Author Topic: Inter - Bologna, Serie A (petak, 17.02.2012, 20:45h)  (Read 6377 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
Odg: Inter - Bologna, Serie A (petak, 17.02.2012, 20:45h)
« Reply #75 on: Veljača 18, 2012, 15:09:20 pm »
najvise mi je zao Cesara.........

Offline Forza

• Super clan
  • per me c'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #76 on: Veljača 18, 2012, 15:23:24 pm »
2001. mislim da je lippi bio trener.. a sad protiv koga nisam siguran, ali je bila dobra fora :D

meni je ostalo u sjecanju da je cuper bio trener, a u napadu batistuta i vieri..

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #77 on: Veljača 18, 2012, 15:32:33 pm »
Da, ali onda se vratio Onaj koji mora igrati i ode sve što je konsolidirano u PM. Nismo mi igrali lijepo, daleko od toga, ali bili smo u borbi za Scudetto. 6 bodova od prvog, e!!!!

Ja jesam za Sneijdera, ali ukoliko želi ostati mora igrati za ekipu kao što je igrao do ove sezone, pa i žrtvovati poziciju do kraja sezone ako već 4-4-2 odgovara treneru i ekipi. A onda neka na ljeto slažu novu ekipu oko njega. Ili ako želi ići nek ga prodaju, ali neka odradi kako treba dok je tu jebemu mater.

potpis... ti, ja ,mediji tj, svi vidimo da Sneijder u toj formaciji nema što tražiti, a sa ovim kadrom izgleda da 4-4-2 jedino što ide, doduše i tih 7 pobjeda je bilo više-manje sa Mottom u igri, kojega više nema a ni dostojne zamjene, tako da pitanje kako bi jučer izgledala ta formacija...
greška, koja se pokazala kao katastrofalna je ostanak sneijdera i prodaja Eto'oa, e da se vrijeme može vratiti.... :'(

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #78 on: Veljača 18, 2012, 18:25:05 pm »
nakon onog debakla protiv schalkea,mislio sam da mi nemoze biti vise neugodno,reci da navijam za inter.onda ovi nasi panjevi cijelu ovu sezonu dokazuju,koliko sam pogrijesio.zanima me samo koliko se igraca,osjeca posramljeno nakon ovakvih rezultata.kao sto se ja osjecam.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Veljača 18, 2012, 18:54:44 pm »
Da, to bi bilo dobro.

A meni je dosta više idiotskih izjava našeg trenera da će razgovarati, analizirati, pokušati shvatiti, raditi... Pa nije kolovoz, nego gotovo kraj sezone. Ako do sad nisu razgovarali, shvatili, analizirali, radili...!!!!

znaš kako je govorio gospon capone : Više možete postići lijepom riječi i pištoljem nego samo lijepom riječi...a pištolj u našem slučaju treba bit kresanje plaća, suspenzije, ignoriranje

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #80 on: Veljača 18, 2012, 21:55:33 pm »
Ljudi moji zalosno je da se povijest ponavlja.... Cuper nije podnosio Ronalda, Ronnie nije htio otici vec je trazio da se nogira trenera ili ce on morati otici , Moratti je odlucio oglusiti se na Ronaldove prijetnje  sto je bilo  sasvim logicno i apsolutno opravdano jer se ne moze dozvoliti igracu da na takav nacin prijeti klubu... Ronaldo je tako prodan Realu a apsurd se desio par mjeseci kasnije kad je Cuper potjeran zbog losih rezultata... rezime price... ni vrit ni mimo.... posto je vec neko vrijeme Cuperov odlazak bio vise nego ocit... trebalo se zadrzati Ronalda. Danas je ista situacija sa Sneijderom, njemu ranieri ne moze naci mjesto u ekipi? Zasto? Kako? Kako to da Sneijder za repku igra kao zmaj? Ja mislim da je Sneijder tu najmanje kriv, ljeto su  mu rekli da ce ili on ili Eto'o biti prodani vjerujem da ga je to ranilo i razocaralo jer nije ocekivao da ce mu se opet desiti situacija kao u realu di ga se prakticki tjera iz kluba... kako da mu se da igrati nakon svega toga? Znate sta ce se desiti.... Ranieri i Sneijer se ne mogu smisliti i zbog te situacije mi cemo na ljeto ostati bez Sneijdera kojemu bitno pada cijena zbog losih predstava a za Ranieria se vec sada zna da je bivsi... zasto cekati da Sneijder popizdi i odluci otici zbog Ranieria? Posaljimo odmah ca Ranieria da se nebi ponovila gore navedena situacija, ekipu predati Baresiu ...gore od ovoga ne moze napraviti ! Ali sve me vise progoni sumnja da je sve to izrezirano... dok smo mi kupovali i osvajali bbilan je prodavao svoje najbolje i kupovao skarteve sada oni kupuju fenomene a mi prodajemo najbolje i dovodimo....skarteve.... muka mi je uopce pomisljati na to ali brijem da je tu prevelika lova u igri i da su svi oni u dogovoru..... nadam se da grijesim.....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Veljača 18, 2012, 22:29:35 pm »
Ali sve me vise progoni sumnja da je sve to izrezirano... dok smo mi kupovali i osvajali bbilan je prodavao svoje najbolje i kupovao skarteve sada oni kupuju fenomene a mi prodajemo najbolje i dovodimo....skarteve.... muka mi je uopce pomisljati na to ali brijem da je tu prevelika lova u igri i da su svi oni u dogovoru..... nadam se da grijesim.....

o tome brujim vec godinu dana.. sve je to uvezana banda, a osim sportskog (sto je i najbolje) drugog rivalstva pa i nema.. a sad sam nesto u uvjeren da ce juventus uzeti scudetto ove godine da se smire strasti, jer su i oni azdaja koja zeli svoj dio kolaca.

Juventusu Scudetto, Milanu Liga prvaka, a Inter u kup UEFA.. sve se vraca na staro :D

Bojim se da razocarenja tek dolaze. Talijanski nogomet se dize i bice sve jaca i jaca konkurencija..Za godinu-dvije trebace nam 6 igraca u rangu sneidera, to se nece desiti, tako da nemamo cemu da se nadamo :awerjjfe:

Ja ne znam da losiji igraci mogu igrati u tako velikom klubu kao sto je Inter. a jos vise ne znam kako i oni koji su vani dobri u Interu propadnu ko Grcka.

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #82 on: Veljača 19, 2012, 10:06:51 am »
Nista jbg ostaje mi socer na PS 2 za utjehu... nema druge, definitivno sam odlucio Idem u milano da dignem u zrak upravu i igrace! Sacuvat cu samo Zanetija, pit ce mo pivo  i gledat kako svi gore. Ostavio bi mozda i Cesara jer je cojk neku noc plako .. :D

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Veljača 19, 2012, 15:36:12 pm »
Mislim da se Sneijder nije slagao s Gasperinijem, ali da s Ranierijem nije imao problema, bar na početku. Sad ne znam...

Gasperini je rekao da je sa svima imao odlične odnose osim s jednim igračem kojeg naravno nije htio imenovati. Ja vjerujem da je to Sneijder iako može biti i Pazzini.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69