Author Topic: Inter - Siena, Serie A (11.4.2012, srijeda 20:45h)  (Read 2767 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Siena, Serie A (11.4.2012, srijeda 20:45h)
« Reply #25 on: Travanj 12, 2012, 12:44:17 pm »

Stankovic nije sposoban raditi presing, nije sposoban tocno dodati pod pritiskom i sto je najgore, uopce nije sposoban trkacki odraditi ono sto se trazi od igraca na toj poziciji. Iskreno se nadam da on nakon ove sezone vise nece igrati.

samo se ti nadaj, panj je izjavio da ce jos jednu godinu igrati za inter. kaze da mu je lijepo u klubu, a kome nebi bilo da prima 3,4 miliona po sezoni. N A J E B A L I smo.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 12, 2012, 18:16:20 pm »
Nevidim zasto svi nakon jucerasnje utakmice pljuju stankovica covjek trci kolko moze daje sve od sebe za inter, a ne ko forlan jebeni sece po terenu... jucer je sasvim solidno igrao dok se nije umorio oko 70. min. a da se obi i samuel nisu povrjedili vjerovatno bi fa zamjenio tad...umjesto da uzivate u pobjedi protiv momcadi koju nismo zadnjih godina lako dobivali pa ni sad neki pljuju sve redom

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Travanj 12, 2012, 18:31:07 pm »
Glavno da se Ranocchiu napada,a po komentarima čitam da je Samuel zakrasio.
Utakmicu nažalost nisam gledao,volio bih da još netko napiše svoj osvrt,neki su već napisali,fino.  :thumbup:
Što reći pobjeda je tu,kavkva je da je,svaki bod nam je bitan u ovoj borbi za to treće mjesto. Fino izdržati ovu sezonu,pa onda krećemo pravo.  :interflag: :ajmo:

Samuelu možeš na prste jedne ruke nabrojat greške ,dok su mlađahnom Ranochiji greške u DNK-u  :awerjjfe:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Travanj 12, 2012, 18:36:46 pm »
SAMUEL I LUCIO SU SVOJE ODRADILI, ako negrijesi lucio tu je samuel i obrnuto ,imaju previse goodina i previse su spori za stopere i nisu jednostavno vise za prvog tima.

Za Samuela daj argumente  ,a za Lucia se slažem da više nije na visokom nivou koji zahtijeva igranje za Inter,ali nije to ni Ranocchia,osobno za slijedeću sezonu bi prodao sve stopere  osim Samuela,žao mi što onom Jesusu nisu dali niti jednu šansu  :interflag:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Travanj 12, 2012, 19:52:01 pm »
Samuel 3 tjedna out

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 12, 2012, 19:59:17 pm »
Žabac u prvu postavu!  :pušac:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 12, 2012, 20:19:31 pm »
Nevidim zasto svi nakon jucerasnje utakmice pljuju stankovica covjek trci kolko moze daje sve od sebe za inter, a ne ko forlan jebeni sece po terenu... jucer je sasvim solidno igrao dok se nije umorio oko 70. min. a da se obi i samuel nisu povrjedili vjerovatno bi fa zamjenio tad...umjesto da uzivate u pobjedi protiv momcadi koju nismo zadnjih godina lako dobivali pa ni sad neki pljuju sve redom

Prvo, ne pljujem ga nakon jucerasnje utakmice, vec citavu sezonu. Drugo, u tom i je problem sto trci koliko moze (a to je malo vise nego ja sa pokidanim kriznim ligamentom) i onda umre u 30. minuti. Trece, Forlan je smece koje necu spominjat. Cetvrto, idu mi na zivce dezurni dusebriznici koji se nakon pobjede nadju prozvanim srati po onima koji na forumu komentiraju ono sto nije valjalo i odmah to nazivaju "pljuvanjem svega redom". E pa samo ti gledaj kroz svoje roze naocale, sve je jucer bilo super divno krasno protiv fantasticne Siene.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Travanj 12, 2012, 22:33:34 pm »
Prvo, ne pljujem ga nakon jucerasnje utakmice, vec citavu sezonu. Drugo, u tom i je problem sto trci koliko moze (a to je malo vise nego ja sa pokidanim kriznim ligamentom) i onda umre u 30. minuti. Trece, Forlan je smece koje necu spominjat. Cetvrto, idu mi na zivce dezurni dusebriznici koji se nakon pobjede nadju prozvanim srati po onima koji na forumu komentiraju ono sto nije valjalo i odmah to nazivaju "pljuvanjem svega redom". E pa samo ti gledaj kroz svoje roze naocale, sve je jucer bilo super divno krasno protiv fantasticne Siene.
Pljuvo sam ga i ja priznam ali covjek igra kolko moze i daje sve od sebe nije on kriv sta ga drze u igri toliko...pa je jucer smo odigrali odlicno po meni gledajuci ovu sezonu sogurno jedna od boljih utakmica...

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Travanj 13, 2012, 09:24:26 am »
Pljuvo sam ga i ja priznam ali covjek igra kolko moze i daje sve od sebe nije on kriv sta ga drze u igri toliko...pa je jucer smo odigrali odlicno po meni gledajuci ovu sezonu sogurno jedna od boljih utakmica...

Znam i ja da daje sve od sebe (a ne kao supak Forlan), ali to jednostavno nije dovoljno (ni blizu) za ono sto nama treba. Zato sam napisao da ne mogu shvatiti cime on zasluzuje igrati. Sto se tice Siene, slazem se da je jedna od boljih ove sezone, ali kad je ta dobra, to samo govori koliko lose igramo ove sezone.....

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Travanj 14, 2012, 14:17:43 pm »
Znam i ja da daje sve od sebe (a ne kao supak Forlan), ali to jednostavno nije dovoljno (ni blizu) za ono sto nama treba. Zato sam napisao da ne mogu shvatiti cime on zasluzuje igrati. Sto se tice Siene, slazem se da je jedna od boljih ove sezone, ali kad je ta dobra, to samo govori koliko lose igramo ove sezone.....
eto onda nadam se da ce danasnja bit jos bolja ;) a danas cu posebno pratit stankovica pa mozda ima nesto sta mi ne vidimo a sta treneri vide :thumbup: