Author Topic: Fredy Guarin  (Read 14678 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
Odg: Fredy Guarin
« Reply #100 on: Siječanj 20, 2014, 23:58:10 pm »
Kaze mama da nece djubretarske dresove :pušac:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #101 on: Siječanj 21, 2014, 00:02:49 am »
Kaze mama da nece djubretarske dresove :pušac:
Nema veze uzecu ja njen  ;)
stvarno si postao naporan, konstantno kontriras i pises neke supacke provokacije, obrati se doktoru il farmaceutu il bar idi izdrkaj ne bil se smirio, barem zaobilazi moje postove

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #102 on: Siječanj 21, 2014, 00:08:37 am »
 :-*

da nisi iz puracica kad si tako odgojen?  :pušac:

da si pametan ne bi pisao da su sampionska ekipa, kakvu reakciju ocekujes na interovom forumu?
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #103 on: Siječanj 21, 2014, 00:14:48 am »
odgojen sam ja sasvim dobro, meni idu na zivce takvi ko ti koji samo supacki podjebaju, ako imas neki problem reci otvoreno

od normalnih ljudi normalan odgovor, samo nenormalan covjek moze sporiti cinjenice, kao da je ikome ovde drago sto su sampioni, ali jesu...
a od tebe nista i ne ocekujem

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #104 on: Siječanj 21, 2014, 13:43:40 pm »
pa nisam ti ja kriv sto si se pronasao u prvom postu.. i taj panj guarin je odjednom zarko zelio da predje u djubretine, znaci jos vise mi je pao u ocima, orangutan obicni, neka ide tamo stvarati ime. samo mali mu je stakorski stadion,

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #105 on: Siječanj 21, 2014, 18:11:14 pm »
Nisam se ja uopste pronasao, ti si mene citirao i poceo s nekim prozivanjem. Ali meni stvarno nije jasno kako mozes biti takav lik, znaci Curva Nord se zvanicno oglasi da bi sprijecila prodaju i svi se pobune, ali sta oni znaju ti dodjes i pises kako ide gdje pripada i jos stavljas njegovu sliku u dresu juventusa... znaci klasnicni si kontras. Meni je samo krivo sto si me izivcirao kao da mi je 20 godina i sto sam se bezveze upalio. Nastavi ti po svom, ja cu zaobilazit tvoje postove i to je to.

Da se vratim temi, ja licno ne vjerujem da je on insistirao na prelasku u juventus, covjek je u svakoj zvanicnoj izjavi govorio da zeli ostati u interu, cak i kada je mourinho rekao da je zainteresovan i pricao sa njegovim agentom. Sad odjednom se javljaju neke price, sve moze biti, ali dok on zvanicno to ne kaze od tog nista. A cijeli me transfer podsjeca na briljantnu razmjenu seedorf za franceska coca...

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #106 on: Siječanj 21, 2014, 18:15:05 pm »
šupak (guarin) je pocel kakti neke prijetnje bacat da nece dolazit na treninge ukoliko ga se ne proda. idi i nek si na prvom treningu polomi sve moguce ligamente koje ima..

Offline Alvaro Recoba 20

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #107 on: Siječanj 21, 2014, 18:25:10 pm »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #108 on: Siječanj 21, 2014, 18:29:52 pm »
zato je djubre govorio da ne bi isao iz intera u chelsea jer je cijelo vrijeme tajno pregovarao sa djubrentusom..
i ovo sve je dokaz da se Inter sabotira iz vrha, nadam se da ce zuti gazda sprijeciti katastrofu na pomolu jer koja bi budala pristala na razmjenu 1 kroz 1??? mora da je branci bio obecan milion sa strane ili slicno, frajer se bogati a mi padamo u nesvijest kako tip nema pojma.. kriminalac obicni!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #109 on: Siječanj 21, 2014, 22:29:33 pm »
Sa ovim smecem na tribine do kraja ugovora, karijeru mu sjebat do kraja pa nek onda pregovara sa Cukarickim jebem mu sve sto hoda. Kakav je to smecar. Uostalom, vec sam i pisao da ga je davno trebalo na tribinu, imao je puno ispada prema navijacima, treneru a za ovo zadnje prema svetinji mu treba dobro zabiberit. Govno nezahvalno, zaboravlja da smo ga cekali tri mjeseca nakon transfera dok se ne zaljeci do kraja, dobivao bezrezervnu podrsku i guranje od strane svih, najvise trenera. Potpunu slobodu su mu dali i Strama i Mazzari a on ovako vraca. Kakav beskicmenjak, uzas jedan.
A pacovi iz Torina jos jednom dokazali klasu, pregovaraju sa igracem bez prvotnog kontakta sa nekime iz kluba.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #110 on: Siječanj 22, 2014, 05:54:42 am »
Čekao sam rasplet ove sage i nisam ništa komentirao,e pa sad mogu,čoban sa kolumbijskih pašnjaka ,pucač dalekometnih projektila u vasionu nije uspio postati član djubretarskog kluba ,iako su ausilio i pazite sad NE ovaj put  branca,vodili pregovore  nego lik koji se dosad nigdje nije pojavljivao fassone-naš kako na inter.it piše managing director, koji je kao što znate prije Napolija bio direktor marketinga šta mislite gdje ???,...naravno u juBentusu,...i tako da pregovori bolje prođu po juBe,i marotti da bude ljepše za stolom i da se realizira razmjena 1:1 bez doplate,na drugi kraj stola sjeda ex djubrentin fassone,za ovu malu pomoć(da je prošlo),juBe bi svog ex djelatnika nagradio sa kojim milijunčićem eurona koji bi sjeli na neki offshore računčić markića fassonea,  ...., ali tada se diže fenix iz Djakarte koji sjedi ispred svoje plazme i urla "Razbojniće,nećeš proći"  ;D ;D ;D ...drago mi je da se nismo do kraja izblamirali na ovom zamjenom,treba sad pokušat' prodat' kolumbijca,da ga ne gledamo više...
« Last Edit: Siječanj 22, 2014, 06:25:39 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #111 on: Siječanj 22, 2014, 05:57:14 am »
zato je djubre govorio da ne bi isao iz intera u chelsea jer je cijelo vrijeme tajno pregovarao sa djubrentusom..
i ovo sve je dokaz da se Inter sabotira iz vrha, nadam se da ce zuti gazda sprijeciti katastrofu na pomolu jer koja bi budala pristala na razmjenu 1 kroz 1??? mora da je branci bio obecan milion sa strane ili slicno, frajer se bogati a mi padamo u nesvijest kako tip nema pojma.. kriminalac obicni!

Možda je i obećano ,ali ne branci,koliko sam skont'o pregovore su vodili ausilio i ex djubrentin fassone,koji jadan noćas sigurno nije mogao zaspat'  ;D ;D ;D

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #112 on: Siječanj 22, 2014, 07:16:40 am »
Mislim da je sa guarinom u Interu gotovo i da ga triba prodat za kes dok se more.pokrenit cistku pocevsi od brance,fansonea i ausilija i pokusat vratit orialia a tek onda probat napravit transfer ili dva jer jos je samo 10 dana za transfere.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #113 on: Siječanj 22, 2014, 09:24:19 am »
Možda je i obećano ,ali ne branci,koliko sam skont'o pregovore su vodili ausilio i ex djubrentin fassone,koji jadan noćas sigurno nije mogao zaspat'  ;D ;D ;D

Koliko se raznih krtica, nesposobnjakovica, poltrona, licemjera, kretena i raznoraznih kozojeba navuklo u klub. Uzas jedan...

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #114 on: Siječanj 22, 2014, 12:11:29 pm »
Užas... po tko zna koji put zazivam Thohira da snjeni cjelokupnu upravu i to ODMAH. Bez toga ćemo se stalno vrtjeti u krug.

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #115 on: Siječanj 22, 2014, 14:31:31 pm »
Čekao sam rasplet ove sage i nisam ništa komentirao,e pa sad mogu,čoban sa kolumbijskih pašnjaka ,pucač dalekometnih projektila u vasionu nije uspio postati član djubretarskog kluba ,iako su ausilio i pazite sad NE ovaj put  branca,vodili pregovore  nego lik koji se dosad nigdje nije pojavljivao fassone-naš kako na inter.it piše managing director, koji je kao što znate prije Napolija bio direktor marketinga šta mislite gdje ???,...naravno u juBentusu,...i tako da pregovori bolje prođu po juBe,i marotti da bude ljepše za stolom i da se realizira razmjena 1:1 bez doplate,na drugi kraj stola sjeda ex djubrentin fassone,za ovu malu pomoć(da je prošlo),juBe bi svog ex djelatnika nagradio sa kojim milijunčićem eurona koji bi sjeli na neki offshore računčić markića fassonea,  ...., ali tada se diže fenix iz Djakarte koji sjedi ispred svoje plazme i urla "Razbojniće,nećeš proći"  ;D ;D ;D ...drago mi je da se nismo do kraja izblamirali na ovom zamjenom,treba sad pokušat' prodat' kolumbijca,da ga ne gledamo više...

šteta jedino što je sve ovo što si napisao odrađeno neodgovorno, neprofesionalno i dakako javno. sada svatko zna da je Guaro nezadovoljan, ne želi trenirat itd. pa za njega neće ponudit više od 5-6mil EUR, jer zašto bi sada netko platio 15 za igrača, kojeg smo ajmo reć "prisiljeni" prodat (ponavlja se saga Sneijder). Pričaju se priče da prvo trebamo prodat par igrača, da bi kupovali. S ovakvom taktikom prodavanja za siću (koja se odma potroši na neke poluigrače), posuđivanjima (Pereira), i suludim trampama nećemo puno postić/zaradit!
« Last Edit: Siječanj 22, 2014, 14:35:38 pm by irasic »
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #116 on: Siječanj 22, 2014, 15:06:34 pm »

Eto što na ovu sagu  ima reći lopina nad lopinama:

Moggi: “Thohir did the right thing when he cancelled the deal”

The lifetime suspended, former Juventus director Luciano Moggi was interviewed by Tuttomercatoweb about the negotiations between Juventus and Inter for Mirko Vucinic and Fredy Guarin and had the following things to say:

“Inter always do the same things. They started negotiations without the acceptance from the majority owner of the club. According to me Thohir did the right thing. It was a deal that benefitted Juventus to much, because of the value of the players and also because of their age. Vucinic is a player who Juventus doesn’t need anymore, whilst Guarin would’ve been a very useful warrior for the Juventus midfield. For Juve it would’ve been great to receive a younger player than the Montenegrian, and Guarin is also available more. Vucinic has always had injury problems. It should be asked why the Inter directors starteed negotiations without Thohir being allright with it. It seems like there is some confusion in how the club is supposed to be dictated.”

Source: Tuttomercatoweb.com

P.S.

Vidi ti Luciana lopine, možda ga dovede Erick za savjetnika  ;D ;D ;D kad razjuri ausiliobrancafassone bandu.
Koliko mi god teško priznat'ali dobro zbori  :think:...
« Last Edit: Siječanj 22, 2014, 15:09:00 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #117 on: Siječanj 22, 2014, 16:42:02 pm »
Ovo je sve nama dar sa neba.. 3 zabara su mislili zutog izmuljati, malo su se preracunali, jer nije to MM kojeg su muzli zbog njegove navijacke sljepoce. S
Zuti je ispao magarac i jeeeedva cekam kako ce ih sviju pokositi  :interflag:

A za Guarina nema se sta reci, glupo je sto mi uopce raspravljamo o tom jako netalentiranom i glupom igracu.. jos kad dodamo na to sve da je djubretarac dobio je pedalu iz kluba na najbolji moguci nacin.

sljedeca stanica Ranokija. jedva cekam da in popljuje klub u kojem je veoma vazna karika i ponajbolji stoper evrope a i afrike i azije

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #118 on: Siječanj 22, 2014, 19:48:53 pm »
 guarinov transfer u jubentus http://imgur.com/Ype4VRe

SEMPER FIDELIS

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #119 on: Siječanj 22, 2014, 23:31:45 pm »
sto je najgore mi smo izvisili za ovaj transfer jer je vucinic ako je zdrav naravno pet puta jaci igrac od guarina, da ne govorim koliko bi interu vise znaci! sad ce nam napoli uvalit mrtvog canavara za guarina i dodat nekih mizernih 5 miliona a to ce nam kao bit dobro jer ogranicenko ne ide u juventus cccc
....potpuno trijezan umirem....

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #120 on: Siječanj 23, 2014, 09:25:50 am »
Slažem se s tobom, ali je ključno ovo tvoje "AKO je zdrav".
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #121 on: Veljača 02, 2014, 11:29:11 am »
http://www.youtube.com/watch?v=ahXfawiRlAg

:cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

eto, tu mi je najvise pao u ocima. kada se tako ponašaš prema najtolerantnijoj publici na svijetu, sveti dres ne zaslužuješ. točka
« Last Edit: Veljača 02, 2014, 11:30:35 am by ILfenomeno »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #122 on: Veljača 02, 2014, 13:09:27 pm »
Ne znas sta je gore.. sto on misli da je igrac ili sto neki navijaci misle da je igracina.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #123 on: Veljača 02, 2014, 17:46:52 pm »
u ovakvim situacijama nam treba materazzi  :bang:

SEMPER FIDELIS

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #124 on: Ožujak 11, 2014, 15:01:13 pm »