Author Topic: 3. mjesto (ne)moguca misija  (Read 5741 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
3. mjesto (ne)moguca misija
« on: Ožujak 14, 2012, 17:21:51 pm »
Evo malo da se zaigramo sa brojevima. malo sam gledao unazad tri sezone koliko su bodova imali klubovi na 3. i 4. mjestukoja su vodila u ligu prvaka uzimajuci u obzir da je ove sezone jedno mjesto manje.

Sezona 2010/11
3. 70 bodova
4. 66 bodova

Sezona 2009/10
3. 70 bodova
4. 67 bodova

Sezona 2008/09
3. 74 bodova
4. 68 bodova

e sad u igri je jos 36 bodova znaci za siguran ulazak  trebalo bi nam otprilike hmmm.... 36 BODOVA. gledao sam raspored malo racunao zbrajao i eto po mojoj procjeni uzet cemo 24 boda (cak poprilicno optivmisticnvo) sto bi nas dovelo na 64 boda to bi nam vherovatno bilo dovoljno za 4. mjesto. Ne ocekujem da uhvatimo trece mjesto iskreno zadovoljio bi se i sa europskom ligom samo da igramo europu, ali cu se nadat da mozemo

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: 3. mjesto (ne)moguca misija
« Reply #1 on: Ožujak 14, 2012, 17:41:40 pm »
fino si ti to sve racunao..... al ja na to gledam ovako... lazio ima 8 bodova prednosti a igra se jos 11 utakmica ako se ne varam znaci 33 boda u igri, imamo mec s laziom i uzimam tu laziu tri, znaci 5 bodova..... realno je da mi do kraja izgubimo 6-8 bodova u najboljem slucaju, moze li lazio sem poraza protiv intera gubit jos 10-ak bodova ?!
udine su vec u poprilicnom padu, napoli cak je po meni najveci kandidat za trece mjesto al ako opstanu u ligi prvaka i oni bi mogli prosut par bodova jer igraju i kup italije, roma ima mladu momcad i kiksat ce svako malo, znaci ako zelimo gledat prema trecem mjestu opet dolazimo do toga lazia koji trenutno i drzi to trece mjesto. ja se nadam, al morat cemo napravit dobru seriju pobjeda
....potpuno trijezan umirem....

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Ožujak 14, 2012, 18:18:56 pm »
Ispravak 11 utakmica ;) evo gledao sam sad raspored svih klubova do kraja i skoro svi kandidati za trece mjesto igraju međusobno.  lazio za kojeg je i sam edi reja izjavio da ce tesko bit 3 na kraju sezone vjerovatno svjestan situacije i ocekujem od ovog kola njihov pad. Udinese igra EL makar su na rubu ispadanja al nadam se da ce proc :ajmo: njih bi di natale mogao vuc za kraj sezone. Napoli igra na tri fronta a i ako prodju chelsea vjerovatno ce opet popustit u ligi i probat uc u Lp preko kupa sto bi bilo odlicno za talijane jer bi onda imali 4 ekipe u lp :) . Raspored svakako ide nama u korist i ako nastavimo s igrama kao u zadnje dvije utakmice i dobijemo 4 najvaznije ( lazio, milan, jube, udine) mozemo dohvatit trece mjesto:)

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Ožujak 14, 2012, 18:29:41 pm »
kojom logikom napoli moze uci u ligu prvaka preko kupa?
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Ožujak 14, 2012, 18:44:08 pm »
Nemojmo se zavaravat. Da igramo dobro mogli bi se i nadat, ali s ovakvom igrom nemamo nikakve šanse za 3. mjesto.

I da, Kup nema veze s Ligom prvaka čak i da ga osvojiš. On vodi u Europa Ligu.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Ožujak 14, 2012, 19:32:03 pm »
Istina prevario sam se... ma mozemo mialim da igramo dobro s obzirom na to kakav roster imamo

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #6 on: Ožujak 14, 2012, 19:39:38 pm »
Sta se mene tice nemramo igrat europu nikako ali zato rad rad i samo rad da licim na nesto ela ne opet minjat trenera svaka 3 miseca.ako dode vilas boas oda zanemarit prvu sezonui dat coviku pare za kupnju

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Ožujak 14, 2012, 21:33:08 pm »
Mislim da je sa ovakvom igrom i rezultatima jedino europska liga koliko toliko realna , Liga prvaka je san makar za sada.
In Strama we Trust!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Ožujak 14, 2012, 22:25:26 pm »
liga je izjednacena ove sezone pa postoje neke sanse za 3. mjesto, ali kao sto neko rece pod uvjetom da igramo dobro, a ne igramo.. tako da mi je totalno svedno koji cemo na kraju zavrsiti 4. ili 16.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Ožujak 15, 2012, 07:58:46 am »
Analiza ti je ok, no isto tako treba uzeti u obzir da je sada puno jaca konkurencija i vise klubova pretendira na isto, vise su izjednaceniji sto znaci da se vise bodova gubi pa ce vjerojatno trebati i manje bodova. No, ono sto mene brine je nasa igra koje nema i sve vec ostale probleme koje stalno spominjem. Cak ja vise ni nisam siguran da li je dobro uci u LP s ovakvom ekipom, mozda bi bilo bolje odmoriti se godinu i vratit jaci nego ikad i uzet kup UEFA. :)

Dugorocno, zabrinut sam odnosom talijanskih klubova prema kupu UEFA jer evo vjerojatno ce i Udine leci, i losim uspjehom u LP. Sada je sredina 3. mjeseca a vrlo je realno da ostane samo 1 talijanski predstavnik u Europi (koji je skoro ispustio 4-0). To me sve navodi da dugo godina necemo dohvatiti 4 kluba u ligi prvaka. Dobra stvar je sto su i to shvatili u talijanskom savezu pa pomicu pocetak prvenstva na tjedan prije. Opet, to je malo i trebali bi poceti kao Englezi - pocetkom 8. mjeseca superkup i tjedan poslije prvenstvo i to je to.

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Ožujak 15, 2012, 20:17:38 pm »
eh šta Bilbao radi MUFC,  Bielsa je čudo sa njima napravio.

A mi umjesto njega gasperinija dovukli c c c
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Ožujak 15, 2012, 20:56:28 pm »
eh šta Bilbao radi MUFC,  Bielsa je čudo sa njima napravio.

A mi umjesto njega gasperinija dovukli c c c

mislim da je bielsa odbio inter i presao u bilbao.... vjerujem da je znao da u interu igraju neki koji moraju igrat i ne uklapaju se u njegov zamisljeni sistem.
s bilbaom radi cuda, kakva impresivna igra
....potpuno trijezan umirem....

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Ožujak 16, 2012, 08:05:42 am »
Napoli ispao iz LP dakle usredočiti će se na prvenstvo i mislim da će oni ulovit 3 mjesto   lazio 4 i sad ko će 5 nadam se mi pošto Roma  i Udinese i nisu nešto.Baš me zanima kako ćemo u Nedjelju odigrati mislim da bi bilo krajne vrijeme da se malo trgnemo..
In Strama we Trust!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Ožujak 16, 2012, 09:36:03 am »
Bielsa nije dosao u Inter jer je vec prije obecao Bilbau da ce doci tamo.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Ožujak 16, 2012, 13:47:39 pm »
Ma Bielsa nije došao u Inter jer nema s kim igrati. Vidio je čovjek kakvu ekipu imamo i da neće biti ulaganja i lagano nas odbio.  ;)

Offline vieri32

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #15 on: Ožujak 17, 2012, 14:55:43 pm »
cudno mi je sto nijedan trener nije probao zamjenit maicona i zanettija...mislim da bi dobro funkcioniralo...ionako se masu napada ide preko maicona a i nemamo vise sta izgubit...
bas me zanima ko ce otici iz INTERA a ko ce doci...

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Ožujak 18, 2012, 20:02:27 pm »
Očito je da nemamo šanse za trećim mjestom a mislim ni petim iako bi i sa time mogli biti prestreni.. biit ćemo negdje između 5 i 8 mjesta.
In Strama we Trust!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #17 on: Svibanj 05, 2012, 09:44:45 am »
Ruku na srce da budemo iskreni 3 mjesto je san .Inter ako izbori 3 mjesto to neka nam bude kao finale LP .uglavnom kako nasi igraju nisu ni zasluzili da odu u evropu al eto ako je sansa tu treba se nadati uvjek ,mjesto se otvorilo sto su drugi losi veoma mnogo .Uglavnom ako i ne odemo u lp ovo ce bit udar na Morattija i da zna da je pogrjesio sa nekim potezima na ljeto se resit vise od  pola tima i stvarat novi inter bez ovi igraca koji su svoje obiljezili ...vrjeme je da se okrene novi list intera dok jos nije kasno kako god zavrsimo dobro je jer sjetimo se da su nas 4 boda ako se ne varam djelila od ispadanja neka bude kako igraci zasluze FORZA INTER do tad ostaje nam samo nada i san hvala bogu sto se ne naplacuje jer snovi i nadanje nas drze na zivotu  :D  .. :novija zastava: :novija zastava:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Svibanj 05, 2012, 12:15:19 pm »
Drugo poluvrijeme u parmi je presudilo,tako da 99,99% nemamo sansi da nekazem sto posto...

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Svibanj 05, 2012, 14:32:24 pm »
Imali smo puno previše otvorenih prilika da sjednemo na to željeno trece mjesto sve smo propustili i sad jedino mozemo probat pobjedit zadnje dvije utakmice i vidjet koliko ce drugi napravit za nas

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Svibanj 05, 2012, 15:32:02 pm »
Pošto nismo mogli pobjedit niti Parmu,ni ne zaslužujemo to 3.mjesto.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Svibanj 09, 2012, 17:05:48 pm »
Kako kazu nada umire zadnja,pa se i ja tako nadam da ce udine izgubit i napoli igrat najmanje remi a mi se moramo dokazat u rimu. jbg u domenu naucne fantastike al idemo odradit i zadnje kolo da prospemo i lazio pa cemo vidjet :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Svibanj 09, 2012, 20:34:26 pm »
volio bih da udinese izgubi pa kako god da se razrjesi

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Svibanj 09, 2012, 23:48:00 pm »
A zamislite ovu situaciju iduce sezone finale europske lige igra se na juBentusobom stadionu tako da i ako ne uđemo u LP imat cemo motiva u EL zamislite da Zanetti digne pehar na njihovom stadionu :pehar: NEPROCJENJIVO!

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Svibanj 10, 2012, 14:22:24 pm »
mi moramo dobiti lazio, a ostalo ce biti kako ce biti. svidja mi se ovaj inter iz zadnjih par kola i uz takvu igru u kontinuitetu mogli bi se potuci sljedece sezone za scudetto