Author Topic: Chievo-Inter  (Read 3064 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Chievo-Inter
« on: Ožujak 07, 2012, 11:35:07 am »

Petak, 09.03.2012. u 20:45h

Chievo tri mjesta iza nas na tabeli i tri boda manje ima.. igrali su 1.1 sa juventusom u prošlom kolu , mi smo 7 igrali smo i sami znate kako

nadam se prekidu ovih ružnih nizova loših rezultata i napokon jednoj pobjedi

:novija zastava: FORZA INTER!  :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Chievo-Inter
« Reply #1 on: Ožujak 07, 2012, 14:36:18 pm »
chievo da dobijemo? tesko...
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Ožujak 07, 2012, 18:52:22 pm »
Ocekujmo najgore nadajmo se najboljem ;)

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Ožujak 08, 2012, 20:55:41 pm »
Eh,ovo je pravi Inter,strepimo od svakoga,yeaaaaaaah!  :uživ: Ovo je zanimljivije nego godina triplete.  :ajmo:

Forlan daje gol.  :uživ:

Offline Pazza-Inter

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #4 on: Ožujak 08, 2012, 21:56:57 pm »
A svaka ekipa igra protiv nas isto 11 iza lopte i cekaju gresku nasu...samo Inter treba da pogodi prvi i to se sve okrece...ovu dobijamo :novija zastava:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Ožujak 08, 2012, 22:36:49 pm »
chievo da dobijemo? tesko...

kako ne forlan ga trpa!!  ;D
In Strama we Trust!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Ožujak 09, 2012, 02:12:23 am »
mozda izvucemo bod.. al protiv marseja zelim zestinu ... ako to ne odrade kako treba pa nabijem ih na neku stvar
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Ožujak 09, 2012, 16:58:00 pm »
ja se danas nadam pobjedi.imam neki osjecaj

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Ožujak 09, 2012, 17:10:51 pm »
Bio bi red da dobiju, ipak je danas slavljenički dan našeg Intera, pa da ne pokvare veselje!

Sretan 104. rođendan, FORZA INTER!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Ožujak 09, 2012, 19:56:30 pm »
1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 18 Poli; 10 Sneijder, 9 Forlan, 22 Milito.

Opet prespora obrana, opet dva klasicna napadaca iako mi se cini da ce to bit 4-3-3.

Dobro: Poli u igri, Pazzini nije.
Lose: Stankovic (cime je taj uopce zasluzio da bude u prvih 11), spora obrana opet (a i nemamo brzu).

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Ožujak 09, 2012, 21:39:26 pm »
Imamo laganu dominaciju. Sneijder pogodio precku, Milito masio penal, Forlan opet puca svaku (i to lose), Maicon nije dosao na utakmicu, Lucio standardno ispada. I nemamo bas srece.

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #11 on: Ožujak 09, 2012, 21:48:53 pm »
Maicon daleko najgori, zajebo Chivu-a ... a ni Zanetti puno ne zaostaje za njim ;D
« Last Edit: Ožujak 09, 2012, 21:50:43 pm by Il Pazzo »

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Ožujak 09, 2012, 21:51:14 pm »
zamislite scenu kako maikon igra protiv ronalda ili ne daj boze bejla?  ;D
stankovic isto rupa, da nemamo samuela bruka.. jer lucio pliva bolje od phelpsa.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Ožujak 09, 2012, 22:19:49 pm »
zamislite scenu kako maikon igra protiv ronalda ili ne daj boze bejla?  ;D
stankovic isto rupa, da nemamo samuela bruka.. jer lucio pliva bolje od phelpsa.

Ovo je već viđeno.  ;D Katastrofa bila.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Ožujak 09, 2012, 22:31:32 pm »
EVO Ga još  da je izdržat do kraja  :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Ožujak 09, 2012, 22:38:03 pm »
Kako sam sretan!!!!  :interflag: :interflag: :interflag: Napokon pobjeda!! FORZA RAGAZZI!!  :interflag: :interflag:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Ožujak 09, 2012, 22:47:09 pm »
Napokon pobjeda !!
Najljepši poklon za rođendan  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #17 on: Ožujak 09, 2012, 22:57:37 pm »
Jest zasluzena pobjeda, ali Chievo smijesna ekipa, ovo je trebalo davno bit rjeseno (da je milito zabio iz penala). Maicon malo je rec los, Zanetti dade asistenciju al vala nidje ga citavu tekmu (znam ja sace rec najbolji nam igrac ove sezone sto i jest, al ovu utakmicu vala igrac manje) Stankovic standardno ima snage za 30 min i to je to, Milito se trudio ali lose (ne samo zbog penala nego generalno lose, slabi pasovi, gubio duele ... zabi pa se izvadi  :)) Lucio sto neko rece pliva zajebo Phelpsa  ;D (jbg boljeg trenutno nemamo)...
Da pohvalim Polija, Samuela, Snajdera (zao mi covjeka vidi se frustracija, nema s kim da odigra panjevi oko njega) Kamikaza nista posebno ali barem se trudi, prolazna ocjena, Forlan nesta slicno, Cesar bez posla onu jednu opasnu dobro reagovao ...
E sad Ranieri, lik nema veze sa zivotom, trebo je nedje u 60 umjesto Stankovica - Obija i umjesto Zanetija - Cambiassa da se malo osvjezi sredina jer je sasa matic mogao vidjet da smo pali i jebeni chievo nas je bio uzeo zadnjih 15 - 20 minuta ... Njegova sreca pa ga Samuel zavali. I jesmo dominirali prvo poluvrijeme ali ova sredina je smijesna treba nam brzine, u vise navrata lopta kod Snajdera, Milito i Forlan pokriveni i niko da se ubaci da se otkrije nego ide pas nazad i lopta zavrsi kod Cesara na kraju  :awerjjfe: Sve ekipe igraju s jednim defanzivnim veznim mi s 3 od toga 2 vec ispunjavaju uslove za penziju. Hocel vise taj Guarin njega i Polija na sredinu i Obija/Alvareza koga god jer ovako ne moze.

Sve u svemu u Rasemu  ;D nek uzesmo 3 boda malo samopouzdanja pred Marsej pa odigrat ofanzivno pa ako i ispadnemo barem muski a ne ko pickice ...  :novija zastava: :novija zastava:

« Last Edit: Ožujak 09, 2012, 22:58:44 pm by Il Pazzo »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Ožujak 09, 2012, 23:31:31 pm »
kako bi fino da sam predsjednik napravio isjecke lucia sta je radio u interu od kad je mourinho otisao i onda mu rekao koliko trazis para da odes iz kluba ? i ako je covjek rece, pa nisam uopce nista ni zasluzio, toliko godina igram stopera i umjesto da bas sad najmanje grijesim ja bas okrenuto..... znaci lik je komedija ziva, kad neki mladic pogrijesi to se moze razumjet jer stoperi mladji moraju da grijese i tako uce, ovaj panj bi vec trebao da igra na iskustvo ako je vec ostario :S
od ostalih u momcadi izdvojio bi dekia koji je bio jedan od najboljih dok je imao snage, znaci nekih 50-ak minuta, a onda ko krepano magare po terenu se vucaro, maicon je bio aktivan, bolji nego inace, sneijder pokazao napokon malo zelje, znaci minimalni napredak i u igri al i dalje jako los s obzirom koliko moze, forlan neprimjetan, cesar bez posla, nagatomo vise zasluzio minus nego plus, milito eto pogodio na kraju, zanetti dosta slab a poli po meni igrac utakmice, koliko je samo pretrcao i koliko je toga dobrog napravio al i on je izdusio i deset minuta i prije nego ga je izvadio, al to je razumljivo jer je igrao za citavu ekipu skoro.
neki navijaci su prizeljkivali poraz i slavili promasaj milita, ja sam pak medju ovima sto su se nadali pobjedi jer svejedno mislim da je ranieri bivsi do kraja ove sezone
....potpuno trijezan umirem....

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #19 on: Ožujak 09, 2012, 23:32:44 pm »
Ja odbijam slaviti ovakvu pobijedu isto kao sto oni odbijaju oznojiti dres !!! Ne zelim slaviti pobijedu protiv Chieva u '90. minuti to nije tesko izborena pobijeda , ono sto vecim dijelom ove sezone gledamo nije nogomet niti ista slicno ! Uzasno je kako igramo i ne zelim cuti opravdanja kako protiv nas svi igraju iza lopte , kakve su to pizdarije? Tko to napada reala, barcu, djubreta, bbilana, manchestere i tome slicno, to nije nikakvo opravdanje jedina istina je da kad napadamo nitko ne prilazi po loptu, dupli pas je nepoznat pojam, pas u prostor je uzaludan , kod svakog naseg nabacaja 6 igraca stoji u liniji i svi u isti tren krenu na prvu stativu a ubacaji su sa centra dok se po golu puca iz svlacione! KATASTROFA JE KAKO SE SECU PO TERENU KAD IZGUBE LOPTU! Danas sam izgubio zivce gledajuci kako vrte loptu od boka do boka pa nazad stoperima i onda stoperi ispucavaju loptu prema napadu... KAKVA JE TO JBN STRATEGIJA ??? Sta misle vrtiti loptu dok se protivnicima ne zavrti u glavi? Mozda bi i imalo efekta da se prije protivnika nasi ne osamute.... nemam rijeci, sramim se JA ZA NJIH !!!! NASE BOJE ZASLUZUJU BOLJE, IGRAJTE PEDERI!!!!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Ožujak 09, 2012, 23:35:43 pm »
zamorano, mi nemamo sredinu za takvu igru. zanetti i stankovic nisu igraci za taj stil igre. poli jeste i guarin, treba cekat da se on oporavi.

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #21 on: Ožujak 09, 2012, 23:36:58 pm »
neki navijaci su prizeljkivali poraz i slavili promasaj milita, ja sam pak medju ovima sto su se nadali pobjedi jer svejedno mislim da je ranieri bivsi do kraja ove sezone
Nisam jedan od ovih ali jednostavno odbijam slaviti ovakvu pobijedu !!!

P.S. Nagatomo  prvi put kada Nagatomo pogodi ubacaj, kunem se da cu pijeske otici od Medjugorja do Lourdesa, majke mi mile !!!!!!!

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #22 on: Ožujak 09, 2012, 23:40:59 pm »
zamorano, mi nemamo sredinu za takvu igru. zanetti i stankovic nisu igraci za taj stil igre. poli jeste i guarin, treba cekat da se on oporavi.

O cemu ti pricas? Pa to su osnove nogometa, sta ti znaci da mi nemamo taj profil igraca? Zar je neka nauka pric po loptu ili odigrati dupli pas, gurnuti loptu u prostor ili dogovoriti se tko ide na prvu stativu tko na drugu a tko ostaje na povratnoj ili odbijenoj lopti?  Osnove nogometa .... OSNOVE !!!!!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Ožujak 09, 2012, 23:48:50 pm »
mi te osnove nemamo, zanetti je trkac koji zna da igra ali nije xavi niti motta. stankovica necu pominjat. cambiasso je solidan za takvu igru, kad se dodaju poli i guarin to moze na nesto da lici.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Ožujak 09, 2012, 23:57:50 pm »
trnutno Zanetti je nas najbolji igrac.....