Author Topic: Inter - Siena, Serie A (11.4.2012, srijeda 20:45h)  (Read 2936 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
Inter - Siena, Serie A (11.4.2012, srijeda 20:45h)
« on: Travanj 10, 2012, 20:27:35 pm »
Ocekivana formacija Julione; Zanetti-Lucio-Samuel-Chivu; Stanković-Cambiasso-Obi; Alvarez-Milito-Zarate ako ce obi igrat onda ce cambiasso vjerovatno igrat napokon na zadnjem veznom a obi ljevo, njihov najopasniji je Destro...idemo po pobjedu :baklja for in:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Siena, Serie A (11.4.2012, srijeda 20:45h)
« Reply #1 on: Travanj 10, 2012, 22:27:48 pm »
nadam se nece forlan igrat........bilo bi lijepo da uleti poli i guarin.........ostalo kolko tolko na mjestu......ajmo po 3 boda.............. :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Travanj 10, 2012, 22:45:58 pm »
ako lucio igra iste sekunde gasim prenos utakmice
....potpuno trijezan umirem....

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Travanj 10, 2012, 22:56:52 pm »
Meni nije jasno kako Julio moze branit zar nije dobio izravni crveni a to bi trebale bit tri tekme, nije da se bunim al sam zbunjen :bang:

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Travanj 10, 2012, 23:04:11 pm »
Meni nije jasno kako Julio moze branit zar nije dobio izravni crveni a to bi trebale bit tri tekme, nije da se bunim al sam zbunjen :bang:

jok dobio je samo 1 tekmu zabranu.......... :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Travanj 11, 2012, 11:38:55 am »
Spisak igrača za Sienu :

Golmani: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Odbrana: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 40 Juan Jesus, 55 Yuto Nagatomo;

Vezni red: 5 Dejan Stankovic, 11 Ricardo Alvarez, 14 Fredy Guarin, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;

Napad: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #6 on: Travanj 11, 2012, 14:22:12 pm »
2:0
napokon se vratio Riki Alvarezzzzzzzz
nadam se pobjedi 2:0 napokon da gol ne primimo 
 :interflag: :interflag:

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Travanj 11, 2012, 20:58:23 pm »
E moj Samuel, svaka ti nečast  :bang:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Travanj 11, 2012, 20:59:54 pm »
Ne da nismo ne primili gol, nego tko zna po koji put zbog jebene obrane pocinjemo utakmicu s hendikepom. Ovog puta krivac Samuel. Btw, tesko mi je podnositi nesposobnog Stankovica u ekipi kraj zdravih Polija i Guarina....

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #9 on: Travanj 11, 2012, 21:02:55 pm »
imali streammmm???

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #10 on: Travanj 11, 2012, 21:35:47 pm »
Pa koji je ovaj Zarate idiot pa to je za popizdit!!!!!!!!!!!!!!!  Muka mi ga je više gledati.  :dizz:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Travanj 11, 2012, 22:48:49 pm »
Pobjedaaa napokon  :yess da: opet smo na 6 bodova do LP imamo sad dvije teske utakmice u gostima udinese i fiorentina (ako se ne varam)  :baklja for in:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Travanj 11, 2012, 22:51:57 pm »
Teska ali zasluzena pobjeda. Napoli izgubio, Lazio izgubio, Udinese izgubio. Zamjerka Strami sto je izvadio Obija. Volio bih isto znati cime Stankovic zasluzuje igranje svih 90 minuta i to na poziciji gdje nam treba predator, a ne djedica koji umre nakon pola sprinta.

Alvarez slab, ali nije dugo igrao pa razumijem. Zarate klasika, napravi 5 losih stvari pa 2 dobre. Lucio ovog puta nije imao greske osim u prvom pol kad je mislio da je Maradona pa nam slozio kontru. Chivu nesiguran, Samuel los. Nagatomo unio puno zivosti.

Akouspijemo dobit Udinese u subotu....ajoj, onda smo blizu...

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #13 on: Travanj 11, 2012, 23:03:47 pm »
Jbg nisam gledao, mozel neko ukratko napisat jel bilo kakve igre, sto Samuela izmjeni, sto stankovica ne izmjeni :D Sto nebi Guarina ?

Offline fish_ri

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #14 on: Travanj 11, 2012, 23:06:13 pm »
Od ovakve igre intera svaki put mi kosa otpada i dobit ću čir na želucu... Neznam od koga da počnem, od stankovića koji se vuče po terenu, milita koji od 4 mrtve šanse pogodi jednu, zaratea koji je igrač za triestinu a ne za inter ili od samuela... totalni kriminal od igre, ništa konkretno da se napravi... na kraju je sve još dobro i ispalo s onim penalom i glavno je da su tri boda tu. jedine svjetle točke u ekipi su alvarez, obi i zanetti naravno  :bowdown: strah me šta će bit u udinama....

Offline vieri32

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #15 on: Travanj 11, 2012, 23:14:51 pm »
nisam gledao utakmicu..nazalost...ali po komentarima vidim da je bila jos jedna utakmica za kidanje zivaca i ne bas briljantna izdanja nasih igraca...3 trener igraci ne igraju bas najbolje...imam osjecaj da nije toliki problem u trenerima koliki je u igracima i u nasoj upravi...doveli su guarina...stvarno dobar igrac...al 4 mjeseca je bio na rehabilitaciji kod nas....sta su ga tempirali za zavrsnicu lige prvaka  :awerjjfe:
al FORZZA INTER...nema sta nego se nadati da cemo uzeti jos 3 boda u udinama....  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Travanj 11, 2012, 23:39:24 pm »
Ma sta vam je ovo je posslje milana nasa najbolja utakmica ove sezone da samuel nije pogrjesio nebi primili gol, stankovic po meni sasvim solidno odigro do 70min onda je umro, alvarez dobar fali mu utakmica obrana je cak bila dobra osim te pogreske samuela, zanetti fenomenalan bio... ja zadovoljan uzivao sam gledajuci utakmicu danas :uživ: :pušac: nemojte sad govorit pobjedili smo iz penala nekavog, pobjedili smo jer smo bili bolji i jer smo zasluzili

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Travanj 11, 2012, 23:41:20 pm »
Glavno da se Ranocchiu napada,a po komentarima čitam da je Samuel zakrasio.
Utakmicu nažalost nisam gledao,volio bih da još netko napiše svoj osvrt,neki su već napisali,fino.  :thumbup:
Što reći pobjeda je tu,kavkva je da je,svaki bod nam je bitan u ovoj borbi za to treće mjesto. Fino izdržati ovu sezonu,pa onda krećemo pravo.  :interflag: :ajmo:

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Travanj 12, 2012, 00:02:41 am »
Glavno da se Ranocchiu napada,a po komentarima čitam da je Samuel zakrasio.
Utakmicu nažalost nisam gledao,volio bih da još netko napiše svoj osvrt,neki su već napisali,fino.  :thumbup:
Što reći pobjeda je tu,kavkva je da je,svaki bod nam je bitan u ovoj borbi za to treće mjesto. Fino izdržati ovu sezonu,pa onda krećemo pravo.  :interflag: :ajmo:
al je samuel spasio cistih 2-0 siene... al slozio bi se, odlicna utakmica, ugodno me iznenadio zarate... jos da se rjesi nekih navika, odlican igrac bi bio...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Travanj 12, 2012, 00:25:28 am »
SAMUEL I LUCIO SU SVOJE ODRADILI, ako negrijesi lucio tu je samuel i obrnuto ,imaju previse goodina i previse su spori za stopere i nisu jednostavno vise za prvog tima.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Travanj 12, 2012, 00:50:25 am »
nemam vise volje da gledam stankovica u timu, citam da je stramaccioni zadovoljan sa njim  :awerjjfe: predator guarin sjedi na klupu zbog njega a pricamo o nekakvom podmladjivanju.
ma nek sve ide u ***** i ti stramaccioni i svi, ovo je srecna pobjeda i nemojte se zanosit LP.
zarate jedini sposoban da napravi visak i predje igraca, alvarez tu i tamo treba mu utakmica, ovo ostalo babe.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Travanj 12, 2012, 00:54:11 am »
nemam vise volje da gledam stankovica u timu, citam da je stramaccioni zadovoljan sa njim  :awerjjfe: predator guarin sjedi na klupu zbog njega a pricamo o nekakvom podmladjivanju.
ma nek sve ide u ***** i ti stramaccioni i svi, ovo je srecna pobjeda i nemojte se zanosit LP.
zarate jedini sposoban da napravi visak i predje igraca, alvarez tu i tamo treba mu utakmica, ovo ostalo babe.

SLAZEM SE

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #23 on: Travanj 12, 2012, 08:00:02 am »
Ljudi moji dosta pljuvanja po nasima,pa sta kad je Samuel falio koda nije zaigra x utakmica na najvisem nivou kad se samo sitim utakmica protiv barce u lp na ilzbacivanje,gol kyjevu za 2-2, dosta je toga,igrali smo dobro I imali puno prilika za gol kamo srice da smo odigrali ovako cilu sezonu bili bi 1 na glatko. Koji je ranieri idiot nemos vjerovat. Strma koristi sve sta ima I prezadovoljan sam njime jer nije lako dignit ekipu nakon 9-10 poraza I katastrofalne igre, nadam se da ce se snijder oporavit pa da vidim kako ce njega uklopit u sistem. forza inter! :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Travanj 12, 2012, 11:36:45 am »
Da se nadovezem. Stramaccioni gotovo u potpunosti radi poteze koje rade treneri koji razmisljaju. Napisao sam da zamjeram vadjenje Obija, no citam da je osjetio neku bol, pa otud izmjena. Kazem gotovo u potpunosti, jer jednu stvar ne shvacam - cime mrtvi Stankovic zasluzuje igrati u prvih 11, i to 90 minuta, a na klupi Poli i Guarin, koji melju teren?!

Stankovic nije sposoban raditi presing, nije sposoban tocno dodati pod pritiskom i sto je najgore, uopce nije sposoban trkacki odraditi ono sto se trazi od igraca na toj poziciji. Iskreno se nadam da on nakon ove sezone vise nece igrati.

BTW, ne znam sto je bolje - da smo ovako blizu lige prvaka ili da izgubimo totalno sanse. U prvom slucaju ce opet mladi tesko dobit priliku, dok u drugom opet puno gubimo. Ako kojim cudom izborimo to trece mjesto, iskreno se nadam da se nece naci neki kreten (citaj: Branca) koji ce reci "evo vidite da ovi ipak mogu". Jer, ruku na srce, ne mogu. Vidi se koliko zivosti daje Obi i koliko zivosti daje Poli a to su mladi igraci. Nazalost, to vise nema kod Cambiassa, a pogotovo kod Stankovica....