Author Topic: Inter - Rubin Kazan, UEFA Europa League (21.09.2012. , 21:05h)  (Read 3702 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile

Sutra igramo protiv rubina doma nadam se da krecemo sa domacim pobjedama vjerovatno sa izmjesanim sastavom u kojem bi se trebo nac Coutinho od prve minute, naravno ocekujem pobjedu i zagrijavanje za Sienu :baklja for in: :novija zastava:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Inter - Rubin Kazan, UEFA Europa League (21.09.2012. , 21:05h)
« Reply #1 on: Rujan 20, 2012, 01:22:12 am »
Nadam se pobjedi i nadam se da Coutinho i Alvarez dobiju sanse od 1 minute kao Gargano uglavnom ocekujem najprije pobjedu sretno

APPIANO GENTILE - Andrea Stramaccioni has named a squad of 20 for Inter v Rubin Kazan, UEFA Europa League Matchday 1, scheduled for tomorrow at the Stadio Giuseppe Meazza with a 21:05 kick off:

Goalkeepers: 1 Handanovic, 27 Belec, 32 Cincilla;

Defenders: 4 Zanetti, 6 Silvestre, 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus, 42 Jonathan, 44 Bianchetti, 55 Nagatomo;

Midfielders: 10 Sneijder, 14 Guarin, 19 Cambiasso, 21 Gargano, 31 Pereira;

Forwards: 7 Coutinho, 22 Milito, 88 Livaja, 99 Cassano.  :vritnjak u: :novi76:

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #2 on: Rujan 20, 2012, 07:34:37 am »
nadam se da ce Juan opet igrati, a od pocetka ocekujem i Coutinha, Palacia i Alvareza.. bit ce tvrdo i zanimljivo, nadam se prvoj ovogodisnjoj domacoj pobjedi!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #3 on: Rujan 20, 2012, 10:11:44 am »
ovaj trener je totalno lud, opet ce mu igrati nagatomo ko da gledam a perreiru ce staviti u vazi red, vjerovatno ce staviti i cambiasa a nije pozvao ni palacia  :novi107:
stvarno neznam sta da kazem samo se nadam da se necemo izblamirati
 :novija zastava:
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Rujan 20, 2012, 10:52:20 am »
Da li vi uopce pratite situaciju prije nego krenete pljuvat po treneru?

Dakle, Palacio nije pozvan jer se ne zeli riskirati njegova osjetljiva ozljeda istegnuca misica, a Alvarez ni nije prijavljen  za Europu tako da sutra nece igrati milijun posto niti bilo koju utakmicu u grupi.

Bolje da Nagatomo igra pa da Pereira bude spreman za nedjelju, vjerojatno ce se odmarat i Guarin i Sneijder i Milito, kao i stoperski par.

Najvjerojatniji sastav:

Handanovic

Jonathan         Silvestre         Samuel           Nagatomo

Zanetti          Gargano         Cambiasso

Coutinho         Cassano

Livaja

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Rujan 20, 2012, 11:41:40 am »

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #6 on: Rujan 20, 2012, 12:09:19 pm »
jesi siguran da nije ptijavljen Alvarez, znam da mije za tekme pretkola ali posljemoguce vrsiti 3 promjene u popisu??

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Rujan 20, 2012, 13:15:38 pm »
Moglo se prije svake runde prijavljivat, a pred grupnu fazu ga nisu prijavili jer je oporavljenik a potrebniji je za Serie A.

Evo, tu ima tko je prijavljen....

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2013/clubs/club=50138/index.html#
« Last Edit: Rujan 20, 2012, 13:18:27 pm by Maverick »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Rujan 20, 2012, 14:26:52 pm »
samo da se opet neizblamiramo

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Rujan 20, 2012, 14:33:46 pm »
pocela sezona a vec mora odmarat igrace.sta ce biti tek poslije.zašto gospodina ZANETTIJA neodmara.čovjek od 39 godina igra svaku tekmu po 90 min,igra svaku pa i onu najslabiju utakmicu.nikad se nije žalio na umor i ostalo.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Rujan 20, 2012, 14:45:32 pm »
Ne odmara, vec rotira. Ima 7 utakmica u 20 dana, ovu grupu u Europa ligi mozemo/moramo rijesiti s rezervama.... a vec je objavljeno da je glavni cilj sezone ulazak u ligu prvaka, a ne osvajanje Europa lige.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Rujan 20, 2012, 14:48:51 pm »
jedno je rotirati 1-2 igrača,ali svaku po 6-7...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Rujan 20, 2012, 16:29:01 pm »
.. Ako ne mogu da budu medju prva 3 u italiji ove godine neka svi kolektivno izvrse samoubistvo.

a LE treba igrati u sarenom sastavu. Steta sto ricky nije prijavljen ovo mu je mogla biti idealna prilika da se nametne.

ocekujem Cou Sou veceras.

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Rujan 20, 2012, 18:50:33 pm »
Miriše na poraz
In Strama we Trust!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #14 on: Rujan 20, 2012, 19:01:10 pm »
uredu je da on ponekad rotira i da malo vise rotira u europa ligi ali ovo je previse, ako rotiramo nesmijema dovoditi u pitanje rezultat utakmice i ako vec odmara igrace nek odmara starije, i zasto mu igraju igraci koji su vec vise puta grijesili i pereiru bas treba odmarati jer on ima 26 god. i odigrao je 30 min.( logika nedo Bog nikome)
jedino mi je drago sto ci igrati igraci tipa coutinho, livaja....
optuzujes mene da ne razmisljam prije nego nesto napisem a iz prilozenog se vidi da si ti taj koji ne razmislja
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #15 on: Rujan 20, 2012, 21:27:11 pm »
e Jonathan.. kakav kiks.. :ppuke:

sve sam sigurniji da to nije igrac za inter..

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Rujan 20, 2012, 21:31:17 pm »
Opet gubimo penal glupi Jhonathan napravio penal ....Nije on za intera definitivno recu samo da je za ovo vremena Rubin bolji od intera a s ovakvom  NEIGROM i zalaganjem i jednom gluposti recimo Neprijavljivanje Alvareza u euroligi (pa valjda znaju panjevi kad ce biti zdrav ) stvarno smo postali klub smjesan kako i nece kad svako kolo mjenja sastave  al opet trener za Vjerujem mu ...Kako ce sta Livaja uradit ili Coutinho Kako Dzaba ispade samo da sam crna ovca al pisem sto jeste da je ovo zalosno i ovo dok pisem ljudi drze loptu INTER JE NEMOCAN  :D :D :D aj pozdrav ...
We must stay focus
We desrewe to win
itd itd itd gluposti poslje poraza od Schalkea ponizenja prosle sezone Novare i ostali ove sezone Roma na sred Meazze sad Rubin Kazan pa dokle vise dokle ...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Rujan 20, 2012, 21:34:07 pm »
WE ARE UNITED :D :D :D :D :D

:novi20-70:

ajde nema sekiracije.. opusteno prolazimo  :uživ:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #18 on: Rujan 20, 2012, 21:47:20 pm »
Livaja!!!! :thumbup:

par minuta prije skoro zabio iz slicne situacije!
poceli smi nesto igrati oko 30min, Cassano ima potez,prva briga rusa!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Rujan 20, 2012, 23:15:28 pm »
Rubin da je pobijedio bilo bi potpuno zasluženo, svaka im čast, održali su nam lekciju u svemu...

Interova igra... :novi76:

Nagatomo, volili ga ili ne, dečko nas je spasio od blamaže ove dane, do kada vidjet ćemo....

:novija zastava: :baklja for in: :baklja for in:

Offline fish_ri

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #20 on: Rujan 20, 2012, 23:38:44 pm »
Užas od igre... po meni je strama napravio grešku vađenjem livaje, poslije toga je sve nekako stalo... i ono malo igre što je bilo.jedini vrijedan spomena je il capitano ovi ostali katastrofa...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Rujan 20, 2012, 23:44:25 pm »
Bas to sto kazes Bily frende za Nagatoma
Misljenja sam da je za ovo veceras kriv trener zalutao je sa postavom nema kontrole nad igracima Guarin mi je drag al nemoze brate dragi on izvodit slobodnjake pored Coutinha ..pod 2 Guarin treba da igra od prve al da se povuce za FK .Bez Sneijdera smo smece od ekipe dodo bi tu i Alvareza cojka koji je najbolje za njega da ode iz intera jer u nas ko god je dobar prema naprjed on se zapostavlja  .Uz trenera sam al mora se postavit Ovo on misli da su jos pripreme smjesno mi je sve ovo sta se desava  , jebeš onda sve kojekakve projekte kad opet ista prica  Realnost nam je EL i sredina Serie A, kakav scudetto. Još kad nas Partizan kresne u Beogradu bit ce vrhunac a ako Strama bude forsiro Jhonathana i ako ce mo mi uzdat se od legende intera koji sa svoji 40 na ledjima da napravi prodor Sta onda dokle ...pitanje je sad ..Vidjeh veceras Morattija kako slavi pored Kazana kodam je osvojio bod protiv Barcelone ili Reala Madrida .. :awerjjfe:

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #22 on: Rujan 21, 2012, 00:10:15 am »
treća utakmica europa lige i treći penal za goste odmah na početku utakmice. kako se mi zeznemo, primimo gol pa onda ganjamo vodstvo umjesto da imamo laganu utakmicu. dosta više tih penala

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Rujan 21, 2012, 00:51:27 am »
interu pod hitno treba novi thiago motta, covjek koji ce s lakocom donosit lopte u protivnicku polu, mada veliku ulogu je tu imao i maicon, ustvari preveliku.
realno kad bi par puta donjeli loptu u prvom poluvremenu dobro coutinho i cassano bi nesto pokusali napravit i inter bi izgledao opasan, naravno da ce i sneijder isto uvijek nesto smislit al kako donjet loptu je veliki problem. nagatomo jedini od bekova i zadnjih veznih to uspije uradit, zanetti povremeno i to je to, zadnji vezni su apsolutno ne kreativni, za vecerasnju utakmicu gargano je bio potpuni podbacaj, ja ovakog gargana ne znam, guarin apsolutno nevjerovatno koliko lopti oduzme pa cak i povuce par puta al u pravilu je izgubi, znaci svaku apsolutno loptu on gubi, cambiasso uvijek isto odigra, nesto na iskustvo al meni je to premalo za inter, zanettia vise nikad u vezu, pereira opet nula bodova, walter samuel apsolutno mu se nesto dogadja il u privatnom zivotu il je jednostavno prestar al nevjerovatno koliko pliva a tako iskusan igrac, a poznat je uvijek bio da igra mozgom pa mi je zato jos cudnije.... pohvalit treba nagatoma koji je puno radio pa i zasluzio gol ili golcinu bolje receno, meni najbolji pojedinac a odmah iza njega ranocchia koji je dobio 10-ak minimalno duela i fino predao loptu poslje svakog te izvadio samuela puno previse puta, ipak bi mu ja zamjerio sto nije pravio crveni karton na drugom golu, handanovic je golman koji ulijeva povjerenje, mrtav ladan dijeluje, livaja je zivhan, premlad je al moze odigrat dobro. cassano nije htio trcat al lopta kad je u njega to izgleda bogovski, gubi puno lopti na pokusaje perverzne al isto tako jedan je prosao i bio je gol, coutinho u prvom pol. opasan u drugom kad je presao na desno krilo los il nevidljiv.....
pod hitno alvareza napravit zadnjim veznim jer je to interov deeebeli problem

i da ja sam ZA da se izvodi kombinirani sastav u ovom natjecanju, cak mi je bilo i krivo sto ne igra silvestre ispred ranocchie, da ovaj odmori a i da vidim opet silvestrea, jedva cekam povratak mudingayi a i morali smo prijavit alveraza za ligu europe, veliki kiks nam je to.
rezlutat je bio bolji od igre i nerjeseno nije lose, partizan i posebno neftchi bi nam trebali bit nesto lakse utakmice i dovoljne za prolaz skupine
....potpuno trijezan umirem....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Rujan 21, 2012, 01:09:59 am »
Jonathan katastrofalno odigrao.....a onaj Cassano ne bi dao Zanettiu loptu da ga jebes   :D :D :D