Author Topic: Inter-Palermo  (Read 3734 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Inter-Palermo
« on: Studeni 29, 2012, 06:56:32 am »

Nakon posrtanja u prethodnim kolima vrijeme je da  se nekog i pobijedi  :think:,na Meazzu u nedjelju 2.12.u 15 sati stiže Palermo.Prošle sezone u Palermu smo izgubili 4:3,a zadnja medjusobna utakmica na Meazzi bila je u najmanju ruku luda tekma.Sam rezultat to kaže 4:4,uz poker  :suprised: Milita ,a s druge strane hattrick Micollija.Miccoli nam je u te dvije tekme dao laganih 5 golova,  :-\ ,a Milito Palermu 6  :yess da:.Koliko  Miccoli igra protiv
Intera u karijeri ,a to je od sezone 2002-2003,u raznim klubovima kao Perugia,juBe,Fiorentina do drugog dijela sezone 2008/09 ,nije imao nijedan gol ni asistenciju u tih 6  sezona ,a onda je ušao šejtan  ;D  u njega , i u 4 sezone ,odnosno 6 zadnjih medjusobnih  tekmi nam sprašio 8 golova i 5 assista , ne znam baš nekog igrača  :think: drugih klubova koji je u karijeri imao sličan učinak protiv Intera.Protiv Catanie prošlo kolo dao je jedan gol,ukupno njegov sedmi  gol u sezoni,5 u serie A,2 u kupu,ima 4 žuta kartona ,ne znam nakon koliko   se pauzira u serie A :think:,Nije ga bilo prekjučer u ekipi  protiv Chieva u Kupu....uglavnom rasprič'o se ja o ex juBe igraču  :D :D :D,jednom od rijetkih njihovih koje cijenim ,a ni riječ o našima, :think:....dok nešto dobro ne naprave ,o toj hrpi jadovana neću trošiti tipkovnicu  ;D ;D ;D

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
Odg: Inter-Palermo
« Reply #1 on: Studeni 29, 2012, 10:00:40 am »
što žurite toliko sa temama, ima 3 dana do utakmice
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Studeni 29, 2012, 10:39:58 am »
A andrija sevchenko? Taj je posebno imao nesto protiv nas :D
Ako ovo ne dobiju prestajem da pratim inter u prvenstvu. Nemam vise zivaca sve su mi pojeli ovih godina
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Studeni 29, 2012, 11:45:46 am »
bilo kako bilo,mislim da je krajnje vrijeme da se uozbilje i da nekoga pobjede.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Studeni 30, 2012, 06:33:31 am »
A andrija sevchenko? Taj je posebno imao nesto protiv nas :D
Ako ovo ne dobiju prestajem da pratim inter u prvenstvu. Nemam vise zivaca sve su mi pojeli ovih godina

Prvo sam išao njega provjeravat  ;D ;D ;D,u 18 tekmi zabio nam 10 puta ,u tih 10 je i onaj koji nam je zabio dok je bio u Dynamu Kijev u sezoni 2008/09,.... ali i djubretu je zabio u 16 tekmi 6 puta ,ali mi smo mu definitivno  bili najbolja mušterija  :-\

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Studeni 30, 2012, 15:08:01 pm »
shevchenko je interu zabio 14 puta u dresu milana i onda 15-ti put u dresu dynama kijeva
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #6 on: Studeni 30, 2012, 22:30:18 pm »
Bojim se debakla -- :novija zastava:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Prosinac 01, 2012, 00:39:28 am »
Necemo vidjet nista lijepo, iako i bude pobjeda bit ce teška(ako bude a nadam se)

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Prosinac 01, 2012, 00:48:52 am »
samo neka bude pobjeda.ništa drugo nije bitno

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Prosinac 01, 2012, 05:50:42 am »
shevchenko je interu zabio 14 puta u dresu milana i onda 15-ti put u dresu dynama kijeva

Bit će da je tako kao što kažeš,na transfermarktu nisu stavili golove u Coppa Italia...

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Prosinac 01, 2012, 13:54:51 pm »
PORTIERI: Benussi, Brichetto, Ujkani.

DIFENSORI: Cetto, Garcia, Goldaniga, Labrin, Milanovic, Morganella, Munoz, Pisano, Von Bergen.

CENTROCAMPISTI: Arevalo Rios, Barreto, Brienza, Giorgi, Ilicic, Kurtic, Sanseverino, Viola, Zahavi.

ATTACCANTI: Budan, Dybala.

nema miccolia zbog kartona ;) znaci da je main threat Ilicic..

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Prosinac 01, 2012, 17:39:22 pm »
3-0
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #12 on: Prosinac 01, 2012, 18:27:53 pm »
Bez obzira na sve ocekujem pobjedu i povratak pobjednicke serije, neka se sljedece kolo vrati cadano i snijder bit cemo jaci makar 40 %
  :novija zastava:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Prosinac 01, 2012, 23:42:54 pm »
Palermo je prelos moramo ovo dobit. Imaju onog Dybalu i Ilicica ali su na sredinu i u odbranu katastrofa. Jos igraju najgoru formaciju na svijet (sa 3 stopera) a i mi cemo isto tako izac, vidjecemo...
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Prosinac 02, 2012, 05:24:33 am »
Članak iz Nogometnog magazina:

Gasperini: U Interu sada igraju onako kako sam ja tražio

U 15. kolu talijanske Serije A na San Siro, u nedjelju, dolaze nogometaši Palerma, koji će pokušati zagorčati život velikim favoritima u tom ogledu, igračima Intera...

Na San Siro se vraća i Gian Piero Gasperini koji je prošle sezone bio na trenerskom mjestu Intera, ali je dobio ekspresni otkaz od strane vlasnika Massima Morattija. Sada je Gasperini na klupi sicilijanske momčadi.

- Ne dolazim na San Siro po osvetu. Mene samo zanima kako pomoći Palermu i kako uzeti što više bodova. Bez obzira gdje igramo mi tražimo bod ili sva tri - rekao je Gasperini, ali potom ipak otvorio dušu.

- Imao sam mnogo ideja dok sam bio u Interu, no ismijali su sve što sam probao. Ja sam tada mislio da sam u pravu i da smo na dobrom putu, a sada dobivam dokaze da je uistinu tako. Želio sam igrati s tri čovjeka u obrani, a upravo tako sada igra Inter. Želio sam forsirati Palacija, ali tada su svi u klubu bili protiv toga. Sada im je Palacio jedan od najboljih igrača.

Tada se Gasperini opet smirio i okončao uz riječi:

- Inter je za mene prošlost. Nisam ljut i, ponavljam, ne dolazim po osvetu. Moja sadašnjost i budućnost je Palermo.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Prosinac 02, 2012, 05:28:20 am »

Evo pozvanih:

Goalkeepers: 1 Samir Handanovic, 12 Luca Castellazzi, 27 Vid Belec;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Matias Silvestre, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 31 Alvaro Pereira, 33 Ibrahima Mbaye, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 14 Fredy Guarin, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 21 Walter Gargano, 24 Marco Benassi, 41 Alfred Duncan, 52 Andrea Romanò;

Forwards: 7 Philippe Coutinho, 8 Rodrigo Palacio, 22 Diego Milito, 88 Marko Livaja.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Prosinac 02, 2012, 05:44:33 am »
PORTIERI: Benussi, Brichetto, Ujkani.

DIFENSORI: Cetto, Garcia, Goldaniga, Labrin, Milanovic, Morganella, Munoz, Pisano, Von Bergen.

CENTROCAMPISTI: Arevalo Rios, Barreto, Brienza, Giorgi, Ilicic, Kurtic, Sanseverino, Viola, Zahavi.

ATTACCANTI: Budan, Dybala.

nema miccolia zbog kartona ;) znaci da je main threat Ilicic..

Dobro da ga nema,jedna briga manje   :think: ,ovaj Slovenac Joža Iličić dao prošlo kolo Cataniji 2 gola  , u zadnjih 5-6 tekmi u ekipi Palerma ustalio se  još jedan  čistokrvni Janez Jasmin (Džasmine,dira me  Hakala  ;D ;D ;D) Kurtić.
« Last Edit: Prosinac 02, 2012, 05:45:42 am by EL CUCHU 19 »

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #17 on: Prosinac 02, 2012, 12:27:42 pm »
šta je s Cassanom? kartoni, ozljeda??

na goal.com ovo je vjerojatna postava, meni se sviđa što počinje Coutinho, a u vezi će biti problema ako Cambiasso ne bude kreativan.. također više simmpatiziram Guarina naspram Gargana jer je opasniji za protivnički gol..

Handanovic
Ranocchia, Samuel, Jesus
Zanetti, Gargano, Cambiasso, Nagatomo
Coutinho
Milito, Palacio

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Prosinac 02, 2012, 13:57:38 pm »
volio bi vidjet marigu danas tokom utakmice :banannarock:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Prosinac 02, 2012, 14:32:09 pm »
volio bi vidjet marigu danas tokom utakmice :banannarock:

I ja, ali gotovo nikada ne pokazuju one ljude koji prodaju slatkiše i grickalice na tribini!!!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Prosinac 02, 2012, 14:36:43 pm »
kreno u kladionicu da gruhnem sta para na Inter(ocekujuci neku 2 kvotu)  kad ono 1.40  wtf   :D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Prosinac 02, 2012, 14:48:57 pm »
Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 31 Pereira; 7 Coutinho; 8 Palacio, 22 Milito.
A disposizione: 12 Castellazzi, 27 Belec, 6 Silvestre, 14 Guarin,17 Mariga, 24 Benassi, 33 Mbaye, 41 Duncan, 42 Jonathan, 52 Romanò, 55 Nagatomo, 88 Livaja.
Allenatore: Andrea Stramaccioni.

Palermo: 1 Ujkani, 6 Munoz, 25 Von Bergen, 29 Garcia; 89 Morganella, 5 Barreto, 28 Kurtic, 31 Pisano; 27 Ilicic, 21 Brienza, 9 Dybala.
A disposizione: 22 Brichetto, 99 Benussi, 4 Cetto, 7 Viola, 15 Milanovic, 16 Zahavi, 17 Giorgi, 18 Labrin, 19 Budan, 20 Arevalo Rios, 50 Sanseverino, 55 Goldaniga.
Allenatore: Gian Piero Gasperini.

Arbitro: Mauro Bergonzi (sez. arbitrale di Genova)

:novija zastava: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Prosinac 02, 2012, 15:05:12 pm »
Živahan mi coutinho danas  :interflag: :interflag: :interflag: :interflag:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Prosinac 02, 2012, 16:14:34 pm »
60 minuta nismo šansu napravili, ali baš niti jednu

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Prosinac 02, 2012, 16:20:40 pm »
sto je najzalije mi nemamo koga ubaciti u igru da okrene utakmicu u drugi smjer.. evo priprema se nagatomo.. smijesno