Author Topic: Marseille - Inter, 1/8 finala Lige prvaka  (Read 6508 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Marseille - Inter, 1/8 finala Lige prvaka
« on: Veljača 19, 2012, 19:32:20 pm »
Utakmica se igra u srijedu 22. veljače u 20:45 na Stade Vellodrome u Marseilleu. Nismo mogli u lošijoj formi dočekati ovu utakmicu, dok je Marseille nakon serije pobjeda remizirao kod kuće protiv Valenciennesa u francuskom prvenstvu. Marseille će biti bez glavnog napadača Remy-a koji je ozlijeđen, nama se vraća Samuel, najavljuje se da bismo mogli igrati 4-4-1-1 : Cesar;Maicon-Lucio-Samuel-Chivu;Zanetti-Polli-Cambiasso-Nagatomo;Sneijder;Milito . Ovu utakmicu je teško prognozirati s obzirom kako igramo, nadamo se da će to biti drugi Inter u ligi prvaka kao što je bilo u prvom dijelu sezone. 1:1 ne bi bio loš rezultat. 
2004. nas je Marseille izbacio u 1/4 finalu Kupa Uefa kad je Inter bio u sličnom stanju kao i sada. Marseille nije od 1993. igrao u četvrtfinalu lige prvaka, ali kako smo ove sezone srušili mnoge tradicije s lošim igrama, možda francuzi i prođu dalje.
« Last Edit: Veljača 19, 2012, 19:53:19 pm by felapton »

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Odg: Marseille - Inter, 1/8 finala Lige prvaka
« Reply #1 on: Veljača 19, 2012, 20:05:37 pm »
Daj bože dobrom rezultatu ali teško ..
In Strama we Trust!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Veljača 19, 2012, 20:10:07 pm »

2004. nas je Marseille izbacio u 1/4 finalu Kupa Uefa kad je Inter bio u sličnom stanju kao i sada. Marseille nije od 1993. igrao u četvrtfinalu lige prvaka, ali kako smo ove sezone srušili mnoge tradicije s lošim igrama, možda francuzi i prođu dalje.
baš gledam, lijepo su nam parirali i tamo i vamo, ajmo im vratiti.... :banannarock:

OLYMPIQUE MARSIGLIA-INTER 1-0

Reti: 47' Drogba (M)

Allenatore: Alberto Zaccheroni (ITA)    

INTER-OLYMPIQUE MARSIGLIA 0-1

Reti: 76' Meriem (M)

Allenatore: Alberto Zaccheroni (ITA)       

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Veljača 19, 2012, 22:53:53 pm »
ako za koju tekmu imam dobar osjecaj to je ova!
zarate je igrac za lp dako nas iznenadi sa njim  :interflag:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #4 on: Veljača 19, 2012, 23:48:44 pm »
Navijam da ispanemo i bacimo se za opstanak u seriji A i da konacno dodje ljeto i to veliko spremanje u interu ciscenje jer svaki prolaz dalje ce biti jedna godina daljnje patnje ..sto prije ispanemo prije ce inter biti jaci ...Volio bi da pobjedimo al s ovom ekipom zalaganjem formom lose da ne moze gore .Bojim se debakla kao protiv Schalkea jer ove vise nije stid da budu osramoceni navikli su .nadm se da ce doci bolji dani ..

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Veljača 20, 2012, 00:28:34 am »
Ovo cemo proc ali iduce kolo kog god izvucemo ceka nas bruka.... samo se nadam da necemo doc realu na noge....

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Veljača 20, 2012, 01:13:47 am »
samo da ne budu real il barca

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Veljača 20, 2012, 04:12:53 am »
Ovo cemo proc ali iduce kolo kog god izvucemo ceka nas bruka.... samo se nadam da necemo doc realu na noge....

na osnovu cega gajis nadu u prolaz? :D

odmah da rascistimo, ja bih se opredijelio za totalni bunker i to sa 5 igraca u zadnjoj liniji a to su: maicon, lucio, samuel, ranochia i nagatomo .. u vezi cambiasso,zanetti , stankovic, sneider i u napadu forlan (Milita cuvati jer ako nam se i on povrijedi otisli smo u tri lepe).. ali ako kojim slucajem i dobijemo utakmicu uzet ce nam barem po 2 godine zivota MINIMALNO!

Citat: felapton na Jučer u 19:32:20

na toj tekmi sam najvise poludio na jednog igraca Intera (c.zanetti). evo odmah sam se iznervirao kad se sjetim  :(
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Veljača 20, 2012, 09:42:19 am »
Oćemo proći kao i Novaru ..
In Strama we Trust!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Veljača 20, 2012, 11:08:54 am »
na osnovu cega gajis nadu u prolaz? :D

odmah da rascistimo, ja bih se opredijelio za totalni bunker i to sa 5 igraca u zadnjoj liniji a to su: maicon, lucio, samuel, ranochia i nagatomo .. u vezi cambiasso,zanetti , stankovic, sneider i u napadu forlan (Milita cuvati jer ako nam se i on povrijedi otisli smo u tri lepe).. ali ako kojim slucajem i dobijemo utakmicu uzet ce nam barem po 2 godine zivota MINIMALNO!

Citat: felapton na Jučer u 19:32:20

na toj tekmi sam najvise poludio na jednog igraca Intera (c.zanetti). evo odmah sam se iznervirao kad se sjetim  :(
na osnovu toga da smo mi ludi inter  ;D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Veljača 20, 2012, 12:02:41 pm »
Ovo vise nije ludi inter ovo je poremeceni inter prosle generacije nisu ovako ponasali se ovo je prelilo svaku casu ...da je bogdom ludi inter ..Ludi inter je kad gubis od sampdorie 2-0 pa okrenes 3-2 itd Ludi inter je kad imas 10 bodova prednosti i onda se kockas u zadjem kolu za titulu a gubit od NOvare 2x u sezoni  ponizenje od schalkea gubit od leccea palerma...i   bologne koja ne moze nikog pobjedit u gostima je POREMECENI INTER .pozdrav a slazem se s Augumentom cojk je u pravu ...pozdrav  :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Veljača 20, 2012, 14:28:49 pm »
i da zaboravio sam reci:
neki se boje da bi nas u 1/4 finalu zapao real ili barca.. pa od njih bi bilo CAST izgubiti u ovom trenutku..

ovo je prva utakmica u zadnjih nekoliko godina da mi je najbitnije kako ce golman odigrati.. :awerjjfe:

p.s. je li ovo moguce da glupi BHT nece prenositi Inter vs Marsej nego jebeni Bayern?????????
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Veljača 20, 2012, 14:41:45 pm »
Eh taj BHT  zivim u BIH al nema gora dva kanala na svjetu od BHT I FTV pa ti mrze talijanske klubove svrsavaju na barcelone i manchestere ..a to za prenos bayerna pa mora se to prenosit ... :D :D :D srecom imama svoj resiver pa ne zavisim od ciganije .. :D

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #13 on: Veljača 20, 2012, 21:09:27 pm »
i da zaboravio sam reci:
neki se boje da bi nas u 1/4 finalu zapao real ili barca.. pa od njih bi bilo CAST izgubiti u ovom trenutku..

ovo je prva utakmica u zadnjih nekoliko godina da mi je najbitnije kako ce golman odigrati.. :awerjjfe:

p.s. je li ovo moguce da glupi BHT nece prenositi Inter vs Marsej nego jebeni Bayern?????????
hebem im sve i njima i Hrt2 koji isto prenosi bayern.Nadam se da ce RTS prenosit nasu utakmicu makar zbog dekija :)

SEMPER FIDELIS

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Veljača 20, 2012, 21:46:47 pm »
i da zaboravio sam reci:

ista prica s jebenim hrt-om prenose basel bayern budale....

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #15 on: Veljača 20, 2012, 21:47:55 pm »
RTS 1 prenosi Marseille-Inter!!!!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Veljača 20, 2012, 22:53:01 pm »
i RTCG prenosi.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Veljača 20, 2012, 23:18:51 pm »
RTS 1 prenosi Marseille-Inter!!!!
ma ja na rts-u nemam zivaca gledat.....nekako im slika skroz cudna

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #18 on: Veljača 21, 2012, 00:18:42 am »
joj ako bude aco stojanovic komentariso valja gledat bez zvuka

SEMPER FIDELIS

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Veljača 21, 2012, 00:27:35 am »
znaci moram vjerovat da su nasi shvatili da smo stari, da moramo mjenjat citav sustav i da bilo kakav eventualno uspijeh u ligi prvaka nece poremetit to, samo u tom slucaju cu navijat i zelim navijat za inter u ovogodisnjoj ligi prvaka! zelim osvajanja al da to bude samo poticaj morattiu a ne da na ljeto kaze kako imamo ekipu pobjednika
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Veljača 21, 2012, 01:15:30 am »
Ranieri: "Nema podjela u svlačionici, moramo reagirati na probleme"

Ranko bole suti drazi si mi nego kad dajes kakve izjave ..ubaci djecu da igraju manje ce mo se nervirat ...

Trener Intera Claudio Ranieri osjeća kako još uvijek ima potporu predsjednika kluba Massima Morattia i svojih igrača, unatoč nizu katastrofalno loših igara i rezultata.

Domaći poraz rezultatom 1:3 od Bologne u petak je za Inter bio treći uzastopni, te četvrti u pet posljednjih ligaških utakmica.

"Ni u jednom trenutku nisam osjetio distancu u odnosu na predsjednika Morattija. Zapravo, osjećam jako čvrstu vezu s njim, sa sportskim direktorom Marcom Brancom i sa svim osobljem. Nema podjela u svlačionici. Svi radimo kao ludi, jer kad rezultati nisu dobri, morate raditi duplo teže." rekao je Ranieri.

Interov niz od pet utakmica bez pobjede doveo ih je na sedmo mjesto, sa 14 bodova za vodećim Milanom.

"Moramo biti iskreni i reći kako nema dobrog razloga kojim bi se mogla opravdati ovakva forma. Kad sam stigao u Inter ostvarili smo sedam uzastopnih pobjeda i onda izgubili pravac. Moramo ponovno pokazati skromnost kako bismo se vratili na pravi put."

Ranieri se nada kako bi utakmica protiv Marseillea u srijedu u okviru osmine finala Lige prvaka mogla označiti prekretnicu za njegovu momčad.

"Sada idemo u Marseille znajući da možemo ponovno ući u pravu formu i završiti sezonu na najbolji mogući načina. Moramo reagirati na pravi način na nedaće. Rekao sam svojim igračima da se prava snaga momčadi vidi kada stvari idu loše i da moramo dokazati da se možemo nositi s teškim vremenima. Negdje duboko, nogomet nije ništa drugo nego mala metafora života." dodao je Ranieri.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #21 on: Veljača 21, 2012, 07:03:30 am »
Ma koliko mi bili losi ja ocekivam pobjedu uvik pa I sada mi sa jakim igramo dobro I nebojim se,na ruku nam ide sto nemoramo stalno napadat i probijat bunker.FORZA INTER!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Veljača 21, 2012, 12:36:09 pm »
Lagano prolazimo Marseille. Onako u fazonu sa pola snage. Onda dalje slijedi brukanje.  :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Veljača 21, 2012, 16:44:22 pm »

da... kao da je utakmica iz 62. a ne 2012.. mada bih ja sad rado i gledao RTS, ali nemam na sta, jer glupi HRT i jos gluplji BHT ne prenose Inter.. 2 bivsa evropska prvaka nasuprot jedne utakmice davida i golijata... ma ne znam, opet cu morati da gledam na ebeni stream ocoravicu vise!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Veljača 21, 2012, 23:13:06 pm »
molim vas pobijedite crncuge iz francuske, nemojte da se brukamo jer su napoli i milan prosli. (realno gledano)
zamislite samo inter : milan u 1/4  :pijani:  :baklja for in: