Author Topic: Inter-Palermo  (Read 3733 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Palermo
« Reply #25 on: Prosinac 02, 2012, 16:36:33 pm »
Ako danas dobijemo biti će to čudo. Jako smo loši, nismo puknuli po golu a vodimo   :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Prosinac 02, 2012, 16:55:01 pm »
Pred desetak tisuća gledatelja Inter je pobijedio Palermo bez ijednog udarca prema golu.
Zanima me što će SKYSport sutra staviti u 30 minuta reportaze

Najbitnije nova 3 boda!!!!!!

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #27 on: Prosinac 02, 2012, 16:55:41 pm »
jedva smo dobili, mislio da nećemo zabiti gol ni da se do sutra igra.. imali smo tek nekoliko polušansi (Milito glavom i nogom, Ranochia udarac nogom iz nekog odbijanca) i na kraju autogol!

nema veze, nije bilo bajno, ali prekinuli smo crni niz!! :novija zastava:

Mariga ušao u nastavku, Coutinho neloš, ali bi morao težiti jednostavnijim rješenjima..

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Prosinac 02, 2012, 16:58:35 pm »
Biti će pakleno na Napoliju iduće nedjelje!!!!!!

:pehar: :novija zastava: :pehar: :novija zastava: :pehar: :novija zastava:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #29 on: Prosinac 02, 2012, 16:58:51 pm »
Nismo se iskazali nekom igrom, sličan gol kao s Cagliariem. Imali smo sreće, ali pobjeda je pobjeda. Glavno da se prekinuo ovaj negativan niz. Sad nam dolaz Neftchi, pa onda Napoli. (sretan put onima koji idu  ;D)

FORZA INTER!!!

:novija zastava:
« Last Edit: Prosinac 02, 2012, 17:00:08 pm by irasic »
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline DD

• Pocetnik
  • *
  • Od kad znam za sebe...INTER!!!
    • View Profile
« Reply #30 on: Prosinac 02, 2012, 17:05:29 pm »
Evo jedva.... :novija zastava:

Šta reći...hmmm...sviđa mi se Ranochia u formaciji 3-4-3 dosta ide naprijed po desnoj strani i fino mu to ide, momak je veliki potencijal, Samuel standardan "the Rock", Juan Jesus isto pozitivne ocijene s moje strane, e sad se pomičemo prema sredini...cambiaso tak tak, neinventivan, Gargano ok, čovjek se bori, Pereira niti smrdi niti miriši, Kapetan solidan, Coutinho mi se sviđa i čim je on ili neko "polu pismen s loptom" odma to drukčije izgleda, Palacio loš i AMEN, Milito isto loš ali čovjek ima kredita... Sve u svemu igra miljama bolja od prošle tekme, ali opet mi imamo najbolju šansu u 58min. i to kad Samuel sa ruba 16-erca nabaci i Ranochia sa 7-8m fulja "ceo futbal". Što se tiče gola , samo možemo reći grazie Palermo jer mi ga ne bi dali do sutra, inače Palermo šaka jada i mi protiv takvih prolazimo sa 1-0 i to autogolom...pametno jasno... Što se tiče zamjena mogu reći da me je A.S. ugodno iznenadio i to kako sa tajmingom tako i sa izborom, čim su ušli Kamikaza i Guarin odma se proigralo, skoro je i gol pao, ali poslje su se utopili u sivilo, Mariga mi nikad nije sjeo, niti prije 2-3 godine pa tako ni sada, čovjek uđe i nestane....

Kako bi se samo igralo kad bi bilo u formaciji, pazi sad: Handanović-Ranochia, Samuel, Juan Jesus-Pereira, Gargano, Guarin, Sneijder-Cassano, Milito, Coutinho, to bi ja htio vidjeti!!! :baklja for in:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #31 on: Prosinac 02, 2012, 17:09:47 pm »
Uz puno srece smo pobjedili i da smo zaigrali od pocetka kao kad su dosle zamjene dobili bi 2-3 razlike.
Ovaj sastav bi triba igrat sljedeci tjedan:
                                  Handa
Pereira.     Ranoccia.  Juan.   Nagatomo
               gargano.     Zanetti
     Cassano.   cutinho(snijder)    palacio
                                 milito

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Prosinac 02, 2012, 17:10:57 pm »
Plaermo los skroz....nikakva ekipa
Onaj Ilicic jedino sto je dobar,mada i on danas katastrofa

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Prosinac 02, 2012, 17:44:35 pm »
Samuel zuti nema ga protiv napolia :novi76: lose... veseli me povratak marige :) cassano nam fali ko juventusu postenje... hgl. prezentacija tako tako rezultat :thumbup: ranocchia MoM, a handanovic ce me ubit sa onim lezernim dodavanjima kroz dvojica protivnickih igraca svaki put mi srce stane kad radi to :O

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Prosinac 02, 2012, 17:57:52 pm »
kako to handa hladnokrvno dodaje,ja nemogu da vjerujem.čovjek mrtav ladan,dodaje između dva njihova igrača.svaka mu čast.brine me ta bezidejnost.prema naprijed smo očajno,najblaže rečeno-gargano odličan što se tiće defenzive.bori se čovjek kao lav...ali kada treba nešto prema naprijed,ajme majko.oba bočna igrača nula,baš ništa.cambiasso jedini koji zna razigrat,ali to premalo radi.sve nam se svodi da držimo nulu i da slučajno zabijemo.zašto se protiv ovakvog palerma mjenja milito-guarin.meni bi bilo logičnije gargano-guarin.guarin je puno ofenzivniji bolji od gargana.mi se bojimo napasti ovakav palermo.mi smo bez cassana ili coutinha,osuđeni na napucavanje stopera prema napadačima.jer nema nikoga da primi loptu i da razigra

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Prosinac 02, 2012, 18:00:27 pm »
Pa mi ne mozemo prilike stvorit, Snajder da je pametan trazio bi da mu uduplaju platu ako hoce da zaigra s onim bogaljima, al hajd barem smo pobjedili nakon 3 tekme...
 :novija zastava: :novija zastava:

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #36 on: Prosinac 02, 2012, 18:02:18 pm »
Samuel zuti nema ga protiv napolia :novi76: lose...

sad će Silvestre uljetit i ukrotit Cavanija! :whistling:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Prosinac 02, 2012, 18:15:45 pm »
Samuel je pozitivno iznenadio ove sezone.....i kao sto petar rece i ja sam impresioniran handanovicevim passingom(ne samo ovu utakmicu) ..... Ima bolji pas od polovine igraca u seriji a

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Prosinac 02, 2012, 19:06:13 pm »
Jedino šta valja zapamtit su 3 boda, ostalo jako loše. Ako ovako budemo protiv Napolija, pregazit će nas kao plitak potok, jezik pregrizo

Stramina faca je govorila za sebe tijekom skoro cijelog drugog poluvremena, al bitna su ta tri s(p)retna 3 boda

Offline sanjingr

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
    • INTER U SRCU
« Reply #39 on: Prosinac 02, 2012, 20:06:01 pm »
nova 3 boda,idemo dalje  :novija zastava:
JZ4

Offline Fukee

• Pocetnik
  • *
  • Forza Inter dai nero blu!!
    • View Profile
« Reply #40 on: Prosinac 02, 2012, 20:40:59 pm »
Losa igra, al bodovi su tu... glavno da ne zaostajemo previše...  :baklja for in:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Prosinac 02, 2012, 20:50:43 pm »
samo da sad nezeznemo opet i izgubimo od napolija.premda mi ova igra neulijeva puno samopouzdanja.al drži me jedno,dobili smo u derbiju i milan i juve,valda čemo i napoli... :interflag: :baklja for in: :baklja for in:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Prosinac 02, 2012, 23:53:32 pm »
Poslje napolija cini mi se lazio, a onda kasnije udine ak se ne varam tezak raspored za kraj godine i nadam se da ce se deki vratit bar za lazio treba nam osvjezenja, pa makar bio to deki

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Prosinac 03, 2012, 00:49:20 am »
Prema napisima medija u Italiji Inter je čak spreman pustiti Sneijdera da napusti klub bez odštete kako bi uštedjeli na njegovim primanjima iako je ugovorno vezan do 2015. godine.     :awerjjfe: :awerjjfe: :awerjjfe:

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #44 on: Prosinac 03, 2012, 03:37:15 am »
Poslje napolija cini mi se lazio, a onda kasnije udine ak se ne varam tezak raspored za kraj godine i nadam se da ce se deki vratit bar za lazio treba nam osvjezenja, pa makar bio to deki

ako će nas 'deki' osvježiti, jadna nam majka.. da se razumijemo cijenim ja njega kao igrača, ali on je dao svoje.. ne vjerujem da više može igratina viskom nivou (nije ni prošle godine), idealan je za neki MLS..

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Prosinac 03, 2012, 10:58:33 am »
Pred desetak tisuća gledatelja Inter je pobijedio Palermo bez ijednog udarca prema golu.

Ne kuzim potrebu za ovim dezinformacijama. 14 udaraca na gol, 4 u okvir, 41 000 gledatelja.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #46 on: Prosinac 03, 2012, 13:32:31 pm »
inter postaje sranje od ekipe bojim se da ovo nece proci protiv napolija a pustanje snjdera je sramota
jedina velika zvjezda koja nesto vredi od svi ostali -bravo za poteze uprave
pa sto ga onda poslje 2010 niste sve prodali tad bi ness i zaradili ovako  samo sramotite se ..nadam se da ce nas napoli raymontirat jer kako inter igra zasluzuje da ih neko razmontira inter ce da bude dobar samo kad se resi neki igraca koje ni sa puskom ne mozes oterat .jebo igraca svakog ako on zivi od stare slave -

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #47 on: Prosinac 03, 2012, 14:13:02 pm »
e ovo stvarno mi ne ide u glavu, dok smo gubili sve je vam bilo u redu i govorili ste nema veze idemo dalje, sad kad smo pobijedili ne valja ovo ne valja ono loša igra  :ppuke: :vritnjak u:
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #48 on: Prosinac 03, 2012, 14:14:10 pm »
Prema napisima medija u Italiji Inter je čak spreman pustiti Sneijdera da napusti klub bez odštete kako bi uštedjeli na njegovim primanjima iako je ugovorno vezan do 2015. godine.     :awerjjfe: :awerjjfe: :awerjjfe:
hvala Bogu!!!
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Prosinac 03, 2012, 21:51:37 pm »
ako će nas 'deki' osvježiti, jadna nam majka.. da se razumijemo cijenim ja njega kao igrača, ali on je dao svoje.. ne vjerujem da više može igratina viskom nivou (nije ni prošle godine), idealan je za neki MLS..
covjek je odmaro 7-8 mjeseci ako nije napunio baterije za odradit ovu sezonu do kraja onda nek vozi, a tanki smo s veznima....