Author Topic: Mirko Filipovic-Cro Cop  (Read 9938 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

njunja

• Guest
Odg: Mirko Filipovi?-Cro Cop
« Reply #75 on: Rujan 19, 2009, 00:58:16 am »
http://sport.dnevnik.hr/clanak/cro_cop/video-borba-ce-se-voditi-sakama-i-nogama-a-ne-rijecima.html

Mirko izgleda dosta smireno i ponizno, nije bahat uop?e i nadam se da je istina kad kaže da je potpuno spreman, jedva ?ekam sutrašnji me?  :D

Ako pobijedi sljede?i me? bi bio s Minotaurom  ;)
uu to bi bio odlican mec,takoder bi volio vidjet da fedor prijede u UFC i da se bore on i mirko...zanima me kako bi se fedor the beast borio u oktagonu

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #76 on: Rujan 19, 2009, 13:27:44 pm »
http://www.sherdog.com/news/news/update-belfort-franklin-on-weight-for-ufc-103-19811

http://www.sherdog.com/pictures/event/1/pictures-ufc-103-weigh-ins-19812/1

Mirko na vaganje došao malo lakši od Dos Santosa al dobro izgleda, nema jastuka za spašavanje oko trbuha  ;D

Sretno Mirko !!!!
"... io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato...
C'è solo l'Inter, per me, solo l'Inter !!! "

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #77 on: Rujan 19, 2009, 13:31:48 pm »
Ajmo Mirko. Interisti su uz tebe  :interflag: :interflag: :interflag:
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

njunja

• Guest
« Reply #78 on: Rujan 19, 2009, 15:55:48 pm »
sama slika ovog santosa me jezi,a kamoli kad vidim sta radi s rukama u borbi...
mirko je iskusniji i zato ga moze dobiti,ali mirkov nacin pripremanja za borbu je zastario
Santos trenira s minotaurom i njegovim bratom, ?ak je i A. Silva sudjelovao..
Koga mirko ima? Saša Mu?njak? De?ko koji se neko vrijeme bavio košarkom, a onda dobio priliku trenirati s Mirkom isklju?ivo zbog svoje visine i težine! Igor Pokrajac? Poluteškaš B klase.

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #79 on: Rujan 19, 2009, 17:47:09 pm »
sama slika ovog santosa me jezi,a kamoli kad vidim sta radi s rukama u borbi...
mirko je iskusniji i zato ga moze dobiti,ali mirkov nacin pripremanja za borbu je zastario
Santos trenira s minotaurom i njegovim bratom, ?ak je i A. Silva sudjelovao..
Koga mirko ima? Saša Mu?njak? De?ko koji se neko vrijeme bavio košarkom, a onda dobio priliku trenirati s Mirkom isklju?ivo zbog svoje visine i težine! Igor Pokrajac? Poluteškaš B klase.

I Pokrajac se tu?e danas u UFC-u, to ne?e dobro pro? ?ini mi se  :(

To si dobro primjetio njunja, Mirko možda jedini od svih poznatijih faca nema pravi trening kamp i u njemu dobre i poznate borce, tako?er nema stru?njaka za boks u svom timu, trenera za hrvanje, trenera za muay thai itd.... Pritom mislim na kvalitetne i svjetski poznate borce i trenere,a Mirko to skoro nikad nije imao. Jedino su mu Fabricio Werdum i Remy Bonjasky došli pomagati i s njim trenirati za nekoliko borbi,ali to je bilo davno prije.

Kada pogledaš neke trening kampove u SAD-u uhvati me strah na samu pomisao tko je sve tamo i kako se oni spremaju-kao što si ve? spomenuo Dos Santos trenira s bra?om Nogueira,A. Silvom,Machidom (trenutni prvak u poluteškoj kategoriji), u kampu Randy Couturea su Vitor Belfort, Wanderlei Silva,Forrest Griffin... Ima još brdo tih klubova/trening kampova gdje ima bar 4,5 boraca prve klase koji me?usobno treniraju i u?e jedan od drugoga,a Mirko to nema i to ?e mu sigurno nedostajati  :-\

njunja

• Guest
« Reply #80 on: Rujan 19, 2009, 18:23:45 pm »
http://www.index.hr/sport/clanak/cigano-necu-dozvoliti-da-mi-cro-cop-poremeti-planove/451154.aspx

evo to je ono sto sam rekao da santos ima odlicne trenere,i sve vise i vise mislim da ce mirkec dobit po pikici...
a da ne spominjem jos da mirko ima 35 godina dok santos ima 25...to je 10 godina razlike,i mislim da je to jako puno sto se tice fizicke snage i kondicije

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Rujan 19, 2009, 18:27:05 pm »
Poremetit ce on itekako tebe,go go Mirko!

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #82 on: Rujan 19, 2009, 18:30:47 pm »
Cigano je mla?i ali to ne mora ništa zna?it u MMA pa Randy Couture sad ima 46 godina a prije 2. godine, zna?i u 44. je opet postao prvak u teškoj kategoriji. Bitno je koliko Mirko može s 35 godina, kako se osje?a, jer ima likova koji s 37,38-40 i nešto godina su u savršenoj kondiciji još uvijek. I na kraju krajeva, kako izgledaju im ne bi ni dao toliko godina....

Da li Mirko ima motivacije i snage za dalje to je najve?i problem...zato danas mora pokazati da je još uvijek gladan ko vuk  :)

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Rujan 19, 2009, 18:53:13 pm »
I kladionice su protiv Mirka, ali stvarno bi volio da naš dobije da vidimo još jedanput me? protiv Minotaura jer ne vjerujem da ?e više imati šansu ako no?as izgubi

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #84 on: Rujan 19, 2009, 21:51:59 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=nBZbOWOqGhM

Evo novi HL o Mirku, taman napravljen za nabrijavanje za borbu ve?eras  :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #85 on: Rujan 20, 2009, 08:10:00 am »
Tradicionalno sam zaspao,  ::) al evo koliko ?itam Mirko je popušio tehni?kim nokautom u tre?oj rundi ,tak da ništa nisam propustio,ništa od Minotaura s kojim se trebao borit da je dobio  Santosa,mislim da mu je vrijeme da se povu?e :awerjjfe:
« Last Edit: Rujan 20, 2009, 08:13:39 am by EL CUCHU 19 »

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Rujan 20, 2009, 08:33:00 am »
U penziju moj Mirko...

njunja

• Guest
« Reply #87 on: Rujan 20, 2009, 10:25:30 am »
http://www.mmashare.com/mirko-cro-cop-vs-junior-dos-santos---fight-video-ufc-103-t9843.html

evo link za one koji nisu gledali...definitivno mirko nema sta trazit u UFC-u.
mislim covjek je prekinuo borbu jer nije vidio vise.mirko stvarno je legenda i sve to stoji ali jednostavno kao sto sam rekao njegov nacin priprema je zastario,usao je u godine i sumnjam da moze vise konkurirati mladim lavovima poput dos santosa koji su zeljni dokazivanja.mirko je svoje dokazao i sad stvarno mislim da je vrijeme da se povuce.ne mora se povuci kompletno iz sporta,svoj doprinos moze dati trenirajuci mlade nade ovog sporta

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #88 on: Rujan 20, 2009, 10:49:31 am »
uf, ej moj Mirko...razvaljen je ko lutka...

reci dosta je ,dosta si zaradio i odi se igrati s djecom...

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #89 on: Rujan 20, 2009, 11:13:54 am »
Sad kad vidim ovaj video, drago mi je da se Mirko nije borio sa Minotaurom jer bi ga ovaj unakazio, ali doslovno

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Rujan 20, 2009, 12:38:18 pm »
http://www.mmashare.com/mirko-cro-cop-vs-junior-dos-santos---fight-video-ufc-103-t9843.html

evo link za one koji nisu gledali...definitivno mirko nema sta trazit u UFC-u.
mislim covjek je prekinuo borbu jer nije vidio vise.mirko stvarno je legenda i sve to stoji ali jednostavno kao sto sam rekao njegov nacin priprema je zastario,usao je u godine i sumnjam da moze vise konkurirati mladim lavovima poput dos santosa koji su zeljni dokazivanja.mirko je svoje dokazao i sad stvarno mislim da je vrijeme da se povuce.ne mora se povuci kompletno iz sporta,svoj doprinos moze dati trenirajuci mlade nade ovog sporta

S druge strane sumnjam da ?e se povu?,dobije  dosta batina ,al za svaki me? padne koja stotica tisu?a eura, dolara, or whatever :awerjjfe: ,više ne znam na koliko borbi još ima ugovor,fu?kaš slavu ,za par godina tko ?e znat na koji na?in se povukao,......iako osobno nisam za takav kraj karijere velikog šampiona kakav je bio Mirko......najbolje mi je u filmi?u dok spiker negdje na 9.30 min snimke kaže "Croatian anti-terorism comander CRO COP" :)
« Last Edit: Rujan 20, 2009, 12:45:54 pm by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #91 on: Rujan 20, 2009, 12:39:25 pm »
Sad kad vidim ovaj video, drago mi je da se Mirko nije borio sa Minotaurom jer bi ga ovaj unakazio, ali doslovno

Ne vjerujem ,ni Minotaur nije više onaj stari...

njunja

• Guest
« Reply #92 on: Rujan 20, 2009, 12:41:01 pm »
S druge strane sumnjam da ?e se povu?,dobije  dosta batina ,al za svaki me? padne koja stotica tisu?a eura, dolara, or whatever :awerjjfe: ,više ne znam na koliko borbi još ima ugovor,fu?kaš slavu ,za par godina tko ?e znat na koji na?in se povukao,......iako osobno nisam za takav kraj karijere velikog šampiona kakav je bio Mirko...
e sad ne znam dali mora jos dvije borbe odraditi ili jos tri

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #93 on: Rujan 20, 2009, 13:37:31 pm »
e sad ne znam dali mora jos dvije borbe odraditi ili jos tri
2

SEMPER FIDELIS

njunja

• Guest
« Reply #94 on: Rujan 20, 2009, 13:38:43 pm »
onda je potpisao ugovor na 3 borbe...moj savjet bi mu bio da odradi jos te dvije borbe i da se povuce iz ringa

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #95 on: Rujan 20, 2009, 13:58:06 pm »
sjetite se izjave ima par dana. MA KOGA JE TAJ POBJEDIO?

:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #96 on: Rujan 20, 2009, 14:10:20 pm »
Kakvo razo?aranje, ostao sam budan cijelu no? da vidim onakav me? ??? Mirko ima neku mentalnu blokadu, jer onakav na?in borbe mi nije jasan-do?e do Dos Santosa, smanji distancu i onda se odgurava od njega, ne uputi niti jedan udarac ?? Uop?e nije pustio ruke, a u prve dvije runde Dos Santos ga je stalno lupao al ništa opasno, da je Mirko onaj stari izlupao bi ga ko malu bebu. Ali ne, on se boji uputiti udarac... Mislim da je vrijeme za oti? polako u mirovinu...
« Last Edit: Rujan 20, 2009, 14:11:44 pm by Veron_8 »

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #97 on: Rujan 20, 2009, 20:08:14 pm »
Vrijeme za mirovinu nastupilo mu je onog trenutka kad je postao zastupnik u saboru. Od tad to više nije bilo to. Pretjerao je kao svojedobno Fernando Hiero koji tako?er nije znao kad treba stati, pa mu se uzorna karijera na kraju pretvorila u sprdnju. Nekako mi se ?ini da se i Mirku to po?elo doga?ati :(
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

njunja

• Guest
« Reply #98 on: Rujan 21, 2009, 02:22:53 am »
Vrijeme za mirovinu nastupilo mu je onog trenutka kad je postao zastupnik u saboru. Od tad to više nije bilo to. Pretjerao je kao svojedobno Fernando Hiero koji tako?er nije znao kad treba stati, pa mu se uzorna karijera na kraju pretvorila u sprdnju. Nekako mi se ?ini da se i Mirku to po?elo doga?ati :(
to si dobro rekao...covjek bi sjedio u saboru,trenirao nogomet s cibaliom i borio se...neka odradi ove dvije borbe do kraja i neka se povuce.neka se posveti treniranju mladih narastaja

njunja

• Guest
« Reply #99 on: Rujan 21, 2009, 10:38:04 am »