Author Topic: Inter-Marseille  (Read 5275 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Inter-Marseille
« on: Ožujak 12, 2012, 22:20:35 pm »

13.03.2012. 20:45h

opet stanković  :wallsmack:

Nadam se prolazu jer je Marseille u lošoj formi  :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Marseille
« Reply #1 on: Ožujak 13, 2012, 00:28:44 am »
Pazzini out, Forlan in
Stankovic out (ulazak oko 75.min), Obi in
Trebat ce punooo trke sutra i sa veznim redom Cambi-Poli-Obi to se cini izvedivo.

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Ožujak 13, 2012, 01:59:09 am »
jednostavno moramo proci oveeeee
mnogo sam nabrijan, zamislite prodjemo marselj i dodje nam apoel u 1/4  :pijani:
« Last Edit: Ožujak 13, 2012, 02:03:57 am by Emir Podgorica »
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #3 on: Ožujak 13, 2012, 09:49:10 am »
ubioo bi apoel brašno u nama...  :3x9:
drago mi je ako tekma počne sa milito pazzini
kako bi nam sad couthino dobro dosao i mcdonald mariga.... eee moj sportski direktore pojma ti nemas
 :novi76:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Ožujak 13, 2012, 14:13:46 pm »
mariga je rupa! to je jedini kenijac koji ne umije da trci.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #5 on: Ožujak 13, 2012, 15:23:25 pm »
izvini emire al ti nisi normalan!!!!  :-X :-X
vidim kakva nam je sredina ...ne moze cambiaso odigart komplet sezonu na zadnjem veznom nije mu vise 20 godina.mora pocet odmarat prije svega zanettija cambiasa ...
Mcdonald Mariga bi sad u tandemu sa Polijem Snajderom Coutnhom pojeo vezni red Marseja...
ti stvarno neke stvrai potpuno ne logičnno shvatiš !!!!

Forzza

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Ožujak 13, 2012, 16:40:27 pm »
Neznam jeste gledali utskmice parme ali on im drzi vezni red isto kao u sociedadu visok brz jak bas bi nam dobro dosao sad

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Ožujak 13, 2012, 17:48:32 pm »
ee jes jes zato ga je sosjedad mrsnuo  :rrooffllmmaaoo: cambiasso ce i sa 50 godina bit bolji od njega. nema grama tehnike, jedini kenijac koji ne umije da trci, sve vam je jasno . da je sto valjao ostao bi kod nas ili u sosjedad.
CUS

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #8 on: Ožujak 13, 2012, 17:56:42 pm »
ee jes jes zato ga je sosjedad mrsnuo  :rrooffllmmaaoo: cambiasso ce i sa 50 godina bit bolji od njega. nema grama tehnike, jedini kenijac koji ne umije da trci, sve vam je jasno . da je sto valjao ostao bi kod nas ili u sosjedad.
CUS

vidi se koliko se razumijes u fudbal....
 :ajmo: :ajmo: :ajmo: :ajmo: :ajmo: :ajmo: :ajmo:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Ožujak 13, 2012, 18:05:45 pm »
nije mogao da se izbori za mjesto u interu nije mogao ni u sosjedadu, kakav je to igrac? a murinjo?

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Ožujak 13, 2012, 18:09:32 pm »
Mene brine ovaj marsejov trojac jebat marigu....samo da bude Luciov dan ako on podje ispadat kao i obicno gotovi smo.....
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Ožujak 13, 2012, 18:32:43 pm »
Najava: Inter - Marseille

Inter je, čini se, počeo izlaziti iz loše forme u pravo vrijeme za uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Marseillea, u kojoj će pokušati nadoknaditi zaostatak od 0:1 iz prve utakmice.

Momčad Claudia Ranierija je u petak rezultatom 2:0 slavila na tradicionalno neugodnom gostovanju kod Chieva i tako prekinula svoj crni niz, ali da bi pritiska sa trenera i momčadi doista nestalo potreban je prolaz među osam najboljih u Ligi prvaka.

Predsjednik Intera Massimo Moratti je još jednom potvrdio svoje povjerenje u trenera, rekavši nakon pobjede protiv Chieva: "Nije lako treneru svaki dan u novinama čitati da doalzi novi trener koji će ga zamijeniti. Ranieri je profesionalac, on radi svoj posao i ima moju punu potporu u ovim teškim trenucima kroz koje prolazi i on i mi."

Od pobjede protiv Intera 22. veljače Marseille je izgubio četiri uzastopne prvenstvene utakmice i pao na osmo mjesto na ljestvici. Momčad Didiera Deschampsa nije čak niti zabila gol u te četiri utakmice, iako se protiv Ajaccia u petak na teren jedno poluvrijeme vratio nakon ozljede i napadač Loic Remy.

Marseille je posljednji put među osam najboljih u Ligi prvaka igrao davne 1993. godine, a veliki korak prema ponavljanju tog uspjeha bio bi im eventualni rani gol na San Siru, no učinak u posljednje četiri utakmice ne daje im razloga za optimizam.

Didier Deschamps
kaže kako njegova momčad nema ništa za izgubiti u ovoj utakmici, te smatra kako je Inter unatoč porazu iz prvog susreta i dalje favorit za prolaz dalje.

"U prvoj utakmici smo zasigurno stekli malu prednost, ali Inter je i dalje favorit. Mi nemamo što izgubiti. Inter je velika momčad i oni će napraviti sve da prođu dalje. Taktički, bit će jako važno obraniti se, ali i zabiti gol i odigrati dobru utakmicu. To je naš cilj. Interu odgovara samo pobjeda, ali nama odgovara i remi. Naš cilj je bio plasman u knock-out fazu, ali učinit ćemo sve što možemo da odemo što je dalje moguće."
izjavio je Deschamps.

Claudio Ranieri je nakon pobjede protiv Chieva zaplakao od sreće i olakšanja, ali on kaže kako se nikome ne želi ispričavati zbog iskazanih emocija.

"Mi ne pričamo o tome u svlačionici. Ali ima emocija koje čovjek ne može kontrolirati i nadam se da ću doživjeti još takvih situacija u karijeri."

Ranieri je u utakmici protiv Chieva vidio puno pozitivnih stvari u igri svoje momčadi, te kaže kako će slične napore trebati uložiti i večeras kako bi se nadoknadio zaostatak iz prve utakmice.

"Pobjeda protiv Chieva u petak nas je ohrabrila. Momčad je uvijek davala sve od sebe. U Veroni smo zabili u završnici utakmice. To je pozitivna poruka: boriti se do samog kraja. Igrači Intera nikad ne odustaju."

Talijanski trener je bio posebno zadovoljan učinkom playmakera Wesleya Sneijdera, čija je forma bila predmetom kritika prije utakmice u petak.

"Protiv Chieva Wesley Sneijder je bio posvuda na terenu, puno je pomagao suigračima. Mogli ste vidjeti da je bio potpuno motiviran. To je Sneijder kakvog želim i koji može promijeniti našu momčad."

Preuzeto sa euronogomet.com

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #12 on: Ožujak 13, 2012, 19:37:08 pm »
zvanicno sa uefa.com

cesar zanetti maicon samuel lucio nagatomo stankovic poli  snajder forllan milito

nema pazzinia i cambiasa

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Ožujak 13, 2012, 19:51:22 pm »
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 18 Poli,; 10 Sneijder; 9 Forlan, 22 Milito. A disposizione: 12 Castellazzi, 23 Ranocchia, 37 Faraoni, 19 Cambiasso, 20 Obi, 7 Pazzini, 28 Zarate. Allenatore: Claudio Ranieri

Olympique Marsiglia: 1 Mandanda; 2 Azpilicueta, 21 Diawara, 3 N'Koulou, 15 Morel; 4 Diarra, 17 Mbia, 18 Amalfitano, 28 Valbuena, 20 A.Ayew, 11 Remy. A disposizione:1 Bracigliano, 13 Traoré, 24 Fanni, 7 Cheyrou, 12 Kaboré, 9 Brandao, 23 J.Ayew. Allenatore: Didier Deschamps.

Arbitro: Pedro Proenca (sez. Portogallo).

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Ožujak 13, 2012, 20:00:16 pm »
Ponovit cu, Ranieri jebem ti mater! Jebo te Stankovic i ona kamikaza na lijevom boku, idiote retardirani.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Ožujak 13, 2012, 20:09:37 pm »
sanjao sam da Deki zabija...  :uživ:

Kako sam nabrijan pred utakmicu... AJMOOOOOOO DEEEEEEEEEECKIIIIIIIIIIII!

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Ožujak 13, 2012, 20:15:15 pm »
tresem se ko jebena zecica   :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:   :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Ožujak 13, 2012, 20:15:33 pm »
deki je zadnju utakmicu u prvenstvu igrao dobro do kad je imao snage, znacih nekih 55. minuta!
mada njemu prvo zelim poslje lucia da ide iz intera od stare garde
....potpuno trijezan umirem....

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Ožujak 13, 2012, 20:27:30 pm »
deki je zadnju utakmicu u prvenstvu igrao dobro do kad je imao snage, znacih nekih 55. minuta!
mada njemu prvo zelim poslje lucia da ide iz intera od stare garde

Ja sam vidio solidnih 30 minuta. Poslije toga nije postojao. Tako i treba tretirati, dati mu zadnjih 20-25 minuta a ne ovako......

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Ožujak 13, 2012, 21:10:38 pm »
Zreli smo za crveni...

stvarno ne znam kako sneider moze promasiti ono :S pa jbm ga ja vise bas na ne ide kad najvise treba...
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Ožujak 13, 2012, 21:41:42 pm »
Prvo, ne znam odakle su izvukli ovog retardiranog suca. Sjecka za svaku sitnicu, svaka druga procjena mu je kriva i nevjerojatno tolerira ovo izlezavanje. Drugo, nemamo igru, jer je Ranieri nesposoban. Sve se svodi na duga dodavanja i individualne pokusaje. Trece, smrzavam se svaki put kad nam se priblize 16ercu, i iz aviona se vidi da napadaju nasu lijevu stranu jer je Nagatomo teska rupa. E sad, trener s tolikim iskustvom da to ne vidi, ja to ne mogu vjerovati. Cetvrto, ovaj Forlan je teski jebeni uzas. Iskreno se nadam da mu je ovo ako ne posljednja onda jedna od zadnjih utakmica u Interu. S obzirom da ni Pazzini nije sjajan, stavio bih Zaratea. Ali ako ovako nastavi, ne sluti na dobro.

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #21 on: Ožujak 13, 2012, 21:46:28 pm »
Jbg kad nece bas nece, mislio sam da sanse necemo stvorit a mi 2 100% fulimo i jos par polusansi, Kamikaza kojeg se bojim solidan za sad, jos ga pomocni sjeba fino par puta...
Stankovica treba vadit i Obija ubacit jer stvarno ne moze covjek imamo igraca manje... i Zanetti se jedva nosi s njihovim dosta brzim igracima al imao je dobrih prodora.
Inace skroz solidno poluvrijeme bolji smo i zasluzili smo da vodimo, nadat se da ce i nas jednom ove sezone Bog pogledat  :novija zastava: :novija zastava:

PS Maverik jarane odvadi malo, da ne gledam tekmu svasta bih pomislio na osnovu onog sta ti napisa, a ljudi nam cestito nisu golu ni prisli  ;)

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #22 on: Ožujak 13, 2012, 21:47:23 pm »
 ;D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Ožujak 13, 2012, 22:03:41 pm »
uaaa ulazi pazzini    ;D
In Strama we Trust!

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Ožujak 13, 2012, 22:17:13 pm »
Nekako sam sada i ja počeo lagano gubiti nadu da možemo nešto napraviti ove sezone, a do sada sam stvarno vjerovao da barem na jednom frontu možemo nešto napraviti!!!

A da je barem jedna sa početka ušla.....