Author Topic: Tko treba otici iz Intera  (Read 112242 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Odg: Tko treba otici iz Intera
« Reply #1625 on: Ožujak 08, 2013, 16:19:13 pm »
Silvestre,Pereira,Juan,Jonathan,Mudingayi,Gargano,Rocchi Fino čistku napraviti i ako ne možemo dovesti  poštene igrače onda taliti pimaveru..
In Strama we Trust!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #1626 on: Ožujak 08, 2013, 19:01:22 pm »
Silvestre,Pereira,Juan,Jonathan,Mudingayi,Gargano,Rocchi Fino čistku napraviti i ako ne možemo dovesti  poštene igrače onda taliti pimaveru..
Cambiaso Chivu Samuel  i jos neki svi sto su doprinjeli tripleti Zanetija ubacivat ko Ferguson Gigsa uspt otjerat i onog Brancu uglavnom napravit ciscenje dubinsko dosta vise i neki starosjedioca neka njiha u interu al ne vise na terenu ..Meni ni jedan igrac ili osoba nije veca od intera i sve ima svoj rok ...tako da nekim reci bye bolje sad nego odgadjat dostaj vise zajebancije inter je klub veliki a ovi debili kvare taj ugled smjesno je da je Handanovic igrac utakmice svaku tekmu  :awerjjfe:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1627 on: Ožujak 09, 2013, 05:41:39 am »
http://gol.dnevnik.hr/clanak/svjetski_nogomet/sprema-se-rasprodaja-na-san-siru-kovacic-nije-upitan---277620.html
Sigurni su: Guarin,Kovačić,Palacio,Juan,Ranocchia i Handanović  :thumbup: :thumbup:
bas kodam su mene pitali akobogda da se desi i ovo dosta vise neki igraca ...molim boga jos samo da se desi pa kad bi gledo Duncana i Longa kako grjese iduce sezone ...

Ukoliko želimo i dalje bit prosječan ,da ne kažem i gori klub od ovoga što sada jesmo ,onda zadržimo broj 23  :awerjjfe:,pola foruma će bit oduševljeno,pola će kao ja čupat kosu i molit za bolja vremena...,tko je idiot pa je sastavio taj spisak i ostavio ovog ,  :wallsmack: nije problem ,neka stari odu ,ali neka i ode ova perspektiva  da ga ne gledam više... :interflag:

Evo analize njegovog učinka protiv Tottenhama:

Kod prvog gola pušta Cambija od 177 da skače sa 186 cm visokim Baleom,on valjda čuva samog sebe,...kod drugog gola,na 1.12 prešetava se ko seljak ,čovjek ga stisne ,i on krivo preda loptu,za posljedicu primamo gol,..u nastavku akcije Defoe na 7-8 metara prima loptu i puca,ovaj je 2 metra od njega i gleda ga ko teletina na 1.51 snimke.......i taj P A N J je budućnost ovog kluba  :homocide smail: tko je samo majmun koji ga je predložio  da ostane u svetom klubu,

ranoc,rana,žaba  ili kako ti tepaju na forumima ,odjebi iz svetinje jednom zauvijek da ne gledam tvoj jadni nogomet,idi u Novarru,Sienu i ostale velikane ,neka mu tamo murale oslikavaju i želim mu da tamo  postane  njihova jebena legenda.....
« Last Edit: Ožujak 09, 2013, 06:45:49 am by EL CUCHU 19 »

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #1628 on: Ožujak 10, 2013, 04:05:34 am »
Ja bih samo rekao sto se gargana tice neka ostane, on da pored sebe ima igraca tipa pirlo svi bi govorili da je nevjerovatan borac i molili bi boga da ostane, njegovo je da zaustavlja protivniceke napade, problem je sto od njega ocekuju da ih kreira ali to nije njegov posao... broje mu se netacna dodavanja i slicno... da je docekat normalnog organizatora igre i krilne napadace sve bi to drugacije bilo, narucito uz ozbiljnog trenera...

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #1629 on: Ožujak 10, 2013, 11:10:29 am »
i ja sam do skora podržavao ranochiju ali posle ove zadnje utakmice... katastrofa
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1630 on: Ožujak 10, 2013, 14:44:53 pm »
Ja bih samo rekao sto se gargana tice neka ostane, on da pored sebe ima igraca tipa pirlo svi bi govorili da je nevjerovatan borac i molili bi boga da ostane, njegovo je da zaustavlja protivniceke napade, problem je sto od njega ocekuju da ih kreira ali to nije njegov posao... broje mu se netacna dodavanja i slicno... da je docekat normalnog organizatora igre i krilne napadace sve bi to drugacije bilo, narucito uz ozbiljnog trenera...

u načelu bi i trebalo biti tako, al evo na tekmi protiv tthama čovjek igra ispred kovacica, tj igra poziciju di je kova najjači a di je on najslabiji. i kako onda ocekivat ikakvu tranziciju prema naprijed...strama luta s taktikom od loše do katastrofalne

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #1631 on: Ožujak 10, 2013, 22:40:40 pm »
Otjerat sve znaci nikog ne postedit isto kodam je klub dozivio kolaps i sad zaposlajvas nove uposlenike tako inter treba od cistarcice sekretarice pa od igraca nabijem ja te legende vise eto kako ih nije stid makar necim dati Morattiju ako nista da makar za 105 rodjendan moze nazdravit ovu tuznu sezonu neki mi se igraci gade ...a upravu nezekim spominjati ..gamad

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1632 on: Ožujak 11, 2013, 20:57:31 pm »
Potpisujem sve koje si naveo sa izuzetkom Juana. Meni se čini ok, mlad je, doduše zna zaplivati ali se to da ispraviti. Ovoj tvojoj ekipi još bi dodao Chivua, Schelotta, Dekija, Alvareza. O Kuzmanoviću i Guarinu bi razmislio.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1633 on: Ožujak 11, 2013, 22:05:39 pm »
Pocerat Pereiru a ostavit Nagatoma? Je li strucnjaci?! I vi mi nesto znate o nogometu, a bjeziteeeee.
Pereira od kad je dosao rijetko je igrao na lijevog beka (a to mu je pozicija), zato se i gubio.. Pretproslu utakmicu je imao asistenciju, i jak je, nije Nagatomo mrtvi !
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1634 on: Ožujak 11, 2013, 23:47:06 pm »
nagatomo je izmislio nogomet za pereiru, eto koliko pereira vrijedi

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1635 on: Ožujak 15, 2013, 19:15:07 pm »
Mogu otići svi panjevi ovo ljeto, ali ako se ne riješimo marca brance mercatto cu smatrat samo djelomično uspješnim pa taman da dovedemo i Messija :)

Offline Fukee

• Pocetnik
  • *
  • Forza Inter dai nero blu!!
    • View Profile
« Reply #1636 on: Travanj 08, 2013, 23:14:59 pm »
trenutno bih da odu: Gargano- nenormalan broj netocnih paseva, Chivu - vec 2 sezone zelim da ode, Nagatomo - previse ode u napad pa ostavlja rupu po boku konstantno kad je igro, Stankovic- godine su mu uradile svoje, Guarin (cisto da poberemo lovu za transfere ako je ikako moguce), Rocchi- treba dati ipak priliku mlađima (npr. Livaja ili Longo kad se vrate s posudbe)... Rannochia je prica za sebe- opcenito sezonu nije odigrao lose do sad (osim 2-3 utakmice)...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1637 on: Travanj 09, 2013, 11:57:21 am »
trenutno bih da odu: Gargano- nenormalan broj netocnih paseva, Chivu - vec 2 sezone zelim da ode, Nagatomo - previse ode u napad pa ostavlja rupu po boku konstantno kad je igro, Stankovic- godine su mu uradile svoje, Guarin (cisto da poberemo lovu za transfere ako je ikako moguce), Rocchi- treba dati ipak priliku mlađima (npr. Livaja ili Longo kad se vrate s posudbe)... Rannochia je prica za sebe- opcenito sezonu nije odigrao lose do sad (osim 2-3 utakmice)...
Ti se drogiras. I ko da nam igra, Kuzmanovic?

Offline Fukee

• Pocetnik
  • *
  • Forza Inter dai nero blu!!
    • View Profile
« Reply #1638 on: Travanj 12, 2013, 15:42:20 pm »
Ti se drogiras. I ko da nam igra, Kuzmanovic?

zasto ne bi igrao Kuzmanovic? Guarin je po meni igrac koji nije pretjerano za timsku igru... necesto ulazi u driblinge, ima velik broj nepotrebnih udaraca prema golu (cca 20% njegovih udaraca uopce završava u okviru gola, a treba uzet u obzir da je to interov igrač s najviše udaraca prema golu ove sezone)... točnost njegovih paseva je na otprilike 75%, što je ispod prosjeka Gargana!!! naravno ima on i svijetlih trenutaka... 4 gola, 2 asista u 27 nastupa... al po meni je mogao imati puno više asistencija da nema nepotrebne udarce... stoga mi nebi pretjerano falio!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1639 on: Travanj 12, 2013, 21:21:30 pm »
On je jedini koji valja na nasoj sredini (uz Kovacica). On kad odigra lose za njegov standard izgleda bolje od vecine na terenu. Eto toliko je dominantan.

Offline Special.One

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #1640 on: Travanj 16, 2013, 10:21:21 am »
According to A Bola, both Tottenham and Juventus are keen on Inter Milan 26 year old midfielder Fredy Guarin  

If they won't succeed in signing Real Madrid left back Fabio Coentrão, Tottenham, according to A Bola, could swoop on Inter Milan 27 year old Alvaro Pereira  :yess da:
« Last Edit: Travanj 16, 2013, 10:23:34 am by Special.One »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1641 on: Travanj 16, 2013, 15:28:03 pm »
Molim te Boze da neko kupi panja Guarina!
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1642 on: Travanj 17, 2013, 23:06:51 pm »
Kako stoje stvari sa garganom, silvestreom i mudingayiem, jesu oni na posudbi ili su kupljeni ?
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1643 on: Travanj 17, 2013, 23:20:35 pm »
Posudbe s pravom otkupa. Silvestre je definitivno otpisan, navodno i Gargano a za Gabya nisam siguran ni dal se pojavljuje na i okolo Meazze. Nisam tog čovjeka pet puta vidio kako treba za ovih 8-9 mjeseci

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1644 on: Travanj 18, 2013, 05:41:30 am »
Posudbe s pravom otkupa. Silvestre je definitivno otpisan, navodno i Gargano a za Gabya nisam siguran ni dal se pojavljuje na i okolo Meazze. Nisam tog čovjeka pet puta vidio kako treba za ovih 8-9 mjeseci

Mislim da ga je netko od naših dečki na Duomu vidio kako prodaje one špagice što idu oko ruke  :awerjjfe:

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #1645 on: Travanj 18, 2013, 09:34:06 am »
Mislim da ga je netko od naših dečki na Duomu vidio kako prodaje one špagice što idu oko ruke  :awerjjfe:

Vrhunska!!  :rrooffllmmaaoo:
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #1646 on: Travanj 18, 2013, 09:44:22 am »
 :vritnjak u: trebaju dobiti: rochi, mudingayi, jhonathan, chivu, silvestre, stanković(penzija) i milito(penzija) ima h još ali ovi su prioritet.
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1647 on: Travanj 18, 2013, 12:12:43 pm »
Treba otic 99% igraca i uprave. A treba se jos i zapitat zbog cega ovolike povrede misica, pa jel to do priprema, dakle do trenera, i do onih koje su te neznalice doveli u inter. Neštima u svim sektorima kluba, i doveli su inter do ove sramote. Inter me podsjeca na neki nas klub, uhvatili se u kolo par ljudi i nekoliko menadžera i nek je njima dobro a to što rade od kluba nek se navijači crvene. Pa se vracm na ovu svoju gore prvu recenicu.

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1648 on: Travanj 18, 2013, 15:25:52 pm »
branca i svi koji su zaduzeni za dovodenje igraca. moratti kolko god u krizi je poprilicno novca dao, a ekipa dovodi poluigrace. nitko mene ne moze uvjeriti da se za 10 milijuna eura ne moze kupiti dobrog igraca, po tome nitko nikad ne bi pogodio s pojacanjima. lik nema pojma i to je tako.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1649 on: Travanj 19, 2013, 11:00:42 am »
Kako piše Corriere dello Sport a prenosi fcinternews.it Marco Branca će i sljedeće godine ostati tehnički direktor u klubu.