Author Topic: Chievo-Inter  (Read 3685 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Chievo-Inter
« Reply #25 on: Ožujak 10, 2012, 00:43:51 am »

P.S. Nagatomo  prvi put kada Nagatomo pogodi ubacaj, kunem se da cu pijeske otici od Medjugorja do Lourdesa, majke mi mile !!!!!!!

jel to vrijedi od sad il i do sad ???
da ti odmah izvadim prije dva kola nagatomov nabacaj i katastrofalan sut pazzinia glavom, znaci idealan centarsut :D
....potpuno trijezan umirem....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Ožujak 10, 2012, 01:47:52 am »
Nagatoma ne podnosim.....lik je uredu sto se tice ofanzive ali u defanzivi je katastrofa......

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Ožujak 10, 2012, 05:16:23 am »
Jednostavno nema trke, to je to. Sa svima se vama slažem...

Kada idemo napadati u nekoj kontri ili polukontri samo su Sneijder i 2 napadača, dok se netko priključi svih 11 protivnika su iza lopte. Jako loše. A ako se priključe i izgubimo loptu kontra ne gine na našoj strani. Jednostavno nemamo trku.

Zanettija sam prvi put u životu vidio da šeta. Nije mogao tri ponavljanja napraviti. Zašprinto je naprijed, izgubio loptu, šprint natrag i kada smo ponovno uzeli loptu nije više mogao potrčati naprijed. Zato onda i fale ljudi da se priključe. Njega sam opazio, ali tako je i sa Cambiassom i sa Stankovićem. To je ono što nam nedostaje, trka, nemamo vezni red. I ponavljam, nije Zanetti više za vezni red!!! Na lijevi bok!!!!

A onda s trkom dolazi sve, odnosno kako ste ih nazvali OSNOVE, jer svi naši igrači dovoljno su kvalitetni i znaju odigravati pasove i sve ostalo. Ali ako nisi na tom mjestu ne možeš ništa ni odigrati i to se nama stalno događa. Nama Lucio uliječe coast to coast!! Strašno igramo, strašno!!

Pozitivan je jedino Sneijder bio, uz meni uvijek standardne Samuela i Milita (po meni daleko igrač sezone).
« Last Edit: Ožujak 10, 2012, 05:20:25 am by nraguz »
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Ožujak 10, 2012, 09:41:05 am »
Dobro jutro! Eto napokon pobjeda, zasluzena i nadam se da ce nam to sad pomoci da se dignemo, a opet da to nece znacit ostanak ovog tragikomicnog lika na klupi.

Pa da malo analiziram. Dakle, imamo tesku, sporu vezu i k tome jos i staru. Teska srca moram reci da Zanetti vise nije za to mjesto, nama u vezi trebaju dvojica kao Poli - taj momak me odusevljava svojom trkom i presingom i jos smirenoscu kod predaje lopte. Nadam se da je taj drugi Guarin i da cemo onda imati puno puno agilniju vezu. Zanettija treba premjestiti na lijevi bok jer tamo "igra" jedan tragikomican lik zvan Nagatomo, koji kao i da ga nema u obrani (tak bi i bilo bolje jer se ne bi racunalo na njega). Taj momak nema mjesta u klubu poput Chieva, a kamoli Intera. U obrani uzasan, u napadu beskoristan. Lucio je tolika katastrofa, da je to cudo jedno. Pod hitno u vatru Juana da vidimo sta ima u tom momku, jer Lucio je los. Samuel je doktor, malo spor, ali jos uvijek moze posluziti. Desno je Maicon sinoc bio katastrofa, kao da ga je netko natjerao da igra, a i nije ga islo, nadam se samo los dan. Dejan Stankovic - kao najveci kriticar tog igraca, reci cu da je jucer odigrao solidnih 30 minuta i nakon toga nestao. Vjerojatno za toliko i ima snage. Ne kuzim kako Ranieri to ne vidi. Ako vec mora igrati, onda nek igra zadnjih 15-20 minuta. Wesley je jucer odigrao zapazenu ulogu, zaista se trudio i nije se ponasao kao zvijezda i svaka mu cast, ako ce uvijek bit takav, onda nam takav treba. Milito ko Milito, ali nama su napadaci losi jer ne mogu sami a nemaju s kime odigrati dupli pas ili nesto. Diego Forlan - kako je to meni tragikomican lik. On meni pocinje sve vise ici na zivce, kao da si je u glavi umislio da je Maradona....ajd sto ga ne ide i tako to, ali brate mili, ne moras svaku pucat cim si okrenut prema golu! Ajd da to i jesu neki sutevi, nego to su totalno isforsirani sutevi koji idu na stotine metara od gola...katastrofa. A ne znam jel gori on ili Pazzini.

To je sto se tice igraca....sto se tice taktike, ja sam sve uvjereniji da Ranieri zivi u paralelnom svijetu. Ovakva formacija je moguca kad bi imali brze igrace, bokove i brzu igru, a to nemamo. Dva napadaca su previse, jer su odsjeceni, a jedan je uvijek stup i lopta se odbija pa tako Sneijder moze igrati samo s Militom.

Pobjeda je pobjeda, posto sam bolesni optimist, jos uvijek se nadam trecem mjestu...iako uz ovakav Napoli - tesko.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Ožujak 10, 2012, 12:22:26 pm »
najjače mi je kad izlazi forlan i ulazi pazzini  :banannarock: nezz koji je veći golgeter  ;D
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Ožujak 10, 2012, 12:56:39 pm »
da ti odmah izvadim prije dva kola nagatomov nabacaj i katastrofalan sut pazzinia glavom, znaci idealan centarsut :D
nagatomov ubacaj protiv milana kad je alvarez promasio sa 5 metara...
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Ožujak 10, 2012, 14:44:55 pm »
Veza nam treba bit Obi-Guarin-Poli. Sva trojica mogu trcat pred kraj ubacit cambiassa i dekia pa nek 20 minuta trce ko konjevi ;) bez obzira na igru sretan sam zbog pobjede i mozda ce se neki smijat ali vjerujem da mozemo krenut u dobar niz sa ovom utakmicom ubrzo idemo u torino ranjenom jubeu i imamo priliku ih dokrajcit. nista me nebi cudilo ipak smo mi ludi inter :novija zastava: :baklja for in:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #32 on: Ožujak 10, 2012, 16:06:25 pm »
pa nije on stoper pa da nabaci dobru loptu svake prestupne godine.covjek igra beka i to u defanzivi je katastrofa znaci treba ga izvlacit ofanziva a on je tu jos gori.vidim da je neko hvalio polia  :wallsmack: momak od 20 godina samo sto nije izdahno na kraju utakmice.katastrofa.Nadam se da ce nam ovo dati morala i idemo isprasit marsej

P.S. SRETAN RODJENDAN GRANDE INTER  :novija zastava:

SEMPER FIDELIS

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #33 on: Ožujak 10, 2012, 17:44:16 pm »
pa nije on stoper pa da nabaci dobru loptu svake prestupne godine.covjek igra beka i to u defanzivi je katastrofa znaci treba ga izvlacit ofanziva a on je tu jos gori.vidim da je neko hvalio polia  :wallsmack: momak od 20 godina samo sto nije izdahno na kraju utakmice.katastrofa.Nadam se da ce nam ovo dati morala i idemo isprasit marsej

P.S. SRETAN RODJENDAN GRANDE INTER  :novija zastava:
Ko god da je pohvalio Polija je bio u pravu, momak je sinoc bio mozda i igrac utakmice (uz Samuela najbolji). Ti ne shvatas ili ne zelis shvatit da je taj momak od 20 god sinoc drzao nasu sredinu znaci on sam samcat, jer su ostali prestari i prespori, skoro pa da nije duela izgubio i smireno i precizno dodavao, pokrivao zadnju liniju, ubacivao se par puta i u napad... al ako ti to nije jasno onda izvini ti nemas veze s fudbalom  ;)
« Last Edit: Ožujak 10, 2012, 17:45:39 pm by Il Pazzo »

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #34 on: Ožujak 10, 2012, 18:12:31 pm »
pobjeda je bitna .. ne toliko 3 boda koliko se samopouzdanje kod igraca dize ... toliko su izgubili samopouzdanje da pri svakom primanju loptta se odbija od svakog ograca kao od panj izizev snajdera naravno.
definitvno smo jaci i bolji tim od marseja i moramo ih dobiti..
samuel poli sanjder j.cesar zanetti odradili na nivou ... al dejan dejan u 56 min on se vuče po terenu ne moze disat ranieri morao ga je izvadit. on moze igrat zadnjih 20 min i biti nam od koristi ...
ne moj te luciu zamjerit puno ipak je cuvao  velikog igrača s. pelisiera :)  ...
definitivno Marseja moramo i možemo dobit ....
FORZZAAA  :interflag:

Offline Pazza-Inter

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #35 on: Ožujak 10, 2012, 19:21:32 pm »
Rekao sam ovu cemo dobiti  :novija zastava:...idemo dalje ista igra, mnogo borbe i npadanja i cvrstine...tako se igra tako Inter igra

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Ožujak 10, 2012, 20:22:08 pm »
istina Poli je izdaho u drugom poluvremenu......sjecam se pred izmjenu nije mogao do daha doci
nadam se da je to zbog toga sto je trcao umjesto dekia a ne do njega

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #37 on: Ožujak 10, 2012, 21:45:23 pm »
Jedva smo ih uzeli... :rolleyes:

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #38 on: Ožujak 11, 2012, 09:31:53 am »
Ja mislim da je poli odigro fenomenalno, s obzirom koju minutazu i s obzirom na to da deki i zanetti ne mogu hodat pa onda mora trcati za njih dvojici.Cojk zasluzuje da ostane u interu i od njega je po meni puno za ocekivat,jer se drzi jednostavne igre i ne komplikuje lik,recimo ko stankovic koji samo suta.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Ožujak 11, 2012, 19:43:58 pm »
Ja mislim da je poli odigro fenomenalno, s obzirom koju minutazu i s obzirom na to da deki i zanetti ne mogu hodat pa onda mora trcati za njih dvojici.Cojk zasluzuje da ostane u interu i od njega je po meni puno za ocekivat,jer se drzi jednostavne igre i ne komplikuje lik,recimo ko stankovic koji samo suta.
Zanetti ????????????

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Ožujak 11, 2012, 21:48:59 pm »

Poli je super odigrao i sve ok, ali mora on jos griza pojesti da se priblizi velikom javieru.. mada to nece uspjeti da se jos 4 puta rodi
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Ožujak 11, 2012, 23:07:53 pm »

Poli je super odigrao i sve ok, ali mora on jos griza pojesti da se priblizi velikom javieru.. mada to nece uspjeti da se jos 4 puta rodi

nema veze sto on nikad nece bit velicina javiera zanettia al u ovom trenutku je bolji igrac a i oslonac za buducnost
....potpuno trijezan umirem....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Ožujak 12, 2012, 00:30:16 am »
poli trenutno bolji od Zanettia     :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Ožujak 12, 2012, 04:52:01 am »
Jučer su rekli da će sastav protiv Marseilla biti 4-3-1-2:

Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti; Cambiasso, Poli, Stanković; Sneijder; Milito, Pazzini (Forlan).

E, kad bi bar tako bilo, Zanetti napokon na lijevom beku i vezni red koji osim Dekija može pružiti kakvu takvu trku!!! Istrčimo li uistinu ovako imam dobar predosjećaj.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Ožujak 12, 2012, 09:46:48 am »
Eto, Lazio ga ispusio, Udinese ga ispusio....trece mjesto nam je samo 8 bodova, a 33 su u igri. Kakav sam bolesni optimist, jos uvijek se nadam ligi prvaka. Jebote, samo da smo dobili Novaru i Cataniu doma, bili bi na 3 boda od lige prvaka!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Ožujak 12, 2012, 11:33:50 am »
nema veze sto on nikad nece bit velicina javiera zanettia al u ovom trenutku je bolji igrac a i oslonac za buducnost

mozda cu izgledati paranoican, ali mnogo juventina i skrivenih bilanista u dusi dolazi na ovaj forum.. pa vama svaka Interova legenda smeta... :banannarock: :D

pa brate sve da je bolji troduplo to se ne smije javno reci   :pušac:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Ožujak 12, 2012, 17:21:48 pm »
Jučer su rekli da će sastav protiv Marseilla biti 4-3-1-2:

Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti; Cambiasso, Poli, Stanković; Sneijder; Milito, Pazzini (Forlan).

E, kad bi bar tako bilo, Zanetti napokon na lijevom beku i vezni red koji osim Dekija može pružiti kakvu takvu trku!!! Istrčimo li uistinu ovako imam dobar predosjećaj.
samo nek nema japanjerosa