Author Topic: Torino vs Inter  (Read 3957 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
Odg: Torino vs Inter
« Reply #25 on: Rujan 16, 2012, 21:44:06 pm »
Strama je mozda neiskusan ali nije glup i to me raduje.

Jedino japanca ne znam zasto forsira..

Inace nakon dugo vremena imam osjecaj da gledam utakmice iz lige petice.. pun stadion, dobro se navija, igra nije losa, nisam se opkladio.. pritom inter vodi.. prekrasno  :clap:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Rujan 16, 2012, 21:47:51 pm »
Sreća za onaj bljesak Milita, gol priliku nismo imali,iako me nešto sopcast zafrkava pa nisam sve uspio vidjeti. Zašto pereira ne igra poziciju za koju je doveden nego se forsira nagatomo koji je kriminalan.

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #27 on: Rujan 16, 2012, 22:07:31 pm »
ja ih NE MOGU vise gledati !!!! Milijun napucanih lopti u prazno, nabacaji kada nema nikoga u 16-ercu opce presetavanje CIJELOG VEZNOG REDA !!! Btw, kakvu to formaciju igramo, svi igraju svugdje, nikome ne kuzim poziciju wtf??? JEDINI KOJI SE IZDVAJA IZ SIVILA JE JUAN JESUS !!! Sa ovakvom igrom necemo osvojiti ni jbn BANANA KUP !!! Ljut sam ko ris, sramim se ja za njih !!!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Rujan 16, 2012, 22:26:50 pm »
totalno negledljivo, ovo nije ništa

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Rujan 16, 2012, 22:34:29 pm »
Meni jedna savim OK utakmica. Dominirali smo većinu tekme, po meni, lagano dobili i idemo dalje!!
Od ovog Interea se ne može očekivati da maže Torino 5:0 i da ih gazi u posjedu lopte 75%, zato me čude vaša razmišljanja. Ove godine da ulovimo Ligu Prvaka i to je to!!

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Rujan 16, 2012, 22:42:16 pm »
Ma ljudi bitna je pobjeda  i nije to bilo toliko loše  :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Rujan 16, 2012, 22:44:23 pm »
treba naglasiti da nije bilo nikakvog kiksa zadnje dvojice; žapca i j. jesusa. silvestrea ostavit da grije klupu do kraja posudbe

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Rujan 16, 2012, 22:45:14 pm »
Tipicna ligaska utakmica.. prvo poluvrijeme je bilo odlicno, poslije kako to obicno biva na tal. terenima.. opao je tempo i inter je cekao gresku protivnika.. na kraju su je docekali i nije im se osvetilo.

Molim se Bogu da japancu pronadju kakavu nedozvoljenu supstancu i da ga odstrane jedno 10 - 15 mjeseci van terena
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Rujan 16, 2012, 22:46:28 pm »
Tipicna ligaska utakmica.. prvo poluvrijeme je bilo odlicno, poslije kako to obicno biva na tal. terenima.. opao je tempo i inter je cekao gresku protivnika.. na kraju su je docekali i nije im se osvetilo.

Molim se Bogu da japancu pronadju kakavu nedozvoljenu supstancu i da ga odstrane jedno 10 - 15 mjeseci van terena

X

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Rujan 16, 2012, 23:19:41 pm »
prva 2 puta kada sam gledao Juana bio je aktastrofa....Brazil igrao neke utakmice  i ovaj je bio krivac za 3 gola.......
ali veceras me jednostavno odusevio.....lik je nevjerovatan

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #35 on: Rujan 16, 2012, 23:40:27 pm »
Ja sam zaspo pa tako da sam sad usto pre 1 minut ne znam ni sta ni kako vidio sam da je Militto da ljep gol odlican svaka cast  :novija zastava:  dr je pao u 83 minuti Najbitnija je pobjeda slazem se sa vecinm al inter nemoze sa vakom igrom po scudetto jaca ekipa ih uvjek razbije al kako god sretan sam zbog pobjede igrao sam ih na kladionici i to je bitno a Ranochia i JUan mogu nosit intera drago mi je da su igrali oni sretno dalje ..

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Rujan 16, 2012, 23:45:38 pm »
Ja sam zaspo pa tako da sam sad usto pre 1 minut ne znam ni sta ni kako vidio sam da je Militto da ljep gol odlican svaka cast  :novija zastava:  dr je pao u 83 minuti Najbitnija je pobjeda slazem se sa vecinm al inter nemoze sa vakom igrom po scudetto jaca ekipa ih uvjek razbije al kako god sretan sam zbog pobjede igrao sam ih na kladionici i to je bitno a Ranochia i JUan mogu nosit intera drago mi je da su igrali oni sretno dalje ..

ma nisam gledao na zalost prvo poluvrijeme al sam vidio da su mnogi nezadovoljni, i meni je bio skroz cudan sastav :O
drugo sam gledao i mogu rec da su ranocchia i juan me impresionirali, ranocchia opet vec je u seriji s impresioniranjem :D
gledajte, ovo je tesko gostovanje, napaljni torino, vecina ekipa posebno ovih jacih ovdje nece pobjedit tako da tri boda se pisu i to je ono najvaznije, al nadam se da stramaccioniu nece prec u naviku da igra ovako ziheraski.
....potpuno trijezan umirem....

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #37 on: Rujan 16, 2012, 23:51:04 pm »
ja nisam toliko nezadovoljan, gostovanje i 3 boda su na kontu. istina jest da nismo stvorili neke sanse ali uzrok tome lezi i dobrim dijelom u ranom vodstvu i prilicno defanzivnom izboru 11orice,iz pocetnog sastava samo su wes i milito napadacki nastrojeni igraci. moglo nam se osvetiti jer je torino sredinom drugog pol imao finih sansi.

definitivno najvise veseli igra stoperskog dvojca, Juan me odusevio a Ranocchia znatno popravio i digao formu,odigrali su bez kiksa!!  :bowdown:
naravno da napad torina nije mjerilo no ovo ce biti dobar temelj za dalje, nadam se da ce im strama vjerovati i davati vise sansi!
valja spomenuti da su se vratili Handamovic i Alvarez prvi je obranio 100%tnu sansu nogama pri 0:1, a Alvarez asistirao za lijepi drugi gol iako se vidi da jos nije u punoj formi.

sve u svemu ja hepi, 3 boda s gostovanja su u dzepu i to je najvaznije! :novija zastava:
« Last Edit: Rujan 16, 2012, 23:53:03 pm by gogec »

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Rujan 17, 2012, 00:11:04 am »
Alvarez je bas predobro odigrao, pasovi tacni (imao je par gresaka ali boze moj nije xavi) poceli smo da licimo na ekipu kad on udje, preko 2 pasa svezasmo. Strasan je tehnicar.
Ali ljudi kako mi je zao Palacia sto ne igra, pa to je najveca klasa u Inter a grije klupu, je*ao bi im sve po spisku da sam umjesto njega. I Coutinho ga ne zapinje.
Nocas je Stramala izveo bas defanzivnu postavu jer se plasio potopa kao protiv Rome i dobro je ispalo.
Nervira me Nagatomo, pa to je strasno kako je nejak i gubi se defanzivno a svaki trener ga voli, zasto? Ili mozda misle da je nas Philip Lahm moze da igra i lijevog i desnog beka  ;D
Ranokija dobar, treba on jos da se dokazuje vidjecemo ga...
Za kraj da pofalim Juana jer bukvalno jede. Ludnica kako je momak jak, brz i stabilan.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #39 on: Rujan 17, 2012, 00:43:30 am »

IMAMO DVA BUDUCA MATERAZZI I LUCIO  :D :D :D Ne bi imao niss protiv da takvi budu al nece oni su pametniji
Juan je stvarno veceras odigrao sve pohvale na njegov racun gledam razne stranice portale vezne za inter Juan je sa pohvalama bravo momci i sretno Imamo sad lahak raspored ekipe su Siena Chievo Fiorentina ono lahke ako se moze reci pa onda Milan najveci gradksi derbi a do tad nadam se 9 bodova pa u derbiju ko koga ... :novija zastava:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Rujan 17, 2012, 01:59:07 am »
za violu se sigurno ne moze rec da je laka
....potpuno trijezan umirem....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Rujan 17, 2012, 02:17:36 am »
... jadna je liga gdje fiorentina vazi za jaku momcad..

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #42 on: Rujan 17, 2012, 07:21:07 am »
Triba samo odredit koju cemo mi formaciju igrat a ne da kgraju svi svagdi, bitna pobjeda idemo dalje neka strama radi vidit cemo

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #43 on: Rujan 17, 2012, 09:08:36 am »
nisam juce mogao gledat utakmicu, ali eto vidim pobijedilsmo, fino
po ovome sto vidim mogu zakljuciti da smo igrali previse defanzivno ali nema veze bitna su 3 boda
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #44 on: Rujan 17, 2012, 09:25:58 am »
i da ovaj mi trener strasno povinje ici na zivce, prvo sto vecina dobrih igraca sijedi na klupi a drugo sto nezna igru poslozit kako treba
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Rujan 17, 2012, 10:49:19 am »
bitna je pobjeda.ja sam zadovoljan,pogotovo me veseli juan.nisam ga imao puno prilike gledati,osim sada na olimpijadi i svidio mi se.treba ga forsirati.šteta samo zbog coutinha i palacija.mislim da zaslužuju više minuta.ajmo se sada skoncentrirati na slijedeću tekmu i skupljat bodove,valdas če i igra doči

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #46 on: Rujan 17, 2012, 11:39:36 am »
Evo taman sad pogledao odlične golove... Nisam gledao tekmu, ali gledajući jučerašnji sastav sastav, Stramaccioni previše mixa igrače. Čini mi se kao da još uvijek traži tko je za prvu postavu a tko ne, iako je to po meni trebao učiniti tokom priprema i kvalifikacija za Ligu UEFU. Isto tako i sa formacijama... Glavno da su 3 boda tu, ali tako ne možemo na duge i uspješne staze.
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Rujan 17, 2012, 12:47:40 pm »
Nisam gledo utakmicu nazalost ali sam posteno proslavio pobjedu sinoc haha :pijani: ugl.vidim da se vecina buni zbog taktike i igre al glavno da smo mi uzeli tri boda na teskom gostovanju, sad treba popravit domaci ucinak ajmo :baklja for in:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Rujan 17, 2012, 12:59:32 pm »
Evo taman sad pogledao odlične golove... Nisam gledao tekmu, ali gledajući jučerašnji sastav sastav, Stramaccioni previše mixa igrače. Čini mi se kao da još uvijek traži tko je za prvu postavu a tko ne, iako je to po meni trebao učiniti tokom priprema i kvalifikacija za Ligu UEFU. Isto tako i sa formacijama... Glavno da su 3 boda tu, ali tako ne možemo na duge i uspješne staze.

Gargano, Pereira i Cassano su dosli u zadnjim danima prijelaznog roka, a Juana nije bilo citave pripreme jer je bio na olimpijadi. Zato i mora miksat.

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #49 on: Rujan 17, 2012, 20:32:35 pm »
Nisam ocekivao da Torinu uvalimo 5 komada, ne ocekujem cuda od njih ali... kako se jebenom profesionalcu moze desiti da se nadje u istom trenutku na istoj poziciji sa jos 2 suigraca??? u vise navrata se dogodilo da nam vezni , bek i sneijder budu na istom djelu terena VAN POZICIJE!!! kako??? Veza se zove veza s razlogom, zato sto povezuje napad i obranu kod nas su u fazi konstrukcije igre svi vezni u protivnickoj polovici daleko ispred lopte akad nekim cudom dodje do ubacaja u 16-ercu nema nikoga ili svi trce na prvu stativu... to ne govorim samo za jucer, to je slucaj vec neko vrijeme a to je nedopustivo !!! Da ne spominjem NONSALANCIJU nekih nasih igraca!!! A kad smo kod Nagatoma, pocetkom 90-ih imali smo Brehmea koji je ubijao i lijevom i desnom ista stvar se moze reci za Nagatoma ubija NAS U POJAM jer ne znas kad je gore, kad igra lijevom ili desnom... strasno !!!! Jesus je odigrao maestralno jucer ali ipak bilo je to protiv Torina... nadam se da nece izgoriti ili da nece istrunuti na klupi poput Coutinha..... LJUT SAM KO RIS !!!