Author Topic: Inter-Marseille  (Read 5049 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Marseille
« Reply #25 on: Ožujak 13, 2012, 22:20:12 pm »
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL  :ajmo:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Ožujak 13, 2012, 22:44:24 pm »
Ništa,gotovo je... Barem smo se s pobjedom oprostili od Lige prvaka i od jedne velike,uistinu velike generacije igrača. Sad do kraja sezone kako Bog da,a onda u remont.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Ožujak 13, 2012, 22:45:18 pm »
pobjeda toooooooooooooooooooooooooooooooooo :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: pas mater koji smo mi idioti pa nevjerujem LUCIOOOOOOOOOO, SAMUEELLLLLLLL................... ko turska - hrvatska..... :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Ožujak 13, 2012, 22:47:26 pm »
19 godina imam i placem zbog jebene utakmice......pa jel to normalno

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Ožujak 13, 2012, 22:48:55 pm »
19 godina imam i placem zbog jebene utakmice......pa jel to normalno
normalno je, normalno :inter8:

Offline vieri32

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #30 on: Ožujak 13, 2012, 22:52:40 pm »
gledajmo ovo s pozitivne strane....bolje ispast ovako nego da smo naletili na barcu i da nas je nakantala....FORZZA INTER...lov na 3 mjesto i obavezno opet pobjediti milan....  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:  :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Ožujak 13, 2012, 22:55:21 pm »
MRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSS
SVI VI PEDERI, CUTIM CIJELU SEZONU BRANIM SVAKO GOVNO OD GASPERINIJA, RANIERIJA, MORATIJA, STANKOVICA, SNEIDERA, PAZZINIA,  NAGATOMA, OBIA (DOBRO NJEGA NE BRANIM A NI FORLANA) ALI OVO JE PREVRSILO SVAKU MJERU.. PRATIM INTER 20 GODINA ALI OVAKVU PEDERSKU EKIPU NIKAD NISU IMALI, SVE NEKI SUPERSTAROVI I STARLETE KAO DA JE REALITY SHOW OD PARIS HILTON!!!

STA OCEKIVATI DA SE PROVUKU U 1/4 FINALE? DA NAPRAVE 2 PRILIKE NA POCETKU I DA SLIJEDECIH SAT VREMENA NE MOGU PRICI GOLU!?

razocaran sam kao nikad do sad.. prije smo barem imali dobre igrace a nismo imali srece sad nit imamo srece nit imamo dobre igrace :(
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Sneijder10

• Administrator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • InasHost
« Reply #32 on: Ožujak 13, 2012, 23:00:02 pm »
Ne znam, jebes to sve ako se protiv Marseja (a i svake ekipe) mora igrati ziheraski, koji ***** vadis Forlana !!!
Poli je isto mogao jos, izmjene nicemu nisu sluzile, ono malo kreativnosti smo izgubili tim izmjenama i iz mrtve srece postigli gol.
Jadno, bice ovo teske godine ako Moratti nastavi ovako.

Hvala ti Moratti na svemu sto su osvojili ali isto tako hvala i na ovome sto Inter iz dana u dan sve vise propada, molim Boga da izborimo Ligu Uefa.

Sretno Napoli sutra, sretno Pandevu!
FORZA INTER!!

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #33 on: Ožujak 13, 2012, 23:01:31 pm »
1. JEBEM VAM MATER SVIMA MLITAVU! IZVINJAVAM SE, AL' MORAM PSOVAT' KOLIKO SAM NERVOZAN. KAKVA JE OVO IGRA? STA JE OVO? NA STA OVO LICI?

Ajd sto smo losi i sve, al' jos ni srece nemamo. Pa 2 gola u 90+, nema smisla. Udari jad na siromaha.

Offline Forza

• Super clan
  • per me c'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #34 on: Ožujak 13, 2012, 23:08:28 pm »
ostavit Julia Cesara, sve ostalo prodat, dodat jos 60 miliona i kupit cijelu Barcelonu B iz spanjolske druge lige.. :uživ:

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Ožujak 13, 2012, 23:25:30 pm »
dobro je, pobjedili smo drugu zaredom, nismo se obrukali ( :3x9:) tako da se sada slobodno možemo posvetiti obrani 7 mjesta, sve više od toga sa ovom ekipom je ono.... :suprised:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Ožujak 13, 2012, 23:33:14 pm »
ovo postaje smijesno, pa mi ne mozemo nikoga posteno napanut niti pritisnut.. napadamo sa 2 igraca, pogledajte bajern ljudi napadaju sa 5 igraca svaki put ali za to treba trka i mladi momci.
ukoliko moratti ne kupi OSAM KVALITETNIH igraca jebacu mu sestru letiziu.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Ožujak 13, 2012, 23:33:41 pm »
sramota, koliko cemo se s radoscu sjecat one triplete za nekoliko godina toliko cemo se sjecat i kako su se posrali na to s schalkeom pa i marseilleom.....
sramota
kad moratti davao otkaze, lijepo bi bilo da podje od najgoreg lucia pa preko ranieria nek nastavi
....potpuno trijezan umirem....

Offline Forza

• Super clan
  • per me c'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #38 on: Ožujak 13, 2012, 23:39:49 pm »
dobro je, pobjedili smo drugu zaredom, nismo se obrukali ( :3x9:) tako da se sada slobodno možemo posvetiti obrani 7 mjesta, sve više od toga sa ovom ekipom je ono.... :suprised:

hahahaahha šta ti je reć optimistcan covjek :))    :novija zastava:    :clap: :clap:

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #39 on: Ožujak 13, 2012, 23:41:04 pm »
nadam se rekonstrukciji kluba. od uprave do igraca  :novija zastava:

jer ovo nije normalno vise  :wallsmack:

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #40 on: Ožujak 13, 2012, 23:52:08 pm »
Ja sam zadovoljan kako su odigrali (bez zajebancije), ne znam sta ste vi ocekivali... ne moze se ekipa preko noci carolijom pretvorit u drugu barcelonu, imali smo jeben rezultat iz prve znali smo da ce nas jedan gol unistit, oni nam prakticno prave sanse nisu stvorili al nas je sreca po ko zna koji put ove sezone opet zaobisla, stvarno koji peh moras bit da u 2 utakmice dobijes golove u 92 minuti, definitivno nije nasa sezona...
Barem je pokazana zelja i kad smo zabili nismo se povukli nego smo nastavili pokusavat nebil kako drugi ugurali  :clap:

Svi znamo da ovom timu treba remont, zahvalit se staroj gardi urucit im plakate i dzezve zahvalit se i rastat...  Do kraja maksimalno isforsirat mlade snaga, pa makar na 12-13 poziciji zavrsili to je sad nebitno, a siguran sam da nece imat nista losije rezultate. Vec smo dobili Polija koji ce ako ovako nastavi iduce sezone bit ozbiljan igrac, Obi ima potencijal za krilo vidjet do kraja kolko moze, Coutinho u espanjolu ubija brasno ako ko prati, vidjet sta i kolko moze Guarin, Alvarez je vec pokazao da zna i iduce sezone ce bit iskusniji vrijedi ga sacekat.
Jbg raspisa se ja, al u svakoj od najjacih liga stalno se mjenjaju timovi na vrhu, svaki tim ima svoj ciklus niko nije stalno na vrhu, mi smo na kraju naseg, imali smo fenomenalnih 5 godina, sad gradit novi tim oko mladjih igraca, uz par pojacanja, al trebace puno strpljenja, vidite kolko je juventusu i milanu trebalo da izgrade nove timove, nista ne moze preko noci al krajnje je vrijeme da se krene s promjenama...  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #41 on: Ožujak 13, 2012, 23:57:40 pm »
Mi trenutno nemamo sta traziti u Ligi prvaka. Bili bi topovsko meso Realu ili Barci da smo prosli !
Ja ne shvacam kako ovaj Ranieri sam ne da otkaz. kako ga nije sram.
ustvari kad razmislim, nema on muda ni za to.
vecu picketinu od trenera ja nisam u zivotu vidio.
Kod 0-0 treba ganjat rezultat, a on ubacuje zadnjeg veznog u igru.
Jebiga ljudi, tako nam je kako nam je. treba cekat ljeto i vidjet neke konkretne poteze.
Ali morat ce se stvarno desiti drasticne promjene !
Trebao je ostaviti Coutinha, stvarno greska, i dati sansu njemu Alvarezu i sada Guarinu da igraju i pokazu sta mogu do kraja sezone !

Sta god nam donese budućnost  :inter8:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Ožujak 14, 2012, 00:22:13 am »
ostavit Julia Cesara, sve ostalo prodat, dodat jos 60 miliona i kupit cijelu Barcelonu B iz spanjolske druge lige.. :uživ:
i Zanettia taj lik je nevjerovatan i sa 39 godina.....imam osjecaj da on dok je ziv nece pasti u formi......

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #43 on: Ožujak 14, 2012, 01:24:25 am »
ma jebes sve... FORZA INTEEEEERRRR !!!!!!!!!!!!! Ne forza Julio ni deki ni sneijder ni ovaj ni onaj... FORZA INTER !!!!! Igraci , treneri i uprave prolaze...nekad i navijaci... ja nisam jedan od tih....INTER ZAUVIJEK !!!!! Nakon svakog pada slijedi trijumf...nakon svakog trijumfa pad.... dignut cemo se opet, cekali smo 45 godina LP, 18 godina prvenstvo, sta je to za nas.... malo ih je ovdje koji su poceli navijati kad se osvajalo pa vecina vas zna o cemu pricam... kaze Sale da ima 19 god i da place....  :welcome: svi smo prosli kroz to, i do kraja zivota cemo se jos naplakati i naslaviti ali moramo se dignuti i nastaviti... idemo ih bodriti jos jace i zesce....FORZA INTER, jucer, danas sutra.... ZAUVIJEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :novija zastava:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Ožujak 14, 2012, 07:37:40 am »
Ma da su dali u prvom poluvremenu ovako ništa :s
jbg što da se radi ide se dalje  :interflag:
In Strama we Trust!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #45 on: Ožujak 14, 2012, 09:17:35 am »
Ja sam zadovoljan kako su odigrali (bez zajebancije), ne znam sta ste vi ocekivali... ne moze se ekipa preko noci carolijom pretvorit u drugu barcelonu, imali smo jeben rezultat iz prve znali smo da ce nas jedan gol unistit, oni nam prakticno prave sanse nisu stvorili al nas je sreca po ko zna koji put ove sezone opet zaobisla, stvarno koji peh moras bit da u 2 utakmice dobijes golove u 92 minuti, definitivno nije nasa sezona...
Barem je pokazana zelja i kad smo zabili nismo se povukli nego smo nastavili pokusavat nebil kako drugi ugurali  :clap:

Svi znamo da ovom timu treba remont, zahvalit se staroj gardi urucit im plakate i dzezve zahvalit se i rastat...  Do kraja maksimalno isforsirat mlade snaga, pa makar na 12-13 poziciji zavrsili to je sad nebitno, a siguran sam da nece imat nista losije rezultate. Vec smo dobili Polija koji ce ako ovako nastavi iduce sezone bit ozbiljan igrac, Obi ima potencijal za krilo vidjet do kraja kolko moze, Coutinho u espanjolu ubija brasno ako ko prati, vidjet sta i kolko moze Guarin, Alvarez je vec pokazao da zna i iduce sezone ce bit iskusniji vrijedi ga sacekat.
Jbg raspisa se ja, al u svakoj od najjacih liga stalno se mjenjaju timovi na vrhu, svaki tim ima svoj ciklus niko nije stalno na vrhu, mi smo na kraju naseg, imali smo fenomenalnih 5 godina, sad gradit novi tim oko mladjih igraca, uz par pojacanja, al trebace puno strpljenja, vidite kolko je juventusu i milanu trebalo da izgrade nove timove, nista ne moze preko noci al krajnje je vrijeme da se krene s promjenama...  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
potpisujem svaku riječ ...
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Ožujak 14, 2012, 10:11:10 am »
Pozdrav!

Sinoc sam opet tesko zaspao, tko zna koja je to vec takva vecer, bolje da igraju utakmice popodne pa me do navecer vec prodje ljutnja. Treba bit posten i reci da nismo ni imali srece. Marseille je zabio 2 gola u sudackoj nadoknadi, a i mi smo promasili nemoguce. No mene iritiraju neke druge stvari.

Prva stvar, inteligencija igraca i trenera. Jucer sam razbio daljinski (jos jedan) u prvom poluvremenu nakon silnih izlezavanja Francuza zbog sljedeceg. Mandanda ispuca loptu u aut u nasoj polovici a mi se zurimo i onda jebeni glupi Stankovic umjesto da im vrati loptu opet natrag u aut, ili makar u ruke vrataru pa je ovaj mora odmah vratiti u igru, on ispucava loptu u gol aut i to jos kod korner zastavice te jos tu Mandanda ukrade 40 tak sekundi jer je potrcao prema njoj, pa je pustio van, pa dok se vratio i namjestio prosla i minuta....stvarno nema ni trunke inteligencije u potezu. Ranieri daje izjavu zasto nije igrao Cambiasso i kaze zato sto je bolji Poli u ovom trenutku?!?? Jebem te glupa, Cambiasso je trebao igrati umjesto Stankovica.

Drugo, mozda je i bolje da su nam dali gol u nadoknadi nego da je otislo u produzetke, jer su Milito i Stankovic nabacili setnjicu vec oko 60. minute, u produzecima ne bi mogli ni hodat.

Nadalje, ovaj supak bez obraza i dalje misli da treba ostati trener, Moratti je odlucio davati podrsku bas sada kad imamo najveceg glupana za trenera i tako to, ali na to sam se vec navikao. Svima je jasno da treba totalna rekonstrukcija, Lucio je jucer pokazao da je svoje odigrao, Nagatomo nije ni blizu klasa za Inter, Stankovic katastrofa, uzas....ma grozim se kad vidim.

Jedan covjek zasluzuje poseban odlomak, a to je Diego Forlan. To je takva katastrofa od igraca da se iskreno nadam da ce na ljeto nestati iz kluba. Taj momak je 40% lopti krivo primio, ono sto je primio dobro, pola je vratio natrag ili se povlacio natrag i imao 80% krivih dodavanja. Uzas uzas, grozim se kad vidim kako igra i kako je propao.

Dakle, kad citam vijesti o ljetu, radujem se kao malo dijete i iskreno se nadam da sve sto pise je istina, a to je prvenstveno torpediranje Brance, vracanje Orialija, torpediranje Ranierija, dovodjenje Blanca i onda se rijesiti Lucia, Chivua, Nagatoma, Stankovica, Pazzinija i Forlana. Dovesti dva krila, brze igrace, igrace koji mogu trcati i po mogucnosti mladje i dati treneru citavu iducu sezonu za izgradnju.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Ožujak 14, 2012, 10:13:41 am »

PS Maverik jarane odvadi malo, da ne gledam tekmu svasta bih pomislio na osnovu onog sta ti napisa, a ljudi nam cestito nisu golu ni prisli  ;)

Sorry ali statistika te potpuno demantira. I kad gledas tekmu, malo bolje prati pa ces vidjet da je panika svaki put kad se priblize na 20 metara. I cim su prvi put ozbiljnije usli u 16, dobili smo gol. Tako da te molim da ne trkeljas gluposti. :)

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Ožujak 14, 2012, 14:25:28 pm »
ja sam se jucer suzdrzo od bilo kakvih komentara.jer sam bio previse ljut.jao mi je zao,jer smo dvije tekme doobili gol u 93 min.stvarno smo luzeri.bez rijeci sam

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Ožujak 14, 2012, 15:13:36 pm »
Moratti najavljuje građenje mlade momcadi za buducnost bez ikakvog imperativa za rezultate :)