Author Topic: Mateo Kovačić  (Read 25397 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: Mateo Kovačić
« Reply #275 on: Lipanj 16, 2015, 14:15:31 pm »
evo, najnovija je vijest trampa kova- balavo tele
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #276 on: Lipanj 16, 2015, 16:05:58 pm »
evo, najnovija je vijest trampa kova- balavo tele
Izvini sto pitam a ko je Balavo tele stvarno nisam u toku  :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #277 on: Lipanj 16, 2015, 17:08:10 pm »
Ma cim se krene uveliko pisati, nesto sigurno ima.. Mozemo se vec postaviti da je Kovacic bivsi, sta da se radi idemo dalje.. Mancinija samo titula moze oprati od ovog (koju naravno nece osvojiti jer nema sredstava)

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #278 on: Lipanj 16, 2015, 18:12:39 pm »
mancini nije trener za inter. nama treba klopp, wenger i sl. sposoban napraviti rezultat uz istovremeno razvijanje igrača. svaka čast manciniju al on to ne zna. sve u svemu, veliki promašaj. da su dobili neki novac, rekao bi ajde al ovako...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #279 on: Lipanj 16, 2015, 19:09:33 pm »
mi nismo sposobni ni prodati dragulj a kamoli prosječnog igrača. Umjesto da stalno govorimo kako je najbolji na svijetu,Mancini stalno izjavljuje kako je loš,kako mu fali ovo,kako mu fali ono. juve onog panja morati navikao a čovjek u super jakom juventusu zabio 8 golova. Posrečilo mu se na kraju i on je sada vrijeda 35-40 mil.palermo dybalu proda za jebenih 40 mil a mi kovi nemozemo za 25 mil- Mi kao da namjerno rušimo cijene svojim igračima. Uprava me podsječa na onu hajdukovu,koja je za mene najnesposobnija i najgluplja(isprike svim hajdukovcima ali jbg)

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #280 on: Lipanj 16, 2015, 20:20:13 pm »
Izvini sto pitam a ko je Balavo tele stvarno nisam u toku  :D

Balo-teli :)
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #281 on: Lipanj 16, 2015, 20:23:01 pm »
mi nismo sposobni ni prodati dragulj a kamoli prosječnog igrača. Umjesto da stalno govorimo kako je najbolji na svijetu,Mancini stalno izjavljuje kako je loš,kako mu fali ovo,kako mu fali ono. juve onog panja morati navikao a čovjek u super jakom juventusu zabio 8 golova. Posrečilo mu se na kraju i on je sada vrijeda 35-40 mil.palermo dybalu proda za jebenih 40 mil a mi kovi nemozemo za 25 mil- Mi kao da namjerno rušimo cijene svojim igračima. Uprava me podsječa na onu hajdukovu,koja je za mene najnesposobnija i najgluplja(isprike svim hajdukovcima ali jbg)

svaka ti je na mjestu. kao hajdukovac, mogu prisnažiti povučenoj paraleli..
La Capolista Vola  !

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #282 on: Lipanj 16, 2015, 20:59:53 pm »

Odlicno receno, od rijeci do rijeci.  ja sam zaprepasten, osim ako nije u pitanju pranje novca, jer ne mogu da prihvatim da su bas toliko glupi. nesto to ima - odavno
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #283 on: Lipanj 16, 2015, 21:20:36 pm »
mancini nije trener za inter. nama treba klopp, wenger i sl. sposoban napraviti rezultat uz istovremeno razvijanje igrača. svaka čast manciniju al on to ne zna. sve u svemu, veliki promašaj. da su dobili neki novac, rekao bi ajde al ovako...
Sve dobro zboris al samo nemoj Vengera taj se istrosio isto kakva stara drolja u javnoj kuci taj je vjeciti gubitnik tu je on ranga ko Mancini ...Inter nazalost kad nije iskoristio od one djece iz 2010 kad su osvojili ligu prvaka ama bas ni jednog nije uvrstio u 1 tim nece nikad .Interu je u DNK da kupi gotov proizvod sad samo sto luta vrjeme se promjenilo pa ni sami ne znaju gdje sta kako Neka nak je bog na pomoci ..Epid hvala za info ...
Ne bi imao niss protiv dolaska Balotelia ja licno ...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #284 on: Lipanj 16, 2015, 23:29:19 pm »
slažem se stobom. Ako onda nismo iskoristili taj silni potecijal mlade ekipe onda nečemo nikada. Strašno je da možemo toliko griješiti. Pa mi smo htjeli dovesti Yayu a prodati kovu.Pa to nijedan čovjek koji ima nešto u glavi nemože pomisliti.Nerazumijem kako oni nevide očito.Pola ekipe nije dostojno našeg dresa a mi bi prodali najboljeg.Znam da lova sve pokreče ali onda moram razmisliti dali želimo postati klub koji če proizvoditi igrače za bogate klubove i zadovoljavat se sredinom tablice ili želimo biti klub dostojan naše tradicije i povijesti.Dosta su nam prodavali maglu sa onom pricom o smjeni generacij i o pravljenju ekipe za naslov prvaka. čekamo več godinama i vidimo da mi od ekipe za naslov postajmo ekipa za sredinu tablice.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #285 on: Lipanj 17, 2015, 09:14:49 am »
nikako luzerčina wenger.. islužena raga, pravo zboriš !
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #287 on: Lipanj 26, 2015, 12:15:01 pm »
broj 29 ? jesu ovo primaverci ?
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #288 on: Lipanj 26, 2015, 12:20:57 pm »
odličan članak. iz teksta je vidljivo da je ugljarević interov navijač. ove detalje može znati samo onaj tko prati inter, poput nas.. svaka čast ! samo, previše je uvjeren u mateov ostanak... daj bože !
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #289 on: Lipanj 26, 2015, 12:21:32 pm »
Prica je duza od ibrahimovic knjige  sta da je napravio uspijeha kao Rakitic gde bi mu kraj texta bio  ;D malo sale naravno  Cinjenica je da je momak talentovan i sve to al u ovom interu on nemoze procvati punim sjajem Prvo sto se nemoze nosit s pritiskom treneri ga ubise drugo nema brate ni skim ni igrat on  i kad da dobar pas kad nema realizacije oni debili u napadu mase .Pri samom dolasku u inter momka su stavili pod teret stavili mu na ledja veliku 10  :awerjjfe: To sto se spominje po medijima mora se uvjek o nekom ness pisati jer sve je do medija Misljenja sam da on ostaje u interu da njega liverpol nece dovodit posebno jer su sad doveli onog Firmminha iz njemacke a inter trazi velike pare Tako da Kova nadam se ostaje kao i Shaqiri pa da se pokusa napast mjesto u liga prvaka 3.5 godine je vec ovdje sto ga pustat mozda bas naredna godina pokaze sta zna ili ce ostat neiskoristen  talenat kao mnogi drugi ili ce konacno pokazati sto zna al u interu  ...
« Last Edit: Lipanj 26, 2015, 12:27:18 pm by Adnan »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #290 on: Lipanj 26, 2015, 16:12:40 pm »
Super članak! Nadam se da ce biti u pravu i da ce nasi shvatiti kakvog dragulja imaju

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #291 on: Lipanj 26, 2015, 16:25:12 pm »
Ja bi razumio da se mi borimo za naslov,pa da ga trener drzi na klupi a mi igramo fantasticno. Onda njegove rijeci da neigra obranu,da nije spreman biti kljucna figura Intera. Ali mi smo jadni da jadniji nemozemo biti. Svejedno nam je dali smo 8. ili 10. Ako kazes da nije spreman,onda mu daj priliku da stjece iskustvo i da pokaze sto zna. nema se sta za izgubiti,moze se samo dobiti.jednostavno nevidim sta pokusavamo napraviti snjime. Zapravo ne samo s njime vec sa svim ostalima. Sve je nejasno i nesigurno a nevidi se izlaz iz krize. Pokusavamo pomladiti ekipu a rjesavamo se mladih. ako zelis od kove napraviti igraca,moras mu dati da igra. Uvjeren sam da kada bi mu se dalo slobode i povjerenja da bi pokazao sta zna. Samo da se opusti i da mu trenerov mac nije stalno iznad glave

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #292 on: Srpanj 24, 2015, 11:06:25 am »
http://www.goal.com/ba/news/6886/italija/2015/07/24/13843982/kova%C4%8Di%C4%87-%C5%BEelim-trofeje-dovoljno-sam-dugo-%C4%8Dekao?ICID=HP_BN_7
Kovačić: Želim trofeje, dovoljno sam dugo čekao!  :D

Nacekat ces ti se jos ako ne budes preuzeo vece odgovornosti za sad si samo na etapi da posjedujes talenat i to je sve .
Mozda bas ova sezona bude odskocna daska pa eto vidjet cemo.
« Last Edit: Srpanj 24, 2015, 11:08:27 am by Adnan »

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #293 on: Srpanj 28, 2015, 11:56:27 am »
broj 29 ? jesu ovo primaverci ?

Nisu, Mateo je nosio broj 29 u kupu UEFA kad je stigao, jer je s brojem 10 te sezone za Inter u tom natjecanju igrao Sneijder.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #294 on: Srpanj 28, 2015, 12:41:36 pm »
tako je..
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #295 on: Kolovoz 16, 2015, 14:31:12 pm »
La Capolista Vola  !

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #296 on: Kolovoz 16, 2015, 14:56:34 pm »
Ode Kova kod Luke na instrukcije.
Odlicno za njega, katastrofa po nas. 15 dana prije kraja mercatta prodajemo igraca koji je trebao biti stup. I koji ce postati klasa. Saq pa Kova, a ide se na LP. S kojim igracima i s kojim trenerom? Picke

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #297 on: Kolovoz 16, 2015, 16:38:17 pm »
Koji idioti rade u klubu, pa to je neviđeno. Prije 6 mjeseci se pričalo kako će se ekipa graditi na Kovi i Shaqiriju, a šta sad naprave idioti? Koga će dovesti u vezu? Leivu, Mela i Thiaga Mottu.

Očekujem momentalnu ostavku Mancinija i buy back Morattija.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #298 on: Kolovoz 16, 2015, 16:47:32 pm »
sramota

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #299 on: Kolovoz 16, 2015, 20:46:30 pm »
Mancini je jedan obican beskicmenjak i picketina, sve mu jebem. Isto kao i ovom zutom.
Prvo otjerali Shaqa, sada prodali Kovacica i s kim cemo mi u borbu za europu?
Ovi mamlaze ruse ugled kluba i reputaciju koja se stvarala citavo jedno stoljece. FUJ