Author Topic: 11.11.2012/20:45h Atalanta - Inter  (Read 5145 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
Odg: 11.11.2012/20:45h Atalanta - Inter
« Reply #25 on: Studeni 11, 2012, 22:45:27 pm »
Ovog silvestrea poslat u afganistan ravno. steta velika za 3 boda al ajde jos smo tu gdhe zelimo bit samo sto ja nemam 300kn koje bi dobio da smo pobjedili al aj ko ga jebe.

p.s. izgleda da nam je trojac silvestre, maxi, denis ipak jebo majku u picku

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Studeni 11, 2012, 22:47:30 pm »
trebalo je cambiassa na stopera,garantiram da bi bar jedan gol manje u mreži imali...al lako je sad biti general

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Studeni 11, 2012, 22:48:32 pm »
Sada gledam sažetke, pa čovjek je imao jedno 10 krivih startova, fulavao je lopte u kaznenom prostoru, pa jedno tri-četri puta su igrači pucali, a njegov blok nikakav... jednom riječju strašan!!!
Drugo sve donekle OK... iako treba reći, Atalanta solidna

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Studeni 11, 2012, 22:51:41 pm »
Handanovic   6.9891   
Zanetti   4.5389   
Silvestre   2.6839
Juan      6.751
Nagatomo   5.0824
Guarin   7.6022   
Cambiasso   4.8778
Gargano   4.7238   
Palacio   6.4785
Milito          4.0934   
Cassano   5.1105   
Alvarez   3.1629   
Pereira   5.6743   
Livaja     4.9059   
media squadra   5.1911      

TRENUTNO STANJE NA INTER.IT,

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #29 on: Studeni 11, 2012, 22:52:38 pm »
Steta radu izgubljene utakmice ali smo danas odigrali losu obranu i to nas je kostalo bodova. Silvestee smisan u nekoliko situacija kriv za drugi gol ali penal nije ni postoja dobro se vidi. Alvarez totalno zaluta . Idemo se sad dobro odmorit i pripremit se za sljedecu utakmicu.
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Studeni 11, 2012, 22:53:25 pm »
ja sam uvjeren da je bio penal, pa po nozi ga je zahvatio

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Studeni 11, 2012, 22:56:01 pm »
Penal je čisti, po nogama, slažem se. Idemo dalje, solidni smo i idući vikend se vratiti na staze pobjede.

Već se brusim na Napoli, biti će strava tekma, a nadam se i atmosfera

:interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag: :interflag:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Studeni 11, 2012, 22:58:10 pm »
Gledam malo analizu, u nekoliko navrata su išli na nas 3 na 4, ili 4 na 5 i opet su nas izigrali, očito nam je obrana danas bila kriminalna, neuigrana, smušena, izgubljena....

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Studeni 11, 2012, 23:01:43 pm »
penal je čist ali ovo su pustili samo jednom bez prikaza linije ,tako da me to zanima...

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Studeni 11, 2012, 23:05:25 pm »
Ovo je bilo čisto, pokazali su jednom usporeno i meni se sve čini OK. Kada je čistija slika vidi se crta od košenja trava i mislim da je sve OK

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Studeni 11, 2012, 23:09:57 pm »
Ekipa, odoh na spavanje. Ne jednako sretan kao prošli vikend!!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Studeni 11, 2012, 23:10:13 pm »
Nece nas sa 4 u odbrani pa da ga jebes....ne vjerujem da je penal bio, al silvestre svakako los. Ne samo ovu utakmicu
Al guarin zvijer....kada smo ga dovodili mislio sam da je to jos jedan transfer iz ocaja,bacanje para(ono bio je i prvu postavu u Portu izgubio) no lik odusevljava
Dugo je prvnestvo vjerujem da cemo to uzet i da ce wess unijeti tu svjezinu u ekipu  hehe  :D

Offline Seid

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #37 on: Studeni 12, 2012, 07:54:28 am »
Imao sam osjećaj da su naši bili u prvom poluvremenu jako mutavi;kao da prvi puta igraju na skliskom i mokrom terenu. Previše grešaka, propusta, krivih dodavanja...
Atalanta je zasluženo pobijedila; jednako zasluženo kao i mi prošlog tjedna.

Nema veze - idemo dalje; Cagliari je sljedeći, to treba dobiti bez problema i ovo jučer će biti brzo zaboravljeno.

:novija zastava:

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #38 on: Studeni 12, 2012, 09:41:25 am »
nisam vidio utakmicu, ali evo vidim da smo ga spušili, nema veze ne možemo mi uvjek pobjeđivati, ovo je mila majka kako je bilo prošle sezone, meni je samo drago što se sad radi planski a ne ko prije....
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Studeni 12, 2012, 09:46:42 am »
Silvestre kriminalan - zakonom mu zabranit bavljenje fudbalom, kompletna odbrana je djelovala nesigurno al pomenuti kao da je bas zalutao na teren...
Guarin i Gargano  :clap: zivotinje, Palacio je trebao hattrick zabit da je bio priseban al barem je u sanse ulazio, Milito se nije vidio, Cassano imao par dobrih proigravanja al i dalje prespor po meni ce ga spreman Snajder izgurat iz prvog tima. Sve u svemu ne treba previse kritikovat ekipu nisu lose odigrali stvarali su prilike, al odbrana na celu sa Silvestreom nas je kostala tekme. idemo dalje  :novija zastava: :novija zastava:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Studeni 12, 2012, 10:29:58 am »
Moram priznat da ne znam na kakvim vi streamovima gledate utakmicu, ali ono uopce nije bio penal, vec cisto odnosenje lopte i fantastican dive Moraleza. Vidjelo se i u analizi i svi su se slozili da penal nije bio.

Drugo, ovaj Silvestre je zalutao i totalni je promasaj. Poslije sam gledao analizu na Sky-u, napravio je istu gresku i kod prvog i kod drugog gola - majstor je isao istrcavat prema naprijed u trenutku guranja lopte u prostor i onda naravno vise ne stize svog igraca koji onda zabijaju gol. Cak i kod treceg gola ga je Moralez izlevatio kao zadnjeg levata, ali je na kraju ipak odnio cisto loptu. Koliko god to bilo kriminalno, mora se priznat da nas je sudac ostetio za barem bod, dobro smo ih stisli i Atalanta je padala.

Od ostalih, moram priznati da je i Zanetti bio kriminalno los, Nagatomo ne dolazi do izrazaja kad igramo s cetvoricom iza, a Cassano je jako puno grijesio i cini mi se da pada u formi. Nazalost, i Alvarez kad je usao, opet je igrao kao u Argentini. Milito isto totalno nevidljiv. Palacio i Guarin vrlo dobri, i nazalost, jako dobar dan Consiglija.

Rekao bih da dio krivice nosi i Strama, jer je jasno da obrana s trojicom funkcionira i zaista ne znam zasto se preslo na dva stopera opet, a taj jedan je Silvestre. Da je tu jos bio Cambiasso, ne bi ovi zabili tri komada. Ali nadam se da ce Strama naucit, jer mi se cini da brzo uci.

Nista, idemo dalje, u nadi da ce suci ponekad ostetit i Juventus (reko Marotta da ce se sve izbalansirat do kraja sezone) iako smatram da je nerealno pricati o scudettu, treba zacementirat drugo mjesto i izravno ligu prvaka.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Studeni 12, 2012, 10:45:19 am »
Naredna dva kola ce pokazati dosta stvari.. i ne bojim se da juve nece prosuti bodove nego da smo mi u padu i da se takodje necemo lijepo provesti pogotovo u *lparmi, ali dobro samo da dobiju cagliari
Sinoc smo trebali izvuci barem x, penal mozda nije bio ali kad se poge deset puta.. frajer je pao svaka mu cast,ali je prije toga uzeo odiota silvestreabkao dijete
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Seid

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #42 on: Studeni 12, 2012, 11:29:56 am »
Moram priznat da ne znam na kakvim vi streamovima gledate utakmicu, ali ono uopce nije bio penal, vec cisto odnosenje lopte i fantastican dive Moraleza. Vidjelo se i u analizi i svi su se slozili da penal nije bio.

Ja sam isto mislio komentirati da nije bio penal, ali vidim tu svi nešto priznaju da je bio, pa rek'o sam sebi: "Bolje da šutim..." Ali, evo još jedan glas za to da nije bilo jedanaesterca.

Od ostalih, moram priznati da je i Zanetti bio kriminalno los

Uf, Zanetti je sigurno odigrao najgoru utakmicu sezone, a možda čak i jednu od najgorih ikada koje sam ja imao priliku gledati. Ali, možemo li mu i smijemo uopće zamjeriti? :)

Rekao bih da dio krivice nosi i Strama, jer je jasno da obrana s trojicom funkcionira i zaista ne znam zasto se preslo na dva stopera opet, a taj jedan je Silvestre.

Nešto je na početku utakmice komentator na AreniSport govorio da je bio prisiljen napraviti tako zbog vrlo velikog broja igrača koji su trenutno ozlijeđeni: Samuel, Rannochia... Siguran sam da je imao razlog za mijenjanje, ali eto - pogriješio je.

iako smatram da je nerealno pricati o scudettu, treba zacementirat drugo mjesto i izravno ligu prvaka.

Potpisujem. Ako na kraju sezone budemo drugi - to je vrh.
Mene više zanima kako ćemo proći u Europa Ligi - očekujem minimalno četvrt-finale. :)

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Studeni 12, 2012, 13:18:26 pm »
kako  bre drugo mjesto.... dokazali smo da juve nije nista bolji od nas,a svakako se znalo da ce ovo biti teska utakmica
Samo sto juve izvlace sudije ,no uskoro ocekujem da i oni kiksaju

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Studeni 12, 2012, 13:30:01 pm »
penal je čist ali ovo su pustili samo jednom bez prikaza linije ,tako da me to zanima...

Čisto je sve, na sky-u su povukli onu crtu i sve ok.

Što se tiče Silvestrea, još u Splitu se vidilo da nije kapacitet, iako, jučer je Stramu pitao Costacurta da mu se čini da se on ponašao i kretao kao kad su trojica u obrani, što je Strama potvrdio. To je možda isto jedan od razloga što je ovaj plivao.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline sanjingr

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
    • INTER U SRCU
« Reply #45 on: Studeni 12, 2012, 14:51:14 pm »
Silvestre je unio totalnu nesigurnost u odbranu,nesigurno se krece,vodi loptu,jednostavno igrac prelos  :bang:
JZ4

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #46 on: Studeni 12, 2012, 19:45:12 pm »
kako  bre drugo mjesto.... dokazali smo da juve nije nista bolji od nas,a svakako se znalo da ce ovo biti teska utakmica
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Studeni 13, 2012, 06:07:10 am »

Moram priznat da ne znam na kakvim vi streamovima gledate utakmicu, ali ono uopce nije bio penal, vec cisto odnosenje lopte i fantastican dive Moraleza.
Vidjelo se i u analizi i svi su se slozili da penal nije bio.

Drugo, ovaj Silvestre je zalutao i totalni je promasaj. Poslije sam gledao analizu na Sky-u, napravio je istu gresku i kod prvog i kod drugog gola - majstor je isao istrcavat prema naprijed u trenutku guranja lopte u prostor i onda naravno vise ne stize svog igraca koji onda zabijaju gol. Cak i kod treceg gola ga je Moralez izlevatio kao zadnjeg levata, ali je na kraju ipak odnio cisto loptu. Koliko god to bilo kriminalno, mora se priznat da nas je sudac ostetio za barem bod, dobro smo ih stisli i Atalanta je padala.

Od ostalih, moram priznati da je i Zanetti bio kriminalno los, Nagatomo ne dolazi do izrazaja kad igramo s cetvoricom iza, a Cassano je jako puno grijesio i cini mi se da pada u formi. Nazalost, i Alvarez kad je usao, opet je igrao kao u Argentini. Milito isto totalno nevidljiv. Palacio i Guarin vrlo dobri, i nazalost, jako dobar dan Consiglija.

Rekao bih da dio krivice nosi i Strama, jer je jasno da obrana s trojicom funkcionira i zaista ne znam zasto se preslo na dva stopera opet, a taj jedan je Silvestre. Da je tu jos bio Cambiasso, ne bi ovi zabili tri komada. Ali nadam se da ce Strama naucit, jer mi se cini da brzo uci.

Nista, idemo dalje, u nadi da ce suci ponekad ostetit i Juventus (reko Marotta da ce se sve izbalansirat do kraja sezone) iako smatram da je nerealno pricati o scudettu, treba zacementirat drugo mjesto i izravno ligu prvaka.

:bowdown: :bowdown: :bowdown: za dive Moralesa  :rolleyes:,padao je dugo k'o Sava Kovačević kada ga je presjeko rafal na Sutjesci,....ali istini za volju mogao im je poslije  svirat' još  jedan penal  :think:....,a ova budalaština kad ti nema dvojice standardnih u obrani ,da ne staviš Cambija na zadnjeg,to je ono što Strami zamjeram,Palacio mora popravit igru glavom,u oba ona zicera glavom pogodio je liku točno u ruke  ....po zakonu velikih brojeva morali smo  omanut' negdje,eto nažalost  dogodilo se to u šugavom Bergamu  :awerjjfe:,treba ić dalje i molit Boga da se ova dvojica u obrani  što prije oporave... :interflag:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Studeni 13, 2012, 12:19:31 pm »
I poraz je sastavni dio igre morao je doći kad tada....
In Strama we Trust!

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Studeni 13, 2012, 12:20:55 pm »

Slažem se ništa bolji od nas nisu samo što imaju tu nazovimo to sudačku sreću , imat će i oni kiks to je sigurno.
In Strama we Trust!