Author Topic: Cagliari - Inter, Serie A (7.4.2012., subota 15:00h)  (Read 4144 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Cagliari - Inter, Serie A (7.4.2012., subota 15:00h)
« Reply #25 on: Travanj 08, 2012, 01:17:25 am »
Daleko od toga da sudim Ranocchiu na temelju jedne ili dvije utakmice. Igrao je on prošle sezone dovoljno i u kontinuitetu, pa se moglo vidjeti da je bio šupalj k'o šupalj zub. A ovo jučer gdje doslovno leži na igraču, a ovaj mu se sa sobom i njime na leđima, leđima okrenut golu namjesti na udarac, pa još i glavom, neću ni komentirati.
« Last Edit: Travanj 08, 2012, 07:27:30 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 08, 2012, 10:16:01 am »
Pozdrav,

Rannochiu, pogotovo sada, treba forsirati jer on je buducnost. Naravno da ima mana, ali te mane se ublazuju iskustvom, ako cemo ga vadit nakon jedne utakmice, onda smo stvarno smijesni. I ja bi jos volio vidjeti Juana.

Da se vratim na utakmicu, imam samo jedan komentar - ako je ovaj supak Forlan mislio da ce u smiraj karijere doci u Inter i pokupit jos love, a onda se na terenu setat kada lopta prolazi 2 metra od njega i ne igrat defenzivu jer je on eto svjetski superstar, onda mu ja jebem prepotentnu bahatu mater. Neka ide u Ameriku ili UAE pa dize lovu, ja ovog supka ne podnosim. Cime je on zasluzio igrat, ja to stvarno ne vidim. Stavio bih bilo koga, Obija, Livaju, Bessu, Longoa, Romana.....samo da ovog supka vise ne vidim u svetom dresu.

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Travanj 08, 2012, 11:13:44 am »
Vidim da mladići na forumu kao da nisu gledali utakmicu, ili čak dosta zadnjih utakmica. Rannochia = kriminal, trebate ga pogledati malo u živo, sav je usran, nije sposoban dodati točnu loptu na 10 metara, stoji daleko od igrača, igrači ga prolaze sa lakoćom, osim kada napravi prekršaj. Svaku tekmu nam skuha barem dvije- tri frke, na način da pokušava iznjeti loptu pa mu ju protivnik uzme i onda je frka za naš gol. Skok igra bi stoperu trebala biti kao dobar dan, ali ne i kod našeg mladog stopera. Ako je on budućnost našeg nogometa onda nam se crno piše.
Jučerašnja tekma, kao i zadnjih desetak, pokazala nam je opet da dosta igrača ne može igrati u Interu, naravno, pod uvjetom da želimo biti veliki klub sa visokim ambicijama, ako želimo biti sredina tablice, onda su svi ti igrači sasvim dobri za Inter.

Za jučer još vrijedi napisati skroz pogrešnu taktiku sa širokim krilnim igračima ( smiješni Zarate i Forlan ) koji su bili sasvim beskorisni na aut linijama skoro cijelu utakmicu, a još gore je što to naš trener nije primjećivao. Ono što posebno boli je način na koji smo pokušavali sa igračem više postići gol.... povuci po liniji i centriraj na liniju šesnesterca gdje naših 3-4-5 igrača mašu i veselo dižu ruke tražeći ubačaj koji nije imao šanse proći!!!!!! Često je to radio Chivu, još jedan u nizu potrošenih igrača, spremnih za odlazak u parmu, Novaru, Atalantu....

Za kraj imam još jednu malu sugestiju... pogledajte malo kornere Cagliaria... svaki je bio frka za gol, pa čak i kada su imali igrača manje u polju. Jedan od zadnjih kornera je izgledao ovako; naših 10 u šesnestercu, njihovih 4 unutra + 2 izvan šesnesterca, i na kraju Conte ostane sam na 7-8 metara, ali nas je Castelazzi spasio sigurnog pogotka... zar to nije tragično?!?!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Travanj 08, 2012, 11:14:30 am »
Pa baš,nemoguće da nemamo nikoga za tu poziciju. Na šta smo mi spali kad jedan Forlan započinje svaku utakmicu.  :wallsmack:

@Dexter... U redu,imaš svoje mišljenje,naveo si neke argumente,poštujem.  :D Ali priznaj da si napisao besmislicu,pa ne možeš reći nešto u stilu: Lucio vrati se,jednostavno ne možeš. To je u rangu da sad Forlana ne igra jednu utakmicu,stavimo malog Livaju,Livaja se prepadne i netko kaže Forlan vrati se. A Forlana baš briga za Inter i za nogomet,došao čovjek još malo para uzeti prije završetka karijere. Što kaže @goca_flash,pa ljudi moji,osim utakmice sa Milanom,nema te utakmice u kojoj Lucio nije kiksao! Pratio sam svaku našu utakmicu ove sezone,izuzevši meč sa Bolognom onog petka. Oči imam da gledam,a ono što vidim su luciovi kiksevi. Znači sa Ranocchiom nemamo šta izgubiti,od Lucia ne može biti gori sve i da hoće. Priznajem,jučer je bio direktni krivac za gol,mogao je bolje reagirati,ali gdje je on to još griješio tokom utakmice?

Pozicija stopera je vrlo osjetljiva,i mladi igrač nakon bezbroj utakmica na klupi jednostavno mora praviti greške. Spomenuo si prošlu sezonu. To uopće ne treba komentirati,pa kod Leonarda uopće nije bilo sistema,nije se znalo tko pije,a tko plaća u obrani.  :D Pa tu bi se svatko pogubio. Ranocchia se pokazao odličnim u Genoi i Bariju,sad je na Interu da ga forsira,ali ne,mi forsiramo starog Lucia,ajde da on dobro igra,ali redovno kiksa. Apsurdno stvarno.

E sad,ako ćemo raspravljati da li je Ranocchia igrač za velike klubove... To stvarno ne znam.  :) Treba nam još vremena da vidimo.

I da,dokle ćemo u sastavu gledati dvojicu veznih koji nisu u stanju ništa napraviti prema naprijed?! Po stoti put ponavljam,samo jedan od dvojca Cuchu-Deki može igrati. U protivnom ćemo,kao i bezbroj puta ove sezone,gledati napucavanja lopte prema naprijed.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Travanj 08, 2012, 12:52:31 pm »
treba se oslonit na mlade igrace.... netreba od njih ocekivat cudesa nek se grade iz tekme u tekmu jer od starijh igraca se nemre bog zna kaj ocekivat mozda eventualno pokoji bljeesak inspiracije, jedu tekmu odigra savrseno a onda 3-4 bole oci ... i svjestan sam da je danas relativno tesko odrzat nekakvu konstantu dobre igre .... andrea je relativno mlad i relativno neiskusan u usporedbi sa luciom  al u prilog rannochie idu godine mislim da njegovo vrijeme tak dolazi... poli bi definitivno trebao dobivat vecu minutazu  i gurarin isto tako.... zarate je dobar al majko moja taj covjek je škrt za loptu pa to nisu istine.....i kad se uspije izborit za udaraac to je šlapa.... forlan ne zasluzuje da ga se uopce spominje jer onakvo zalaganje na terenu pa to treba ubit odma ..cini mi se da ona deca kaj skupljaju lopte sa strane imaju vise metara pretrcanih on njega.... ova sezona je kakva je šta je tu je.... definitivno rekonaktrukcija momcadi sa naglaskom na mladje..... ili koristi nas pomladak ili neki šoping  ako treba na svim pozicijama( fokusirat se na igrace 24-26 god. )  ....... moje osobno misljenje je da ce maldji igraci iimat i vise zelje i motivacije i bit ce gladniji ako nista zbog boja dresa jer Inter nije klub to je institucija.....

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 08, 2012, 22:23:03 pm »
kakva nama treba generalka...
ni jedan trener da se nauci pameti i da stavi cambiassa na mjesto zadnjeg veznog dje je najbolji, a ne polu lijevo jer je sporiji igrac i ne dolazi do izrazaja.
kod murinja je igrao zadnjeg veznog i bio je sef!
moram pohvalit guarina to je nasa zivotinjica  :bowdown:
chivu mrtvak
stankovic mrtvak
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 08, 2012, 22:28:59 pm »
Chivu bio jedan od boljih na terenu.  :uživ:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Travanj 08, 2012, 23:45:26 pm »
hahahah mene je frka kad napadaju preko njegove strane. uvjek ocekujem da neka sponda od kivua dodje do protivnickog igraca i taj da gol.  ;D

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Travanj 09, 2012, 11:24:40 am »
hahahaha, bome - nabaci su mi bili ko u massima odda na vrhuncu karijere u milanu...  ;D ;D ;D

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Travanj 09, 2012, 11:39:36 am »
hahahah mene je frka kad napadaju preko njegove strane. uvjek ocekujem da neka sponda od kivua dodje do protivnickog igraca i taj da gol.  ;D

A mene je frka kad napadaju preko Capitanove strane. Ono,čovjek je skrivio penal protiv Genoe,i njemu je igrač pobjegao protiv Cagliarija. Čisto da iznesem neke argumente... Molim argumente za Chivua.  :pušac:

hahahaha, bome - nabaci su mi bili ko u massima odda na vrhuncu karijere u milanu...    

Nabacivanje mu je bilo katastrofa,slažem se. Ali ne znam zašto on uopće treba biti taj koji nabacuje 100 puta. To samo govori o snazi našeg veznog reda i napada.  :wallsmack: Nema tog čovjeka da zna povući prema naprjed,pa mora Chivu nabacivati. To je ovogodišnji Inter.  :'(

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Travanj 09, 2012, 14:37:33 pm »
Komentari suvisni, treba nam remont ekipe u iznosi od 99%...vidjet cemo hocel se moratti "probudit" u ljetnom prelaznom roku

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Travanj 09, 2012, 17:50:24 pm »
A mene je frka kad napadaju preko Capitanove strane. Ono,čovjek je skrivio penal protiv Genoe,i njemu je igrač pobjegao protiv Cagliarija. Čisto da iznesem neke argumente... Molim argumente za Chivua.  :pušac:

Nabacivanje mu je bilo katastrofa,slažem se. Ali ne znam zašto on uopće treba biti taj koji nabacuje 100 puta. To samo govori o snazi našeg veznog reda i napada.  :wallsmack: Nema tog čovjeka da zna povući prema naprjed,pa mora Chivu nabacivati. To je ovogodišnji Inter.  :'(
slazem se, u modernom nogometu bekovi se striktno drze otraga i ne idu prema naprijed...  :bang:
mislim, meni su na toj utakmici prolazne ocjene zaradili jedino castelazzi i millito... ovo ostalo dosta lose pa mi nema smisla chivua isticati, al da je bio los - bio je... pogotovo kad ga je onaj crni mlatimudan izvrtio pred kraj ko nekog amatera...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Travanj 09, 2012, 19:09:38 pm »
zanetti ima veliki problem kad igra na beku, uvijek ima lose postavljanje, posebno kad dolazi igrac iz drugog plana, bas al bas redovno izvisi. jednostavno i on vise naucen na veznog igraca i to mu je sad tesko pratit, navika
....potpuno trijezan umirem....

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Travanj 09, 2012, 20:11:23 pm »
slazem se, u modernom nogometu bekovi se striktno drze otraga i ne idu prema naprijed...  :bang:
mislim, meni su na toj utakmici prolazne ocjene zaradili jedino castelazzi i millito... ovo ostalo dosta lose pa mi nema smisla chivua isticati, al da je bio los - bio je... pogotovo kad ga je onaj crni mlatimudan izvrtio pred kraj ko nekog amatera...

Chivu nikada nije bio ofenzivni bek. On na vrhuncu karijere nije ima prevelikog udjela u našim napadačkim akcijama,nema smisla očekivati da će sad stvarati šanse za golove.  :thumbup:
Uostalom,ako ćemo izlike zbog nepobjeđivanja jednog Cagliarija tražiti u Chivuovim lošim nabačajima,onda stvarno. Znam da ti to ne radiš,samo kažem. Očito je da naši problemi u ofenzivi proizlaze iz loše tranzicije obrana-napad,lopta se često ispucava na Milita ili kolege mu u napadu,oni u 90% slučajeva ne uspijevaju zadržati loptu. Nema napucavanja,treba polako ići,graditi napad. Ali džabe je to govoriti kad smo mi odlaskom Motte izgubili takvog igrača. Sneijdera skoro pa i ne računam. Samo neka on šalje pozdrave iz bolnice.  :uživ:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Travanj 09, 2012, 22:06:31 pm »
chivu26, ja mislio da se zaebavas za njega a ti ozbiljan  :suprised:
covjek nije imao tacan pas na utakmici, prolaze pored njega ka da ga nema, jednom rijecju rupa.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Travanj 09, 2012, 22:46:50 pm »
sta tek reci za to da covjek slovi kao odlican izvodjac slobodnih udaraca.. a ne znam da je ikad zabio iz slobodnjaka u zadnjih 6-7 godina  :rrooffllmmaaoo:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Travanj 10, 2012, 08:52:16 am »
Ja se ne sjećam ni kad je zadnji put iz slobodnog udarca uopće i pogodio okvir gola, a kamoli zabio. Inače je nekad bio vrhunski bek, ali od kad nosi kacigu konstantno pada i jako je daleko od onog Chivua s početka Interove epizode. Nešto kao Massa u F1 koji nije ni sjena sebe od kad mu je ona opruga doletjela u glavu.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #42 on: Travanj 11, 2012, 17:43:50 pm »
u modernom nogometu jedan bek je ofanzivan drugi defanzivan.pogledaj barcu i jesil vidio kad abidala da igra naprijed.Ne,ali zato je dani alves konstanto u napadu.ista situacija je i u realu(marcelo-albiol) man utd itd.jedino mi igramo sa dva ofanzivna beka( nagatomo-maicon ili jos gore chivu :wallsmack:-maicon)

SEMPER FIDELIS

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #43 on: Travanj 11, 2012, 18:27:43 pm »
u modernom nogometu jedan bek je ofanzivan drugi defanzivan.pogledaj barcu i jesil vidio kad abidala da igra naprijed.Ne,ali zato je dani alves konstanto u napadu.ista situacija je i u realu(marcelo-albiol) man utd itd.jedino mi igramo sa dva ofanzivna beka( nagatomo-maicon ili jos gore chivu :wallsmack:-maicon)
Ma da se ne lazemo mi evo vec 2 sezone igramo skoro bez bekova (maicon, chivu, nagatomo ne zna se ko je gori) osim rijetkih utakmica kad je neko od njih znao bljesnut nema ih nigdje, u napadu nikakve koristi, a u odbrani ih prolazi kako ko hoce... Nazalost ni Zanetti trenutno nije neko rjesenje, navikao je na vezu i on evo par utakmica sto igra na beku ispada, mozda mu treba vremena da se ponovo navikne na poziciju ...

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Travanj 11, 2012, 20:43:59 pm »
nisi primjetio moju ironiju u prvoj recenici? :D i bome, albiol igra desnog beka? valjda arbeloa  ;D

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Travanj 13, 2012, 00:45:04 am »
pozzz momak

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #46 on: Travanj 14, 2012, 21:39:23 pm »
nisi primjetio moju ironiju u prvoj recenici? :D i bome, albiol igra desnog beka? valjda arbeloa  ;D
nisam obraco paznju :D i da arbeloa  ;D

SEMPER FIDELIS