Author Topic: Samir Handanovic  (Read 5093 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Samir Handanovic
« Reply #26 on: Veljača 05, 2015, 16:42:56 pm »
http://www.goal.com/ba/news/6877/engleska/2015/02/05/8623832/handanoviča-žele-manchester-united-i-liverpool?ICID=AR_RS_5
Handanovic na meti Liverpola i Uniteda ...moguc odlazak na ljeto ..

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #27 on: Veljača 05, 2015, 22:05:30 pm »
prodat..
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #28 on: Svibanj 26, 2015, 20:38:03 pm »
mislim da je hand dobio opasnu konkurenciju. po meni puno bolji golman:

http://www.transfermarkt.com/jan-oblak/profil/spieler/121483
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 09, 2016, 06:48:45 am »

Handanovic’s saves are as important as goals in Serie A title race

Inter goalkeeper Samir Handanovic has produced some supreme performances this season, boosting Roberto Mancini’s side title hopes.

The Slovenia International has signed a three-year and a half contract extension earlier this week, but his future at San Siro was put into  serious doubt over the last couple of seasons as the squad was unable to snatch the positive results that everyone, included Handanovic, expected.

Inter are back on track from this season, they are competitive again and can be considered serious title contenders.

Yesterday’s success over Empoli was Inter’s 9th 1-0 victory out of their 12, while Roberto Mancini can rely on the less beaten defense of the league with just 12 goals against.

The 31-year-old shot-stopper has kept 11 clean sheets, but it’s worth saying that if Joao Miranda and Jeison Murillo’s partnership in the hearth of Inter’s back line has been impressive during the first part of the campaign, Handanovic has played a vital role in making Inter the best defense of the league so far.

The Biscione have faced far more shots than any other side involved in title race. Gianluigi Buffon and Pepe Reina have had to deal with 44 shots each, while Fiorentina’s Ciprian Tatarusanu has 43 shots against.

Samir Handanovic alone, on the other hand, has 65 saves so far as his side have faced 76 shots on target this season.

His miraculous saves have been vital for Inter to secure three points in the Milan derby as well as against Bologna, Torino and Empoli, four of the nine games in which Inter sealed a narrow 1-0 victory.

It is difficult to say how many points his saves may have brought to Roberto Mancini’s side, but we can assume without the shadow of a doubt that without Handanovic Inter may have struggled even to qualify for Champions League.

Having a difference-making goalkeeper, by the way, only represents an added value and not something to be ashamed of. The same, by instance, goes for Juventus, which have had Gianlugi Buffon defending their goal for the last 15 years.

P.S.

Sarma je zakon ,uz beton dvojac Murilo-Miranda najzaslužniji za rezultate ove sezone...  
« Last Edit: Siječanj 09, 2016, 06:51:08 am by EL CUCHU 19 »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 09, 2016, 15:01:33 pm »
Najzasluzniji za rezultate je mancini...... handa je u top 5 golmana svijeta sto posto
....potpuno trijezan umirem....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 09, 2016, 23:01:39 pm »
Najzasluzniji za rezultate je mancini...... handa je u top 5 golmana svijeta sto posto

i ranokija isto sa svojim (ne)igranjem :)
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 09, 2016, 23:36:33 pm »
Uz ovako defanzivan inter svaki stoper bi izgledao dobro bas kao sto je i ranocchia izgleda svaki mec koji bi igrao ili usao! Recimo murillo gotovo svaki mec pravi kikseve za gol al to ekipa spasava, istini za volju najcesce handanovic al je mancini stvorio ekipu i samo je on za to zasluzan, lik je genijalac kako je zaokreno luzerski mentalitet u pobjednicki
....potpuno trijezan umirem....

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 10, 2016, 05:10:46 am »
Stavljati Jeisona  :kralj: i panja u isti post je u najmanju ruku ratni zločin  :awerjjfe:,ali dobro...

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 10, 2016, 13:42:52 pm »
Uz ovako defanzivan inter svaki stoper bi izgledao dobro bas kao sto je i ranocchia izgleda svaki mec koji bi igrao ili usao! Recimo murillo gotovo svaki mec pravi kikseve za gol al to ekipa spasava, istini za volju najcesce handanovic al je mancini stvorio ekipu i samo je on za to zasluzan, lik je genijalac kako je zaokreno luzerski mentalitet u pobjednicki
uozbilji se goca :D

SEMPER FIDELIS

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 20, 2016, 06:31:19 am »
Y#1 Samir Handanovic vs Napoli || 7 SAVES - Clean Sheet || (19.01.2016)

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Svibanj 22, 2016, 11:46:13 am »
http://sportsport.ba/ino_fudbal/handanovica-zele-chelsea-i-arsenal/195196
Ja mu zelim da ode i pokusa sta napravit u Ligi prvaka zasluzuje pokusaj....
u interu ce biti ista sezona kao ova sto je sada zasigurno  trener isti panj Neki ce igraci otici neki novi ce panjevi doci i onda ce opet trener u januaru tjerat te jer mu se ne svidjaju onda ce dovest opet neke druge iz velikog Lazia i sezona ode u zaborav inter nema plana ni vizije dugo dugo vremena  Banega je dosao kao neko pojacanje doci ce mozda Toure sa svoji 33 godine i gradit napade intera i eto nam ga ...
propali smo onog dana kada smo se olako rjesili Snjdera dan 2 je kad je djed Morati prodo inter ovom  mafijasu  :D
Jedno je sigurno da inter ima najvece govornike i da smo mi sila a da se niko drugi ne pojacava  :awerjjfe:
u novoj sezoni s Mancinijem i Tohirom na celu ne zelim trositi vrjeme ni zivce u sezoni 2016 a vama koji ce te pratit zelim srecu .

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Svibanj 22, 2016, 13:30:02 pm »
Inter je sustiglo sve, ne bih rekao da je tohir kriv, jednostavno covjek nema taj kapacitet da pokrije svaku nastalu rupu. 2015. je ulozio neki novac i nista mu se nije vratilo. Jedan je MM koji nije zalio, ali je imao pogresne i rastrosne ljude oko sebe koji nisu marili nego birali kao u izlogu. sto bi se reklo - lako je tudjim parama baratati
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #38 on: Svibanj 23, 2016, 13:25:19 pm »
ja u novoj sezoni želim Adu novi laptop na kojem će mu raditi interpunkcijske tipke ;D

a i pouzdano znam da neće održati obećanje, mi smo interovci. a inter je droga. možeš malo apstinirati, ali recidiv se stalno vraća hehe. dabogda razlog bio zamah od dvocifrenog broja pobjeda u nizu :)  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: SOLO INTER !
« Last Edit: Svibanj 23, 2016, 13:26:38 pm by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Lipanj 01, 2016, 14:12:26 pm »
 :D
Potrudit cu se da nabavim boilju tastaturu laptop sam razbio dosad 2 Netreba mi novi trosak .
Sto se tice intera necu reci da necu se interesovat al definitivno necu ulazit u analize interovi utakmica
jer s ovom politikom koja je puna lazi Ne !  Zivi bili pa vidjeli ..  ;)

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
Re: Samir Handanovic
« Reply #40 on: Svibanj 13, 2017, 22:48:43 pm »
DAILY STAR - HANDANOVIĆ BI MOGAO BITI PRODAT U LIVERPOOL. MANCHESTER CITY JE TAKOĐER ZAINTERESOVAN!
Amin Boze da odes kralju ... :interflag:
Sretno i Hvala na svemu ..

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Lipanj 28, 2017, 23:17:15 pm »
http://www.mozzartsport.com/vesti/inter-tera-samira-handanovica/171266
Novi trener Rome Lućano Spaleti je jasno rekao pre nekoliko dana - treba mi golman koji igra nogom. Time je iskusni stručnjak faktički pokazao vrata Slovencu Samiru Handanoviću T

AMIN BOZE DA ODES IZ OVOG PROPALOG INTERA KOJI CE ZAVRSIT KO AJAX
VEC SEDAM GODINA INTER TONE I OSMA CE BITI ISTO JER GOVNA SU POSADJENA TESKA U INTERU :awerjjfe:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Rujan 22, 2017, 19:25:12 pm »
SKY: Inter i Handanovic - postignut dogovor ! Samir ce obnoviti svoj ugovor do 2021 godine uz godisnju platu od 3 miliona.
BRAVO

Ej moj Samire nisi placi picka ko Perisic da zahtjevas vecu nego poklopio se po usima ko veli dobro je i ovo  :D :D kamo srece da si i ti kralju moj izborio vecu platu od ovi prevaranata iz Kine al jbg sta cu ti ja kad se ne zelis borit za svoj bankovni racun !
Stvarno ja ne znam kako on brani kod nas a mogao je branit u Realu Barceloni Cityu imat dosta veca primanja al et ..
Vidi se da je zavolio inter i da sigurno zasluzuje kapitensku traku nego moj miljenjik Icardi !
Jer da Sky prenosi lazne vesti pa da cojk na ljeto ode zaigrat LIGU PRVAKA ... :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Prosinac 01, 2017, 20:13:40 pm »

Jer da tu svoju vjernost ovjeris na kraju nekim osvojenim trofejom  :bowdown: