Author Topic: Tko treba otici iz Intera  (Read 155211 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: Tko treba otici iz Intera
« Reply #1900 on: Ožujak 09, 2016, 23:59:30 pm »
nitko ne bi imao mjesta.. to je jasno. eventualno golman.
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #1901 on: Ožujak 10, 2016, 00:20:18 am »
U doba triplete ne bi mogao ni jedan iz ove sad postave  prikucit prvom timu ni na klupi .. ;D
Onu ekipu intera je tesko vise posloziti ....

koga izbacit u pm
Julio Cesar,Ivan Cordoba, Javier Zanetti, Lucio, Maicon, Marco Materazzi, Walter SamuelCristian ChivuThiago Motta, Wesley Sneijder, Sulley Muntari,Esteban Cambiasso, Dejan Stankovic, Coutinho, Samuel Eto'o, Diego Milito, Goran Pandev,

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1902 on: Ožujak 10, 2016, 04:56:34 am »
U doba triplete ne bi mogao ni jedan iz ove sad postave  prikucit prvom timu ni na klupi .. ;D
Onu ekipu intera je tesko vise posloziti ....

koga izbacit u pm
Julio Cesar,Ivan Cordoba, Javier Zanetti, Lucio, Maicon, Marco Materazzi, Walter SamuelCristian ChivuThiago Motta, Wesley Sneijder, Sulley Muntari,Esteban Cambiasso, Dejan Stankovic, Coutinho, Samuel Eto'o, Diego Milito, Goran Pandev,

Ajmo se igrat' igre izbacite uljeza,ako si stavio Coutinha ,mog'o si stavit' komotno i horrorochiu  :awerjjfe:, šalim se ,ali Coutinho je došao 1.7.2010. kad je naš brat Jose uveliko trenirao Real Madrid,.......a zaboravio si grande Arnautovića,   :D i  kakav bio da bio   crnog balu
« Last Edit: Ožujak 10, 2016, 04:59:40 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1903 on: Ožujak 10, 2016, 05:02:45 am »
Onda sam ja slijep  :awerjjfe: A samo mi reci bi li imao mjesta u momcadi iz triplete, ne u prvih 11, nego na klupi ?

Tvoj animozitet prema našem pitbullu podjednak je kao i moj protiv grande "kapetana"  horrorochie , al' hebeš ga tako je kako je,različiti smo  :awerjjfe: i poštujem tvoje mišljenje, a u prvih 11 tripleta momčadi  sigurno ne bi mogao ući,ali na  klupi iste  bio je recimo  i jedan suljo muntari  :think: ...
« Last Edit: Ožujak 10, 2016, 05:06:37 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1904 on: Ožujak 10, 2016, 05:11:35 am »
Moderatorima poruka da bi Guarina,Ranocchiu,Doda,Vidića i Motoyu trebalo prebacit' u BIVŠE igrače  :interflag:

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1905 on: Ožujak 10, 2016, 14:24:33 pm »
nitko ne bi imao mjesta.. to je jasno. eventualno golman.

Sve si reka, takvi nam onda ne trebaju. Ja stvarno nemam ništa protiv medela, on jednostavno nije igrač za Inter, pogotovo na poziciji na kojoj igra. Ako ga staviš u obranu, vratija si cordobu, a svi znamo da dok nismo njega i materazzia makli iz prvih 11, nismo mogli primirisati europu.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1906 on: Ožujak 10, 2016, 14:49:29 pm »
Tvoj animozitet prema našem pitbullu podjednak je kao i moj protiv grande "kapetana"  horrorochie , al' hebeš ga tako je kako je,različiti smo  :awerjjfe: i poštujem tvoje mišljenje, a u prvih 11 tripleta momčadi  sigurno ne bi mogao ući,ali na  klupi iste  bio je recimo  i jedan suljo muntari  :think: ...
Tu se slazem Sulju je doveo Mourinho bas zato da moze trcat za Mottu i Snjdera Mou ga je i doveo iz Udinesea ako se ne varam istina nije neka velicina a ostavio je trag u interu sigurno svojim zalaganjem ,,A za Coutinha vidim da sam pogrjesio izvinjavam se ..A Hororochia ne bi imao mjesta ni u primaveri on me je totalno razocarao  :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1907 on: Ožujak 10, 2016, 21:02:38 pm »
Moderatorima poruka da bi Guarina,Ranocchiu,Doda,Vidića i Motoyu trebalo prebacit' u BIVŠE igrače  :interflag:
Druze svi mogu ici u bivse al imam osjecaj da ce nam se Hororrochia vratiti on nije bivsi on je jos interov ... :D :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1908 on: Travanj 09, 2016, 16:19:06 pm »
Melo, Nagatomo, Telles, Ljajic,Jovetic,  Brozovic, Biabiany, Icardi, Manaj, Palacio, Santon
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1909 on: Travanj 09, 2016, 21:54:59 pm »
Sve treba protjerat s puskom i ubacit onu djecu iz primavere manje bi se ljudi nervirali A sigurno na tabeli bi isto stanje bilo Jer ovi razmazeni milionercici imaju mentalni problema i svoj ego koji je veci nego inter zato inter evo 5 godina gleda u ledja Juventusu u italiji oni ce osvojit jos 10 titula inter nece doci ni do 20 Zato sto inter nema projekte ni vizije malo bljesnu i onda se opet povuku ...Svake godine ista prica mjenjanje trenera dolasci neki retardirani igraca i zanimljivo koji god dodje u inter on je najbolji Najbolje je da odu svi to bi bio spas ....

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1910 on: Lipanj 09, 2016, 23:07:39 pm »
ROMA ZELI JUANA , INTER TRAZI 15 MIL. !!!

Kako prenosi La Gazzetta dello Sport Juan Jesus se vratio na Romin "radar". Brazilac je stara zelja Waltera Sabatinija, a sada nakon povrede Rudigera ta zelja se povecala. Vrijednost brazilca je oko 15 milijuna, ali odnosi izmedju klubova su dobri i moguce je da ce Juna od naredne sezone igrati za Romu.

Zasto tjeraju Juana bolji je igrac od Nagatoma u odbrani al ajd
Zasto nasi ne otjeraju Palacia koji je to gmizavac nemozes ga otjerat kao onog Cesara sto je bio u Interu defanzivni vezni ako se ne varam pa kasnije Dacourt  ;D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1911 on: Srpanj 06, 2016, 06:19:21 am »
Mazzarri i njegov Watford navodno nude 10 milja eurona za Jesusa...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1912 on: Srpanj 06, 2016, 15:08:01 pm »
Ja ne znam zasto se Jesus tjera mislim ima dosta gori u interu od njega Ovom Manciniiju niko ziv nije dobar stvarno Ne kazem da je Juan Alesandro Nesta al brate dragi solidan igrac i treba mu dat priliku da se razvija i nosi inter ..

U inter za sad niko konkretan nije doso ko se spominje s njima ljudi odu u neki dr klub  :D
Burma neki u njmacku Nani u Valenciu Tako da vracaju nam se igraci s pozajmice  tipa Ranochia i inter ako ne dovede neko jako pojacanje posebno kreatora fantazistu tipa Snjder od njiha nema nista sto posto ...
jadni mi ako ce nas nosit Biabany Palacio Melo  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1913 on: Kolovoz 06, 2016, 18:41:00 pm »
HANDANOVIĆ PRAVI TRANSFER IZ SNOVA !?

Slovenski golman Samir Handanovič mogao bi ovog ljeta napraviti veliki transfer. Naime, za njegove usluge ovog ljeta interesuju se brojni timovi, a posljednji u nizu je engleski Manchester City.

Navodno španski stručnjak na klupi ove ekipe Pep Guardiola želi Slovenca na svom golu umjesto Joea Harta čijim igrama nije zadovoljan.

Dokaz da bi Inter mogao podati svog prvog golmana je i ponuda koju su nedavno poslali Mattiji Perinu iz Genoe, a italijanski mediji navode da je posao veoma blizu realizaciji.

Vrijeme će pokazati da li se u ovom slučaju radi samo o špekulacijama ili će Handanovič zaista otići na Etihad i raditi sa Guardiolom.

Mislim da ce ove sezone otici i on i Icardi jer kako bude transfer period se blizio kraj Bogatasi ce zeljeti i povisit para samo da bi bi se pojacali kako treba tu najvise mislim na super bogate engleske klubove ..
Kinezi nisu dosli sigurno ulagat ko arap rusi ameri itd i i oni su mraka ti kinezi  ko i Tohir sa svojom politikom ...
Ovo kazem jer kad je Abramovic doso u Chelsea kupovao je ko lud i dobio je rezultat---
Kad su seici dosli u city kupovali su ko ludi ...dobili su neki rezultat
Kinezi dosli u inter stede ko penzioner kad ode na trznicu kupit kakve podmjere 100x razmisli sta mu treba
propadamo samo se promjeno Kapetan broda ....Kineski ekonosmki kapitalizam nece dobro proci u interu za inter a za njih hoce jer preko kluba ce prati svoja bogastva sigurno ... :D
i kao navodno svugdje smo mi zainteresvani a nikog ne dovedemo poslali ponudu za Cavanija a znaju da nece ga dobit za 50 poslali kao za Oscara a znaju da ga nece dobit mislim providna je to skola i jadna ..
Morati ubojico intera ....Tohir je postavio na pladanj ovi kinezi ce dokrajcit ... :awerjjfe:
« Last Edit: Kolovoz 06, 2016, 18:46:27 pm by Adnan »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #1914 on: Kolovoz 06, 2016, 19:57:23 pm »
ovo mi se čini odličnim poslom. perin je strašan golman, taj me koštao i sjedih i ćelavosti što nam čovjek godinama radi obranama. a ruku na srce, handara je golman za top 5 elitu,  plus možemo sjajno zaraditi.
La Capolista Vola  !

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1915 on: Kolovoz 07, 2016, 13:03:36 pm »
Ne znam sta ti je Morrati kriv, on kad se ponasao kao seikovi iz city-a oni su bili u pelenama, ali protiv mafije i desnicara jednostavno nije mogao.

Prodao bih svakog igraca za dobru ponudu, sto da ne. manchester je prodao c. ronalda pa su osvajali titule i igrali finala LP. niko nije nezamjenjiv. samo mi nije jasno zasto se ne dovode nikakvi napadaci, kao da su prezadovoljni sa Icardijem panjem i poluspicevima tipa jovetic, eder, palacio...
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #1916 on: Kolovoz 07, 2016, 15:32:00 pm »
ne znam dal je to zbog evolucije igre ili iz drugog razloga, al potpuno su isčezli atakeri killeri, centarfori ztv. 9ke. oni koji će utrpat preko 20 po sezoni. to mogu samo vanzemalci uigrani u sustav. nema je ni real. benzema i morata. smijeh. u barceloni suarez, koji je opet polivalentan i nije taj profil. ajde ima cavani u psg. onaj falcao je nestao s mape, diego costa isto.. juventus je doveo možda i najboljega koji se nudi..
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1917 on: Kolovoz 20, 2016, 06:23:24 am »
http://sempreinter.com/2016/08/19/gazzetta-di-parma-sassuolo-want-ranocchia/

Posudba horrorochie u Sassuolo sa obvezom otkupa od 5 milja eurona bio bi najveći posao mercata,prelijepo da bi bilo istinito.  :awerjjfe:
« Last Edit: Kolovoz 20, 2016, 06:27:44 am by EL CUCHU 19 »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #1918 on: Kolovoz 20, 2016, 11:20:34 am »
http://sempreinter.com/2016/08/19/gazzetta-di-parma-sassuolo-want-ranocchia/

Posudba horrorochie u Sassuolo sa obvezom otkupa od 5 milja eurona bio bi najveći posao mercata,prelijepo da bi bilo istinito.  :awerjjfe:
  procitas ovako lijepu vijest i dobijes nadu u bolje sutra.a sutra ce nas poklopit surova stvarnost, ranokija u prvoj postavi :bang:

SEMPER FIDELIS

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1919 on: Siječanj 08, 2017, 08:57:20 am »
Daily Star – Liverpool tracking Miangue, Santon & Ranocchia

British tabloid Daily Star reports that Premier League clubs are monitoring several Inter defenders.

According to the report, Belgian full-back Senna Miangue has caught Liverpool’s interest who could wrap up a deal for the player for around €2,3 million. Daily Star claim that Liverpool are also monitoring the situation of Davide Santon’s situation who is reportedly valued at €8 million as well as Andrea Ranocchia.  The tabloid claims furtehr that both Stoke City and Manchester City are also tracking the Inter duo.

P.S.

Dao vam englezići Bog pameti i nama delirija da uzmete "kapetana" , a da pritom i nešto kapne nama u kesu,za Miangue-a bi mi bilo žao ,pogotovo za tako male pare,a za Santona neka ide ako dobijemo tih 8 milja funti.....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1920 on: Siječanj 08, 2017, 16:23:09 pm »
Ranokija - Lovren tandem za titulu u BPL  :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1921 on: Siječanj 13, 2017, 21:38:33 pm »
Ej Boze..

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1922 on: Siječanj 27, 2017, 06:09:32 am »
Mali Gnu otišao u Udine ,Miangue u Cagliari,riješismo se i mesara Mela.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #1923 on: Siječanj 28, 2017, 00:55:11 am »
Kamo srece da se to proda za stalno svaki igrac kakve vise posudbe ...

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Re: Tko treba otici iz Intera
« Reply #1924 on: Srpanj 29, 2017, 07:44:31 am »
Sad su aktualne špekulacije da puštamo Candrevu za 20 i nešto  milja eurona ,a danas je šansa da popriča sa Conteom i neka mu je sa srećom...