Author Topic: Marseille - Inter, 1/8 finala Lige prvaka  (Read 5912 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
Odg: Marseille - Inter, 1/8 finala Lige prvaka
« Reply #50 on: Veljača 22, 2012, 22:43:14 pm »
Ranieri, idi kupi muda, picko jebena!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Veljača 22, 2012, 22:47:16 pm »
Ovo je teška sezona za sve nas! Treba ovo izdurati do kraja! Ajmooo!!  :interflag:

Forza Inter!!   :novija zastava:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Veljača 22, 2012, 22:48:17 pm »
Eto ga! Nadam se da ce sad jebeni idiot Ranieri odjebati iz voljenog kluba, mamu ti jebem usranu kukavicku retardiranu!!!!! Nosi si Stankovica sa sobom, jebo te on da te jebo sa svojom igrom i 30% tocnih dodavanja!!!! Branca, i tebi mater jebem idiotsku retardiranu zalizanu!!!

E sad kad sam se djelomicno ispucao, da probam iskomentirati postavu, jer mi smo danas izgubili zbog postave koja valjda nikad nije ovako igrala. Dakle, Ranieri u utakmici koja moze spasit sezonu, stavlja matorca Forlana i invalida Stankovica, koji ove sezone nisu sve skupa odigrali 4 utakmice u komadu. U utakmici u kojoj mi trebamo puno trke, on stavi SVE igrace osim Sneijdera starije od 30 godina. Nije ni to toliki problem, nego on drzi Stankovica koji se ne moze sastati s loptom, a kolicina trke je nula. Drzi Forlana cijelu jebenu utakmicu, covjek ne moze mrtvaca pogoditi, a osim toga, ne zna izbjeci zaledje poput 17 godisnjeg klinca. Razocaran sam, uzasno sam razocaran. Najvise upravom Intera koja daje PODRSKU ovom jebenom idiotu na klupi, za kojeg ja mislim da nas namjerno ujebava!

RANIERI ODJEBI U TRI PICKE MATERINE!!!!!!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #53 on: Veljača 22, 2012, 22:58:30 pm »
Obe noge bi sebi osika ako nebi da makar 2 gola veceras.raniero za me je pokojni I necu vise njega komentirat dok neode.a chivu je propalitet godine.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Veljača 22, 2012, 22:58:50 pm »
prvi put osjecak kako nemamo sanse za prolaz............uvjek sam bio optimista cak sam se i protiv schalkea nadao prolazu nakon one blamaze, ali ovo je stvarno katastrofa :'( :'( :'(

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #55 on: Veljača 22, 2012, 23:01:33 pm »
FORZA INTER  :novija zastava:

SEMPER FIDELIS

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Veljača 22, 2012, 23:20:02 pm »
Majke ti, aj molim odi stvarno kod oftalmologa. Ili uopce ne razumijes nogomet.

zanimljivo da sam ja ovo tebi mislio napisati, ali eto preduhitrio si me :D

a za drugi post.. brate ja ne znam cemu se ti vise cudis? igri? igracima? treneru?

zasto se ne pomiris sa tim da smo banani zescoj, bice ti puno lakse..

u neku ruku mi je drago sto smo primili go, jer sam uvjeren da bi nas cekala jos veca sramota od igre na san siru nego veceras. nadali smo se da nas ne natrpaju i uspjeli smo, sad imamo 3 sedmice da dodjemo malo sebi, pa da ih prodjemo, mada i sreca nam je okrenula ledja ponovo, a to ne valja...
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Veljača 22, 2012, 23:21:28 pm »
znaci ako ranieri ne dobije otkaz onda moratti ima neki dogovor s berlusconiem il kim vec da prvo oni nas pustaju pa sad mi njih, jer ovoliko glup nemoze bit!
prva sramota je sto smo izveli najstariji tim u povijesti lige prvaka a talente kao coutinho saljemo na razne posudbe, onda ovaj stari ziheras je mislim jedini trener koji prvu utakmicu kad igra u gostima ne ide po gol, znaci kuglice ti dale srecu da mozes prvu utakmicu napadat iz svih oruzja pa makar primio i dva, tri gola al jock ovaj nas ziheras misli da je 0:0 dobar rezlutat u gostima.

I ZAMOLIO BI OVE S FORUMA STO IDU NA UTAKMICU (PROTIV MILANA IL MOZDA PRIJE !?) DA NAPRAVE VELIKI TRANSPARENT PODRSKE COUTINHU :D
....potpuno trijezan umirem....

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Veljača 22, 2012, 23:26:46 pm »
prvi put osjecak kako nemamo sanse za prolaz............uvjek sam bio optimista cak sam se i protiv schalkea nadao prolazu nakon one blamaze, ali ovo je stvarno katastrofa :'( :'( :'(

Tada sam se i ja nadao za prolaz ali je tada bila ipak drugačija situacija i imali smo eto-a ;)
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Veljača 22, 2012, 23:32:55 pm »
ja sam plakao poslije utakmice, vjerovali ili ne.
od sad necu da se nerviram, sto bih ne nervirao kad glavne ljude u klubu boli ku*ac? potpuno cu da budem hladnokrvan.
samo znam da stankovic vise ne smije da igra (primijetio sam da je na terenu kad pogrijesi pas i prikaze ga kamera) isto tako zanetti ni pod koju cijenu na sredinu! stavite ga u napad ako treba ali sredina vise NE!
poli, cambiasso, guarin- OVAKO TREBA DA IZGLEDA SREDINA  :inter8:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #60 on: Veljača 22, 2012, 23:37:20 pm »
Duboko sam razočaran ovim rezultatom jer nismo zaslužili izgubiti. Opet se dogodila situacija kao prošle sezone protv Bayerna kad je Gomez zabio u 90.minuti za prednost 1:0.  Zanimljivo je i da je Inter pet od osam pogodaka u Ligi prvaka ove sezone primio u posljednjih 15 minuta- problem su nam prekidi iz kojih su nam zabili trabzonspor, cska, marseille i svi odnijeli pobjede u zadnjim minutama. Jednostavno nismo dovoljno koncentrirani u završnici.

Offline Forza

• Super clan
  • per me c'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #61 on: Veljača 22, 2012, 23:46:01 pm »
FORZA INTER, PATNJA NAM JE U KRVI...   :baklja for in: :novija zastava: :flag: :flag: :flag: :zastava kockasta: pazza inter

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Veljača 23, 2012, 00:02:09 am »
patnja nam je u krvi.al ovo jad previse.za rođendan me ovako razocaraju.jebem im

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #63 on: Veljača 23, 2012, 00:19:37 am »
Ja sam se ljepo napio kod frenda sto voli bayern pa et obojica smo u banani on za bayern ja za inter al et mi smo male mace INTER propada meni je zao tesko al nista ne mogu promjenit svojim komentima              znam samo da starce treba otjerat neka idu u PM ..meni je ovo veceras drago sto smo izgubili trenera nemojte krivit cojk i nema igraca pozdrav svima FORZA INTER ...
1.   32 godine
13. 30 godina
6.   33 godine
25. 33 godine
26. 31 godina
4.   38 godina
5.   33 godine
19. 31 godina
10. 27 godina
9.   32 godine
22.  32 godine
ako nista oborili smo Milanov rekord ,a ne tako davno njima smo se smijali ...steta za ovog od 27 kvari prosjek  ;D  :novija zastava: :novija zastava:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Veljača 23, 2012, 00:49:12 am »
hahaha,bar rusimo rekorde.pricat ce se o nama.

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #65 on: Veljača 23, 2012, 01:55:43 am »
Znao sam i uhvatio sam je 1 na tiket  :pirate:

Sto se tice igra nemam sta reci... jebo ih i igrace i sve u ***** nek ide... ne trener nego treba nam takav RIMONT i na upravu, i na igrace i na trener ma svega, ovo je dosad nesto nevideno !

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #66 on: Veljača 23, 2012, 03:08:46 am »
Tako mi je tesko da mi se ispreplice jezik dok pokusavam izgovoriti nesto vezano za ovakve igrace.... ne mogu, ne zelim i necu vjerovati da im se nece odbrusiti neka novcana kazna!!! prije nam je bio kriv moggi, koga cemo sada okriviti za ovakvu situaciju? KUPUJU SE JEBENI OZLIJEDJENI IGRACI, IGRACI KOJI NE MOGU NASTUPATI U INIM NATJECANJIMA, ONI KOJI IGRAJU SE SECU PO TERENU !!!! Pobjedili smo u derbiju...??? MENE JE SRAM KAKO SMO DOSLI DO 3 BODA U TOJ UTAKMICI!!! MENE JE JEBENO S-R-A-M  TAKVE IGRE!!!!!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Veljača 23, 2012, 07:52:52 am »
zanimljivo da sam ja ovo tebi mislio napisati, ali eto preduhitrio si me :D

Rekao bih da te izjava kako "Stankovic sasvim dobro odradjuje svoj posao" automatski diskvalificira da bi nekom mogao tako nesto reci  :banannarock:

Stankovic jedino sto je dobro napravio je pozicioniranje (a ako tu ispadne, gotov je jer je prespor) i par oduzetih lopti. Ostalo, za veznjaka, nije na razini Serie B, puno netocnih dodavanja, teniskim rjecnikom unforced errors, dakle, kad nije pod nikakvim pritiskom nije u stanju dobro dodati, gubio vecinu duela....ali to nije samo ova utakmica, to je dio prosle i citava ova sezona.

Ma brate, ja se nadam da ce ovaj poraz dobro doci samo u smislu da odjebu Ranierija i vec sada pocnu razmisljat o rekonstrukciji iduce sezone, a ne u lipnju, kada ce nam vec biti kasno.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Veljača 23, 2012, 13:50:32 pm »
Rekao bih da te izjava kako "Stankovic sasvim dobro odradjuje svoj posao" automatski diskvalificira da bi nekom mogao tako nesto reci  :banannarock:

Stankovic jedino sto je dobro napravio je pozicioniranje (a ako tu ispadne, gotov je jer je prespor) i par oduzetih lopti. Ostalo, za veznjaka, nije na razini Serie B, puno netocnih dodavanja, teniskim rjecnikom unforced errors, dakle, kad nije pod nikakvim pritiskom nije u stanju dobro dodati, gubio vecinu duela....ali to nije samo ova utakmica, to je dio prosle i citava ova sezona.

Ma brate, ja se nadam da ce ovaj poraz dobro doci samo u smislu da odjebu Ranierija i vec sada pocnu razmisljat o rekonstrukciji iduce sezone, a ne u lipnju, kada ce nam vec biti kasno.

ajd glupo mi se raspravljati kad ionako necu nista postici, samo kazem da probleme trazis na pogresnom mjestu. nije bitno ko igra ove sezone od 25 igraca intera svi su van forme.. ovakva igra kakvu gledamo je nedostatak snage. slazem se da je ekipa prestara, sad smo isti kao milan 2008. kad ih je drugoligas bari razvaljivao na san siru igrom.. znaci ista situacija.. stari i potroseni igraci... ali brate de shvati da su jebena "pojacanja"  jos gora! zarate, faraoni, obi, alvarez, forlan, ranocchia, pazzini,poli pa i couthino.. NISU ZA VRH TALIJANSKOG, EUROPSKOG I SVJETSKOG NOGOMETA!!!

kamo srece da je samo u stankovicu problem..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Veljača 23, 2012, 14:49:20 pm »
prije sam stao u odbranu ranieria ali vise ne mogu!! odgovorno tvrdim da je on kriv za sve jer ne umije postavit igrace na pozicijama koje im odgovaraju nego trazi nekakvu jebenu ravnotezu, i sto je faking picka!
npr. od sinocne sredine SAMO cambiasso zasluzuje da igra! dakle, zanetti na beka a stankovic u picku materinu.. snajder je najbolji kad je trekvartista a ne krilni spic, kontas ranko?!
augment, ta prica ne prolazi da nemamo boljih JER IMAMO! poli, guarin, alvarez, COUTINHO (klasu pokazuje u espanjol, kod nas nije mogao jer je bio na tribine), pa i faraoni je dobar.
svi ovi igraci koje sam nabrojao zasluzuju da igraju u prvu postavu.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Veljača 23, 2012, 17:21:11 pm »
prije sam stao u odbranu ranieria ali vise ne mogu!! odgovorno tvrdim da je on kriv za sve jer ne umije postavit igrace na pozicijama koje im odgovaraju nego trazi nekakvu jebenu ravnotezu, i sto je faking picka!
npr. od sinocne sredine SAMO cambiasso zasluzuje da igra! dakle, zanetti na beka a stankovic u picku materinu.. snajder je najbolji kad je trekvartista a ne krilni spic, kontas ranko?!
augment, ta prica ne prolazi da nemamo boljih JER IMAMO! poli, guarin, alvarez, COUTINHO (klasu pokazuje u espanjol, kod nas nije mogao jer je bio na tribine), pa i faraoni je dobar.
svi ovi igraci koje sam nabrojao zasluzuju da igraju u prvu postavu.
nijedan u interu osim polija nije pokazao kontinuirano kvalitetne predstave, zasto nije bio poli umjesto stankovica, to je meni zapravo jedina zamjerka... uz konstantno guranje chivua u prvih 11 koji je zbilja kriminalno los... tuzna i teska sezona, al sta sad - moralo je doci do pada, bolje ovako nego da se borimo za neki naslov koji necemo osvojiti pa da branca i ekipa vjeruju kak je ekipa jos spremna za najvise domete...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Veljača 23, 2012, 18:01:56 pm »
nijedan u interu osim polija nije pokazao kontinuirano kvalitetne predstave, zasto nije bio poli umjesto stankovica, to je meni zapravo jedina zamjerka... uz konstantno guranje chivua u prvih 11 koji je zbilja kriminalno los... tuzna i teska sezona, al sta sad - moralo je doci do pada, bolje ovako nego da se borimo za neki naslov koji necemo osvojiti pa da branca i ekipa vjeruju kak je ekipa jos spremna za najvise domete...

pa to trubim cijelo vrijeme

a za ovo drugo.. da te razuvjerim:

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2012/02/22/2921165/inter-director-marco-branca-its-a-bit-premature-to-say-our-cycle-

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #72 on: Veljača 24, 2012, 10:28:44 am »
;D ;D
Mal je ko kakav kralj u areni kad najavljuje bitke izmedju gladiatora  ;D ;D :novija zastava: :novija zastava:Mala plava krv ..nadam se da ce zapamtit ljepse dane intera ..
« Last Edit: Veljača 24, 2012, 10:30:20 am by Adnan »