Author Topic: INTER vs MILAN  (Read 6780 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
INTER vs MILAN
« on: Svibanj 05, 2012, 09:37:33 am »

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/boateng-strahuje-od-snajdera-77855.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Derby_della_Madonnina
Derby della Madonnina s ponosom smijem reci da je ovo najveci gradski derbi na svjetu dva velika giganta dva kluba koja imaju velik utjecaj u svjetu fudbala Imaju bezbroj trofeja sto se slabo koji grad moze pohvalit a to moze Milano ..inter and Milan .. gdje mnogi gradovi mogu zavidit derby se igra u nedjelju 6.5.2012 u 20.45 h igra se tacno za moj rodjendan Volio bi da nas inter pobjedi al opet to znam ako inter pobjedi kanalizacija ce osvojit scudetto ako Milan i pobjedi nece mi biti krivo jer drazi mi je Milan nego cigani juve pa mogu recii neka pobjedi bolji i da uzivamo u dobroj tekmi naravno kako god zavrsi FORZA INTER ...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Odg: INTER vs MILAN
« Reply #1 on: Svibanj 05, 2012, 12:21:17 pm »
I ja sam razmisljo o tome, opet se nalazimo u situaciji da odlucujemo o scudetu  ;D, ako pustimo uzima milan (nece mi bit bas drago) ako pobijedimo uzima juventus(sto je jos gore) tako da nisam siguran kako ce se citav inter postavit na ovu situaciju...

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #2 on: Svibanj 05, 2012, 13:11:07 pm »
I da pustimo Milanu nije sigurno da će oni osvojiti. Sigurno je samo ako ih pobjedimo da će onda oni drugi biti prvaci.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Svibanj 05, 2012, 14:23:57 pm »
to jest, juventus odllucuje o svojoj sudbini al neznam sta je gore da scudeto osvoji milan il juventus :bang: :bang: :bang: :bang:  ;D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Svibanj 05, 2012, 14:28:56 pm »
Mislim da mi kao navijači Intera trebamo uvjek gledat prema onome sta je bolje za naš klub. Ukoliko napoli sutra kiksa a imam neki osjecaj da bi mogao nama ta utakmica isto znači puno. Derby je derby uvjek posebna utakmica i svake sezone nesto odlučuje ;) :baklja for in: bit ce uzitak gledat sutra utakmicu...

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Svibanj 05, 2012, 14:46:19 pm »
Ni ja neznam,sta bi bilo bolje.ako pobjedimo,onda ce oni lopovi osvojit naslov.a to mi je odvratno

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Svibanj 05, 2012, 15:39:46 pm »
Očekujem pobjedu Intera,kakve su to priče šta je bolje,da popušimo pa da Bilan još ima šanse za naslov ili da dobijemo pa da ovi ostanu bez šansi,a da Gjuve uzme...puca mi K i za jedne i za druge,mene zanima samo Inter i pobjeda sutra.
 :novija zastava:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Svibanj 05, 2012, 15:43:02 pm »
Nema puštanja,ajmo ragazzi,zgazite Bilanistečke smradove,odužite nam se za očajnu sezonu!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Svibanj 05, 2012, 15:59:02 pm »
Nikako ne smiju pomisljat na to da puste najmrzniji klub na svijet. Forza  :interflag:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #9 on: Svibanj 05, 2012, 16:19:27 pm »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Svibanj 05, 2012, 18:25:06 pm »
najbolje bi bilo da i juve i bilan sutra izgube :D

milan sutra lagano dobija rekao bih miroljubivih 0:1 ili 1:2

ali poznavajuci nas kakva smo govna juve ce preko nas uzeti titulu :( :(

joj ova sezona je tacno za zaborav
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Svibanj 05, 2012, 18:47:03 pm »
nema pustanja.... ako nedaj boze i izgubimo nek bude bar posteno,nek ginu na terenu  a ne bacit se na ledja i "pomoc " bilanu u osvajanju prvenstva.... boli me kifla ko ce ovojit prvenstvo.... kad to nismo mi...    :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Svibanj 05, 2012, 19:11:52 pm »
Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 40 Juan Jesus, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 14 Fredy Guarin, 17 Angelo Palombo, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;

Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate.

No Forlan, yes party hahahah :baklja for in: sviđa mi se sto je pozvao puno veznih vjerovatno ce vise izmjena radit u vezi da cjelu tekmu budemo trkacki dominantniji :ajmo:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Svibanj 05, 2012, 20:29:16 pm »
Pobjedili smo ih jednom ove sezone,nek bude i drugi put.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Svibanj 05, 2012, 20:43:54 pm »
realno dobiti će milan  a tko zna možda milito bude raspoložen :)
In Strama we Trust!

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Svibanj 05, 2012, 22:13:56 pm »
sad ih treba prosut po terenu.....da se ni ne snadju kaj ih je opizdilo....  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #16 on: Svibanj 06, 2012, 01:22:13 am »
Treba pokazat ko je gazda u Milanu. Bili bi prave picke, da jurimo rezultat i da nam trener umjesto napadaca stavi nekog defanzivnog veznog.
Nadam se ofenzivnoj igri  i sto vise golova, al kao sto to biva, bit ce 2-1 nadam se za nas. Bilo bi lijepo ih utisati, jer samo seru ga seru.
Sezona je ionako u qurcu i sa ovakvom igrom, nemamo kaj traziti u Europi iduce godine. Bolje za nas, da smo doma i da uigravamo ekipu za iducu sezonu i za nove pobjede. Nadam se da ce Andrea ostat dugo, jer za sad se cini oke. FORZA INTER!   :novija zastava: :baklja for in: :pehar: :pijani:

Offline vieri32

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: Svibanj 06, 2012, 11:18:48 am »
milan favorit kao i u prvom derbiju...ali taj derbi su izgubili...cuda su moguca...svidaju mi se najave da abatte igra od prve :D
forza inter...forza militto :D  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #18 on: Svibanj 06, 2012, 12:11:11 pm »
šteta što zbog posla neću biti u mogućnosti gledat utakmicu... očekujem pobjedu, da se igrači bar malo iskupe za ovako lošu sezonu... sreća naša da je Roma opet jučer kiksala, iako je i ovako opasno blizu, bar da nam ne izmakne ta Liga Uefe.

:baklja for in:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Svibanj 06, 2012, 17:14:29 pm »
Jaaaaoooooo Lucio panjino jedna.

Evo Napoli ispusio kod Bologne, Udinese nadomak lige prvaka. Napoli u Ligu prvaka moze u samo jednom slucaju, mora navijati za nas i zadnjem kolu za Cataniu. Dakle, samo ako mi, Udine i Napoli imamo jednak broj bodova, ode Napoli u LP. Mi mozemo samo u slucaju obje pobjede, nepobjedu Napolija u zadnjem kolu i poraz Udinesea od Catanie. Dakle, znanstvena fantastika. Lucio, sunce ti jebem. :) No, krivo bi bilo svaliti krivicu samo na tog panja, ima tu njih jos.........

U slucaju pobjede osigurali smo Europa Ligu, ne znam jel bih se tome veselio ili plakao. Napoli ce tesko u LP, mozda sada Lavezzi lakse dodje.....

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Svibanj 06, 2012, 17:20:42 pm »
Jaaaaoooooo Lucio panjino jedna.

Evo Napoli ispusio kod Bologne, Udinese nadomak lige prvaka. Napoli u Ligu prvaka moze u samo jednom slucaju, mora navijati za nas i zadnjem kolu za Cataniu. Dakle, samo ako mi, Udine i Napoli imamo jednak broj bodova, ode Napoli u LP. Mi mozemo samo u slucaju obje pobjede, nepobjedu Napolija u zadnjem kolu i poraz Udinesea od Catanie. Dakle, znanstvena fantastika. Lucio, sunce ti jebem. :) No, krivo bi bilo svaliti krivicu samo na tog panja, ima tu njih jos.........

U slucaju pobjede osigurali smo Europa Ligu, ne znam jel bih se tome veselio ili plakao. Napoli ce tesko u LP, mozda sada Lavezzi lakse dodje.....

Lucio je konj blago receno da s,o dobili parmu uh kako bi bilo drugacije a ovako mozda imamo 1% sanse mora se sve poklopit u zadnjem kolu a to je pretesko i to pd uslovom da dobijemo i milan i lazia

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Svibanj 06, 2012, 18:08:18 pm »
Slikano danas na druženju Dinamovaca s navijačima na glavnom zagrebačkom trgu:

Gospodin je uz Inter večeras :novija zastava:

EDIT: Zapravo nije bilo na trgu,no nebitno sad  ;D
« Last Edit: Svibanj 06, 2012, 18:10:43 pm by Julio Cesar »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Svibanj 06, 2012, 18:43:29 pm »
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=155614&part=sports

hrpa linkova ce biti ovdje objavljena malo prije tekme. bit ce veliki izbor hd streamova sigurno

FORZA INTER

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #23 on: Svibanj 06, 2012, 19:28:54 pm »
ma kakvo pustanje,dobir supke I gotovo. Idemo dat par golova I zavrsit ovu losu sezonu pobjedom u derbiju da se bar malo iskupe.

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Svibanj 06, 2012, 19:31:45 pm »
http://chanfeed.com/
Ima i ovdje prijenos,mislim da je engleski komentator