Author Topic: Parma - Inter, Serie A (srijeda, 2.5.2012 20:45h)  (Read 5504 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Parma - Inter, Serie A (srijeda, 2.5.2012 20:45h)
« Reply #50 on: Svibanj 03, 2012, 16:29:47 pm »
Ma nek' se i Strama goni u *****. Šta nije kriv,tko je dao prednost Luciu ispred Ranocchie,da nije moja baba možda,ne znam tko bira igrače za utakmicu?!  Pa da li je toliko teško napraviti prvu postavu po kvaliteti,pa evo mi ,obični forumaši,obični ljudi koji nemamo pravo ni veze sa nogometom već par mjeseci tupimo kako Lucio ne smije igrati,kako u svakoj utakmici kiksa. A jedan čovjek koji trenira takvu veličinu od kluba(INTER) nije u stanju to da primjeti.

ja ti opet kazem nije do stramaccioni, u interu igraju neki koji moraju imat, jer imamo klan koji sve odredjuje, klan kojeg predvode stankovic i zanetti. pa ne govorim slucajno svako malo nas neki bivsi igrac da u interu postoje klanovi.... sve dok se ne istrijebi sve do jednog ovog starohana mi cemo se patit s igrom i rezlutatima, pocet od zanettia naravno
....potpuno trijezan umirem....

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Svibanj 03, 2012, 18:26:32 pm »
opet mi je draze gledati lucia pa i da pogrijesi svaku trecu utakmicu, nego panja ranocchiu da gledam kako ga vodaju i driblaju po terenu kao budalu :awerjjfe:

Pa ja ne vjerujem da netko ovo može napisati. Doslovno ne vjerujem da je netko toliko slijep pored zdravih očiju. Kao prvo, Lucio ne pogriješi svaku treću utakmicu,već svaku. Kao drugo,većina vas zaboravi te greške jer na kraju utakmice odemo sačuvane mreže,ali ja sam kao i @goca,te greške ne zaboravljam. Već sam napisao sinoć ,debil Lucio je u desetoj minuti napravio takvu glupost da je sudac mrtav-'ladan mogao svirati penal.
Zatim,smeta me što se po Ranocchiji pljuje kao da je najveća neznalica u povijesti Intera,a ustvari je upravo suprotno,ima potencijala da se iz njega razvije igračina. I to ne kažem ja,forumaš,nego to kažu stručnjaci. Kako vi zamišljate da će se provesti revolucija u Interu,ako bi vam ispred Ranocchije igrao Lucio?! Nidje veze...
Glupo je za neuspjeh okriviti pojedinca,znam sve,krivi su svi,od Morattija do čistača,ali ja ću opet uprijeti prstom u Lucija. Kad bismo secirali sezonu,šokirali biste se svi koliko nas je bodova taj levat koštao. Jučer 3 boda,za početak.

ja ti opet kazem nije do stramaccioni, u interu igraju neki koji moraju imat, jer imamo klan koji sve odredjuje, klan kojeg predvode stankovic i zanetti. pa ne govorim slucajno svako malo nas neki bivsi igrac da u interu postoje klanovi.... sve dok se ne istrijebi sve do jednog ovog starohana mi cemo se patit s igrom i rezlutatima, pocet od zanettia naravno

:thumbup:

Imaš pravo,prenaivno sam pristupio ovako složenoj situaciji. Šta ćeš,očekivao sam brda i doline nakon Ranierijevog odlaska,sve se činilo realno i idealno. Ustvari je moj najveći problem što sam očekivao od Stramacchionija da će sprovesti tu revoluciju,da više neće biti ''senatora'' u ekipi,da će igrati ona postava koja u tom trenutku najviše može dati na terenu.
« Last Edit: Svibanj 03, 2012, 18:27:57 pm by chivu26 »

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Svibanj 03, 2012, 19:51:45 pm »
Nije se udustojio ni ispricat za jucerasnji kiks lucio :suprised:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Svibanj 03, 2012, 22:25:55 pm »
Znaci ako je meni Adriano najbolji igrac koji je zaigrao za Inter onda sam ne da nisam nikakav navijac, nego i neprijatelj kluba?  :P

gosp. chivu kad promijenis nick onda cemo moci razgovarati. do tada si ti taj koji bi se najmanje trebao javljati ko je dobar a ko ne u nasem klubu :think:

nisam ja kriv kad vas je vecina: "kako vitar puse" .. do juce ste vi isti pljuvali milita i dizali pazzu u nebesa.. zasto niste dosljedni? ja jesam sto se tice i lucia i samuela, i milita, i cambiasa, i cesara i pm.. za mene ce oni biti najbolji igraci koje sam imao prilike gledati u Interu!

sta su nam dovela ta jebena pojacanja tipa zarate, forlan, ranocchia, poli, obi.. nista! kad postignu neke rezultate i prikazu igru da su za vrh svjetskog i evropskog nogometa onda cu im reci svaka cast.. a do tada Lucio ce za mene uvijek biti ispred Zabca i ostalih wannabe igraca ;)
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Svibanj 03, 2012, 23:17:21 pm »
Znaci ako je meni Adriano najbolji igrac koji je zaigrao za Inter onda sam ne da nisam nikakav navijac, nego i neprijatelj kluba?  :P

gosp. chivu kad promijenis nick onda cemo moci razgovarati. do tada si ti taj koji bi se najmanje trebao javljati ko je dobar a ko ne u nasem klubu :think:

nisam ja kriv kad vas je vecina: "kako vitar puse" .. do juce ste vi isti pljuvali milita i dizali pazzu u nebesa.. zasto niste dosljedni? ja jesam sto se tice i lucia i samuela, i milita, i cambiasa, i cesara i pm.. za mene ce oni biti najbolji igraci koje sam imao prilike gledati u Interu!

sta su nam dovela ta jebena pojacanja tipa zarate, forlan, ranocchia, poli, obi.. nista! kad postignu neke rezultate i prikazu igru da su za vrh svjetskog i evropskog nogometa onda cu im reci svaka cast.. a do tada Lucio ce za mene uvijek biti ispred Zabca i ostalih wannabe igraca ;)

nikad nisam pljuvao u zivotu milita, cak sam ga branio kad ga nije islo, nikad nisam pljuvao cambiassa koji je mozda to nekad i zasluzio, cesara nikad ni necu pljuvat, samuel je za mene najbolji stoper sto ga je inter imao, itd.
al ti ako ne vidis koliko je lucio los svaki mec onda nemas pojma o nogometu, pa gledaj njegovo postavlanje, gledaj kasnjenja kod izlazaka za zaledja, gledaj kamo zavrsi lopta u 90% slucajeva kad je on ono lozacki povuce prema naprijed, gledaj koliko puta pokusava glumit playa nekog i nabija lopte u bunar prema napadacima, vec sam rekao i poslje one triplete, divim se mourinho kad ga je izveo na pravi put onu jednu sezonu al tad smo imali i sistem koji je bio fenomenalan za stopere, sad kad ga nemamo ovaj bilmez grijesi i grijesi i grijesi, znaci nije kako vjetar puse vec ga stalno pljujem jer mu se uopce ne osjecam zahvalnim. s druge strane opet ako ne vidis kako je chivuu tesko igrat lijevog beka i ako ne vidis kakva je stvari napravio u tripleti onda si jos jednom pokazao koliko se ne razumijes u nogomet.
pocni razmisljat da inter nije trecerazredni klub da gledas kako igraci reagiraju 1 na 1, vec gledaj kao cjelinu utakmicu, gledaj kad sneijder ima loptu kako se lucio postavlja u tom trenutku, ja tocno ne vjerujem da poslje takvhi banalnih gresaka treneri ga moraju stavit.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Svibanj 04, 2012, 14:31:23 pm »
opet mi je draze gledati lucia pa i da pogrijesi svaku trecu utakmicu, nego panja ranocchiu da gledam kako ga vodaju i driblaju po terenu kao budalu :awerjjfe:

Ovo boldano  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:, .... druže stojim 100% iza Tvojih riječi  :interflag: kad se sjetim da smo  18 milijuna eura  dali za tog PANJA  :homocide smail:

« Last Edit: Svibanj 04, 2012, 14:33:14 pm by EL CUCHU 19 »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Svibanj 04, 2012, 15:56:13 pm »
Neznam zbog cega tako misljenje o ranociji, igrac koji igra za raprezentaciju i iza koje je odlicna prosla sezona, mlad stoper i normalno da ce grijesit al ne netrebaju nama igraci za naredne godine i buducnost i talenti kad mi imamo LUCIA ,njegove karakteristike kao igraca su u silaznoj putanji, ima i previse godina  grijesi svaku utakmicu, tako da je veoma dobro gledat Lucia u prvom timu a kakav ranocia i svi mladi talenti

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Svibanj 04, 2012, 19:35:37 pm »
jbg, griješi dečko dosta, al po meni za stopera je najnužniji kontinuitet, više nego za bilo koju drugu poziciju. a on prilike dobiva na kapaljku. općenito, mislim da su  čelni ljudi u klubu i sami znali da je ovo naša realnost ove godine, pa su trebali mlade pustit nek se kale. iskreno rečeno mislim da nas i ove godine čeka dugo ljeto i promašena transfer politika. daj bože da griješim
« Last Edit: Svibanj 04, 2012, 19:38:23 pm by ILfenomeno »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Svibanj 05, 2012, 12:10:55 pm »
Gledat cemo mi njih većinu i sledece sezone u prvom timu...NAZALOST :bang:

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Svibanj 05, 2012, 15:35:54 pm »
Naravno da treba Ranocchija igrat u 1.,a ne Lucio.Svi bi nešto pomlađivali tim i davali šansu mladima,a onda kada se takvo nešto napravi i kada taj mladi igrač pogriješi koji put...odmah je loš,odmah ga se kritizira.Shvatite da ne možete imat mladu momčad/igrače,talentiranu i odmah očekivat od njih neke rezultate,treba proć vremena da ljudi stasaju,griješe...nauče nešto iz svojih grešaka,steknu kontinuitet...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Svibanj 05, 2012, 18:28:48 pm »
niko ne shvata da Inter ne moze da bude klub tipa Udinese, Bari, Siena i ostale pm.. nikakvi poligoni za kaljenje mladih ne dolazi u obzir! igras dobro, rasturas igras za Inter.. a da ostajes vjecna nada i talent. ne dolazi u obzir. ja da sam htio navijati za takav klub izabrao bih Jedinstvo a ne Grande Inter..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Svibanj 05, 2012, 21:59:33 pm »
niko ne shvata da Inter ne moze da bude klub tipa Udinese, Bari, Siena i ostale pm.. nikakvi poligoni za kaljenje mladih ne dolazi u obzir! igras dobro, rasturas igras za Inter.. a da ostajes vjecna nada i talent. ne dolazi u obzir. ja da sam htio navijati za takav klub izabrao bih Jedinstvo a ne Grande Inter..

ja i sta smo dobili s luciom ove sezone ? igru u rangu triestine :xD

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Svibanj 06, 2012, 10:16:49 am »

I dobro... Tvoj post je teoretski potpuno točan. Samo što u praksi ne drži vodu. Zašto toliko odbijaš povjerovati da nas je Lucio ove sezone uništio? Pa jesi gledao utakmice? Da? U čemu je onda problem? Ti sad nastupaš kao da je Ranocchia neviđeni kikser,ali zato Lucio igra bez greške. Mo'š mislit. Još jednom ću postaviti pitanje,da li je bolje da igra mladi stoper koji može izrasti u igračinu i koji je svoj potencijal pokazao i da pravi greške (od koji će se imati koristi) ili da igra stara konjina koja više ne može napredovati i koji prave 100 puta više grešaka koje su glupe kao i on sam?
Nadalje,Inter jest velik klub,ali ti naivno shvaćaš da samo elita može igrati u Interu. Opet kažem,mo'š mislit,pa nemamo mi toliko novaca da svaku poziciju pokrijemo sa svjetskom klasom. Vidiš da Massimo štedi,što mislš zašto gledaš razne Forlane kako igraju? Tako da ispada da ipak jesmo poligon.
Jbg,realno stanje.

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Svibanj 06, 2012, 10:59:43 am »
Ovakvo razmišljanje nas sigurno neće daleko dovesti.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Svibanj 06, 2012, 12:27:18 pm »

Uredu slazem se da nemozemo bit takav klub, a zasto onda nismo poput barelone i reala,chelsia pa da kupujemo gotove igrace ZVIJEZDE pa da onda sa pravom mozemo govoriti GRANDE Inter. Skoro mi je neko reko na forumu da nemozemo bit ni poput njih zato sto nemamo para?????????????????? Ako hocemo da budemo veliki moramo bit poput reala i barce moramo dovodit velike igrace, a ako nemozemo da se nosimo s njima onda moramo kupovat talente.Al mi nemozemo ni jedno ni drugo, pa ko smo mi uopste,nema nas nigdje!!!!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Svibanj 06, 2012, 13:25:59 pm »
@goca.. izbjegli smo schalke 2-5 i milan 0-3

@chivu
Kako 4 trenera mogu biti u krivu? zajedno su 200 godina u nogometu, kako mogu biti tako glupi da ne vide u cemu je problem, a vas par na forumu to vidi?
Nigdje nisam rekao da nas Lucio drzi ove sezone, nego da i takav opet vise daje od ostalih.. slazem se da mu se nazire kraj karijere, ranocchiu sam gledao uzivo kad je igrao za mladu reprezentaciju italije i mislio sam da ce on i bonucci biti novi canavaro i nesta.. trenutno su daleko od toga.. ni bonucci ne igra za juve nego panj barzalji i za kojeg je Lucio izmislio loptu.
ko kaze da nema para? je li 40 miliona spickano u transfere pred sezonu?? za te pare mogli su dovesti 2 igraca koja ce napraviti razliku na terenu uz milita, snaidera, cambia, zanettia i ostale sampione mogli su praviti dar mar, ali ne, ide branca kupiti 10 idiota od kojih se nijedan ne zna sastaviti sa loptom...Je li im palermo nudio Cavania za 18 miliona i jesu rekli da im ne treba? trebaju im forlan i zarate..

@julio cesar
je li milan imao isti problem? jesi ih gledao 2008 i 2009. vukli su se po terenu,a bari ih je nadigravao. kako su za 2 godine dosli do naslova prvaka? uvodjenjem 10 mladih i zelenih igraca kao sto vi predlazete? ili su kupili par vrhunskih igraca poput zlatana, boatenga, cassana pa i idiota robinha.. i thiago silva kad je dosao u milan odmah je izbio u prvi plan kao mlad igrac, normalno da ce ga trener staviti da igra jer se vidi da decko zna.. sto se ne bi reklo za naseg mladog panja

@herrera
sta je chelsea osvojio za 3 milijarde eura? Pare nisu toliko bitne nego je bitan skauting.. mi ga nemamo, kao ni chelsea, sve hocemo na silu. 15 titula intera zadnjih 7 godina govori da smo dovodili velike igrace.. a dolazili su jer su mourinho i oriali dovodili igrace, sad kad je to preuzeo branca i ponovo moratti opet smo u istim govnima kao prije 10 godina..
opet ponavljam zasto milan i juventus ne kupuju talente? mislim radikalno, nego ih lagano uvode u sistem 1-2 igraca max. evo roma je kupila 10 talenata pa ih siena pravi smijesnima.. zar zelite takav Inter da nam milan i juve trpaju po 5 komada svaki drugi derbi? Italija nije engleska, a pogotovo spanjolska.. u italiji se sve hoce preko noci i nema se stpljenja nizasto. tako ako mislite da ce se ranocchia cekati godinama da postane igrac - nece moci.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Svibanj 06, 2012, 16:59:43 pm »
Napoli izgubio od bologne jebem luciu mater za onu loptu sto je izgubio za 1-1- da nismo taj gol primili ko zna kako bi utakmica zavrsila, opet smo sami sebe sjebali radi jebenih panjeva u ekipi

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Svibanj 06, 2012, 17:09:06 pm »
@goca.. izbjegli smo schalke 2-5 i milan 0-3

@chivu
Kako 4 trenera mogu biti u krivu? zajedno su 200 godina u nogometu, kako mogu biti tako glupi da ne vide u cemu je problem, a vas par na forumu to vidi?
Nigdje nisam rekao da nas Lucio drzi ove sezone, nego da i takav opet vise daje od ostalih.. slazem se da mu se nazire kraj karijere, ranocchiu sam gledao uzivo kad je igrao za mladu reprezentaciju italije i mislio sam da ce on i bonucci biti novi canavaro i nesta.. trenutno su daleko od toga.. ni bonucci ne igra za juve nego panj barzalji i za kojeg je Lucio izmislio loptu.
ko kaze da nema para? je li 40 miliona spickano u transfere pred sezonu?? za te pare mogli su dovesti 2 igraca koja ce napraviti razliku na terenu uz milita, snaidera, cambia, zanettia i ostale sampione mogli su praviti dar mar, ali ne, ide branca kupiti 10 idiota od kojih se nijedan ne zna sastaviti sa loptom...Je li im palermo nudio Cavania za 18 miliona i jesu rekli da im ne treba? trebaju im forlan i zarate..

@julio cesar
je li milan imao isti problem? jesi ih gledao 2008 i 2009. vukli su se po terenu,a bari ih je nadigravao. kako su za 2 godine dosli do naslova prvaka? uvodjenjem 10 mladih i zelenih igraca kao sto vi predlazete? ili su kupili par vrhunskih igraca poput zlatana, boatenga, cassana pa i idiota robinha.. i thiago silva kad je dosao u milan odmah je izbio u prvi plan kao mlad igrac, normalno da ce ga trener staviti da igra jer se vidi da decko zna.. sto se ne bi reklo za naseg mladog panja

@herrera
sta je chelsea osvojio za 3 milijarde eura? Pare nisu toliko bitne nego je bitan skauting.. mi ga nemamo, kao ni chelsea, sve hocemo na silu. 15 titula intera zadnjih 7 godina govori da smo dovodili velike igrace.. a dolazili su jer su mourinho i oriali dovodili igrace, sad kad je to preuzeo branca i ponovo moratti opet smo u istim govnima kao prije 10 godina..
opet ponavljam zasto milan i juventus ne kupuju talente? mislim radikalno, nego ih lagano uvode u sistem 1-2 igraca max. evo roma je kupila 10 talenata pa ih siena pravi smijesnima.. zar zelite takav Inter da nam milan i juve trpaju po 5 komada svaki drugi derbi? Italija nije engleska, a pogotovo spanjolska.. u italiji se sve hoce preko noci i nema se stpljenja nizasto. tako ako mislite da ce se ranocchia cekati godinama da postane igrac - nece moci.

Ovdje se slazem s puno stvari. Od trenera, meni je iskreno smetao samo Ranieri, jer covjek je radio takve takticke gluposti i takve glupe izmjene, da bi nas par na forumu to bolje napravilo. Generalni problem je u skautingu i rosteru igraca. Presentimentalno vezivanje uz neke i to vise ne ide. Iskreno se nadam da ce Stankovicev oporavak bit dug....

Uz dobrog trenera, nama treba jedan dobar stoper, jedno krilo i jedan napadac (nece Milita uvijek ici). I treba nam vizija (citaj: Oriali) a ne jebeni Branca.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Svibanj 06, 2012, 17:14:45 pm »
Sada ako pobjedimo milan opet smo u igri a u zadnjem kolu i Siena i Catanial su i tanju odrdait posao za nas Catania igra doma protiv Udinesea a Siena ide Napoliu, Siena bi morala izvuc bilo kakav pozitivni rezultat a Catania pobjedit Udinese. I naravno mi moramo pobjedit lazio ;). ali prvo idemo dobit milana :inter8:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Svibanj 06, 2012, 17:19:07 pm »
Sada ako pobjedimo milan opet smo u igri a u zadnjem kolu i Siena i Catanial su i tanju odrdait posao za nas Catania igra doma protiv Udinesea a Siena ide Napoliu, Siena bi morala izvuc bilo kakav pozitivni rezultat a Catania pobjedit Udinese. I naravno mi moramo pobjedit lazio ;). ali prvo idemo dobit milana :inter8:

Kolko mi je krivo zbog rezultata u parmi, joj lucio joj, ako dobijemo milan opet mozda mozemo a to je pretesko jbg... idemo veceras protiv sugavog milana na pobjedu

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Lipanj 27, 2012, 02:08:10 am »
Ispostavilo se da je ovaj poraz bio kljucan za LP  :bang:, steta