača 27, 2013, 06:31:52 am by EL CUCHU 19 »

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #72 on: Ožujak 01, 2013, 08:25:56 am »
Za prvi gol je ISKLJUCIVI krivac Cassano koji je isao drkat s loptom na centru odigravajuci ono sto se iz aviona vidjelo da ce odigrati. Nagatomu je pobjegao zato jer je Yuto krenio trcat kontru a Cassano je predugo cekao s odigravanjem. A sto se tice Ranocchie, ja nisam bas tako jako kritican, ali cinjenica je da ne zna citat igru i da je sporiji. No jak je u skoku, dobar je u iznosenju lopte i inace je sad u padu forme kao i svi....