Author Topic: Tko treba otici iz Intera  (Read 143568 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
Odg: Tko treba otici iz Intera
« Reply #25 on: Travanj 02, 2008, 22:59:49 pm »
stvarno djeluje potrošeno, i to cak više psihicki jer vec iritira njegova nervoza. Da se malo sabere moglo bi još biti koristi od njega, jer bi se i forma digla.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 03, 2008, 01:15:06 am »
Ma ima on potez, to je nedvojbeno. Sjetite se kombinacije njega i Ibre protiv Palerma, kad je dao gol. Akcija za udžbenike. Kad je došao iskazivao je "ono nešto" ama baš svaku utakmicu, ali vrijeme prolazi, ozljede se redaju, trener ga "ne razumije", a bogme, kako na trenu vidimo, ni Francuz njega... Skupi se toga. Jednostavno, vrijeme mu je da digne sidro. Nogomet nije zaboravio igrati, to je cinjenica, ali sredina mu ocito više ne leži. U takvim, po njega nepovoljnim, uvjetima samo ce postajati još nervozniji, pljuštat ce kartoni, a momcad, jer on više nema ni želje, ni volje, visjeti na terenu.
Neka ide. Tako ce bit bolje za obje strane.
« Last Edit: Travanj 03, 2008, 01:16:29 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

njunja

• Guest
« Reply #27 on: Travanj 03, 2008, 14:37:32 pm »
bilo bi lijepo kad bi se on sam povukao,i recimo isao trenirati djecu da igraju nogomet...ima brdo para,pa neka otvori neku akademiju nogometnu

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #28 on: Travanj 03, 2008, 14:45:06 pm »
  hm...mislim da on još može odigrati dobrih partija ali ne kod ovog trenera.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Travanj 04, 2008, 22:40:39 pm »
  hm...mislim da on još može odigrati dobrih partija ali ne kod ovog trenera.

Može on još odigrati sjajno sezonu, ili dvije, ali baš kako si rekao - ne kod našega Robija.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 05, 2008, 02:47:08 am »
mancini cesar solari(gotivan igrac al vise bi volio da ode i da redovno igra nego da sjedi na klupi)i

SEMPER FIDELIS

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #31 on: Travanj 05, 2008, 12:29:42 pm »
 najmanje to ili u opciji ne diranja sastava, samo dovodjenja fantaziste

bavaria7

• Guest
« Reply #32 on: Travanj 10, 2008, 15:19:52 pm »
Mislim da je kandidat najve?i crespo i figo

njunja

• Guest
« Reply #33 on: Travanj 10, 2008, 15:23:11 pm »
figo je igrac koji ima dosta iskustva,tako da bi mogao biti i na klupi kao recimo neki pomocni trener ili nesto...jer je odigrao dosta utakmica u interu i ima dosta znanja sto se tice sadasnjih igraca,i mislim da bi moglo biti dobro da savjetuje mancinija malo

bavaria7

• Guest
« Reply #34 on: Travanj 10, 2008, 15:27:04 pm »
man?ini ve? ima svog pomo?nika a uostalom figo je ve? izjavio da želi još igrat ako ne u interu onda

njunja

• Guest
« Reply #35 on: Travanj 10, 2008, 15:29:37 pm »
da mancini ima svog pomcnika mihajlovica,koji je iskreno nista bolji od njega...
oboje treba mjenjati

bavaria7

• Guest
« Reply #36 on: Travanj 10, 2008, 15:31:32 pm »
ima tu nešto da ali ja bi promjenio cjelu struku jer prodat sedorfa ,pirla i takve dragulje je veliki promašaj

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #37 on: Travanj 10, 2008, 16:41:34 pm »
e to sam ja s fanaticom raspravljao u busu za Milano i složili smo se da za Pirla nikako nisu mogli znati da ?e bit tako dobar, dok Seedorf osvojio LP s Ajaxom i Realom i to je ludoooost  :-[

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #38 on: Travanj 10, 2008, 17:14:59 pm »
pa da, Pirlo je tad bio mlad i neafirmiran i nije ga Cuper prepoznao kao nositelja igre te ga slabo koristio i mogu razumjeti na neku nacin prodaju. Tek odlaskom u Milano postaje veliki igrac i reprezentativac jer je drugi trener imao veci nos a i drugi nacin igre od nas pa je trebao više veznjaka i onda se on nametnuo. Sa Seedorfom druga prica, jer je stigao kao gotov igrac iz Reala u najboljim godinama, to je neoprostivo. Jedan od najve?ih gafova u zadnjih petnaestak godina. Suludo.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #39 on: Travanj 10, 2008, 18:47:31 pm »
pa da, Pirlo je tad bio mlad i neafirmiran i nije ga Cuper prepoznao kao nositelja igre te ga slabo koristio i mogu razumjeti na neku nacin prodaju. Tek odlaskom u Milano postaje veliki igrac i reprezentativac jer je drugi trener imao veci nos a i drugi nacin igre od nas pa je trebao više veznjaka i onda se on nametnuo. Sa Seedorfom druga prica, jer je stigao kao gotov igrac iz Reala u najboljim godinama, to je neoprostivo. Jedan od najve?ih gafova u zadnjih petnaestak godina. Suludo.
eh slažem se u potpunosti....mislim da su naši pokušali na neki na?in to ispravit dovo?enjem davidsa ali nije išlo...

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #40 on: Travanj 10, 2008, 19:05:30 pm »
 i za Davidsa mi je krivo, jer mi je igrac po mjeri ukusu. Ostavlja i srce i dušu na terenu.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Travanj 12, 2008, 15:43:15 pm »
e to sam ja s fanaticom raspravljao u busu za Milano i složili smo se da za Pirla nikako nisu mogli znati da ?e bit tako dobar, dok Seedorf osvojio LP s Ajaxom i Realom i to je ludoooost  :-[

Kad je Seedorf došao svi smo u njemu vidjeli igraca koji ce hraniti loptama napadace i gospodariti srednjim redom. Me?utim stvari nisu išle kako smo se nadali.
Nitko ne može reci da mu se nije dala šansa. Jako dugo je bio konstanta u prvih 11, ali bez nekog vidljivog ucinka. Tocnih dodavanja je gotovo uvijek imao ispod 50 % po utakmici i vecinu vremena bio najslabija karika u veznom redu. Ponekad bi bljesnuo, kao protiv Juventusa ukrcavši dva euro - gola s dvadesetak metara, ali to je uz jos pokoju dobru predstavu bilo to.
Jednostavno se nikad nije uklopio i ne krivim struku što ga se na koncu odrekla. Velika greška je bila prepustiti ga Milanu i to ne zato jer je zvijezda koja je, eto, u Milanellu našla drugi dom (jer je vrlo lako moglo biti i drugacije, odnosno da se niti tamo ne snadje), nego zato što se direktnim rivalima nikad, ama baš nikad ne treba prepuštati niti jedan igrac!
Po meni na kraju cijele price ostaje cinjenica da Seedorf nama u stvari nikad nije ni bio pojacanje i da, kad stvari gledamo iz jednoga realnog, mrvicu manje navijackog kuta (znam da to nije lako), nemamo za cim žaliti. 

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #42 on: Travanj 12, 2008, 17:08:57 pm »
bilo je i dobrih i poželjnih uvaljivanja, kao Šimi?, Brocchi...    :D ;)

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #43 on: Travanj 12, 2008, 19:57:42 pm »
aha ili favallia  :D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #44 on: Travanj 12, 2008, 23:53:05 pm »
 po meni nije loše rješenje bio i iznenadio sam se kad su ga prodali.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #45 on: Travanj 13, 2008, 22:49:34 pm »
 vidim da ce ipak tu biti potrebno dosta toga razrijediti, što zbog godina, što zbog dtatiranja u momcadi. Skupilo se previše igraca i neki ne mogu ni doci do prilike, bez obzira na dugu sezonu i povrede igraca. Stoga bi moj spisak bio poduži ali nisu svi mojom voljom nego pokušavam biti realan. Moja transfer lista bi bila:Orlandoni ( ipak je Toldo sigurniji golman od iskusnik ako pristane biti  drugi vratar a treci je Alfonso), Materazzi (gušit ce ove mla?e koji su stasali a i polako pada u formi , plus stalna opasnost od kartona), R. Cesar, Solari, Maniche, Cruz, Crespo, Figo, Adriano(ako ide u trampu za Drogbu ili Ronaldinha). Ni slucajno kupiti isti broj jer onda nema svrhe ovo razredjenje, ima juniora koji su vec okusili prvu mocad još prošle sezone pa neka krpaju kad bude trebalo.

njunja

• Guest
« Reply #46 on: Travanj 16, 2008, 20:02:34 pm »
nadam se da u upravi nije nitko toliko lud da proda ibrahimovica realu...  >:( >:(

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #47 on: Travanj 16, 2008, 21:05:30 pm »
zašto plakati za njim, ako je toliko novca u pitanju nek ide. Šta imaš od igra?a koji je nezadovoljan a pogotovo takav karakter kao Ibra ?e to zloupotrebljavati.

njunja

• Guest
« Reply #48 on: Travanj 16, 2008, 21:39:07 pm »
zasto bi on bio nezadovoljan...dobr je igrac,i moze jos puno toga doprinjeti klubu

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #49 on: Travanj 16, 2008, 21:51:36 pm »
pa uvijek može ucjenjivati sa ugovorom jer drugi daju više i stalno ga lože.