Author Topic: juventus - INTER, Serie A (25.03.2012, 20:45h)  (Read 2579 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
juventus - INTER, Serie A (25.03.2012, 20:45h)
« on: Ožujak 24, 2012, 17:25:13 pm »
Nikad mirnije pred veliki derbi, idemo dat sve od sebe i umrjet na terenu, nisu oni toliko dobri koliko su drugi losi :baklja for in: :novija zastava:

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 14 Fredy Guarin, 17 Angelo Palombo, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;

Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 30 Luc Castaignos.

Julione, Maicon-Lucio-Samuel-Nagatomo, Zanetti-Stanković-Poli-Obi, Pazzini-Milito

Pretpostavljam da ce tako poceti ranko vjerujem da ce sansu dobit guarin i cambi a ostalo ovisi o tjeku utakmice.
« Last Edit: Ožujak 24, 2012, 18:20:23 pm by croit93 »

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
Odg: juventus - INTER, Serie A (25.03.2012, 20:45h)
« Reply #1 on: Ožujak 24, 2012, 18:42:00 pm »
Kako bi bilo slatko da ih puknemo u Torinu. Mi nikad lošiji,a oni nemaju niti jedan poraz.  :D Znam samo jednu stvar,a to je da se uopće neću živcirati. Jednostavno nema potrebe za živciranjem,nismo više u igri niti za jedan trofej,treće mjesto teško da možemo dohvatiti,ispasti nećemo. Potpuno mi je svejedno hoćemo li igrati europsku ligu ili ne. Bilo bi dobro igrati to natjecanje,u slučaju da ga igraju isključivo mladi igrači.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Ožujak 24, 2012, 22:20:17 pm »
nemojte ljudi pogledajte nam ekipu  :think: nikad losiji inter, prodali smo 2 najbolja igraca a ostali panjevi. sjutra bez snajdera, alvareza, guarina BEZ KREATIVACA.
pa oni da odigraju mec prije derbija dobili bi nas.
a bas bi dobro bilo da im nanesemo prvi poraz pred punom smrdljivom arenom.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Ožujak 25, 2012, 13:27:06 pm »
znaci, ne zanima me nista! ni scudetto ni liga prvaka ni opstanak, ni euro liga ni nista samo da crnobijele iliti ga bijelocrne pedere puknemo!

nasi igraci su sve upropastili jedino im ostaje ova utakmica da se opravdaju pred navijacima, i oni to znaju.

oprosticu im sve samo da veceras pobijede...
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline getz15

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #4 on: Ožujak 25, 2012, 17:49:58 pm »
sretno našima! evo mladi osvojili LP, sa još dobiti ofucanu kurvu i di ćeš ljepše večeri!  :baklja for in:
?perche siamo i fratelli del mondo?

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Ožujak 25, 2012, 20:16:51 pm »
Eto, kao sto sam predvidio poslije prosle tekme, ovaj beskicmeni supak je stavio Forlana u prvih 11, a trebao je bit vec otjeran iz kluba. Opet Stankovic, nicim izazvan, u prvih 11. Sretno nam bilo...

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Ožujak 25, 2012, 20:22:57 pm »
Ma da ga Forlan išamara pred svim,ovaj mrtvi Ranieri bi ga stavio u prvih XI. Ne daj Bože da Castaignos dobije priliku... Ok,derbi je,nije pravi trenutak za klince,ali ovdje se ne radi samo o derbiju...

Sad treba istrpiti Dekija i Lucija. Smuči mi se kad vidim njih dvojicu u prvoj postavi.

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Ožujak 25, 2012, 20:31:39 pm »
1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 23 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 18 Poli, 20 Obi; 9 Forlan, 22 Milito

Ekipa je dobra koliko i njegova najslabija karika a ja ovdje vidim puno više od jedne slabe karike    :wallsmack:

Offline domagoj

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: Ožujak 25, 2012, 21:05:09 pm »
ima li tko nekakav link?

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #9 on: Ožujak 25, 2012, 21:20:18 pm »
http://atdhenet.tv/45103/watch-juventus-vs-inter-milan

Ne igramo lose. Fino to izgleda. Samo kad bi bilo manje gresaka u odbrani i u vezi. I kad bi Milito pogodio ovakve prilike.
Forza Inter!  :interflag:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #10 on: Ožujak 25, 2012, 21:34:01 pm »
Fantastično prvo poluvrijeme! Dugo nisam vidjeo ovako agresivan Inter. Šteta da nismo dali gol jer je nemoguće da na ovako visokoj razini odigramo i drugo poluvrijeme.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Ožujak 25, 2012, 21:34:41 pm »
neznam imam neki osjecaj za filing da ce stara baba past veceras .... milito nikad nije zabio djubeu u nasem dresu pa mislim da bi bilo vrijme da se to promijeni.......ajmo sad drugo jos jace stisnut jer su se ovi ukenjali ..... :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #12 on: Ožujak 25, 2012, 21:41:10 pm »
Fantastično prvo poluvrijeme! Dugo nisam vidjeo ovako agresivan Inter. Šteta da nismo dali gol jer je nemoguće da na ovako visokoj razini odigramo i drugo poluvrijeme.

Upravo toga se bojim. Svi su me iznenadili. Nisam znao da Obi moze biti onako prodoran, imati onakav dribling, da moze onakve pasove dijeliti i sve u velikoj brzini. Stankovic me iznenadio sa onom sutinom i par pasova. Poli takodjer dobar. Nagatomo lijepo prolazio po lijevoj zajedno sa Obijem. Miliot je stvarno morao zabiti jednu od onih prilika, bojim se da ih necemo imati toliko u drugom poluvremenu.

Sve u svemu, prelijepa utakmica za gledanje. Prava poslastica za neutralne.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Ožujak 25, 2012, 21:44:36 pm »
Upravo toga se bojim. Svi su me iznenadili. Nisam znao da Obi moze biti onako prodoran, imati onakav dribling, da moze onakve pasove dijeliti i sve u velikoj brzini. Stankovic me iznenadio sa onom sutinom i par pasova. Poli takodjer dobar. Nagatomo lijepo prolazio po lijevoj zajedno sa Obijem. Miliot je stvarno morao zabiti jednu od onih prilika, bojim se da ih necemo imati toliko u drugom poluvremenu.

Sve u svemu, prelijepa utakmica za gledanje. Prava poslastica za neutralne.

Dokaz da i kad nema golova tekma može biti odlična

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Ožujak 25, 2012, 21:49:33 pm »
bas sam prijatno iznenadjen kako inter igra. imali smo 4 milion % sanse + bombe obija i stankovica.
juve 2 sanse, ali ih inter sabija sansama i posjedom lopte.
da im nema bufona sad bi minimum bilo 4:2 za inter.
igramo mi dobro derbije ali protiv malih nas nema...

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #15 on: Ožujak 25, 2012, 21:59:27 pm »
Ma veceras nisu bitni mali, bitna je samo ova utakmica. Derbi je derbi.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Ožujak 25, 2012, 22:18:23 pm »
Ranieri jebem ti mater, idiote retardirani!!!! Sad sam siguran da je on dosao sjebat Inter! Predobro smo stajali prvo poluvrijeme pa je morao izvadit mozda dvojicu najboljih! Jebo te mrtvi Forlan da te jebo taj supak od igraca koji se nije s loptom sastao!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Ožujak 25, 2012, 22:57:43 pm »
interovi starci imaju snage za 45 minuta i to je to.
ranieri vadi najbolje koji mogu da trce 90 minuta a ostavlja stankovica koji je lipsao u 48 ;D minutu. ni zanetti mi se ne svidja sad, posebno ne u sredinu.
dusa me zaboljela kad je kijelini ONAKO prosao pored stankovica, samuela i lucia.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Ožujak 25, 2012, 23:22:58 pm »
A ma malo boli ovaj poraz kad sam vidio primaveru danas ulili su mi povjerenje za buducnost  :interflag: a od ove sezone ionako nista

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Ožujak 25, 2012, 23:39:03 pm »
A ma malo boli ovaj poraz kad sam vidio primaveru danas ulili su mi povjerenje za buducnost  :interflag: a od ove sezone ionako nista

koga briga za juniorski kup kad ionako jedan ili nijedan nece vidjeti A tima.. a izgubiti sve sto se moze izgubiti ove sezone je strasno.. bilan i ne racunam jer smo samo dali sansu djubretu da se bori za titulu..
Nisam se htio javljati na pol. jer sam znao da ce na kraju biti ciganija..
Obi je odigrao najbolje ove sezone i sta je dobio za nagradu? klupu.. nisam bio tamo mozda se previse umorio, svaki drugi razlog je za svaku kritiku!!!
japanac me je izludjivao kako je to los igrac.. za forlana ne treba trositi rijeci drago mi je da ste se svi uvjerili kad sam prije godinu dana trubio da je to kanta od igraca pa bio popljuvan.. sad je dosao namjerno u inter da meni dusu vadi. *****!

u biti nemam nista da kazem, zeljeli jesu, ali derbi nije zelim-zelis... i sad mi odzvanjaju u glavi Benitezove rijeci kako je ekipa umora, a mi se svi iscudjavali o cemu taj magarac prica.. e o ovom.. umorna ekipa = u prevodu istrosena i fizicki ubijena u prevodu.

tuzan sam i jedva cekam slijedecu sezonu...ova je za zaborav!
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Ožujak 26, 2012, 00:09:02 am »
koga briga za juniorski kup kad ionako jedan ili nijedan nece vidjeti A tima.. a izgubiti sve sto se moze izgubiti ove sezone je strasno.. bilan i ne racunam jer smo samo dali sansu djubretu da se bori za titulu..
Nisam se htio javljati na pol. jer sam znao da ce na kraju biti ciganija..
Obi je odigrao najbolje ove sezone i sta je dobio za nagradu? klupu.. nisam bio tamo mozda se previse umorio, svaki drugi razlog je za svaku kritiku!!!
japanac me je izludjivao kako je to los igrac.. za forlana ne treba trositi rijeci drago mi je da ste se svi uvjerili kad sam prije godinu dana trubio da je to kanta od igraca pa bio popljuvan.. sad je dosao namjerno u inter da meni dusu vadi. *****!

u biti nemam nista da kazem, zeljeli jesu, ali derbi nije zelim-zelis... i sad mi odzvanjaju u glavi Benitezove rijeci kako je ekipa umora, a mi se svi iscudjavali o cemu taj magarac prica.. e o ovom.. umorna ekipa = u prevodu istrosena i fizicki ubijena u prevodu.

tuzan sam i jedva cekam slijedecu sezonu...ova je za zaborav!
ma nije meni zbog kupa nego to s koliko emocija izelje su igrali i zalosno je da bi nam se prva ekipa trebala ugledat na juniore...i nadam se da cemo se oslonit u vuducnosti na ove mlafice jer ako nisra zasluzuju priliku jer cjene to sto nose a ne kao vecina preplacenih prvotimaca...

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #21 on: Ožujak 26, 2012, 00:15:55 am »
Primiti gol je sastavni dio nogometa, desava se i najboljima ali mi nije jasno zasto PRESTANEMO IGRATI nakon sto primimo gol??? A o Ranierievim zamjenama danas ne zelim komentirati jer bih pobrao takav BAN da bi se i Jelacic posramio i sisao sa onog konja da se ode sakriti negdje !!!!! Meni ova utakmica znaci vise nego ista, oni igraju sa zarom u ocima a mi .... ko da igramo protiv neke Reggine.... jedva cekam da sezona zavrsi!! zao mi je sto necemo doci do 2 zvijezde prije 3. ekipe al jbg.... bilo je i gorih situacija.... nezamislivo mi je gledati Intera tako nisko na tablici, izgubim se trazeci ih..... Ranieria bih vise postivao da je odstupio nakon vecerasnje utakmkice.... jedini krivac za danasnji poraz je bas on, u nasem najboljem trenutku na terenu on napravi onakve zamijene.... ne kuzim....

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Ožujak 26, 2012, 14:44:14 pm »
Jaooo jel napokon moguce?!?!? Daj uljepsajte mi dan, kad vec ovaj supak nece sam otici....

http://www.fcinter1908.it/?action=read&idnotizia=48556

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Ožujak 26, 2012, 19:05:33 pm »
opet nam se desilo to da smo jednostavno fizički na dnu. dva poluvremena kao nebo i zemlja, i s ve isključivo zbog očajne fizičke spreme i onda naš thinkerman izvadi van one koji mogu ako niš drugo barem trčat. ovo boli više nego išta

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Ožujak 26, 2012, 19:10:10 pm »
Mislim da je vrhunac utakmice bio kad je ovaj naš genijalac izvadio Obija i Polija,do tad naše najbolje igrače.  :bowdown: Koji klaun,ja ne mogu da vjerujem.  :wallsmack: