Poll

Kakvu utakmicu o?ekujete

Laganu pobjedu Intera
4 (33.3%)
Tragi?na igra uz poraz od dva ili više razlike
4 (33.3%)
Tragi?na igra i pobjeda te uzdizanje tinkermana
4 (33.3%)

Total Members Voted: 12

Author Topic: Inter - Catania, Serie A (nedjelja, 04.03.2012, 20:45h)  (Read 4853 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Catania, Serie A (nedjelja, 04.03.2012, 20:45h)
« Reply #50 on: Ožujak 05, 2012, 00:01:55 am »
veze ti od nogometa nemas
toliko o tebi i tvom znanju.
forlan je izabran za igraca utakmice, veliki znalcu nogometa
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Ožujak 05, 2012, 01:28:47 am »
toliko o tebi i tvom znanju.
forlan je izabran za igraca utakmice, veliki znalcu nogometa

bulaznis druze emire kao i obicno..

koga briga za statistike.. dao je taj go nekako i dodao militu .. ali ajd mi reci kako to da mu je 40 000 ljudi na san siru zvizdalo skoro cijelu tekmu? je li sutao sa svih pozicija i upropastio 10 akcija? je li imao barem 20 krivih dodavanja.. ne znam koju si ti utakmicu gledao uopce.. a pogotovo ne znam na koju foru je on junak utakmice, i ne znam na koju foru niko ne napada pazzinia.. a da milito nije majstorski pogodio za 2-2 osuli bi drvlje i kamenje na covjeka..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Ožujak 05, 2012, 05:28:43 am »
Ajd vi meni kazite jer ovaj kreten normalan????

http://www.football-italia.net/node/16332

Pa idiote Ranieri, cija je krivica sto u prvom udarcu dobijemo gol? Cija je krivica sto 5 tekmi zaredom ne damo gol? Cija? Sto ti radis na jebenom treningu!?!?!?
Ti se NADAS da ces ostati????? Ma mars sugavo govno smrdljivo VAAAAAN!!!!!!!!

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #53 on: Ožujak 05, 2012, 08:26:40 am »
naravno da se đubre nada, da će ostati, da pomogne đubrentusu i đbilanu, ipak je on njihov, tajni agent

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Ožujak 05, 2012, 10:20:38 am »
Svaka cast Julioone s ovim je pokazao da je velik covjek i da voli svoj klub.. vjertovatno je njegov govor motovirao i ranierija na one izmjene inace bi ranko ubacio juana umjesto pazzinija sigurno pa da ne primimo treci hahahaha svaka cast za naseg golmana treba nam vise takvih igraca ;)

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Ožujak 05, 2012, 11:12:17 am »
Jedini čovjek koji je zaslužio pozitivnu ocjenu je Forlan. Vidi se da se trudio. Ali,nije on kriv što ga ova panjina od trenera stavlja na neprirodnu poziciju.  :bang:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Ožujak 05, 2012, 11:45:53 am »
julione respect, zao mi cambia ipak covjek nije to zasluzio

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #57 on: Ožujak 05, 2012, 12:02:51 pm »
Forlan je do ove utakmice bio smece, ali covjek je sinoc pokazao najvecu zelju i zalaganje, pa svaku su loptu njemu dodavali jer niko drugi ne smije preuzeti odgovornost, dalje Ranieri jebo te ko te napravio, pa onaj Palombo gori od Stankovica (mislio sam da je to nemoguce), Poli trenutno najspremniji nas igrac mali jede teren a on njega ostavlja na klupi...
Ranieriu metuzalemu odma otkaz urucit, dovest Vilasa Boasa nek igra s ovim mladim i spremi ih za narednu sezonu.

Dakle forsirat sredinu sa Poliem, Snajderom, Obiem, Alvarezom i Guarinom (kad se oporave), zao mi sto posudismo Coutinha pa on je za Palomba i Faraonia Zizu Zidan, al hajd u espanjolu bar igra redovno...
Pod hitno nogicom nabit Stankovica, Chivua, Zaratea, Palomba, Cordobu... Cambiasu i Zanetiju dozirat nastupe, ne mogu ni oni svaku... Uglavnom bolje to sto prije uradit, mada mislim da ce Morati cekat ljeto pa napravit cistku...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Ožujak 05, 2012, 13:29:43 pm »
nemojte ljudi, kakav forlan? to je najgori igrac intera pitajte augmenta  :rrooffllmmaaoo:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Ožujak 05, 2012, 13:53:12 pm »
Forlanu je jucer bila najbolja utakmica otkad je u Interu, no i dalje to meni nije bilo nesto posebno. Osim sto je stalno forsirao sut, gol mu je usao jer je golman lose reagirao i tako, nista posebno. No ajd, neka ide samo prema boljem.

Ono sto je jucer bilo dobro, to je ono sto mi MORAMO igrati a to je 4-2-3-1. S tim da iza u zadnjoj liniji NE SMIJE igrati Nagatomo, taj momak, koliko god da je simpatican, katastrofa je obrambeno. Zivi uzas. Palombo - ocaj. Netko je rekao da je gori od Stankovica, gotovo da bih se slozio. Poli - zasto ovaj idiot njega ne forsira vise, jedini od svih igraca JEDE travu, grize non stop, dosadan je kao osica i bas ono sto nam treba (uz dva brza krila). Sneijder je jucer igrao na svojoj pravoj poziciji i s tom formacijom od njega imamo maksimum, a to sto ovaj retard kaze kako ne zna di da ga stavi samo govori koliko je nesposoban. Milito - jucer odigrao solidno iako je igrao KRILO (Ranieri, jebeni idiote sugavi), totalno svoju neprirodnu poziciju koji nije mogao igrati jer - vidi sljedecu recenicu. Pazzini - po cemu je taj momak zasluzio da ga se toliko forsira? Ne mozes mi se svaki duel bacakati po travi trazeci faul (idi u Barcelonu onda), iscudjavati se sucu, a istovremeno ne sastati se s loptom ne cijelu utakmicu, vec cijelih 10 utakmica! ZASTO ON IGRA?!?!?  (Ranieri, jebem ti kcer!)

P.S. Novinaru indexa koji je prenio tekst (http://www.index.hr/sport/clanak/video--sedma-u-nizu-inter-opet-bez-pobjede-/602495.aspx) odnosno autoru teksta isto jebem retardiranu mater jer se sugavo smece sjetilo spomenuti totalno nebitnu situaciju kako bi da je Pazzini dao gol bilo nakon igranja rukom, a sugavo smece NIJE spomenilo kako Catania zabija gol iz zaledja od 2 metra.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

FORZA INTER :novija zastava:

Offline Pazza-Inter

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #60 on: Ožujak 05, 2012, 14:02:54 pm »
Mene jedino boli ono sta su navijaci uradili Estebanu...kada sam vidio sliku i ja sam zaplakao, a sto se tice tekme same pa jebo majku kako uvijek dobijemo debile za sudce corave...Milito i Forlan svaka cast, a oni stoperi pa jebote kada vam lik dode na 18 metara zaokruziga sa svi strana udari ga lupi ga napadni ga a ne samo pustega lik se okerece kako hoce i izbaci ih kako hoce...i kada pogledate kretnju tima aaa skroz pasivno nema izmjene pozicija jedini se Milito nesto otkriva nudi, Pazzinija ne ide, a moram reci da se svi trude i pokusavaju nesto...al neda nam se... :novija zastava:   PER ME CsOLO INTER

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Ožujak 05, 2012, 14:41:27 pm »
nemojte ljudi, kakav forlan? to je najgori igrac intera pitajte augmenta  :rrooffllmmaaoo:

mah, kamo srece da nisam u pravu.. jbm ti ekipu gdje ja moram hvaliti igraca jer se TRUDIO pa oni imaju 145 miliona razloga da se trude..a sad sto upropasti 50 akcija nije problem, tip se trudio, imao je zelju da zabije..zabio je nekako, svaka cast, ali nemoj brate sutati svaku koju primis.. ali moram priznati da je to trenerova krivica.. jer ne suta samo forlan, nego i OBI suta sa 40 metara iz mjesta..nagatomo i ostali anonimusi..

J.Zanetti je nas najbolji igrac u 2012., a forlan je trenutno bolja opcija nego pazzini.. Ranieri je skroz izgubio konce, treba ga ispostovati do kraja sezone i onda crta
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Ožujak 05, 2012, 15:06:34 pm »
emire samobanuj se xD
In Strama we Trust!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #63 on: Ožujak 05, 2012, 16:23:06 pm »
Da i ja koju ludu dodam ko prvo pozz svima ko drugo ono sinocnje izdanje intera ostavio bi Zanetija u interu i golmana na golu jer cojku je stalo haman do intera a one sve ostale bi protjero al to je moje misljenje ja sam niko i nista pa ono je sramota da jedna Catania razbije intera SRAMOTA ..ne krivim tolko Ranka al i on je kriv za neke poteze svoje interesuje me zasto se rjesio Coutinha doveo Palomba a od njega je i Suljo bolji iskreno bogami Muntar je bolji od Palomba sto miliona puta Cambiaso cojk se trudi i svaka njegova greska u vezi se osjeti iskreno nije zasluzio ono sinoc al eto neka se navikne ni navijaci izgleda vise nemogu trpit smjesno zalosno plac iz svega glasa. kolko je ono jadno cjeli inter ...Kakav Forlan vidim neki ga dizu jbg sinoc je bio solidan prosjecan Etoo je bolestan doprinosio vise interu  Forlan je nekad znao igrat lopte za inter on nije ...al ko ga jebe neka nam ga zamjena za kamerunca ..vidi se hehe ..Uglavnom ovako vise ne moze inter je u velikim problemima nije fazon moze Morati otjerat Ranka al koga dovest sad je Vila Boas potencijalni kandidat i sta onda , Castellazzi ,Orlandoni, Cordoba, Zanetti, Samuel, Lucio, Stankovic, Milito, Forlan svi imaju 33 i vise , a AVB 34 godine Pa Zanetti je stariji od njega :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: neka dodje cojk al jednostavno dat mu 100 miliona na pojacanja i odrjesene ruke u interu bit ce i poraza al neka cojk stvara novi inter koji ima snagu ..Jebo nas ako cemo mi cekat kad ce cojk od 38 godina uzet loptu i pravit sprinteve to ekipa koja ganja trofeje nemoze i nesmije sebi dozvoliti i cekat izjebanog Forlna kojeg ni Atletico Madrid vise nece al hoce inter i mi cekat kad ce on izvodit poteze na praznoj Meazzi ...necu vise pisat stid da ih bude nego da mi se neki gade ...Nova uprava trener igraci plan buducnost ...to inter nema do tad ako ima boga neka nam je na pomoci al u fudbalskom smislu .

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #64 on: Ožujak 05, 2012, 16:27:47 pm »

Emire zmaje ja mislim da je Forlan jedina tekma otkako je u interu ness pokusavo taj cojk je fosil mrtav jebo inter ako je on spao na jednog mrtvog Forlana Pa Atletico Madrid se smije interu doveli ljudi Falca a interu uvalili ovog panja koji da gol od 40 pokusaja Milsilm sinoc je bio oke a da sad pisem kako je dobar nije ..Lako je bit najbolji medju NAJGORIM upamti pozdrav ... ;D ;D ;D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Ožujak 05, 2012, 18:19:17 pm »
pa o ovoj utakmici pricam (topic je inter:catania) i rekao sam da je najbolji bio, a augment mi kaze da ne znam nista o fudbalu  :awerjjfe:
nije dzabe forlan 2 put dobijao zlatnu kopacku u juznoj americi pored brazilaca, argentinaca..
danijele  :rrooffllmmaaoo:

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Ožujak 05, 2012, 19:00:46 pm »
Forlan je bio dobar, ali nije mi jasno kako cijelu utakmicu nije namjestio nogu na normalan centar-šut. Čovjek je centrirao jedno 10 puta i baš svaki put lopta je išla na drugu.... korner zastavicu!!!!

Meni je on odličan i sinoć nije igrao na svom mjestu, daleko od toga, pa je opet bio najagilniji, sam si je stvarao prostor, zabio (nije uopće važno kako, što bi tek onda pričali o cijeloj karijeri Inzaghija) i bio igrač utakmice.

Meni je osobno to ipak Milito, jer stvarno je najbolji ove sezone, toliko radi, otvara, prima loptu, razigrava, odigrava sa Sneijderom duple pasove, zabija. A za mrtvog Pazza nemam riječi... odnosno imam, katastrofa, totalno beskoristan igrač trenutno.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Ožujak 05, 2012, 22:23:43 pm »
a pazzo niti iz neregularne situacije ne može zabiti, očito da čovjek ima ogromnih problema se samopouzdanjem, al je to samo do njega, prilika da se popravi imao je i više nego dovoljno...

tako mi je žao cambia, da vam to ne mogu reći, nije čovjek to zaslužio nikako

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Ožujak 05, 2012, 23:56:30 pm »
ma cambiasso je legenda. ranieri je izvrsio dvostruku izmjenu a cambiasso je imao nesrecu sto je on prvi izasao a ne palombo, pa su svi skocili na njega. ko god od igraca da je izasao u tom trenutku dobio bi zvizduke (osim zanettia).. ali dobro barem smo vidjeli koliko je covjeku zao zbog situacije u kojoj se nalazimo i koliko voli klub.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Ožujak 06, 2012, 00:41:04 am »
zasto sam ja dok sam gledao utakmicu kad je krenula izmjena cambiassa kuzio da su navijaci zvizdali ranieriu zbog izmjene? ah.. streaming daje novu dimenziju pracenja utakmica.. nije ni cudo 90% foruma ima svoje vidjenje utakmica :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Ožujak 06, 2012, 10:23:06 am »
zasto sam ja dok sam gledao utakmicu kad je krenula izmjena cambiassa kuzio da su navijaci zvizdali ranieriu zbog izmjene? ah.. streaming daje novu dimenziju pracenja utakmica.. nije ni cudo 90% foruma ima svoje vidjenje utakmica :D

Ovako, moja reakcija kada sam vidio da ovo djubre prvo vadi Cambiassa a ne Palomba je bila salva standardnih psovki uz mnostvo nestandardnih psovki - sve na Ranierijev racun. Tako da sam ja zvizduke u potpunosti shvatio tako, niti jedan trenutak mi nije palo na pamet da se zvizdi Cambiassu.....