Author Topic: Inter - Cagliari  (Read 3576 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
Inter - Cagliari
« on: Studeni 18, 2012, 09:19:58 am »
18.11. u 15.00 h

Inter (3-4-3): 1 Handanovic, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 40 Juan Jesus, 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo, 99 Cassano, 22 Milito, 8 Palacio

Nimalo laka utakmica, ali moramo ih dobit kako znamo i umijemo nakon jučerašnjeg kiksa đubrentusa.  :novija zastava:

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Odg: Inter - Cagliari
« Reply #1 on: Studeni 18, 2012, 14:11:22 pm »
joooooooj Silvestrea više ne želim vidjeti ni na klupi! :wallsmack: :wallsmack:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Studeni 18, 2012, 15:13:37 pm »
Izvrstan start, samo sada ne stati

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Studeni 18, 2012, 15:14:57 pm »
sad ih treba natrpati.... odlican strart samo ne tako nastave.... :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Studeni 18, 2012, 15:22:47 pm »
Rigzi, pa makni ovog Pazinia!!!

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #5 on: Studeni 18, 2012, 15:51:40 pm »
super gol, sjajan start i onda slobodni pad.. dozvolili smo cagliariju da uzme posjed, Handa nas je neko vrijeme držao s nekih 3-4 obrane u vodstvu i zasluženo izjednačenje za cagliari.. Milito slab, ko da mu se neda igrati, veza bi također više morala raditi, trčati..

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Studeni 18, 2012, 15:57:57 pm »
Zaslužen gol Cagliarija, nažalost.
Vezni red ne može doći do lopte, fali nam Guarin...

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Studeni 18, 2012, 16:07:04 pm »
Rigzi, pa makni ovog Pazinia!!!

a jbg zaboravil sam....  ;D ;D ;D

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #8 on: Studeni 18, 2012, 16:59:12 pm »
napet kraj utakmice... čisti faul na Ranocchiji (ne penal!), bila bi to odlična prilika... nisam dobro vidio, jel ono isključen Stramaccioni? Ovakve se utakmice moraju dobit ako se misli uzet scudetto, ali nije kraj svijeta, -4 nije puno...

ONLY AND FOREVER - FORZA INTER!!!

:novija zastava:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Studeni 18, 2012, 17:01:22 pm »
Baš smo se usrali danas. psihološka priprema igračaje očito problem, jer onakve zicere ne smiješ fulati i to u nekoliko navrata

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #10 on: Studeni 18, 2012, 17:01:35 pm »
Milito i Gargano očajne tekme.. ono što je Milito promašio na 1:1 ravno je onom Sivonjićevu promašaju.. :wallsmack:

imali smo sreće da si je Cagliari zabio sam drugi gol.. veseli povratak Coutinha, dva-tri puta je jebeno pucao.. uopće je ulazak Alvareza i Coutinha donio potreban pomak prema naprijed.. Cambiasso također slab, uz onakvog Gargana, očito je da nam je falio kreator igre i nikako se nismo uspjeli nametnuti.. velika šteta, na ovakvim se utakmicama dobijaju i gube prvenstva, ovo smo MORALI dobiti i približiti se na 2 boda! velika šteta!!! :-[

Strama je po meni prekasno napravio zamjene..

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Studeni 18, 2012, 17:03:45 pm »
Alvareza nabit nogom iz Intera, on bi kao trebao zamjenit Snajdera ako ovaj ode, pa on ne moze kod mene na terminu igrat... A sto se utakmice tice samo smo krivi, na ovakvim se utakmicama dobija prvenstvo, mi prosipamo bodove na domacem protiv jebenog cagliaria. Umjesto da ucvrstimo drugo mjesto i primaknemo se sugavcima na 2 boda mi ovo uradimo...

PS Coutinho definitivno zasluzuje vecu minutazu

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Studeni 18, 2012, 17:08:09 pm »
Jbg, ako ga smijem pohvalit, onda je danas red i da ga pokudim, na 1:1 se jednostavno ono mora zabit, pa onda onaj šut a mogao Palaciu asistirat. Milito kriminalno loš, ali valjda će se vratit jači kao i prošle sezone. FORZA INTER

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Studeni 18, 2012, 20:02:27 pm »
Milito je imao loš dan, i to stoji, ali neki imaju svaku utakmicu loš dan. Ja Gargana nisam vidio da je u jednoj tekmi odigrao deset točnih lopti, dok Alvarez nikada nije dobar centaršut uputio, centrira kao Mikić ili Ibanez, samo da ide prema golu, kao u županijskim ligama
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Studeni 18, 2012, 20:39:52 pm »
Kreteni sta reci.. sad nam naplacuju ono sto sam govorio dva mjeseca.. dodje jedan cagliari I dominira. .. kad povedemo povucemo se poruku pickice.. ma. Muka mi od takve taktike velikog stratega!
Gledao sam atalantu danas pa ljhdi ono je tuzna ekipa.. ko je nas poedio strasno

P.s. da ne editujem samo da kazem smrt android baziranim telefonima!!!!!
_
« Last Edit: Studeni 18, 2012, 20:46:55 pm by Augment »
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #15 on: Studeni 18, 2012, 23:32:31 pm »
onaj alvarez dobije loptu na 20 m dribla dobije loptu u petercu dribla dobije loptu kod naseg 16-terca dribla dobije loptu u svlacionici opet dribla.jos sam da nauci driblat i bit ce hljeba od njega

SEMPER FIDELIS

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Studeni 18, 2012, 23:38:24 pm »
Ma bolje da nije sviro penal kakav dan je imo milito mislim da nebi to bilo dobro hahahh :suprised:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Studeni 19, 2012, 05:41:17 am »
onaj alvarez dobije loptu na 20 m dribla dobije loptu u petercu dribla dobije loptu kod naseg 16-terca dribla dobije loptu u svlacionici opet dribla.jos sam da nauci driblat i bit ce hljeba od njega

Kao što bez dobrog brašna ne možeš napravit dobar kruh,tako ni od panja  ne možeš dobit' igrača  :awerjjfe:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Studeni 19, 2012, 10:21:03 am »
čisti faul na Ranocchiji (ne penal!)

Kako je faul, a nije penal?

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Studeni 19, 2012, 10:25:29 am »
Pozdrav,

evo nakon sto me prosao bijes zbog jos jedne kradje u zadnja tri kola, bilo bi fer priznati da smo sami krivi. Malo losija partija Juana i odmah curi, ali mora se priznati i da je Cagliariju sve islo od ruke i nevjerojatna doza srece kod drugog gola. Ne bi takvu utakmicu protiv Juventusa odigrali.

Veza je bila slaba, Gargano i Cambiasso nista. Cassano jako pada u formi, a Militu pod hitno naci konkurenciju jer covjek igra kao da je nezamjenjiv (sto i je). Ne znam, ljut sam i zbog onog ocitog penala na kraju, i zasto nismo igrali tako i prije, a ne da stvaramo vise sansi u zadnjih 5 minuta u odnosu na cijelu tekmu. I da, Coutinho mora igrati, da se mene pita, Milito na odmor,  Palacio u spicu i Coutinho na krilo.

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Studeni 19, 2012, 11:07:51 am »
Veze jest bila slaba u ovoj tekmi i vidim svi kritikuju Gargana, a Cambiasso je bio puno gori (na stranu to sto je ove sezone nas najbolji igrac), ali ovo protiv cagliaria je bilo katastrofalno i mislim da je zbog toga Gargano i grijesio jer je pokusavao pokrivati i za njega... Mislim da je trebao uvesti Marigu na poluvremenu (koji ga ***** uopste drzimo ako ne dobije priliku kad bi realno mogao doprinjeti), nije Cambiassu 25 pa da igra svaku... stramcioni izgleda samo ide na ofanzivu sto je za pohvalu, ali prvo se trebala uspostavit ravnoteza na sredini pa onda juris...  Falio je Guarin
« Last Edit: Studeni 19, 2012, 11:09:04 am by Pazzo »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Studeni 19, 2012, 11:37:10 am »
Pozdrav,

evo nakon sto me prosao bijes zbog jos jedne kradje u zadnja tri kola, bilo bi fer priznati da smo sami krivi. Malo losija partija Juana i odmah curi, ali mora se priznati i da je Cagliariju sve islo od ruke i nevjerojatna doza srece kod drugog gola. Ne bi takvu utakmicu protiv Juventusa odigrali.

Veza je bila slaba, Gargano i Cambiasso nista. Cassano jako pada u formi, a Militu pod hitno naci konkurenciju jer covjek igra kao da je nezamjenjiv (sto i je). Ne znam, ljut sam i zbog onog ocitog penala na kraju, i zasto nismo igrali tako i prije, a ne da stvaramo vise sansi u zadnjih 5 minuta u odnosu na cijelu tekmu. I da, Coutinho mora igrati, da se mene pita, Milito na odmor,  Palacio u spicu i Coutinho na krilo.

i čista ruka kod njihovog drugog gola :

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Studeni 19, 2012, 11:38:44 am »
Moratti i ostali su s pravom bijesni, iako nismo odigrali za pamćenje već nas tri utakmice za redom direktno oštećuju suci svojim odlukama. sreća pa smo merde ipak dobili

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Studeni 19, 2012, 12:14:47 pm »
Pozdrav,

Nisam očekivao ovakvu neozbiljnu izjavu od tebe  ;D
Ja mislim da Cassano jako dobro odražava svoju formu i jučer sam opet vidio vrlo dobar nastup s njegove strane. :)
Par odličnih lopti u prostor za suigrače,iznuđeni faulovi u zoni udarca,vrlo dobre lopte iz prekida,pa onaj centaršut za Palacia (1-0)...

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Studeni 19, 2012, 12:55:52 pm »
Dobar Cassano...al juce su ga lomili to nije normalno, a sudija nista