Author Topic: Siena -Inter  (Read 11182 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
Odg: Siena -Inter
« Reply #75 on: Veljača 03, 2013, 22:14:01 pm »
Ali ovakve poteze radit,to je meni neshvatljivo.pomlađujemo ekipu,a otjeramo oba mlada napadaca na posudbu(longo i livaja),damo mlađeg pazzinija za cassana(ajd to nema veze).ktome dovedem jos jednog mladica palacija.rocchi je vrhunac apsurda.nasa 4napadaca imaju zajedno preko 120god.od njih 4,jedino je milito gol igrac a i on je gotov.pocnemo tekmu sa dva vise playmakera,nego napadaca,koji redovito stoje daleko od gola..vezna linija puna bocnih ili defenzivnih igraca.ova dva bocna sto igraju u vezi,su u toj formacijini na nebu ni na zemlji.niti su u obrani toliko dobri,a za napad ni neznaju previse.pokrivaju preveliki prostor i u vecini slucajeva ispadaju ko amateri.tu nam vecina ekipa prolazi bez problema.posto su panjevi u vezig.nema igre,nema proigravanja,ubiti NEMA NISTA,nula.sve sto nogomet cini tako predivnim,kod nasih se to nevidi.obrana nam ostaje na sirokom prostoru i neznamo sta nam je gore.kada protivnik ispuca loptu,kada proigravanjem krene ili u dribling.nama je opasnost svakako.imamo libera a danas nam se igrac ubaci iza zadnje linije.chivu ga mora rusit jer je glup.jel on nebi trebao kupit elegantno lopte,sto stoperi neuspiju pokupit.a njemu se igrac ubaci iza leđa.sve u svemu,izgubljeni su svi od morattija dn oruzara.stramu otjerat odma.nazalost.nasa igra je antipropaganda nogometa.sramota me pojavit se u interovom dresu,koji smo prije2god ponosno pokazivali.

Offline Fukee

• Pocetnik
  • *
  • Forza Inter dai nero blu!!
    • View Profile
« Reply #76 on: Veljača 03, 2013, 22:27:54 pm »
danas se dobro vidlo i nadam se da ce Strama konacno shvatit kak ova formacija s 3 branica nikako nece proc, jer gdje god su igrali prije uvijek su igrali s 4 branica (mislim na formaciju u kojoj su branici bili u prijasnjim klubovima, repkama interu i sl.)... ne mogu se uvjezbati za nekoliko mjeseci da se prebace na taktiku s trojicom u obrani... 4-2-3-1 bi po meni najbolje pasala momcadi trenutno... 2 defanzivna vezna imamo, 2 krila + polušpic (sad to mogu igrat guarin il kovacic ak ce ga gurat u vatru)... a napad je banana trenutno... al idemo dalje, ovakve tekme se ne trebaju vise ponavljat  :baklja for in:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #77 on: Veljača 03, 2013, 22:29:18 pm »
Ali ovakve poteze radit,to je meni neshvatljivo.pomlađujemo ekipu,a otjeramo oba mlada napadaca na posudbu(longo i livaja),damo mlađeg pazzinija za cassana(ajd to nema veze).ktome dovedem jos jednog mladica palacija.rocchi je vrhunac apsurda.nasa 4napadaca imaju zajedno preko 120god.od njih 4,jedino je milito gol igrac a i on je gotov.pocnemo tekmu sa dva vise playmakera,nego napadaca,koji redovito stoje daleko od gola..vezna linija puna bocnih ili defenzivnih igraca.ova dva bocna sto igraju u vezi, su u toj formacijini na nebu ni na zemlji.,niti su u obrani toliko dobri,a za napad ni neznaju previse.pokrivaju preveliki prostor i u vecini slucajeva ispadaju ko amateri.tu nam vecina ekipa prolazi bez problema.posto su panjevi u vezig.nema igre,nema proigravanja,ubiti NEMA NISTA,nula.sve sto nogomet cini tako predivnim,kod nasih se to nevidi.obrana nam ostaje na sirokom prostoru i neznamo sta nam je gore.kada protivnik ispuca loptu,kada proigravanjem krene ili u dribling.nama je opasnost svakako.imamo libera a danas nam se igrac ubaci iza zadnje linije.chivu ga mora rusit jer je glup.jel on nebi trebao kupit elegantno lopte,sto stoperi neuspiju pokupit.a njemu se igrac ubaci iza leđa.sve u svemu,izgubljeni su svi od morattija dn oruzara.stramu otjerat odma.nazalost.nasa igra je antipropaganda nogometa.sramota me pojavit se u interovom dresu,koji smo prije2god ponosno pokazivali.

slažem se s većinom napisanog, posebno s ovim boldanim!!! još bih dodao da su korneri i slobodnjaci (guarin to može dobro izvest, ali samo on i to ne uvijek) kod mnogih ekipa pola gola, a kod nas nisu ništa drugo nego opasnost za vlastita vrata - pri tom mislim na protivničke kontranapade . vrhunac svega danas je bio Garganovo izvođenje slobodnjaka. danas su sa mnom gledali utakmicu dvojica prijatelja, nakon koje su mi rekli "tek sad shvaćamo o kojem si natezanju, siljenju i mučenju pričao".  

FORZA INTER!
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Djokavi

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #78 on: Veljača 03, 2013, 22:44:41 pm »
Dobro da danas nisam uspijo gledat tekmu, nisam vjerovao da jebena Siena nam je uzela sva tri boda  :wallsmack:  posle ovakve transfere, upitno je bilo dali ce uopće funkcionirati te igraci međusobno, koji su ne uigrani a i čisto sumnjam da Starama išta zna pokazat neku taktiku. Eto sad imamo Tommasa Rocchija sa 35 godina iskustva i isto tako zvučno ime ko što je Ricky Alvarez i panja  :bang: Ranocchiju. Odma treba neku svežinu dat sa savjetima ili promjeniti trenera.
Nella Gioia, e Nel Dolore,Per L'inter Eterno Amore!!!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Veljača 03, 2013, 23:26:37 pm »
katastrofa sve...ne pamtim tekmu bez primljenog gola :(     
nemamo nikakav presing to je ono najgore, odbrana katastrofa.  Na pocetku mi se strasno svidjao onaj Juan , sve do one utakmice protiv Parme i tu sam ustvari vidio koliko je spor lik. Odbrana nam je prespora i bas zbog toga ne mozemo sa 3 u odbrani igrat.......
Nemamo vise tog beka/krila   tipa Maicon da probije po strani. Tu su sada Nagatomo,Jonathan,Pereira i gore kao krilni Alvarez,Schelotto. Mislim stvarno ovo je prelose

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #80 on: Veljača 03, 2013, 23:53:58 pm »
inter ima 4-5 igraca koji su mocni gotovo na svakom mecu ove sezone al ih ubija formacija, ubija ih sto je nas trener postao najveca pi**etina na svijetu sa svojih 7-1-1 il 8-0-2 formacijama.
handanovic je u top 5 golmana svijeta, ranocchia i juan su dva vrhunska stopera, nagatomo je radilica samo takva (nisam vjerovao da je postao ovako dobar igrac i pokretac intera) te guarin koji igra aposlutno pogresno poziciju al moze bit vrhunski, dobili smo dobrog jockera u palaciu koji je nazalost nama u udarnih 11 i to je to od intera. cassano naravno al samo do nekog dijela meca...... kovacic mi se danas dojmio, kad je usao inter je apsolutno preuzeo inicijativu al dzaba kad primao treceligaski gol, nabijaju loptu iz svoje polovice ona preskace chivua koji stigne napravit penal i zaradit crveni karton ccccc
stramaccioniu je svakako odzvonilo iako nije samo ni on kriv al je pi*ka, inter se treba vratit s cetvoricom pozadi i to pokusat izgurat do kraja sezone al pokusat na krilima kovacica i alvareza, mada znam da se to nece dogodit
-----------------HANDANOVIC------------------
--zanetti----RANOCCHIA-----JUAN----NAGATOMO---
-------------------cambiasso---------------------
----------GUARIN--------------KOVACIC----------
----------------ricky ALVAREZ--------------------
----------milito--------antonio CASSANO----------

ovako probat do kraja sezone, ove velikim slovima ostavit za iduce sezone da cine okosnicu, rickya i cassana  mozda za klupe, kuzmanovica tu koristit po potrebi eventualno obia i to je to. onog skeltu, rokija, pereiru, da mi bog vise neda na oci da ih vidim
....potpuno trijezan umirem....

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Veljača 04, 2013, 00:05:36 am »
Da,slazem obrana nam je kompleno jako spora.ktome na jako sirokom prostoru.tako da i visoka lopta,koja bi nam trebala odgovarat,nama stvara probleme.nestignu sve pokrit,a nemaju bocne da to pokriju.i stom formacijom nasa prednost kod skoka nista neznaci.a koliko bi im trebala odgovarati duga lopta,zbog nasd visine,toliko nam neodgovaraju brzanci i ekipe s brzim protokom lopte.jer su svi jako spori i losi jedan na jedan.osim juana ako se zbog svoje snage uspije zagradit.tako da mi nemamo sta nam neodgovara,jer smo sa gluplm formacijom istakli nase nedostatke.onda sa pet defanzivaca u vezi to pokusava
nadomjestit.dobijemo ovo sto sad gledamo.kadse zbroji i onaj atomski napad,dobije se ekipa za seoske turnire.imam osjecaj da onaj rocchi nece docekat kraj sezone.dace ga godine savladat.od koga oni ocekuju golove,ja stvarno neznam.dali sam ja tolika neznalica,pa lupam bezveze.nemoguce mi je zamislit da sam u pravu.volio bi da nisam.jer bi u suprotnom znacilo da znam bolje od nasih trenera

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #82 on: Veljača 04, 2013, 00:12:57 am »
i da sta bi sa Militom to mi jos nije jasno???  sta podmladjuejmo ekipu tako sto se rjesavamo Milita a dovodimo Rocchia
Bolje da nam je Milito taj dzoker a onaj rocchi nek ide u rezerve.
I ove utakmice sto smo dobili to je sve bilo na snagu Guarina.
Jednostavno nema vise te ljepote u igri. Prije sam uzivao gledajuci Inter  a sada samo me napate :/

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Veljača 04, 2013, 01:03:34 am »
Za milita govore kao ozljeda koljena nesto, a sve mi smrdi na lagano ponavljanje sapunice Sneijder...al ovaj put Milito u glvanoj ulozi...sva pojačanja su mi se svidjela danas pogotovo kuz i kova za koji tjedan ce bit jos bolji...volio bi da proba sa tom 4-4-2 diamond formacijom ili 4-3-2-1 samo da promjeni ovu smrt od formacije

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #84 on: Veljača 04, 2013, 01:22:41 am »
Nisam mislio da cu ikada ostati bez rijeci zbog Intera.... od 22:30 sjedim pred kompom i blejim u prazno, vrtim film i pitam se ... kada smo upalili SELFDESTRUCTION mode?? Tko ga je upalio?? Ni u snu se nisam nadao da cu ikada ovo reci, mozda to ni ne mislim, mozda je to samo iz afekta, ocaja, bijesa, ali dragi nas Capitano.... nemoj dozvoliti da te na kraju karijere tjeraju s terena u zvizducima, ne dozvoli da odes sa terena pognute glave, napisao si najljepse stranice povijesti ovoga kluba, bilo je to prekrasnih 18 godina, hvala ti na svemu...ali svemu dodje kraj, daj da to bude dostojanstveni kraj, kraj kakvog Legenda poput Tebe zasluzuje!!! Mucim se gledajuci Ga kako i dalje najvise trci ali ruku na srce, ocekivati nabacaj od njega je postalo previse, cak su i tocni pasevi sve manji.... ponavljam, mozda su to samo tuga i bijes koji izbijaju iz mene, mozda sam u krivu ili je mozda jednostavno doslo vrijeme za kraj! Ovim postom ne zelim okriviti Pupija za losu igru i za stanje u klubu, Pupi je Inter i zato ne zelim da ga se blati, jer slijedeci i prvi kojeg ce se mediji i "navijaci" uhvatiti je upravo On, a Capitano to nije zasluzio!! Ovo nije brod koji tone, ovo je brod koji je sa svojim kapetanom stigao na kraj puta, vrijeme je za remont i vrijeme je da komandu preuzme mladji kapetan... zivot je takav, ne stedi nikog!! Hvala Ti na svemu !! A SADA SVI ZAJEDNO, KAD JE NAJTEZE, FORZA INTER !!!!!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #85 on: Veljača 04, 2013, 09:40:05 am »
Nikako smjena trenera! Pa sto bi ste vi, svake 2 mjeseca da dovodimo novog? Kako mislite da imamo rezultate kad nemamo 2 normalna stopera? Kad sam vidio Kivua znao sam da nece na dobro izac'.
Strami jedino zamjeram sto igra najgoru formaciju na svijet (sa 3 stopera) jer mi nemamo 2 normalna stopera a kamoli 3.

I da pohvalim Kovacica jer je profesor doktor ove igre, to se vidjelo svakim njegovim dodirom.
nije ni meni drago što mijenjamo trenere svako malo, ali bolje da sad promjenimo trenera i da dovedemo nekog poštenog trenera, neko je rekao da je blanc slobodan, ali oni če opet dovest nekog jeftinog i hajmo dalje, ko što i uvjek bude...
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Veljača 04, 2013, 18:02:49 pm »
Sve ovo sto ste nabrojali i sto nas muci moze se opisat u dvije rijeci. Sve sto pricate o interovom podmladjivanju a kupovini djedova isto staje u dvije rijeci. Sve sto se dešava i oko terena moze se opisati u dvije rijeci. POLITIKA KLUBA. Muka mi je vise nemogu ni komentarisat ovaj totalni raspad kluba...a za sve je kriv jedan covjek-on odlucuje
« Last Edit: Veljača 04, 2013, 18:04:03 pm by herrera »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #87 on: Veljača 04, 2013, 18:17:09 pm »
Nisam mislio da cu ikada ostati bez rijeci zbog Intera.... od 22:30 sjedim pred kompom i blejim u prazno, vrtim film i pitam se ... kada smo upalili SELFDESTRUCTION mode?? Tko ga je upalio?? Ni u snu se nisam nadao da cu ikada ovo reci, mozda to ni ne mislim, mozda je to samo iz afekta, ocaja, bijesa, ali dragi nas Capitano.... nemoj dozvoliti da te na kraju karijere tjeraju s terena u zvizducima, ne dozvoli da odes sa terena pognute glave, napisao si najljepse stranice povijesti ovoga kluba, bilo je to prekrasnih 18 godina, hvala ti na svemu...ali svemu dodje kraj, daj da to bude dostojanstveni kraj, kraj kakvog Legenda poput Tebe zasluzuje!!! Mucim se gledajuci Ga kako i dalje najvise trci ali ruku na srce, ocekivati nabacaj od njega je postalo previse, cak su i tocni pasevi sve manji.... ponavljam, mozda su to samo tuga i bijes koji izbijaju iz mene, mozda sam u krivu ili je mozda jednostavno doslo vrijeme za kraj! Ovim postom ne zelim okriviti Pupija za losu igru i za stanje u klubu, Pupi je Inter i zato ne zelim da ga se blati, jer slijedeci i prvi kojeg ce se mediji i "navijaci" uhvatiti je upravo On, a Capitano to nije zasluzio!! Ovo nije brod koji tone, ovo je brod koji je sa svojim kapetanom stigao na kraj puta, vrijeme je za remont i vrijeme je da komandu preuzme mladji kapetan... zivot je takav, ne stedi nikog!! Hvala Ti na svemu !! A SADA SVI ZAJEDNO, KAD JE NAJTEZE, FORZA INTER !!!!!
To si sve ljepo napisao i svaka rjec promisljenja i slazem se sve za Pupija Zaneti je legenda i samo da ne dozivi slicne scene kao jos jedna legenda Milana Maldini .Sto se tice tekme nisam hteo gledat jer samo se dzaba nerviram niko nije vrjedan moji zivaca a ovo sto se u interu desava po mene ..Mogu samo reci nadam se boljem al to je nada al sa ovakvom politikom trenutnom ide se samo na gore pozdrav svima ..

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #88 on: Veljača 04, 2013, 18:23:55 pm »
Za milita govore kao ozljeda koljena nesto, a sve mi smrdi na lagano ponavljanje sapunice Sneijder...al ovaj put Milito u glvanoj ulozi...sva pojačanja su mi se svidjela danas pogotovo kuz i kova za koji tjedan ce bit jos bolji...volio bi da proba sa tom 4-4-2 diamond formacijom ili 4-3-2-1 samo da promjeni ovu smrt od formacije
Druze de ako ti nije mrsko molim te pojasni bar meni ko je Kuz i Kova bar kad kucas po tastaturi ukucaj i dodatni 10 tak slova  :D :D mislim nemoj se sta naljutit stvarno ja znam nekad bit pijan na forumu pa nemogu sad razmisljat ko je ko jer to nisu neka poznata imena kao Imperator )Adriano ..itd itd .. :interflag:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #89 on: Veljača 04, 2013, 18:30:17 pm »
ado ja tvoje tekstove ponekad ne mogu pročitat ni kad sam trijezan...  ;D nadam se da nećeš što zamjerit  ;)

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Veljača 04, 2013, 19:35:41 pm »
 :D :D :D :D nista frende trudit cu se da bude bolje kakvo zamjeranje samo uzivaj pozz :interflag:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #91 on: Veljača 04, 2013, 19:39:10 pm »
A ja u 15.35 imam finale jednog malonogometnog turnira  :cry2: hoće biti gdje za skinuti cijela tekma?

1pol
Code: [Select]
http://hotfile.com/dl/192353159/c28953e/2013_2_3_SienavsInter1ert.mp4.html
2pol
Code: [Select]
http://hotfile.com/dl/192363328/41ed8a2/2013_2_3_SienavsInter2dot.mp4.html
format: mp4
veličina: 1.1 gb

Offline Meazza

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #92 on: Veljača 04, 2013, 20:08:03 pm »
Hvala ti frende :beer:
PAZZA INTER AMALA!<3

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #93 on: Veljača 05, 2013, 17:12:57 pm »
Stramaccioni je izgorio totalno, gubi se frajer... mi se vec dva mjeseca mucimo na svakoj utakmico primamo iste golove, a on govori da smo samo u losoj fazi...pa ti si trener napravi mesto da izadjemo iz te jebene faze a ne stalno ponavljat taktiku koja vise nejde...nek stavi taktiku 8-1-1 tak svejedno samo da se pobjedjuje i evo u ovom trenu ulazi nas spasitelj Rocchi :yess da: nista od lp...

p.s. chivu je retard kakav se ne radja vise
mučimo se već 3 mjeseca, problem je što igramo sa previše defanzivaca

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #94 on: Veljača 05, 2013, 23:49:01 pm »

bravo, potpis na sve...  :novija zastava:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #95 on: Veljača 06, 2013, 01:43:04 am »
Druze de ako ti nije mrsko molim te pojasni bar meni ko je Kuz i Kova bar kad kucas po tastaturi ukucaj i dodatni 10 tak slova  :D :D mislim nemoj se sta naljutit stvarno ja znam nekad bit pijan na forumu pa nemogu sad razmisljat ko je ko jer to nisu neka poznata imena kao Imperator )Adriano ..itd itd .. :interflag:
ljenost sta da kazem :D haha mozda bi neko za Imperatora uzo Rocchija, malo je svjetliji, nizi, ima.iszu celavu glavu...you never know :P

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #96 on: Veljača 06, 2013, 01:56:11 am »
ljenost sta da kazem :D haha mozda bi neko za Imperatora uzo Rocchija, malo je svjetliji, nizi, ima.iszu celavu glavu...you never know :P
tak mlad a vec ljen  :D :D Rocho bi prije mogao pokupit naziv narkoman jer tako izgleda bjel kodam kapi zivota u njemu nema  :D :D