Author Topic: Mirko Filipovic-Cro Cop  (Read 9940 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
Odg: Mirko Filipovi?-Cro Cop
« Reply #100 on: Rujan 22, 2009, 14:20:10 pm »
Nesvi?a mi se Mirkov karakter,kada pobjedi ?uje ga se po cjeloj HR,a kada izgubi nemože dati ni pametnu izjavu za svoje navija?e.
Vrijeme je da se povu?e,osvojio je dosta toga,novaca ima i previše i to mu više netreba,neka uživa sa ženom i djecom,a ne dobivat batine.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #101 on: Rujan 22, 2009, 16:10:06 pm »
Ej kolika je ta mrcina protiv njega bila duplo veci i jaci kako nije mogao sam skuzit  ;D ;D ;D ;D ;D

njunja

• Guest
« Reply #102 on: Rujan 24, 2009, 09:50:29 am »

njunja

• Guest
« Reply #103 on: Rujan 24, 2009, 10:03:58 am »
http://www.nokaut.com/MMA/videos/?lang=e

evo link za jedan dobar HL da se prisjetimo legende i njegovog lijevog high kicka

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #104 on: Rujan 24, 2009, 12:52:01 pm »
http://forum.nokaut.com/viewtopic.php?f=4&t=31134

Nažalost je gotov s borbama...Šteta, kad vidim ove stare borbe u PRIDE-u, kakvu mo? i udarce je imao i kako su ga se svi bojali... Bolje da je prestao i da se ne sramoti više  :(

Hvala na svemu legendo !!  :bowdown: :bowdown:
"... io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato...
C'è solo l'Inter, per me, solo l'Inter !!! "

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #105 on: Rujan 24, 2009, 12:55:32 pm »
Hvala mu na svemu stvarno,ali bolje da se povukao jer o?ito više nemože,a ni to nije sramota jer ima ve? koju godinu.

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #106 on: Rujan 24, 2009, 13:06:59 pm »
Ma 35 godina nije puno za MMA, ne slažem se s tim da je star i da ne može više...Ima on snage još za odredit treninge i pripreme za borbe...Njega j..e mentalna blokada, strah ga je i udarce uputiti,to se vidi u zadnjim njegovim borbama, ne da mu se više trenirat i odricat se svega zbog me?eva.

Šteta da je izgubio volju tako

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #107 on: Rujan 24, 2009, 13:10:12 pm »
Istina je i to,ali i vidjelo se da nemože sa mla?ima i bolje pripremljenim borcima tipa kao Gonzaga i Overeem.

njunja

• Guest
« Reply #108 on: Rujan 24, 2009, 16:29:16 pm »
nema nista sramotno u povlacenju...sramotno je povuci se a da nisi probao i dao sve od sebe.
mirko je godinama tjerao strah u kosti borcima i nokautirao je odlicne borce,smatram da je postigao dosta toga i osvojio je PRIDE sto nije mala stvar jer je tad PRIDE bio najjaci po meni sto se tice ultimate fighta.HVALA MU NA SVEMU,UVIJEK CU GA PAMTIT PA CAK I JEDNOG DANA PRICAT SVOJOJ DJECI O NJEMU
sretno mu

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #109 on: Rujan 24, 2009, 18:49:19 pm »
Mirko kaže na Novo tvj: Ništa još nije gotovo. Iskreno se nadam da je tako, makar ga i ne ide baš u zadnje vrijeme.
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

njunja

• Guest
« Reply #110 on: Rujan 25, 2009, 01:47:41 am »
izjavio je kako bi volio odraditi ugovor do kraja,a to su jos dvije borbe...

http://www.24sata.hr/sport/mirko-se-predomislio-nije-kraj-imam-jos-dvije-borbe/137034/

po meni malo glupo mjenjat misljenja,podsjeca me na naseg bivseg trenera mancinia

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #111 on: Rujan 25, 2009, 09:20:01 am »
Neka obadvije dobije i to je to,ali ako obe popuši oti? ?e osramo?eno.

Offline Veron_8

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #112 on: Rujan 25, 2009, 12:30:54 pm »
Raspustiti treba Cro Cop Team kao što je i rekao, i i? trenirat negdje u Ameriku kod bilo koga (Minotaura,Couturea...). Uz prave stru?njake i pravu pripremu se može vratiti, jer njegov na?in borbe je zastario totalno.

Nitko sretniji od mene da se opet vrati stari Mirko  :D

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #113 on: Rujan 25, 2009, 16:22:50 pm »
Raspustiti treba Cro Cop Team kao što je i rekao, i i? trenirat negdje u Ameriku kod bilo koga (Minotaura,Couturea...). Uz prave stru?njake i pravu pripremu se može vratiti, jer njegov na?in borbe je zastario totalno.

Nitko sretniji od mene da se opet vrati stari Mirko  :D
E baš to. Pa on jedini nema nikakav trening kamp, svaka mu ?ast što je tako daleko dogurao s nikakvim uvjetima
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

Offline CurvaNord

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #114 on: Prosinac 01, 2009, 16:33:11 pm »
Njegov sportski duh se ugasio kad ga je Gonzaga spi?io u glavuuu!!! ;D ;D ;D
Forcaaaa Inter

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #115 on: Prosinac 29, 2009, 12:11:36 pm »

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #116 on: Siječanj 01, 2010, 12:26:54 pm »
Ništa ?udno u današnje vrijeme..

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
Odg: Mirko Filipovic-Cro Cop
« Reply #117 on: Svibanj 28, 2012, 00:55:58 am »
Veceras u Madridu pobjedio Cro Cop za rudnu i pol sto bi se reklo jos zivota ima u njemu vidi se da je zeljan al kolko ce njegovo tjelo moci izdrzati sretno ..u ovom teskom sportu

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #118 on: Svibanj 28, 2012, 07:24:14 am »
Po K1 pravilima mirko moze jos, al u MMA dao je svoj maksimum, strasan borac sve cestitke pogotov kad je osvojio Pride

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #119 on: Ožujak 16, 2013, 07:41:17 am »
Ne znam za VAS ,ali jučer sam ,odnosno danas do skoro 1 sat u noći gledao K1 Grand prix  spektakl iz zagrebačke Arene,i nije mi žao jer ga je osvojio jedan i jedini :

CRO COP MIRKO FILIPOVIĆ :pehar:

-Mirko s pojasom prvaka K1

Nakon Branka Cikatića 1993-e koji je osvojio prvi K1 ,opet jedan Hrvat 20 godina kasnije na vrhu K1.

Mirko Filipović na zalasku karijere osvojio Grand Prix i uzeo milijun dolara!

Pred očima Gorana Ivaniševića, Marija Mandžukića, Ante Nobila, Igora Štimca i ostalih poznatih gostiju u prvim redovima uz ring Mirko Filipović je u Areni Zagreb, uz tri pobjede na bodove, osvojio naslov pobjednika K-1 World Grand Prixa. U finalu je pobijedio Surinamca Ismaela Londta, a pomogla je i ozljeda opasnog Badra Harija, umjesto kojeg je u polufinale uskočio Dževad Poturak.

Prije nego je u polufinalu izašao na megdan Žuravljevu i uvjerljivo ga svladao, Mirko je odradio posao na bodove protiv Jarrella Millera . Naravno, dečko u pelenama, koji se jučer borio u tajicama, imao je što za reći nakon poraza.

- Pogledajte mi glavu. Ova tu mrljica je jedini trag koji je Mirko ostavio na meni, a vidjeli ste da je ona došla kao posljedica udarca glavom. Dakle, nije mi napravio ništa! Nema veze, ovo je show i neka se Hrvati vesele, ali sutra bih na neutralnom terenu pomeo pod s njime
- kazao je dečko iz Brooklyna.

Međutim, ništa za reći nisu imali Žuravljev i Londt. Mirko je sigurno odradio borbe, u finalu je opasnog Surinamca poslao i na pod i na kraju emotivno proslavio veliki trijumf

- Hvala na podršci, ovakvu nikada nisam imao, čak ni u najboljim danima u Japanu, Ispunio mi se dječački san, ovo je kruna karijere. Došao sam otpisan, a vidite gdje sam sada. Ponosan sam na ovaj trijumf
- rekao je Mirko nakon osvajanja titule.

Iako je pogrešaka u izvedbi same priredbe bilo nekoliko (Mirko je uoči prve borbe izlazio uz pogrešnu pjesmu, Duran Duran zamijenio je Enio Morricone, Michael Buffer je umjesto njegovog protivnika Millera najavio Azerbajdžanca Samedova, u jednom dijelu večeri nije radilo ni zvono u ringu, a Dževad Poturak, polufinalna zamjena, preko razglasa je obaviješten o borbi), najvažniji plodovi rada organizacijskog tima bili su vidljivi odmah po početku spektakla. Arena je bila popunjena kao na rijetko kojem sportskom događaju do sada, usporediva s izdanjima sa Svjetskog prvenstva u rukometu.

Uz minimalan broj podijeljenih ulaznica i sitne „last minute“ intervencije u Areni je bilo osjetno preko 15.000 ljudi iz svih dijelova Hrvatske, za što je dokaz bio šaroliki spektar registarskih tablica na okolnim parkiralištima. K-1 finale, koji možda neće ostati upamćen u povijesti kao jedan od najkvalitetnijih ili najbolje organiziranih, s Mirkom Filipovićem kao zaštitnim znakom drugi je puta u godinu dana pokazao da ovaj sport ima publiku u Hrvatskoj.

-protiv Jarella Milera

-opet protiv Millera

-proglašenje nakon pobjede protiv crnčića u pelenama...

Londt na zemlji...

TIJEK PRIREDBE

MIRKO FILIPOVIĆ JE OSVAJAČ GRAND PRIXA!

Sjajna runda Mirka Filipovića! Londt je završio na podu, pretrpio je puno teških udaraca, preživio brojanje... U svakom slučaju, gledat ćemo i treću rundu!

Prva runda finala prošla je izjednačeno. Mirko Filipović imao je jednu dobru seriju, ali nije ozbiljnije uspio uzdrmati Londta.

'BH Machine' ipak nije uspio. Jedan Londtov udarac sjeo je na pravo mjesto i Poturak je morao predati.

Nespremni Poturak sasvim dobro se nosi s Londtom, prva runda bila je poprilično izjednačena.

Izgleda da je Poturak konačno pronađen i sve je spremno za njegovu borbu protiv Surinamca Londta.

Upravo je službeno objavljeno da je Bad Hari slomio nogu i da neće moći nastupati. Nevjerojatno je i da je poraženi iz te borbe, Azrebejdžanac Samedov, također ozlijeđen, tako da će u borbu za finale pobjednik meča rezervi - Dževad Poturak. Međutim, i tu postoji jedan problem... Naime, nitko ne zna gdje se bosanskohercegovački borac trenutačno nalazi...

Cro Cop je borbu protiv Ukrajinca odradio puno bolje i odlučnije nego protiv Millera. Kod sudaca nije bilo dvojbe - Mirko je pobjednik!

MIRKO FILIPOVIĆ JE U FINALU!

U samom finišu druge runde Cro Cop je serijom udaraca propisno izudarao Žuravljeva i srećom po Ukrajinca, zasviralo je zvono za kraj runde i spasilo ga...

Mirko Filipović solidno je odradio prvu rundu, praktički mu se Ukrajinac nije ni približio.

Slijede borbe polufinala! Prvi će u ring Žuravljev i Filipović.

Drugo iznenađenje večeri! Ismael Londt je pobijedio Hesdyja Gergesa nakon prekida u trećoj rundi. Pri kraju borbe Gerges je bio prepasivan i to ga je skupo koštalo. Londtovo koljeno pronašlo je put do glave Egipćanina i sudac je morao prekinuti bornu.

Badr Hari se plasirao u polufinale, a Zabit Samedov je postao heroj navijača. Marokanac je zadnjih 20-ak sekundi bježao po ringu, ali prije toga je Samedova dva puta poslao na tlo.

Hari i Samedov su odradili briljantnu prvu rundu. Hari je bio dominantan sve do desetak sekundi prije kraja, kada je Azerbajdžanac čak malo i uzdrmao Marokanca.

Sljedeći meč je onaj između Zabita Samedova i legendarnog Badra Harija!

Cro Cop je pobijedio jednoglasnom odlukom sudaca. Nije to bio neki spektakl, ali dobra je vijest da Miller Filipovića nije previše uzdrmao.

MIRKO FILIPOVIĆ JE U POLUFINALU!

Nakon dvije, ne baš spektaklarne runde, Mirko Filipović je u blagoj prednosti. Amerikanac je primio nekoliko udaraca, dok Mirko Filipovć je neokrznut.

Zanimljivo, Miller je u ring ušao s hrvatskom zastavom, ali ni to nije spriječilo zvižduke krcate Arene.

Prva borba večeri i prvo iznenađenje. Ukrajinac Žuravljev slavio je nakon jednoglasne odluke sudaca i sada čeka pobjenika idućeg meča u kojem će se sučeliti Cro Cop i Miller!

Na redu je prva četvrtfinalna borba večeri! Favorizirani Rumunj Catalin Morosanu će se obračunati sa Pavelom Žuravljevom.

Bosanskohercegovački borac Dževad Poturak u rezervnom meču pobijedio je Ukrajinca Sergeja Lascenka.

P.S.

Neka onaj crnčić u pelenama(koji seljak ) ne kenja ,ništa nije mogao Mirku  :awerjjfe: ,kao ni ona druga dvojica,najvredniji podatak je taj da su sva trojica koji su se sučelili Mirku,mladji od 30 godina ,treba sa 38 godina izdržati  3 puta po 3 runde po tri minute i u 3 meča ,tako da Mirku svaka čast i slava,osvojio je K 1 ,i laganih 1 ooo ooo $ sasvim zasluženo ,i sad ako je pametan nek ode u penziju,nikome ništa više ne mora dokazivati  :bowdown: :bowdown: :bowdown:.Najviše smijeha u dvorani izazvao je Dževad Poturak ,rezerva ,ako se tko od boraca ozlijedi,čovjeka nisu mogli nać' jedno pola sata u dvorani  :awerjjfe: ,čovjek mislio da neće dobit šansu ,jer je rijetkost da baš i pobjednik i poraženi budu obojica ozlijeđeni,pa da on mora uskočit,i tako je čovjek ,nezagrijan,bez bandaža ,uletio na megdan Londtu ,izdržao rundu i minut ,i svaka čast ,nije se osramotio,sve to nije išlo na ruku Mirku,jer je on sve odradio,ali možda je i tako bolje,dokazao je da i u ovim poznim godinama ,može biti veliki šampion  :kralj:

Evo našao sam i izjavu Dževada Poturka:

Naručio sam pizzu i sok u restoranu na gornjem katu Arene. Nisam se nadao da će odustati i Hari i Samedov. Ponosan sam što sam među četiri najbolja borca, rekao je bosanskohercegovački borac Dževad Poturak.

On je u polufinalu izgubio od Ismaela Londta. Na njegovom mjestu trebao je biti Badr Hari, ali je Marokanac slomio stopalo i prevezen je u bolnicu. Nije mogao umjesto Harija niti ozlijeđeni Zabit Samedov.

Poturak je pokušao iznenaditi Londta, ali nije išlo. Prvu rundu je odradio jako dobro nošen zagrebačkom publikom. No u drugoj rundi sve je bilo gotovo. Iz njegovog kuta bacili su ručnik i Londt je prošao u finale.

- Hvala svima. Hvala Hrvati. Dao sam sve od sebe, ali protiv Londta sam bio ozlijeđen. No nema veze. Svejedno sam ponosan
- rekao je Poturak.
« Last Edit: Ožujak 16, 2013, 08:27:37 am by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #120 on: Ožujak 16, 2013, 11:05:09 am »
Cuj narucio pizzu i sok.... dosao frajer malo da vidi ZG a oni ga traze po dvorani da se ide tuci :D :D :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Special.One

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #121 on: Ožujak 16, 2013, 11:37:13 am »
daj ovo je B K1 Grand prix za novu godinu su se tukli na slavnom K1 World GP 2012 u finalu Daniel Ghita vs. Semmy Schilt (dobia) i tu su bili svi Top borci K1

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #122 on: Ožujak 16, 2013, 12:43:03 pm »
pa sad da li je zasluzio pobjedu u prvom mecu nisam bas siguran.Ali finale,Zagreb,domaca publika i onda sjeva high kick SAVRSENSTVO.Bravo mirko  :pehar:
Takodjer bravo za naseg Dzevada  :clap: :clap:

SEMPER FIDELIS

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #123 on: Ožujak 16, 2013, 13:32:32 pm »
Sve cestitke  Mirki al s obzirom da mu je 38 na ledjima i da mu je ovo falilo u karijeri ono sto se kaze nedostajalo osvojio je u svome domu konacno treca sreca  ... Malo je proso sretno posebno prvi mec sa onom malom bebom slazem se sa Kenanom zamislite da je porazen  bio kako bi publika djelovala dakle cestitke na tituli ...Al Dzevad mi je krvav bio cim su rekli nemogu naci znao sam da je negdje otiso lokat pit jer takvi smo mi iz BIH i garant je bio za sankom negdje uglavnom ako nista dobre stvari za K1 u BIH ...A onaj mala beba sto ga zovu bi van ringa i sudija pomeo svakog tako cojk djeluje ko kakva zivotinja..

Ja ne znam koji je ovaj lik znam da je poznat po filmovima Undisputed 123  Yuri Boyka cak imaju neki treninzi na youtube gdje nisu uradjeni filmski nego obicno snimanje kako lik udara nogama i Van Dame bi mu zavidio  :D
Yuri Boyka The Most Complete Fighter In The World
i ima ovaj
Ko nije neka pogleda filmove navedene i ima ovaj Bolood and Bones nisu losi ... ;)

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #124 on: Ožujak 17, 2013, 07:36:50 am »
daj ovo je B K1 Grand prix za novu godinu su se tukli na slavnom K1 World GP 2012 u finalu Daniel Ghita vs. Semmy Schilt (dobia) i tu su bili svi Top borci K1

Ovo boldano nije istina,ne ulazim u kvalitetu tih u Tokiju na Novu godinu ,ali to je organizacija Glory Sports International i nema veze sa organizacijom K1....