Author Topic: Inter - Novara, Serie A 12.02.2012 - 15:00  (Read 5244 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Novara, Serie A 12.02.2012 - 15:00
« Reply #50 on: Veljača 12, 2012, 22:18:34 pm »
kad se djeca krenu javljati na forum...  :D :D :D :D

trebali ste ostaviti postove ili prebaciti u provale godine da se svi zajedno smijemo :D

LICHSTEINER NAJBOLJI DESNI BEK NA SVIJETU!!!!!!!!!!!!1111111111

:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

novi trener i 5-6 igraca nam treba slazem se ali na kraju sezone.. nadam se da nisu toliko glupi da sad daju ranieriju otkaz (btw gasperini je bolje startovao pocetak sezone nego ranko polusezonu :D )
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Veljača 12, 2012, 23:02:57 pm »
znaci lichsteiner je prosjecan bek i nije bolji ni od ovakog maicona, da ne govorim o pravom maiconu koji u ovoj sezoni nekad bljesne! bonucci je teski tragicar u juventusu a chiellini igra vjerovatno svoju najgoru sezonu, barzagli im je glavni igrac pozadi.
za pirla trci skoro citava ekipa al bar imaju sistem, vidal i marchisio nikad nece bit bolji od cambiassa, deki nije za poredit a poli je jedino dobro sto imamo ove sezone u ovoj mrtvoj veznoj liniji. matri je meni osobno bolji od pazzinia al isto tako juve i stvara vise sansi pa mu se lakse dokazat, u juventusu igra jer je talijan!
juve ima neki sistem i naravno da su korak ispred nas al po igracima su klasu ispod....
ranocchia je trenutno nas najbolji stoper i statisticki i po igri, hebe ga sto mlad mora vise provest na klupi nego na terenu a to stoperima stvara samo konta ucinak pa iz toga se desavaju greske njegove.....
....potpuno trijezan umirem....

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Veljača 12, 2012, 23:08:42 pm »
 :novi93: Inter

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Veljača 12, 2012, 23:10:41 pm »
Interesuje me sta ce morati rec i na ovaj rezultat. Nek opet kaze da ova ekipa ima potencijal za rezultate i trofeje...

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Veljača 12, 2012, 23:12:22 pm »
Liga prvaka :pehar: :pehar: hahaha

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Veljača 12, 2012, 23:25:07 pm »
nisam gledao tekmu,pa nemogu komentirat.mogu samo reci,da sam strasno razocaran

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Veljača 12, 2012, 23:34:03 pm »
Kakvu mi imamo ekipu debila...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Veljača 13, 2012, 00:59:14 am »
bez nervoze osvajamo ligu prvaka  ;D  :pehar:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #58 on: Veljača 13, 2012, 01:17:49 am »
                                                                                                              --NA GRANICI STVARNOSTI--

Postoji nesto sto se zove cetvrta dimenzija, navijaci znaju za tri dimenzije tj. pobjeda, remi i poraz. Mi interisti dobro poznajemo tu dimenziju. Ona je beskrajna kao sreca kada u derbiju sa dva igraca manje ponizis bbilan;  bez vremena, poput zavisti riomanista kada vide nase trofeje.... ona se nalazi u zoni negdje izmedju scudetta i ostanka u ligi,  izmedju tame serie B i bljestavila champions league, izmedju tehnike i taktike. To je zona ekipe koja se zove Inter, to je ekipa koja naizgled mirne i lagane utakmice pretvori u horor i tesku bruku. Ta se zona nalazi na .... GRANICI STVARNOSTI!!!

Mijenjaju se igraci, mijenjaju se treneri mijenjaju se i uprave, ali taj se nevjerovatni osijecaj, kojeg na srecu rijetko prozivimo, ne mijenja nikada.... Mi kad se brukamo, obrukamo se POSTENO... od glave do pete!!!

HVALA VAM DECKI !!!

p.s. bio sam blag nakon Lecce-a, njezan nakon Palerma, ironican nakon Riome a sada.... sada se ipak IZVOLITE MALO SRAMITI!!!!

(Preuzeto i prevedeno sa : http://bellideroma.wordpress.com/2012/02/12/realta-o-immaginazione/)
« Last Edit: Veljača 13, 2012, 01:23:19 am by ZAMORANO_1+8 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #59 on: Veljača 13, 2012, 01:38:15 am »
Stid i sramota deifinitivno remont za daljnu analizu nisu vrjedni spomena gade mi se i tolko o njima kolko oni vole inter ovo se ponavlja dugo od cordobe stankovica lucia samuela i ostali zvjezda sve u penziju Zanetija za trenera ili neka funkcija Ovo sve ide u PM pa od Leccea i Novare mi gubimo a ne tako davno pokorili sve I sad mi neko kaze treba tjerat trenera nije gamad ziva ..Mogu zamislit koment poslje inter it .

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Veljača 13, 2012, 02:12:08 am »
                                                                                                             --NA GRANICI STVARNOSTI--

Postoji nesto sto se zove cetvrta dimenzija, navijaci znaju za tri dimenzije tj. pobjeda, remi i poraz. Mi interisti dobro poznajemo tu dimenziju. Ona je beskrajna kao sreca kada u derbiju sa dva igraca manje ponizis bbilan;  bez vremena, poput zavisti riomanista kada vide nase trofeje.... ona se nalazi u zoni negdje izmedju scudetta i ostanka u ligi,  izmedju tame serie B i bljestavila champions league, izmedju tehnike i taktike. To je zona ekipe koja se zove Inter, to je ekipa koja naizgled mirne i lagane utakmice pretvori u horor i tesku bruku. Ta se zona nalazi na .... GRANICI STVARNOSTI!!!

Mijenjaju se igraci, mijenjaju se treneri mijenjaju se i uprave, ali taj se nevjerovatni osijecaj, kojeg na srecu rijetko prozivimo, ne mijenja nikada.... Mi kad se brukamo, obrukamo se POSTENO... od glave do pete!!!

HVALA VAM DECKI !!!

p.s. bio sam blag nakon Lecce-a, njezan nakon Palerma, ironican nakon Riome a sada.... sada se ipak IZVOLITE MALO SRAMITI!!!!

(Preuzeto i prevedeno sa : http://bellideroma.wordpress.com/2012/02/12/realta-o-immaginazione/)

istina, ali to je i najveci razlog zasto navijamo za Inter zar ne?

budale su kakvih nema :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Veljača 13, 2012, 12:26:48 pm »
Mene interesuje stidel s igraci barem malo, pardon ove nase superzvijezde...

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Veljača 13, 2012, 13:55:10 pm »
moram priznat da nisam ocekivao poraz od novare, no sa druge strane ne mogu reci da me previse iznenadio.
nis nekako sad prezviti do kraja godina pa onda ili remont totalni ili povratak u prosjecnost.
di god zavrsili jednako cu navijat za Inter, jer sam sve ovo prosao vec toliko puta :))
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #63 on: Veljača 13, 2012, 16:18:36 pm »
Ja cu samo rec, jebo ti ekipu u kojoj od prve minute igraju chivu, stankovic i cordoba, pa jel Ranieri normalan  :novi107:, ne znam sta mu bi odjednom, pa covjek u zadnjih 5 kola svaki put barem 4 promjene ima u sastavu, ne moze svaka utakmica novi sastav jebem mu nanu, pocet tekmu protiv ekipe koja je zadnja s jednim napadacem je sramota.
Sto se tice forlana, kunem se da trenutno ja nisam nista gori od njega, jos cu igrat besplatno, a i mladji sam, Moratti na tebe je red...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Veljača 13, 2012, 16:50:42 pm »
Na Morattija je red od 2010 i osvajanja triplete i jos ga svi cekamo, tako da sto ce tice njega mislim da nece bogzna nesto uradit ni na ljeto a sto se tice ove sezone daj boze da se plasiramo i u ligu evrope

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #65 on: Veljača 13, 2012, 17:50:32 pm »
RANIERI je degen ! i dok je bio u Gubentusu nosio je igrace i to propalitete.... al nadam se da kod nas nece dovodit kos tigne :ppuke:

jos je juce izjavio da moratti stoji zad njega i cjeli Inter tako da vjeruju u njega... GOMNO !

Izvinite kaj pljujem ko nenormalan ovdje, ipak sam novi al mi emocije ne dozvoljavaju da cutim :banannarock:

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #66 on: Veljača 13, 2012, 18:12:24 pm »
znaci lichsteiner je prosjecan bek i nije bolji ni od ovakog maicona, da ne govorim o pravom maiconu koji u ovoj sezoni nekad bljesne! bonucci je teski tragicar u juventusu a chiellini igra vjerovatno svoju najgoru sezonu, barzagli im je glavni igrac pozadi.
za pirla trci skoro citava ekipa al bar imaju sistem, vidal i marchisio nikad nece bit bolji od cambiassa, deki nije za poredit a poli je jedino dobro sto imamo ove sezone u ovoj mrtvoj veznoj liniji. matri je meni osobno bolji od pazzinia al isto tako juve i stvara vise sansi pa mu se lakse dokazat, u juventusu igra jer je talijan!
juve ima neki sistem i naravno da su korak ispred nas al po igracima su klasu ispod....
ranocchia je trenutno nas najbolji stoper i statisticki i po igri, hebe ga sto mlad mora vise provest na klupi nego na terenu a to stoperima stvara samo konta ucinak pa iz toga se desavaju greske njegove.....

Sta bre Lichtsteiner prosjecan bek?? Maicon nas jest bolji i tehniku i sve al dobar je i on, nije prosjecan gle sad kao igra u Juventusu.. ja sam bas htio da dodje ovamo za zamjenu maicona, da negledam chivua i ostale idiote! :wallsmack: :wallsmack:

Bonucci jest degen, al Chiellini im je majstor samo zbog toga jer igra igrac kao njega na poziciju ljevog beka a treba centralni defanzivac... zadnja im tekma protiv Milanu u kupu izigrao super, onaj Thiago Silva ima tehniku i nistavise, ja gledao i imao je chiellini dobra odbrana sa klizacem inace je bio cist gol, al onako okliznuo je ocajno i spasio citav gol... Storari im bio nemocan u toj situaciji, kakva najgora sezona on i Barzagli su im najbolji stoperi u Italiju..
Vidal, Marchisio i Pirlo ---->bar po meni su bolji od nasih camba, deki, a recimo Poli ne stavljam ga tu jer bice extra igrac, bas ako mislite da je Cambi klasa igrac ondak ne zaboravite da je Pirlo bio i ostao jedan od najboljih Playmakera svijeta, a ako su to cambi i deki ondak upucajte me !!! Ranocchia jest dobar al zna nekad iskiksirat, nnanervirao me nekoliko puta al bice dobar jer je jos mlad decko.. treba mu vise iskustva

Nije da velicam njihove igrace i da ih volim, samo govorim kako stvari uistinu stoje, nemozes rec da je C.Ronaldo bolji od Messija kad nije...  ;)

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Veljača 13, 2012, 18:42:19 pm »
Neznam ko je veci degen kod nas,izgleda da se takice za tu titulu...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Veljača 13, 2012, 18:48:17 pm »
ne mogu da vjerujem da uporedjujete vidala i pirla sa ovim nasim  :rrooffllmmaaoo:
ne volim juventus ali oni na svakoj poziciji imaju kvalitetnije igrace od nas.. oni kad kupe normalnog lijevog beka tj. kad se chielini vrati na stopera gazice sve.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Veljača 13, 2012, 18:55:53 pm »
ne mogu da vjerujem da uporedjujete vidala i pirla sa ovim nasim  :rrooffllmmaaoo:
ne volim juventus ali oni na svakoj poziciji imaju kvalitetnije igrace od nas.. oni kad kupe normalnog lijevog beka tj. kad se chielini vrati na stopera gazice sve.

hoces reci da su u boljoj formi.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Veljača 13, 2012, 18:56:37 pm »
lol

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Veljača 13, 2012, 18:57:46 pm »

ove sezone je svako boje od intera trgovao na mercatu, jedino mi imamo ove fosile od igraca, a oni koji nisu toliko stari su otprilike beskorisni

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #72 on: Veljača 13, 2012, 19:50:27 pm »
Ovo sto je "Curva Nord" pjevala na utakmici Inter Novara 0-1 : "Hvala ti Moratti, a sad odlazi"!!!!, pridruzujem se i u prvom i u drugom dijelu recenice...

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #73 on: Veljača 13, 2012, 20:56:48 pm »
http://www.interusrcu.com/?p=15047

ovog sam se sjetio još nakon rome, ali me novara definitivno opet podsjetila. sjećam se dana kad sam članak pročitao, znao sam da je članak napisao navijač starije garde sa dugim stažem navijanja, ali sam si sve nekako u glavi vrtio ma bit će drugačije, mora biti i moramo scudetto vratiti gdje mu je mjesto, DJORKAEFF se vara, imamo odličnu ekipu.

i tako sezona krene, ali inter stoji u mjestu, razočarenje veliko, sramota, ruganje...ali ranieri jednim bljeskom ponovno budi nadu, DJORKAEFF je ipak možda bio u krivu, sve je sjelo na svoje mjesto, ne može nas nitko zaustaviti...aliiii onda opet šok za šokom, i sada smo tu gdje jesmo

eh da, trebao sam poslušati DJORKAEFF-a i na vrijeme se naoružati apaurinima, ili barem smanjiti svoja očekivanja, jer sve aktivnosti koje smo radili protekla dva ljeta su htjeli mi to priznati ili ne očigledno vodile svemu ovome, svi smo to mogli vidjeti. inter sam počeo pratiti 98. godine,a sa svojih 12-ak godina tada možda i nisam mogao biti neki žestoki navijač, ali navijač da, i jedini put kada sam se osjećao ovako jadno u vezi s interom je bio onaj prokleti svibanjski dan kada smo izgubili u rimu naslov, znači nešto manje od deset godina, a kraj sezone nikada nije bio toliko daleko i tko zna što nas još očekuje

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
« Last Edit: Veljača 13, 2012, 20:58:14 pm by ILfenomeno »

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #74 on: Veljača 13, 2012, 20:57:59 pm »
Ovo sto je "Curva Nord" pjevala na utakmici Inter Novara 0-1 : "Hvala ti Moratti, a sad odlazi"!!!!, pridruzujem se i u prvom i u drugom dijelu recenice...

Čekaj,šta su stvarno to pjevali?!  ???