Author Topic: INTER vs MILAN  (Read 6781 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Odg: INTER vs MILAN
« Reply #25 on: Svibanj 06, 2012, 19:35:13 pm »
¸Ma moramo dobit pa da imamo i sekundu nade u zadnjem kolu,al da nerazmisljamo o tome ajmo prvo veceras odigrat  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Svibanj 06, 2012, 19:52:13 pm »
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 14 Guarin: 11 Alvarez, 10 Sneijder; 22 Milito. A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 7 Pazzini, 17 Palombo, 20 Obi, 23 Ranocchia, 28 Zarate. Allenatore: Andrea Stramaccioni

Milan: 32 Abbiati; 20 Abate, 13 Nesta, 76 Yepes, 25 Bonera; 22 Nocerino, 4 Van Bommel, 14 Muntari; 27 Boateng; 70 Robinho, 11 Ibrahimovic. A disposizione: 1 Amelia, 5 Mexes, 8 Gattuso, 18 Aquilani, 21 Maxi Lopez, 52 De Sciglio, 99 Cassano. Allenatore: Massimiliano Allegri

Arbitro: Nicola Rizzoli (sez. arbitrale di Bologna)

forzaaaa obrana milana se cini ko svicarski sir na prvi pogled ;) :baklja for in:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Svibanj 06, 2012, 20:09:21 pm »
Trebali bi pocet sa formacijom 4-3-2-1 a prvih 11 nekako ovako kako sam uspio da nadjem
J.Cezar/Maicon-Lucio-Samuel-Nagatomo/Guarin-Cambiaso-Zanetti/Snajder/Milito-Zarate

P.S. Nazalost opet Lucio u prvom timu

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Svibanj 06, 2012, 20:12:22 pm »
Milan ide sa istom formacijom 4-3-2-1 sa prvih 11:

Abiati/Abate-Nesta-Yepes-Bonera/Nocerino-Van Bomel-Muntari/Boateng/Ibrahimovic-Robino

P.S. Nesta,Yepes,Bonera i kod njih je lijepa odbrana to je lijepo za vijdeti  ;D ;D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Svibanj 06, 2012, 20:13:28 pm »
Muntari u prvih 11 Milana, nadam se da ce i on odradit malo za nas  ;D ;)

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Svibanj 06, 2012, 21:45:19 pm »
G O V N A ! ! !

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #31 on: Svibanj 06, 2012, 21:55:52 pm »
 :novi93:

-----------------------

Ma to je to, napokon lijepa igra Intera. Svidio mi se ovaj presing i dominacija na terenu. Milito je El Principe.

Ale ale  :novija zastava:
« Last Edit: Svibanj 06, 2012, 22:45:58 pm by Interista »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Svibanj 06, 2012, 22:49:30 pm »
Bravo, odlicna igra odlican derbi i jos bolji rezultat  :yess da: ;D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Svibanj 06, 2012, 22:50:53 pm »
Jos samo da napoli i udine sjebu sami sebe u zadnjem kolu  ;D

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #34 on: Svibanj 06, 2012, 22:51:52 pm »
Bilo kako bilo, ljudi moji, Milito 23 gola ove sezone ako se ne varam. Za sad.  :bowdown:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Svibanj 06, 2012, 22:55:55 pm »
Kakva itakmica od Julia i onog nepostojeceg penala milana pa gubimo pa povedemo i za kraj ljepotica maicona  :pušac: ma GUŠT, udarac sneijdera, trk ZANETTIJA, neznam sta da kazem cjela momcad odlicna visok presing nakon izgubljene lopte i tu smo ih pojeli, ali danas opet Lucio ispadao opet je imo prste u drugpm golu milana, al pobjedili smo pa se necu zalit. Ali najveću srecu mi je donio zadnji gol Maicona kako su ga slavili svi cinilo se ko da se zabavljaju opet igrajuci da nisu vise siti. i bravo za Stramaccionia kako je samo ostap miran cjelu utakmicu ja sam se od pocetka treso od uzbuđenja, mogu mislit kako je gorio u sebi. Definitivno zasluzuje potvrdu cak iako necemo igrat LP... jos sam zaboravio pohvalit Guarina, Cambia, Yita, Rickya, Pazza ma sve redom donjeli su svi oni navijacima veliku srecu i zadooljstvo za lraj sezone. I NA VELICANSTVEN NACIN SE OPROSTILI OD CORDOBE :bowdown:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #36 on: Svibanj 06, 2012, 22:57:58 pm »
samo jedno je za mene sigurno da je poslje ovog derbija Strama definitivno zasluzio priliku za iducu sezonu !!!!!
borbenost želja kod svih igrača to se traži ništa više i večeras su pokazali da mogu kad hoće !!
što mi crnac muntari živce pokida kad je izlazio :novi76:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Svibanj 06, 2012, 23:00:16 pm »
Bilo kako bilo, ljudi moji, Milito 23 gola ove sezone ako se ne varam. Za sad.  :bowdown:

Ne varas se , 23 gola milito  a bit ce i 25 ima jos i laziu da utrpa dva komada   :)

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Svibanj 06, 2012, 23:02:43 pm »
Kako sam sretan,kao da smo osvojili naslov. Ne volim Juventus,ali drago mi je da Milan nije prvak,još mi je draže što smo im mi to onemogućili. Takva bagra ne zaslužuje ništa dobroga. Kako mi se gadi Prince Boateng,i prije mi je bio antipatičan,ali kako se veselio kad je izborio onaj nepostojeći penal,ma puj,smeće obično. Milito 3 gola,Ibra samo 2. Uvijek ispred! 
Zanetti je BOG nogometa,po meni najbolji nogometaš ikad,Milito najbolji napadač,Maicon je zabio odličan gol,Curva Nord napravila prelijepu koreografiju,Stramacchioni je oduševio,Cordoba nas rastužio svojim posljednjim nastupom,a Lucio nas nije koštao velike pobjede u velikom derbiju.   Uff,svega je tu bilo,emocije se samo mješaju.
Forza ragazzi,hvala što ste mi uljepšali dan!
Što se same utakmice tiče,na mahove sam pomislio da igramo protiv nekog niželigaša.  Održali smo im lekciju u svakom pogledu. I oni bi htjeli bit prvaci.   :3x9:

Strama mora ostati i sljedeće sezone! Svaka mu čast! 

KAKO SAM PONOSAN NA SVOJ INTER!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Svibanj 06, 2012, 23:06:08 pm »

Strama mora ostati i sljedeće sezone! Svaka mu čast! 

Strama definitivno mora ostat i definitivno mu se trebaju omogucit kvalitetna pojacanja

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #40 on: Svibanj 06, 2012, 23:09:01 pm »
Ne varas se , 23 gola milito  a bit ce i 25 ima jos i laziu da utrpa dva komada   :)

Ma dosta je sto se natrpao Milanu ko niko.  ;D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Svibanj 06, 2012, 23:26:07 pm »
Kakvo gazenjeeeeee, merda milan  ;D
ne znam jeste li primijetili kako ljepse igramo bez stankovica.
lucio IPAK imao "kiks", kako je samo ibrahimovic prosao pored njega kad je dao drugi gol, kao pored groba.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Svibanj 06, 2012, 23:38:57 pm »

lucio IPAK imao "kiks", kako je samo ibrahimovic prosao pored njega kad je dao drugi gol, kao pored groba.

a taj sto je prosao zove se Zlatan Ibrahimovic.. jesi razmisljao malo o tome? i btw pobjegao je maiconu.

nakon ovakve pobjede nadje se par strucnjaka da sere po nekom, ma ajde samoubijte se svi brate. :žuti karton:

svaka cast deckima svi su odigrali savrseno i nikad bolje ove sezone! Ponosan sam na svakog igraca, a pogotovo sam ponosan sto nam je trener veoma inteligentan sto je ubacio cordobu da se dostojanstveno oprosti od svetog dresa. zelio bih da ostane na klupi.  :novija zastava: :baklja for in:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Svibanj 06, 2012, 23:39:11 pm »
Ma ovo je derbi, svako daje 200% od sebe, a to da igramo bolje bez nekih panjeva je vidljivo. Samo se nadam da i strama to vidi, a nadam se da ce i morati da kupi barem jednu superzvijezdu, treba nam to  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Svibanj 06, 2012, 23:56:46 pm »
"Zlatna kanta" drugi strijelac Serie A

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Svibanj 06, 2012, 23:56:52 pm »
http://1goaltube.blogspot.com/2012/05/inter-milan-4-2-ac-milan-highlights.html

Utakmica za srcani udar  ;D al golcine maicona uhhhhhhhh

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Svibanj 07, 2012, 00:08:37 am »
Trenutni poredak strijelaca :

1. Ibrahimovic 28 golova
2. Cavani,Milito 23
3. Di Naatale 22
4. Palacio 19

Nadam se jos barem dva gola Milita da zaokruzi na 25 :), a ostali mi nisu bas interesantni  ;D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Svibanj 07, 2012, 00:26:10 am »
Utakmica je fennmenalna.al mi sudac digao zivac sa onim penalom.al neka,pobjedili smo ih.jeste vidjeli muntarija mamu mu jebem.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Svibanj 07, 2012, 00:40:06 am »
a taj sto je prosao zove se Zlatan Ibrahimovic.. jesi razmisljao malo o tome? i btw pobjegao je maiconu.

nakon ovakve pobjede nadje se par strucnjaka da sere po nekom, ma ajde samoubijte se svi brate. :žuti karton:

svaka cast deckima svi su odigrali savrseno i nikad bolje ove sezone! Ponosan sam na svakog igraca, a pogotovo sam ponosan sto nam je trener veoma inteligentan sto je ubacio cordobu da se dostojanstveno oprosti od svetog dresa. zelio bih da ostane na klupi.  :novija zastava: :baklja for in:
naravno pobjeda je bitna i niko je ne umanjuje, ali lucio je covjek koji ima najvise kikseva od svih igraca na svijet i to ne moze proc neprimijeceno.
 cemu jesam li razmislio? pa rekao sam da je ibrahimovic prosao pored njega. boze me pomozi...
 i maiconu je pobjegao ali i luciu.. zna se kako lucio dobro igra velike meceve i svaka mu cast za to ali protiv manjih, tj. u seriji a bi mi igrao ranochia prije njega.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Svibanj 07, 2012, 00:48:55 am »
pa jbg sreca nasa pa u Interu jos nisu otkrili takav prirodan talent.
sta ocekujes covjeka koji nosi nadimak ibrakadabra? govno je, ali je majstor i doktor nogometa. prosao pa prosao.. ali ne, ti moras srati po luciu samo da bi ispalo da pricas nesto pametno. e to me nervira. satrali smo Milan u svakom pogledu.. ovako zadnji put 0-4 kad je bilo. ali ovo je nesto nevidjeno, ponizenje, da su nam priznali 2 gola i da je sneider ubacio onaj zicer onda bi tek bilo fino :D :D : D :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D