Author Topic: Inter-Roma  (Read 6695 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Odg: Inter-Roma
« Reply #25 on: Rujan 02, 2012, 22:39:02 pm »
odbrana katastofa ..... daj nam chivua

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Rujan 02, 2012, 22:40:49 pm »
Castellazzi n00b
In Strama we Trust!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Rujan 02, 2012, 22:46:04 pm »
dobro je da dolazi stanka, neka Strama vidi gdje je pogriješio, uglavnom još ima dosta bodova ,početak je, barem smo vidjeli da smo za *****...

ja još uvijek vjerujem da možemo do 3.mjesta... :novija zastava:

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Rujan 02, 2012, 22:48:37 pm »
Kad je izvadio Pereiru i stavio Cambiassao tu je počeo naš pad. Pogriješio je Strama

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Rujan 02, 2012, 22:49:35 pm »
Ova sezone ce biti ako ne ista kao i prošla onda još i gora.

Hrpa poluamatera koji rekreativno igraju nogomet na celu sa trenerom balavcem koji si je umislio da je novi mourinho a u  zadnje tri tekme u milanu je pobrao sedam komada od poluklubova.

Nikakva igra, za svakog drugog igraca nisam ni cuo dok nije dosao u klub, a trener neznalica.

No ne zivciram se jer je to politika igraca do 3 milje eura ugovora i trenera za 40k eura mjesecno.

Juve ima da se prošeta ove godine do naslova a mi smo se vratili u vrijeme greška, hakana sukura i  ostalih aseva.
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #30 on: Rujan 02, 2012, 22:53:47 pm »
Obrane nemamo sva srica da neigramo u lp pojili bi nas svi doslovno, milito los snijder katastrofa ma njima triba psiholog da ih malo razbudi.
Lose lose lose!!! Sta oni rade na pripremama!? Na treninzima!?

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Rujan 02, 2012, 22:59:17 pm »
Kad je izvadio Pereiru i stavio Cambiassao tu je počeo naš pad. Pogriješio je Strama

Pereira je bio gotov od grčeva i bolova, to je naš problem, imaš loše pripremljenu ekipu, jbg idemo dalje

Cambiasso nije problem bio, Coutinho isti *****, niti trči niti igra, ne znam imamo vremena još da dignemo igru na višu razinu samo se bojim da to Strama neće moći
« Last Edit: Rujan 02, 2012, 23:00:35 pm by billyRI »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Rujan 02, 2012, 23:01:35 pm »
Pereira je bio gotov od grčeva i bolova, to je naš problem, imaš loše pripremljenu ekipu, jbg idemo dalje

Cambiasso nije problem bio, Coutinho isti *****, niti trči niti igra, ne znam imamo vremena još da dignemo igru na višu razinu samo se bojim da to Strama neće moći

istina, pa strama je dvije prisilne zamjene morao napraviti, cassano i pereira. al jbg to je njegov problem, to je i on trebao znati

niti jedan nema snaga za 60 minuta. protiv juventusa bi bili gotovi za jedno poluvrijeme

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #33 on: Rujan 02, 2012, 23:17:00 pm »
Ako konsolidiramo obranu bice mnogo bojle.Silvestre od prgaf i gnasan igrac u palermo dosao je u inter i postao modna ikona

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Rujan 02, 2012, 23:22:52 pm »
Ako konsolidiramo obranu bice mnogo bojle.Silvestre od prgaf i gnasan igrac u palermo dosao je u inter i postao modna ikona

puno je igračina tokom povijesti dolazilo u Inter, pa vrlo brzo zaboravili igrati nogomet, nadam se da će to prestati, pogotovo sada kada igraju za kikiriki... :3x9: :pušac: :rolleyes:

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Rujan 02, 2012, 23:24:37 pm »
Meni to nije loše izgledalo gledajući sveukupno. Ali nakon glupog gola za 1-2 smo se raspali a nakon 1-3 još i više i povratka nije bilo.

Svejedno vjerujem u ovu ekipu i trebali bi bit 2. ili 3. naravno ako igrači uđu formu i uspiju odigrati cijelu tekmu a ne da u 60. dobivaju grčeve.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Rujan 02, 2012, 23:27:15 pm »
Lose, Strama je dobar trener ali danas se vidjelo ko ima iskustva a ko nema. Bit ce to dobroima sad dva tjedna vidjet gdje je pogrjesio i sta popraviti osobnoja bi mjenjo taktiku u 4-2-3-1 Handa, Zanetti-Silvestre-Ranocchia-Pereira, Guarin-Garagano, Cputinho-Sneijder-Cassano(Palacio), Milito

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Rujan 02, 2012, 23:28:50 pm »
do 1:2 je bilo u redu, ali išli su glavom bez obzira prema naprijed kao da gubimo i da je 90. min. dobili nas isključivo na neko iskustvo ako se tako može reći

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Rujan 02, 2012, 23:47:05 pm »
Meni to nije loše izgledalo gledajući sveukupno. Ali nakon glupog gola za 1-2 smo se raspali a nakon 1-3 još i više i povratka nije bilo.

Svejedno vjerujem u ovu ekipu i trebali bi bit 2. ili 3. naravno ako igrači uđu formu i uspiju odigrati cijelu tekmu a ne da u 60. dobivaju grčeve.

da, ali zato su krivi naši treneri za kondiciju, pa ne možeš protiv rome ići sa nespremnim igračima, još im se ozljede dva najbitnija igraća, da su igrala sigurno bi nam prije zakucala 2 i 3 gol...

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #39 on: Rujan 02, 2012, 23:58:39 pm »
Danas se video da nam treba kvalitetne zamene za sredinu ali to ce senajverojatno srediti so mudingai i obi

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Rujan 03, 2012, 00:37:58 am »
Zeman je ocitao lekciju novom svjetskom strategu - Andrea Stramacconiu.

Volio bih ga pitati par stvari:
Zasto je promijenio formaciju u 4-4-2 i igrao bez krila, pa su bekovi odradjivali taj posao i naravno ostavljali veliki prostor za kontre?
Zasto je stavio igraca koji je stigao iz avionu u derbi utakmici i to u vezni red!? koliko je vikao da je nasao lijevog beka i on osramoti covjeka, nedajuci mu prostora da se razmase, nego da odradjuje cambiassov posao.
Zasto japanac igra koji je najgori igrac kojeg sam gledao u zivotu?
Zasto je uskratio najboljem snajperu na svijetu - Militu dotok lopti u prostor i sa krila, nego se covjek morao vracati na 40 metara da bi je primio?
Zasto je i gdje mu je bila pamet da ovu utakmicu ide dobiti sa 1-0 u ovako uzasnoj odbrani. Inter nema sta da ceka mora napadati i posjednom lopte lomiti protivnike.
i pobogu Zasto se konacno ne smijene odgovorni za fizicku spremnost igraca Intera?
i konacno:

Zasto ne mozete pobijediti nikad kad vas cekam na tiket za pare!?????  Smradovi!

p.s. Totti je veceras ocitao lekciju Sneideru kako se igra prava 10.
« Last Edit: Rujan 03, 2012, 00:42:13 am by Augment »
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Rujan 03, 2012, 01:30:00 am »

p.s2. Silvestre je smijesan igrac, direktni krivac za sva 3 gola.. jadniji stoper odavno nije igrao u interu. ovaj tip ne smije dobiti vise ni minute u ligi za dobrobit kluba.
« Last Edit: Rujan 03, 2012, 01:31:30 am by Augment »
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Rujan 03, 2012, 02:14:29 am »
kad nam bekovi igraju u vezi sta ocekivat....al opet nezz sta rec   katastrofa jednostavno
« Last Edit: Rujan 03, 2012, 02:17:09 am by salee_inter »

Offline sanjingr

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
    • INTER U SRCU
« Reply #43 on: Rujan 03, 2012, 03:00:30 am »
da, ali zato su krivi naši treneri za kondiciju, pa ne možeš protiv rome ići sa nespremnim igračima, još im se ozljede dva najbitnija igraća, da su igrala sigurno bi nam prije zakucala 2 i 3 gol...

Svakako si upravu prijatelju,kondicija nam je 0 vec 2,3 sezone (od kad je Mou otisao) veceras smo jedva hodali,nazalost prosjecna ekipa kakva je Roma sramoti nas,takodje se slazem sa kolegom ispod koji kaze da je Pereira osramocen,slazem se upotpunosti,Cisti krivas za vecerasnji poraz je Stramaccioni sa katastrofalnim izmjenama i jos gorom postavkom igre gdje je Pereiru u vezi stavio a covjek igra beka,takodje Silvestre prakticki ne zna hodati a kamo li igrati,ovo je sve realnost i ne treba bjezati od toga,nadam se brzom povratku Handanovica i Alvareza i da Strama dodje sebi.pozdrav svima :novija zastava:

I jos nesto,vidi se da porazi protiv Hajduka i 2:2 protiv Vaslui-a nisu slucajnost,nazalost.
JZ4

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #44 on: Rujan 03, 2012, 08:36:04 am »
SRAMOTA ...
to je sve sto cu reci ..kad ekipu napuste Cambiaso Militto i kad budu igraci imali kondicione treninge onda ce biti dobro do tada gledatce mo mi jos setkaranja po terenu ,,,

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Rujan 03, 2012, 09:43:08 am »
Serete previše.Naivni ste ako ste mislili da će sve odmah funkcionirat kad se zna da je masa novih igrača došla,da je ekipa tek u stvaranju i da još niti jedna utakmica nije odigrana sa najjačim mogućim snagama (iduće kolo bi svi udarni igrači trebali biti spremni).Treba vremena da se sve posloži,pogledajte PSG koji ima bolju ekipu od Intera na papiru pa je prva 3 kola uzeo samo 3 boda u francuskoj ligi.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #46 on: Rujan 03, 2012, 10:25:48 am »
realno najlosiji smo u odbrani , nagatomo je dobar ofanzivno al defanzivno ne... zanetti jedini prolazan bio al nije on za beka vise a ne pogotovo 90 min da igra...
silvestere i ranochia necu previse rijeci trosit nadam se da je samo do uigranosti .... vratie nam chivua i samuela za zadnje >..

hladne glave sad nam trebaju i naravno pobjeda u torinu ,,,
 :novija zastava:

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #47 on: Rujan 03, 2012, 13:50:11 pm »
Jucer sam primjetio jednu stvar.... 5 minuta prije nego smo primili gol Ranocchia krece s loptom iz obrane, svi obrambeni stoje u liniji i lopta kruzi medju njima nije bilo nijednog veznog da pridje po loptu (???) Zeman je napravio ono sto sam ja htio da mi napravimo njima... pustio nas je da igramo i da se nesvijesno priblizimo njihovom golu tj. da nam se ekipa digne ful visoko pa da nas kazni iz kontre a kad ti u rupi izmedju obrane i veze ostane Totti sa dovoljno vremena za zadnji pas, nema spasa !! Castellazzi je najgori golman u ligi to tvrdim vec ohoho vremena tip se drzi crte poput pocetnika ! Jeste li vidjeli situaciju u kojoj Stekelnburg na 25 metara ulazi u duel sa Palaciom i Burdissom ? E to je golman !!! Di je bio Castellazzi kod drugog gola? A kod treceg??? Cambiasso je jucer bio ocajan, mozda je negdje guzinjao pa je na Meazzu poslao brata blizanca...MOZDA.... :novi93: Nagatomo.... postoji li beskorisniji nogometas od njega? Postoji... CASTELLAZZI !!! Netko ce reci da Guarin trosi puno lopti ja kazem NAPOKON NETKO TKO SE NE POKUSAVA USETATI U GOL !!! Sneijder...decko jednostavno ne grize... ne podnosim ljude koji mi okrecu glavu od akcije zbog krivog dodavanja pogotovo ako je loptu presjekao tip 2 metra od tebe i pocinje kontru IMA DA MU GRIZES ZGLOBOVE !!!! Zanetti je jucer bio izgubljen na onoj poziciji, mucio sam se gledajuci ga kako se muci i gubi u defanzivi.... Silvestre na terenu Samuel na klupi NO COMMENT.... Ranocchia solidan, u biti jeste gledali film Rambo? ONE MAN ARMY pored Nagatoma Silvestrea i Zanettija (ne pljujem po Pupiju ali jucer ga nije islo) spasava sto se spasiti moze; s obzirom na rezultat moze biti da sam fulao sa Rambom mozda je PRIKLADNIJE PALE SAM NA SVIJETU! Cassano... decko je u ekipu donio onu dozu genijalnosti koja nam je falila on Palacio i Sneijder bi mogli biti jebeni stroj! Milito... teske noge? Gargano...eh tu prelazim na Stramu , zasto ga je vadio iz veze? Ekipa je odlicno funkcionirala sa njime i Pereirom u fazi razbijanja protivnicke igre. Nisu slucajno pala dva gola nakon njihova izlaska... (!!!) sjecate se kako sam poceo tekst ... ?! Po meni su iskljucivi krivci za poraz Castellazzi i Strama. Da se nadovezem na upravu i mercato nekad sam jedva cekao pocetak calcio mercata jer smo bili superaktivni, sada sam jedva cekao da zavrsi jer me strah.... pitanje je samo koga cemo potjerati iduceg prijelaznog roka ... btw jedna zanimljivost ovaj tjedan je Prandelli objavio popis igraca za nastup reprezentacije na pozivu su izmedju ostalih PAZZINI I POLI a sa popisa je otpao CASSANO ...SLUCAJNOST ??? Pred dva mjeseca su Poli i Pazzo otpali sa popisa za euro a CASSANO JE BIO NA NJEMU....nekome se stvarno GADE nase boje !!! Dodao bih jos jednu stvar.... NISMO bili sampioni nakon prve pobjede protiv Pescare NISMO kante nakon prvog poraza od Rome FORZA INTER !!!!!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #48 on: Rujan 03, 2012, 14:31:29 pm »
izgleda da ipak nema nikakve revolucije za 2012 i da i dalje ostajemo smijurija od tima
nije mi jasno sta ovaj trener radi sa formacijom 4-4-2 kad mi nemamo igrace za tu formaciju i zasto stavla bekove da igraju krila kad se je hiljadu puta pokazalo da to ne ide jos od vremena gasperinija
zasto uprava ne dovodi nekog postenog napadaca kad sami znaju da smo losi i spori u napadu
zasto milito igra svaku utakmicu kad se covjek gubi ko abdest
i zasto svi racunaju na njega i smatraju ga kao neku igracinu a proslu polusezonu nije znao pogoditi ono sto invalidi pogadjaju i nije mi jasno zasto svi krive druge igrace i kad ih se proda pljuju ih a duplo su bolji od milita jer milito je donio ligu prvaka i njemu se mora vjerovati i postovatiga a nemogu da shvate da INTER NIJE HUMANITARNMA USTANOVA VEC FUDBALSKI TIM
i jos mi nije jasno kako nasi igraci posle svake pobjede umisli da su najjaci i da im niko nista nemoze, to se desilo sa hajdukom sa vasluiem i sada sa romom
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #49 on: Rujan 03, 2012, 14:40:33 pm »
i jednu stvar nisam pomenuo ocajni cambiaso mislim da jue odradio svoje i da sam ja trener ja bih ga lagano na transfer listu jer po ovomo on nije ni za rezerve
neki ce reci da sam budala ali se ja drzim jedne recenice:
JA NAVIJAM ZA INTER A NE ZA IGRACE KOJI IGRAJU U NJEMU
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!