Author Topic: Inter - Cagliari  (Read 3599 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Cagliari
« Reply #25 on: Studeni 19, 2012, 13:19:08 pm »
Nisam očekivao ovakvu neozbiljnu izjavu od tebe  ;D
Ja mislim da Cassano jako dobro odražava svoju formu i jučer sam opet vidio vrlo dobar nastup s njegove strane. :)
Par odličnih lopti u prostor za suigrače,iznuđeni faulovi u zoni udarca,vrlo dobre lopte iz prekida,pa onaj centaršut za Palacia (1-0)...

Ne znam, mozda sam zaboravio neke dobre pasove, jer sam primjetio da je jako slabo sudjelovao u igri u fazi obrane. Protiv Juve su on, Palacio i Milito to super radili, zato smo ih i razbili, ali ovdje to nije bio slucaj. Ma, treba nama konkurencija Militu.

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #26 on: Studeni 19, 2012, 14:44:53 pm »
Kako je faul, a nije penal?

Na prvu mi se činilo da je prekršaj bio izvan prostora... Tek sad kad gledam snimke, vidim da je unutar:

« Last Edit: Studeni 19, 2012, 14:50:55 pm by irasic »
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Studeni 19, 2012, 16:46:44 pm »
Ne znam, mozda sam zaboravio neke dobre pasove, jer sam primjetio da je jako slabo sudjelovao u igri u fazi obrane. Protiv Juve su on, Palacio i Milito to super radili, zato smo ih i razbili, ali ovdje to nije bio slucaj. Ma, treba nama konkurencija Militu.

nabacio za 1-0, i kod mega promašaja Milita bila je njegova akcija...uglavnom, Garganu na dušu ide drugi gol, izgubio je loptu na sredini, kontra i gol sa pomaganjem ruke...po meni najlošiji uz Milita...ostali srednja žalost

Cagliari je po meni zaslužio i sva tri boda, bili su otvoreni i opasni, vidi se da sa takvom igrom imamo problema na meazzi, i partizan i rubin i hajduk i itd... svi su došli igrati i pobjediti

ne valja kada nam igraju bunker, ne valja kada igra se otvoreno, pa ti sada budi pametan...Strama uozbilji se na Meazzi, u gostima smo i više nego odlični.... :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Studeni 19, 2012, 17:19:07 pm »
Cagliari nas satjerao u 16 skoro citavu utakmicu a mi pricamo o losoj utakmici Milita!?
I ponovo nas trenercic gura alvareza I couthina kad je derbi Ili kad je najteze  da. Mu oni okrenu rezultat.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #29 on: Studeni 19, 2012, 19:20:34 pm »
Cagliari nas satjerao u 16 skoro citavu utakmicu a mi pricamo o losoj utakmici Milita!?
I ponovo nas trenercic gura alvareza I couthina kad je derbi Ili kad je najteze  da. Mu oni okrenu rezultat.

daj se saber više s tim pljuvanjem po treneru. taj 'trenerčić' nas je digao do drugog mjesta i borbe za scudetto htio ti to priznati ili ne. stvar je ukusa jel ti se sviđa igra ekipe ali on ima rezultat koji stoji iza njega. ni meni se neke stvari ne sviđaju i ne treba šutiti al ja mislim da taj 'trenerčić' i dalje radi odličan posao s obzirom na iskustvo i snagu ekipu!
gledaj barcu ako hoće opsadu jednog gola 90 min i tiki taka.. :novi76:

btw sjećam se tvog posta šta si govorio di ćemo biti iza 4.11., ako hoćeš i pronaći ću ga.. rađe šuti..
« Last Edit: Studeni 19, 2012, 19:21:37 pm by gogec »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Studeni 19, 2012, 19:59:46 pm »
treneru nemam sta rec....Jedina zamjerka za stramu mi je bila sto je protiv Siene Zanettia ostavio na klupi.

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #31 on: Studeni 19, 2012, 20:14:53 pm »
treneru nemam sta rec....Jedina zamjerka za stramu mi je bila sto je protiv Siene Zanettia ostavio na klupi.

ma po meni je i ovu tekmu pogriješio kašnjenjem sa zamjenama a vidjelo se već prvo pol da se nemožemo nametnuti.. mjenjao je tek oko 80min.. prekasno.. no globalno radi odličan posao, to nije subjektivno, rezultat je mjerilo uspjeha i on ga ima.. na igri valja raditi, ja bi također jednog kreativca više u vezi, volio bi da obrana s 4 igrača bolje funkcionira jer je opasnija i modernija, međutim nije to jednostavno uglazbiti, a donedavno je imao 10 pobjeda u nizu i tražiti mu zamjerke u globalu i sprdati se s njime je deplasirano i izvan svake pameti.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #32 on: Studeni 19, 2012, 23:57:31 pm »
Pozdrav,

evo nakon sto me prosao bijes zbog jos jedne kradje u zadnja tri kola, bilo bi fer priznati da smo sami krivi. Malo losija partija Juana i odmah curi, ali mora se priznati i da je Cagliariju sve islo od ruke i nevjerojatna doza srece kod drugog gola. Ne bi takvu utakmicu protiv Juventusa odigrali.

Veza je bila slaba, Gargano i Cambiasso nista. Cassano jako pada u formi, a Militu pod hitno naci konkurenciju jer covjek igra kao da je nezamjenjiv (sto i je). Ne znam, ljut sam i zbog onog ocitog penala na kraju, i zasto nismo igrali tako i prije, a ne da stvaramo vise sansi u zadnjih 5 minuta u odnosu na cijelu tekmu. I da, Coutinho mora igrati, da se mene pita, Milito na odmor,  Palacio u spicu i Coutinho na krilo.
dobar je bio cassano a juan je igrao pod temperaturom tako da mu se moze progledat kroz prste ;) nama treba jedan pravi golgeter kao sto je milito bio prije 2-3 sezone ovo sto sada fula je katastrofa

SEMPER FIDELIS

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Studeni 20, 2012, 12:47:26 pm »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Studeni 21, 2012, 00:12:56 am »
daj se saber više s tim pljuvanjem po treneru. taj 'trenerčić' nas je digao do drugog mjesta i borbe za scudetto htio ti to priznati ili ne. stvar je ukusa jel ti se sviđa igra ekipe ali on ima rezultat koji stoji iza njega. ni meni se neke stvari ne sviđaju i ne treba šutiti al ja mislim da taj 'trenerčić' i dalje radi odličan posao s obzirom na iskustvo i snagu ekipu!
gledaj barcu ako hoće opsadu jednog gola 90 min i tiki taka.. :novi76:

btw sjećam se tvog posta šta si govorio di ćemo biti iza 4.11., ako hoćeš i pronaći ću ga.. rađe šuti..
Nije trener nego v.d. trenera

Unazadio je igru 20 godina i vise sa formacijom alj to vise lici na 60-te i heleniova taktika sa 9 defanzivaca

I dosta je tih gluposti oko barcelone. Takve postove samo klinci mogu posati. Jesi ti gledao napoli krajen 80-tih? A milan pocetkom 90-tih? Ili juve sredinom 90-tih? Manchester 99..ako na to nisam izdrkavao necu ni na ovaj smet dosadni gdje se dodaju do neinemoglosti.. ako ja moram biti zaeovoljan sa bodom protiv velikog kaljarija onda sam ja nesto propustio. U zivotu.. a liga je toliko jaka da se jedna fiorentina sa ljajicem.. propalim igracima tonijem pizzarom itd. Smatra jakom. Onda me jos veca tiga obuzme kako smo mi losi
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #35 on: Studeni 21, 2012, 18:59:03 pm »
Nije trener nego v.d. trenera

Unazadio je igru 20 godina i vise sa formacijom alj to vise lici na 60-te i heleniova taktika sa 9 defanzivaca

I dosta je tih gluposti oko barcelone. Takve postove samo klinci mogu posati. Jesi ti gledao napoli krajen 80-tih? A milan pocetkom 90-tih? Ili juve sredinom 90-tih? Manchester 99..ako na to nisam izdrkavao necu ni na ovaj smet dosadni gdje se dodaju do neinemoglosti.. ako ja moram biti zaeovoljan sa bodom protiv velikog kaljarija onda sam ja nesto propustio. U zivotu.. a liga je toliko jaka da se jedna fiorentina sa ljajicem.. propalim igracima tonijem pizzarom itd. Smatra jakom. Onda me jos veca tiga obuzme kako smo mi losi

gle niko nije zadovoljan bodom protiv cagliarija i ja sam odmah naisao da smo opako kiksali doma, i ja vidim da ne igramo dobro, da se mučimo, da nismo u stanju držati loptu više od osrednjih ekipa ili pak to ne pokušavamo, no ipak efikasni smo, 3 gola smo manje zabili od juvea, odlično stojimo u ligi i prošli smo skupinu u EL-u, dakle rezultat ima.. ne možeš samo isticati loše, jer puno je ovdje dobroga i mislim da možemo biti i bolji.

btw po meni nije unazadio igru, igramo bolje nego kod Beniteza, Gasperinija i Ranierija a i rezultat je bolji i uopće ne razumijem čemu to osporavati?!
neda mi se ulaziti u neke iscrpljujuće rasprave, volio da budeš suzdržaniji ili realniji u svojim kritikama..

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Studeni 22, 2012, 09:58:14 am »
Slažem se s gogecom, osim što smatram da smo i kod Beniteza igrali dobar nogomet, ali kad je on bio tu bilo je stvarno pretjerano ozljeda (možda i krivicom njegovog načina rada).

Ono što je bitnije od igre je atmosfera u klubu općenito, a mi to trenutno imamo. Strama je postigao koheziju kakvu nismo imali od Mourinha gdje svi, od predsjednika, preko trenera i igrača do oružara "veslaju" u istom smjeru. Emotivan je, sjajan na pressicama, a takvi su u Interu uvijek dobro prolazili.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #37 on: Studeni 22, 2012, 14:19:13 pm »
Pozz  za sve sto se tice tekme sramota od titule nista jer gubit bodove od Cagliaria i Siene NESMIJE SE mogu samo rec da inter treba pojacanja pocevsi od desnog beka pa napadaca Milito i ostali gade mi se sta cojk masa da ne poverujes .uglavnom inter treba remont prica  o pomladjivanju je sranje pobjedis juventusa samo to kako treba a par utakmica pobedis nezasluzeno  jedan hajjduk partizan te nadigraju itd 
inter nece bit prvak jer nema plana a ni ekipe Sto se tice sudjenja ne treba se za to zalit dokaz kolko smo samo jadni i nemocni pa za utakmicu tesko stvaramo sanse .
bolje nece biti moze bit samo gore Milito Samuel Zanetti naci im zamjene itd  ne treba dirat legende znam neki ce reci neka njiha al vise na klupi to ad se resi bit ce bolje .pozz

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Studeni 24, 2012, 06:44:42 am »
Od kolega sa beneamate sam preuzeo filmić o sudačkim kradjama na našu štetu  protiv juBe-a,Atalante i Cagliarija:

penal na Ranocchiji na 1.23-1.38..nisam gledao utakmicu ,ali po ovome što vidim ,penal velik k'o kuća  :suprised:  
« Last Edit: Studeni 24, 2012, 06:46:40 am by EL CUCHU 19 »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #39 on: Studeni 25, 2012, 23:32:26 pm »
ja nisam gledao protiv atalante ali cini mi se da ni ono nije bio penal

SEMPER FIDELIS

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile