Author Topic: Spajanje www.interusrcu i fcinter.nogonet.com u jedan site  (Read 4475 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
Odg: Spajanje www.interusrcu i fcinter.nogonet.com u jedan site
« Reply #25 on: Rujan 21, 2008, 16:48:01 pm »
ajmo glasat ko je za nek napiše za ko je protiv nek napiše protiv, isto nek i tamo naprave i zbrojimo glasove a onda je sve na fanaticu i inter4ever-u

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Rujan 21, 2008, 17:29:58 pm »
ja sam za

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #27 on: Rujan 21, 2008, 18:56:28 pm »
ljudi niko nikoga ne tjera puškom za ništa,tako da ili smo svi za ili nismo,ako je i jedan ozbiljan ?lan ,(govorim ozbiljan a ne onaj tko ima 1-2 posta mjese?no) protiv ,stvar je istog trenutka rješena.Ne treba neznam prva ozbiljnija rasprava pa da se odmah rade klanovi ili ako neko nekome izbriše neki komentar da bude opet "MI" i "VI".Zato mislim da trebamo sniziti tenzije.

ovo je moje mišljenje , Fanatico ja sam i prije rekao da mi je svejedno, ali kaku god odluku doneseš ja 1 stojim iza tebe.

Pozdrav i FORZA INTER
Tako je Billy to je najbolje i mislim da nebi više trebalo ni pisati u ovoj temi,kako Fanatico odlu?i neka tako bude al dobro nam je i ovako kako je sada.

hvala na podršci, a ljudi nek raspravljaju i iznose svoja mišljenja na obje strane. Ne bih samo želio da do?e do bilo kakvih sva?a jer smo svi tu zbog jedne puno važnije i trajnije stvari a to je INTER.
Forza INTER!

Veko32

• Guest
« Reply #28 on: Rujan 21, 2008, 22:07:10 pm »
Auuu tek sam sad pro?itao prvu stranicu, al ste nas do?ekali na nož :D

Ovako... Nitko nikoga ne forsira, spajanje je u jednu ruku dobro u drugu nije, to je uvijek tako. Pozitivna strana je vjerojatno da bi imali više posjeta, više ?lanova, za kvalitetu ne znam, nisam vas do danas nikad ?itao, tako da nisam mjerodavan. Samim time dalo bi se privu?i sponzore, bolji serveri i šta ti ja znam šta.

Negativno je to da ljudi ne vole promjene, uvijek bi postojalo ono "Vi" i "Mi" rivalstvo, što isto može biti i dobro i loše, vjerojatno vi ovdje pišete radi atmosfere koja vam paše, kkao i mi uostalom...Ne znam. Nekako iskreno, sad kad sam bacio oko na onu prvu stranu sam malo skepti?an oko toga kako bi to funkcioniralo.

Najbitnije je to da se vidi ovdje ili kod nas što jedni drugima možemo ponuditi da za boljitak, odnosno da li ?e dobre strane nadvladati one loše. Tako da je raspravu potrebno usmjeriti ka tome. A ne broju moderatora, udrugama i takvim stvarima, jer nisam nikad preko nikakve udruge išao na tekme, nego u vlastitom angažmanu i tako mislim i dalje.
« Last Edit: Rujan 21, 2008, 22:09:50 pm by Veko32 »

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #29 on: Rujan 21, 2008, 22:17:12 pm »
dokle ?ete spominjati udrugu.Zbilja ne znam kako da napišem da shvatite da je to INTER CLUB pod okriljem FC INTER MILANO a ne neka udruga.
« Last Edit: Rujan 21, 2008, 22:18:31 pm by fanatico »

Veko32

• Guest
« Reply #30 on: Rujan 21, 2008, 22:22:21 pm »
Znam ja dobro što je to, ok krivo sam se izrazio, al zar nije bolje fokusirati se na ovo
Najbitnije je to da se vidi ovdje ili kod nas što jedni drugima možemo ponuditi da za boljitak, odnosno da li ?e dobre strane nadvladati one loše
nego na stvari tipa INTER CLUB ili naziv istoga?

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #31 on: Rujan 21, 2008, 22:28:48 pm »
 pa bitno je da kao navija?i tog kluba znamo što je Inter club i što to zna?i. web stranice i forumi  su nešto sasvim drugo i o tome se može raspravljati, kao i o ovoj temi koju je ragazzofortunato otvorio i to ne treba miješati. Reagirao sam samo na to, a što se ti?e osnovne teme o kojoj trebamo diskutirati, odmah na po?etku sam rekao da se za sada ne želim o tome izjasniti i da ?u pratiti jedno vrijeme rasprave o tome pa tek onda donijeti odluku.

Offline billyRI

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Rujan 21, 2008, 22:38:58 pm »
fanatico, ovo me posje?a na ono ljevo SAN BOYSI , a desno ULTRASI i Irriducibili , a u sredini ostali ni ljevi ni desni.
ali svi imaju nešto zajedni?ko crno-plavu boju, tako i mi ako ?e se pri?ati o INTERU i samo Interu to je dobitak za sve.

Samo da ne postane ovaj post sapunica...

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #33 on: Rujan 21, 2008, 22:47:53 pm »
u pravu si, svi imamo crno-plavu krv i ta usporedba stoji sa navija?kim udrugama i internet stranicama ali Inter club je jedan za sve, isto koliko je FC INTER jedan, jer je to dio njih i pod njihovom kapom. Sve te udruge navija?a sa Curve Nord su ?lanovi Inter cluba(zavisi samo iz kojeg grada u Italiji). Mi možemo imati tisu?u stranica ili tisu?u udruga za organizirano navijanje i tu iskazivati svoje razli?itosti i poglede na na?in navijanja ili ovde o na?inu i izgledu stranice i kako sebe osobno prezentirati kao navija?a ali biti ?lan Inter cluba je zajedni?ko svima jer si onda oficijelni ?lan kluba za koji navijaš.

Offline billyRI

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Rujan 21, 2008, 22:55:04 pm »
slažem se s tobom u svemu , zato treba napraviti popis pravila što se smije a što ne , pravila koja se moraju poštivati i koja moraju biti na vrhu stranice vidljiva i svako od nas ih mora pro?itati i snjima se slagati ,ako ne bog dovi?enja. i na stadionu ne možeš samo tako sjesti me?u Ultrase i soliti im pamet.( oni te nau?e pameti) ;D

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Rujan 22, 2008, 00:20:36 am »
Pozdrav svima,
kao prvo se ispri?avam što se tek sada uklju?ujem u raspravu i što prethodnih mjeseci nisam apsolutno ništa pisao na forumu ( posao, obitelj itd. )
Predstavit ?u se ukratko: iz Zagreba sam, 33. godine, tre?u godinu sam ?lan FC Inter Milano ( ?lan bi postao i prije da sam imao sre?e ranije upoznati cijenjenu gospodu iz Rijeke ) a na utakmice Intera organizirano idem od prije 4. godine ( ranije samo 2 puta samostalno )
Da budem iskren, nisam baš ?ovjek od "pisane rije?i" , ali ova tema me je ponukala da i ja napišem nekoliko rije?i. Pri?ate o nekakvom objedinjavanju stranica u jednu;ova ili ona stranica meni je apsolutno nevažno ( iako ovu kanstantno pratim- ?itam ) ali ono najvažnije je da bi u Hrvatskoj trebali biti dobro organizirani, imati puno više ?lanova i ?eš?e i?i na utakmice !!
Za kraj samo da kažem, prave ?lanove se vidjelo na djelu kada su se prikupljale ?lanarine za novu sezonu i kada se pojedince moralo zvati desetak puta zbog 120,00 kn. te da im se na kraju izgubio svaki trag.
Nadam se da ovaj forum ne?e postati metom nekog prepcavanja i da ?emo na idu?e putovanje i?i puno brojniji ( jako smješno da jedva 35 ljudi ide na tekmu sa Bolognom, dok bi za Milan ili Juve sigurno bilo 100 kandidata )

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #36 on: Rujan 22, 2008, 14:53:56 pm »
ovo  za slabije, teže utakmice, razumijem ljude koji žele i?i na jube a ne na bolognu, neki nemaju novaca, a put nije sitnica, draže im je ako mogu oti? na bolju utakmicu a ne trošit novce na lecce, bologne i te autsajdere. tako da nemam ništa protiv takvih ljudi. ja sam osobno išao na utakmicu protiv sampdorie i nije mi bilo žao, ali sigurno ?u sada spletom svakojakih okolnosti ne oti? na bolognu a ako uspijem oti? na jubentus. slažem se i da treba za te ja?e tekme dati prednost ljudima koji idu na bologne i te ali molim vas nemojte osu?ivati ljude koji žele i?i samo na velike utakmice.

Offline INTER 4ever

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #37 on: Rujan 22, 2008, 15:01:32 pm »
moram se složiti sa kolegom Vekom. Ako i do?e do spajanja rpvo bi morao dio "naših" istaknutinijih ?lanova jedno vrijeme pisati ovdje, a dio "vaših" kod nas. Tako bi se malo upoznali, stvorila bi se  atmosfera i nova poznanstva i nadam se razbilo rivalstvo.. ako ono i postoji(za sada ne bi trebalo)?!

Sigurno da bi morali postojati odre?eni uvijeti prilikom spajanja sa obje strane.. ja sam naveo neke na našem forumu.. vidim da se najviše osvr?ete na onaj gdje sam napisao da na novoj stranici mora biti 3 naša i 2 vaša admina. OK, malo sam ubrzao. Nije bitno koliko ?e biti naših i vaših admina, nego je bitno da ti ljudi budu poštovani od strane svih ?lanova i aktivnih posjetitelja stranice i foruma. Može biti i 4 vaša na prema 2 naša ?ovjeka. Nema problema, ako ?e ti koji trenutno rade na vašoj stranici biti jednako kvalitetni i marljivi.

Evo mi smo po?eli s anketom pa ?emo vidjeti. Tako da pozivam istaknutije ?lanove ovog foruam da se pridruže našem forumu i rapsravama, kao što smo se i što ?emo se Veko, ragazzo i ja pridružiti raspravama ovdje.

Sigurno je da bi populizacijom našeg voljenog kluba u Hrvatskoj i regiji Interclub Rijeka dobio još više ?lanova. i otvorenje stranice Interusrcu ste dobili još dosta novih i što je važno MLADIH ?lanova. Sa stranice fcinter nogonet(Croatia) ima malo forumaša koji preko IC Rijeka idu na utakmice. Ve?inom idemo u vlastiom aranžmanu, jer je to jeftinije, a i lakše se namire želje pojedinaca koje žele nešto vidjedti u gradu, oti?i u neku trgovinu i sl.

Vjerojatno bi porastom broja ljudi koji idu na utakmice pala i cijena puta?! Fanatico ispravi me ako sam u krivu. Evo jedan od istaknutijih ?lanova naše stranice je Leo iz Pule, koji navija za klub oko 20 godina i koji je slavio još naslov 89. Išao je na mnogo utakmica, a koliko znam niti jednom preko vaše udruge. Zar je on zbog toga manji Interista od vas koji ste ve? par godina u?lanjeni u udrugu?? Naravno da bi bilo bolje kada bi svi išli zajedno. Bolja atmosfera, upoznavanje novih kvalitetnih ljudi i sl.

I za kraj: nije bitno tko bi više profitirao spajanjem, ve? je bitno da profitiraju svi navija?i Intera u Hrvatskoj i regiji. Mi ?emo ubrzo odlu?iti, a nadam se da ?e te i vi. Svaku odluku jednih i drugih bi trebalo poštovati bez ljutnje.

Do idu?eg pisanja lijep pozdrav i FORZA INTER!

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #38 on: Rujan 22, 2008, 15:10:00 pm »
ok fanatico nemoja da te rije? udruga nervira, sada su je pak svi po?eli zvat udruga. ja mislim da nitko nije ve?i interista od nekog, ako sam ja išao na 500 utakmica nisam ve?i interista od onog koji je išao na 0 utakmica. ovo MLADIH ne znam što bi trebalo zna?iti, ja imam namjanje godina na ovom forumu, nekome smeta? nisam dovoljno zreo za rasprave sa duplo starijim ?lanovima? i da napomenem, kod nas je moderator fanatico, zapravo ni sam ne znam, samo znam da je tu od po?etka, tu sam i ja od po?etka, no mi nikada nismo imali "krizne situacije" dakle nikakvih konflikata da bi trebali admini uskakati i to, tko je admin ovdije? buky, pola vas niti ne zna tko je on zato što nikada nije bilo banovanja niti ?ega. ?lan sam na croportalu tamo doslovce nema posta koji nije pregledan, što je glupo, frajer mi se prijetio banom jer sam editirao text a nisam naveo razlog?!?!?! kakve gluposti, kod nas je demokracija i tako treba biti, to mi se svi?a tu, ima povremeno razizlaženja u mislima ali nikada nije bilo više od toga

Offline INTER 4ever

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #39 on: Rujan 22, 2008, 15:21:50 pm »
ma ne Ante, s tim "mladih" sam mislio samo dobro. pa zar nije pohvalno imati budu?nost, nove ljude, koji ne navijaju dugo za naš klub, a koji ?e godinama mo?i i?i na utakmice. To zna?i da mladi ne sline samo za Barcom, Realom i Unitedom, nego da cijene i vole Inter, koji nije napravio ve?i korak u eurpi ve? cijelo desetlje?e...

nemojte svaku moju rije? gledati kao provokaciju ili podje**vanje jer ja takve namjere zbilja nemam.

Moram pohvaliti i naš forum.. Svi postovi koji su ikada izbisani su bili radi otvaranja tema koje ve? postoje. sveukupno 5 postova. Baniranja nije bilo i nema potrebe dok se svi slažu i uvažavaju druk?ije mišljenje.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #40 on: Rujan 22, 2008, 15:22:55 pm »
 tako je anteadriani. Tako ?e biti i nadalje. Jako sam ponosan na sve ?lanove Inter u srcu zbog više nego korektnog ponašanja. Nema psovki niti vrije?anja po bilo kojoj osnovi. Maksimalna sloboda i demokracija ne zna?e anarhiju.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #41 on: Rujan 22, 2008, 15:30:49 pm »
moram se složiti sa kolegom Vekom. Ako i do?e do spajanja rpvo bi morao dio "naših" istaknutinijih ?lanova jedno vrijeme pisati ovdje, a dio "vaših" kod nas. Tako bi se malo upoznali, stvorila bi se  atmosfera i nova poznanstva i nadam se razbilo rivalstvo.. ako ono i postoji(za sada ne bi trebalo)?!

Sigurno da bi morali postojati odre?eni uvijeti prilikom spajanja sa obje strane.. ja sam naveo neke na našem forumu.. vidim da se najviše osvr?ete na onaj gdje sam napisao da na novoj stranici mora biti 3 naša i 2 vaša admina. OK, malo sam ubrzao. Nije bitno koliko ?e biti naših i vaših admina, nego je bitno da ti ljudi budu poštovani od strane svih ?lanova i aktivnih posjetitelja stranice i foruma. Može biti i 4 vaša na prema 2 naša ?ovjeka. Nema problema, ako ?e ti koji trenutno rade na vašoj stranici biti jednako kvalitetni i marljivi.

Evo mi smo po?eli s anketom pa ?emo vidjeti. Tako da pozivam istaknutije ?lanove ovog foruam da se pridruže našem forumu i rapsravama, kao što smo se i što ?emo se Veko, ragazzo i ja pridružiti raspravama ovdje.

Sigurno je da bi populizacijom našeg voljenog kluba u Hrvatskoj i regiji Interclub Rijeka dobio još više ?lanova. i otvorenje stranice Interusrcu ste dobili još dosta novih i što je važno MLADIH ?lanova. Sa stranice fcinter nogonet(Croatia) ima malo forumaša koji preko IC Rijeka idu na utakmice. Ve?inom idemo u vlastiom aranžmanu, jer je to jeftinije, a i lakše se namire želje pojedinaca koje žele nešto vidjedti u gradu, oti?i u neku trgovinu i sl.

Vjerojatno bi porastom broja ljudi koji idu na utakmice pala i cijena puta?! Fanatico ispravi me ako sam u krivu. Evo jedan od istaknutijih ?lanova naše stranice je Leo iz Pule, koji navija za klub oko 20 godina i koji je slavio još naslov 89. Išao je na mnogo utakmica, a koliko znam niti jednom preko vaše udruge. Zar je on zbog toga manji Interista od vas koji ste ve? par godina u?lanjeni u udrugu?? Naravno da bi bilo bolje kada bi svi išli zajedno. Bolja atmosfera, upoznavanje novih kvalitetnih ljudi i sl.

I za kraj: nije bitno tko bi više profitirao spajanjem, ve? je bitno da profitiraju svi navija?i Intera u Hrvatskoj i regiji. Mi ?emo ubrzo odlu?iti, a nadam se da ?e te i vi. Svaku odluku jednih i drugih bi trebalo poštovati bez ljutnje.

Do idu?eg pisanja lijep pozdrav i FORZA INTER!
Ma nikakve ljutnje ne treba biti a niti nekog prepucavanja koje bi prešlo ?ak i u vrije?anje ili omalovažavanje bilo koje strane.Svatko ima pravo na svoje mišljenje, pa tako i o ovoj temi. Porastom ljudi koji idu na utakmicu ne bi mjenjalo cijenu arnžmana za pojedinu tekmu jer se ona i pravi na bazi punog busa. Ako nema dovoljno putnika ni ne ide se. Tako je bilo i prošle sezone za dvije utakmice koje smo planirali putovati.

Offline INTER 4ever

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #42 on: Rujan 22, 2008, 15:43:45 pm »
Pa kako raste broj navija?a Intera možda jednog dana jedan bus ne?e biti dovoljan ili ?emo i?i avionom.  :P
 ;D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #43 on: Rujan 22, 2008, 16:09:42 pm »
 što se to doga?a sa vašom stranicom? Sino? nisam mogao u?i a sad ne mogu pisati odgovor.

Offline billyRI

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Rujan 22, 2008, 16:14:42 pm »
fanatico ve? si banovan :D ;D :D

Offline INTER 4ever

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #45 on: Rujan 22, 2008, 16:26:42 pm »
 ;D billiy, nisam baš tako brz.. Fanatico, jesi se uspio logirati???

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Rujan 23, 2008, 00:12:47 am »
evo nije me bilo par dana pa da se uklju?im u raspravu.
osobno nisam za ovaj prijedlog :-\
forum funkcionira dobro,nema nikakvih treniranja strogo?e,baniranja i raznih gluposti. Glupo mi je pisat a da netko briše moje postove :-\
Prije mjesec dana sam pro?a?kao taj forum i nije mi baš sjeo. Primjetio sam da ima par utjecajnih ?lanova i dao oni kroje mišljenje drugih :-\
Možda im je rasprava kvalitetnija, ali ja mislim da je nama dobro i ovako ;D

ako do?e do spajanja odluku ?u podržat