Author Topic: Inter - Palermo, Serie A (01.02.2012, 20:45h)  (Read 4228 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
Odg: Inter - Palermo, Serie A (01.02.2012, 20:45h)
« Reply #25 on: Veljača 01, 2012, 22:43:55 pm »
sva tri odbrandbena su nam spora da te Bog sacuva........ i Lucio i Samuel i Rannochia
a miccoli poput bejla

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Veljača 01, 2012, 22:47:04 pm »
Ako admin misli da me treba banirati nakon ovog sto cu sad napisati, slobodno.

Ranieri, picka ti materina da ti picka materina usrana! Ti si jebena picka, a ne trener! Goni se u tri picke materine jebene odakle si dosao! Protiv ovakvog Palerma Inter bi bez trenera dobio utakmicu, ali neeeeeee, Ranieri je genijalac, pa tako najboljeg pojedinca Polija izvadi da bi stavio Palomba koji nije jedan trening odradio s ekipom, zatim dobijemo gol za 3-3 a idiot vadi Sneijdera koji igra najbolju utakmicu ove sezone i stavlja Obija, i onda kao slag na tortu, nakon sto smo dobili gol za 4-4 on vadi Milita (koji je zabio 4 gola), u igri ostavlja Pazzinija koji samo smeta i stavlja najvece govno od igraca Zaratea!

E sad vas ja pitam, jesam ja glup, jesam li corav, jel nesto ne vidim?!?!?

Ljut sam ko pas, ovu utakmicu smo ladno morali dobit.

Ranieri, picka ti materina usrana! MARS!

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #27 on: Veljača 01, 2012, 22:47:09 pm »
Šteta... Sve što je trebalo je zatvorit utakmicu i rutinski je privest kraju. Dva puta gubili, dva puta vodili, dobra prilika za Miccolija iz slobodnjaka pri kraju utakmice... kad se sve zbroji i oduzme, bod na kraju i nije tako loš

Militu kapa do poda, solidan debitantski nastup Palomba. Više sreće drugi put.

Only and forever FORZA INTER!!!
« Last Edit: Veljača 01, 2012, 22:54:30 pm by irasic »
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Veljača 01, 2012, 22:54:24 pm »
Unatoc svim cudnim izmjenama ranierija, obrana bam je danas bila jad i bjeda sva sreca pa smo danas imali vezni red i napad odlican a puno puta danas se događalo da nam miccoli ulazi između stopera i eto ponovio se slucaj bale, mogli pobjec romi priblizit se milanu ali eto na ovakvim utakmicama se osvajaju prvenstva a mi smo si definitivno uvili sve sanse zadnja dva kola ali idemo dalje :baklja for in: :novija zastava:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Veljača 01, 2012, 23:00:50 pm »
Ne zovu nas džabe Ludi Inter.  ;D Danas smo pokazali koliko smo ludi... Utakmicu tako  punu preokreta može samo naš dragi Inter odigrati i toliko nam živaca isčupati. Šteta što nismo osvojili 3 boda,na svojoj Meazzi,pred svojim navijačima,ali šta je tu je.

Junak utakmice je definitivno Milito,veliki principe koji je uhvatio sjajnu formu. Na početku sezone je stvarno svašta znao mašiti,ali sad se iskupio za sve to. Mislio sam,iskreno,na početku sezone,da su ga godine polako stigle,ali ne!  :bowdown: :interflag:

S druge strane,tragičari su definitivno Ranieri i obrana. Nije mi nikako jasan potez da vadi Sneijdera i ubacuje Obija. Mogao je komotno ostaviti Wesa i obaciti Obija mjesto Polija,iako je i Andrea odigrao dosta dobro.  :thumbup:

Uistinu me već polako počinje živcirati taj Ranierijev način vođenje utakmice,već pomišljam da se njemu po glavi motaju misli: 'Ako zabijamo,zabijemo.' Nidje veze... Da sam netko u tom (svetom) klubu,pa prigovorio bih nešto Claudiu,do vraga. Nije Moratti budala koja ne razumije nogomet. Znam da se nitko ne bi trebao miješati u trenerov posao,ali ovo je jadno. Gladamo kukavički Inter,ne mislim po predstavama igrača,već po formaciji i odabiru igrača i po dozi kreativnosti.
Ok,dok je Ranieri pobjeđivao bilo je sve dobro,vukao je odlične poteze,ali tako je to. Greške su umanjene kad pobjeđuješ,a kad krenu lošiji rezultati,odmah se na svaku grešku gleda sa povećalom. Ali,nije da nismo igrali kukavički i u onom nizu pobjeda.

I da,šta se mora dogoditi da 2 kreativca zaigraju zajedno?! Ricky i Wes,možda?!

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #30 on: Veljača 01, 2012, 23:03:00 pm »

Ranieri, picka ti materina da ti picka materina usrana! Ti si jebena picka, a ne trener! Goni se u tri picke materine jebene odakle si dosao! Protiv ovakvog Palerma Inter bi bez trenera dobio utakmicu, ali neeeeeee, Ranieri je genijalac, pa tako najboljeg pojedinca Polija izvadi da bi stavio Palomba koji nije jedan trening odradio s ekipom, zatim dobijemo gol za 3-3 a idiot vadi Sneijdera koji igra najbolju utakmicu ove sezone i stavlja Obija, i onda kao slag na tortu, nakon sto smo dobili gol za 4-4 on vadi Milita (koji je zabio 4 gola), u igri ostavlja Pazzinija koji samo smeta i stavlja najvece govno od igraca Zaratea!

Ma, Maverick, čak šta više... ne da nije za baniranje, nego POTPISUJEM SVE od riječi do riječi.
« Last Edit: Veljača 01, 2012, 23:05:18 pm by fanatico »

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #31 on: Veljača 01, 2012, 23:09:02 pm »
sad nam je jasno zasto ranieri nije nikad osvojio nesto.On prosto nema muda.Vratili smo se opet gde smo bili(zalosno)

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Veljača 01, 2012, 23:12:18 pm »

Svaka čast Maverick...sve točno od prve do posljednje riječi
« Last Edit: Veljača 01, 2012, 23:14:46 pm by hate »

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #33 on: Veljača 01, 2012, 23:13:06 pm »
Sad ce prica da snajder treba nauciti da igra odbranu a mozda i da brani

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Veljača 01, 2012, 23:13:33 pm »

Svaka čast Maverick...sve točno od prve do posljednje riječ

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Veljača 01, 2012, 23:13:54 pm »
sad nam je jasno zasto ranieri nije nikad osvojio nesto.On prosto nema muda.Vratili smo se opet gde smo bili(zalosno)

a nema ni klupu.. Poli je odigrao super, ali se decko sigurno umorio i nije vise mogao da prati tempo, izmjena je ocekivana, ali obi-sneider.. pa bolje da je izbacio sneidera i ne ubacivao nikog.

zarate je slucaj za psihijatrijsko vjestacenje.. tip stvarno ima neke "INVISIBLE" moci.

bojim se protiv Rome da ce nam biti kraj svih nadanja, ne da su oni nesto dobri (gori su od nas), ali vidim da nas je krenulo, al' nizbrdo :D

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Veljača 01, 2012, 23:21:20 pm »
uf, :cenzura:, vidim svi ste uglavnom sve rekli, tako da....ništa, idemo dalje, još je dosta do kraja, možda i zadržimo 5.mjesto...ciao... :inter8:

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #37 on: Veljača 01, 2012, 23:35:55 pm »
Uvijek neke lude tekme sa Palermom. Ranieri je stvarno skica, svaki puta kada damo gol pustimo njima inicijativu.
Zamjene bolje ne komentirati !
Jos onaj slobodni zadnji za Palermo ja sam bio uvjeren da ce Miccoli isto uvailiti 4 gol.
Bravo za Milita, ne sjecam se kad je zadnji put neko u Interu uvaljao 4 komada !

Nazalost bas kad smo mogli doci skroz na vrh mi kiksamo opet kad ne treba !

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #38 on: Veljača 01, 2012, 23:36:13 pm »
Gazda je trebao sići u svlačionicu i samo dvije stvari upitati Ranierija:
- Zašto je izvadio Sneijdera?
- Zašto 5 minuta prije kraja uvodi napadača a izvodi napadač? Ako se za kratko vrijeme treba ganjati rezultat onda je logično da izvadi stopera. To je trenerska abeceda... konkretno na ovoj utakmici nije niti trebalo ništa reagirati (pogotovo Zarate) jer je momčad igrala dobro, samo je obrana katastrofa.

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #39 on: Veljača 02, 2012, 01:24:29 am »
sneider je izašao jer se ozlijedio i upitan je za romu, poli zamijenjen jer je bio umoran, a zarate-milito je bila planirana izmjena da bi milito dobio standing ovation, ali je u međuvremenu palermo izjednačio,a umorni milito svejedno izašao
« Last Edit: Veljača 02, 2012, 01:30:42 am by felapton »

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #40 on: Veljača 02, 2012, 09:37:54 am »
Isusati jada I ZALOSTI!!!! PA JELI MOGUCE PROLIT BODOVE PROTIV LECCEA I PALERMA nakon svih onih pobjeda I pogotovo pobjede u derbyu? Ranieri je pokaza da nije ovome dorasta. Mogli smo bit sad uz bok bbilanu I jubentusu ali qurac sad jedemo g. Sve ove pobjede odose u vodu isto ko da imas kravu koja daje 20 litara mlika ,ti je pomuzes a ona nogon prolije, e za qurac si muza! 

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #41 on: Veljača 02, 2012, 10:22:07 am »
sneider je izašao jer se ozlijedio i upitan je za romu, poli zamijenjen jer je bio umoran, a zarate-milito je bila planirana izmjena da bi milito dobio standing ovation, ali je u međuvremenu palermo izjednačio,a umorni milito svejedno izašao
to je to, ja mu zamjeram sto je odmarao samuela, jer je ranokia malo je rec bio izgubljen i jedan je od glavnih razloga sto ne pobjedismo, prije svega mislim da se utakmica nije trebala uopce igrati na onakvom terenu, rezultat od 4-4 dovoljno govori, da se utakmica odgodila i da se igralo u normalnim uslovima siguran sam da bi pobjedili bez vecih problema, al hajde Pazza inter

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #42 on: Veljača 02, 2012, 11:55:20 am »
Ne mi se veruje,guarina smo kupili ozleden.Vraca se na teren pocetok marta

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Veljača 02, 2012, 13:03:07 pm »
Ne razumijem zašto neki kritiziraju Zaratea? Što je to momak krivo napravio? Ušao je pred sam kraj utakmice (87') ,ništa značajnije nije mogao napraviti...

Sve kritike treba usmjeriti prema obrani i Ranieriju. Oni su glavni krivci za ne odnošenje 3 boda.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Veljača 02, 2012, 13:55:01 pm »

I da,šta se mora dogoditi da 2 kreativca zaigraju zajedno?! Ricky i Wes,možda?!

3. svjetski rat čini se :)

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Veljača 02, 2012, 14:43:30 pm »
Ne razumijem zašto neki kritiziraju Zaratea? Što je to momak krivo napravio? Ušao je pred sam kraj utakmice (87') ,ništa značajnije nije mogao napraviti...

Sve kritike treba usmjeriti prema obrani i Ranieriju. Oni su glavni krivci za ne odnošenje 3 boda.

ja isto tako ne razumijem kakav ti fetish imas prema panjevima?  :think:  :P :)

krivi su idioti u upravi sto su prodali treneru za njega najvaznijeg igraca
desilo se tako i jbg.. bice bolje protiv rome uvjeren sam, a i uvijek dobro igramo na olimpicu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Veljača 02, 2012, 15:39:42 pm »
Da kazem svicarski sir PREMALO, nemogu da vjerujem da nismo mogli kupit jos jednog stopera, lucio je kritican skroz

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Veljača 02, 2012, 17:49:27 pm »
ja isto tako ne razumijem kakav ti fetish imas prema panjevima?  :think:  :P :)

krivi su idioti u upravi sto su prodali treneru za njega najvaznijeg igraca
desilo se tako i jbg.. bice bolje protiv rome uvjeren sam, a i uvijek dobro igramo na olimpicu

Slažem se,prodali su najvažnijeg igrača,ali opet,izgleda da je on stvarno htio otići,dakle nema ga smisla zadržati... Ranierija krivim za pičkastu igru,to je sve. Kad god trebamo ganjati rezultat on ne poduzima ništa da bi pojačao napad.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Veljača 02, 2012, 18:14:05 pm »
Popravimo napad, padnemo u odbrani,popravimo nesto drugo padnemo u trecem...treba bit realan i priznat da cemo vrlo tesko do treceg mjesta sa ovakvom ekipom. U ovoj uzakmici odbrana je ko svicarski sir na celu sa "kapetanom tog sira" Luciom koji je odigrao katastrofa a i protiv Leccea je pokazo kako ga ljudi prolaze

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Veljača 02, 2012, 18:16:23 pm »
Ma problem je sve s Interom ove sezone. Od Morattia koji nekupuje igrace kvaliteta snajder, motta nego ih prodaje pa je onda kriv ranieri sa postavkom igre pa onda opet do istrosenih igraca a nemamo boljih...