Author Topic: Lecce - Inter (29.01.2012. - 15:00h)  (Read 2709 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Odg: Lecce - Inter (29.01.2012. - 15:00h)
« Reply #25 on: Siječanj 29, 2012, 19:19:21 pm »
Ne kuzim sad. Ne sjecam se da je Cambiasso uopce igrao tom loptom.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 29, 2012, 19:23:49 pm »
Ne kuzim sad. Ne sjecam se da je Cambiasso uopce igrao tom loptom.

i ja sam skočio i nisam vidio, ali kako snimam ,pogledao sam i na žalost je...sve čisto

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Siječanj 29, 2012, 19:58:47 pm »
zalosno... bezpotrebno forisiranje obija... mislim da mi niti jednu utakmicu nismo dobili otkako on igra u prvoj... pa vadenje sneijdera za alvareza... ocajni potezi ranijerija

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 29, 2012, 20:19:33 pm »
zahvaljujući rukometu nisam baš pratio, osim zadnjih 20-ak minuta pa je bilo i puno manje sekiracije. mislim da smo ovim porazom definitivno ispali iz bilo kakvih kombinacija za skudeto.ne treba se vaditi na nikakve ofsajde i slično, ove fenjeraše smo morali pregazit kao plitak potok...a sad dignut glave i borit se za ligu prvaka

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 29, 2012, 20:34:51 pm »
bio je penal za nas kad je samuel nakon kornera igrao loptom, a benassi se zaletio i pobrao ga... meni se isto odmah ucinilo, a i paparesta veli da je bio penal.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 29, 2012, 21:04:05 pm »
ma penal nebi ni jedan sudia svirao u onakvom duelu, ali prije gola, Obi tuće lopta se odbija u korner, sudija ne sudi, naši se raspravljaju a ovi kreću u akciju, obrana se nije ni posložila, i pada gol...jbg, da smo dobili korner, ovi nam ne bi gola dali...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 29, 2012, 21:22:06 pm »
mislio sam da ne moze gore od Obia ali onda je usao Zarate

:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Nazalost opet se javio najveci problem ove sezone, a to je trcanje... ako je neko gledao utakmicu juventus - udinese (kao i svaka tekma juventusa ove godine) ljudi jednostavno trce i trce, pogotovo u veznom redu.. i sta nam vrijedi sto od njih 20 mozemo reci da su njih 18 panjevi teski kad ljudi svoje neznanje nadomjeste trkom...
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 29, 2012, 21:39:53 pm »
Inter ima najkreativniju sredinu u ligi  8) pa jbt od kad pratim Inter, shvatio sam da Zanetti nije za sredinu, ako vec mora igrat onda mu nac mjesto na beka jer smo ovako nadrljali.
Inace imamo 2 najbrza igraca u Calcio Samuela i Cambiassa  ;D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 29, 2012, 22:58:49 pm »
Inter ima najkreativniju sredinu u ligi  8) pa jbt od kad pratim Inter, shvatio sam da Zanetti nije za sredinu, ako vec mora igrat onda mu nac mjesto na beka jer smo ovako nadrljali.
Inace imamo 2 najbrza igraca u Calcio Samuela i Cambiassa  ;D

ajme, kako je igrač leccea pretrčao Samuela, to je zbilja bilo smiješno, dobro mu je došao da se u jednom trenutku primi za njega jer bi inaće pao na nos... :rrooffllmmaaoo:

Walllllyyyyyyyyy....ali ipak ga volim sa tom ubojitom facom... :novija zastava:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 29, 2012, 23:36:36 pm »
I ja ga volim, ali boli kako je spor ;D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 30, 2012, 00:59:01 am »
na ovakvu utakmicu se vide da ranieri nema muda.Izmjena snajder alvarez mu je bila da ne primimo ako damo damo.Sramota usrao se od lecea.A zapravo smo igrali dobro da je ostao snajder i da je usao alvarez na mesto obija ja sam siguran da bi zabili dva tri komada.A gospodin ranieri kaze da ce vrati 442 zato sto smo bili puno kompaktnii(zato sto on nema muda)U murijnovoj eri kad smo brkali rezultat snejder je igrao i so jednoj nozi.Ova utakmica ide na dusu ranierija kad smo gi trebali stisnuti on je izvadio igrac ko ni igra najbojle prema napred i u drugo poluvreme osim od prekid nismo uradili ni jednu sansu.
PO OVO SE VIDI ZASTO NIKAD NIJE BIO PRVI(NEMA MUDA)

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #36 on: Siječanj 30, 2012, 01:22:16 am »
Zalosno  i jadno nema nikakvog opravdanja al glavu gore ..svi smo znali da ce nas otrest po usima samo je bilo pitanje kada Eto dosao je znamo svi ishod .Problem je s nama mi smo navikli da inter osvaja sto je normalno a iskreno ovaj inter to ne moze ..Moze blicnut tekmu dvije da a na duze staze nemamo mi ekipe Ja se bogami nadam izlazu u LP mjesto kvalifikacije a o scudettu sam sanjao ..a teska srca pisem Juventus i Milan su miljama ipred intera oni ce se borit za scudetto ..mi za izlaz u evropu a na ljeto cjeli REMONT ..nekima reci zbogom valja dalje zivit a do tada FORZA INTER ..ne treba nam niko .. ;D :novija zastava:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Siječanj 30, 2012, 07:43:01 am »
Malo sam skeptican i u vezi LP...sa ovakvom ekipov i igrama

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Siječanj 30, 2012, 09:27:14 am »
e jbg izgubit od predzadnjeg  :wallsmack:
In Strama we Trust!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #39 on: Siječanj 30, 2012, 09:50:00 am »
ajme, kako je igrač leccea pretrčao Samuela, to je zbilja bilo smiješno, dobro mu je došao da se u jednom trenutku primi za njega jer bi inaće pao na nos... :rrooffllmmaaoo:
ma nemoj tako protiv samuela vidit ces da kad je upucena na lopta maicon taoa glavom I prominio smjer te je the wall mora se krenit I u sprint dok je ovi vec bio u sprintu.
Sta se tice ranieria nisu mi jasne njegove izmjene od pocetka njegova treniranja naseg Intera, uvik neke po
meni nelogicne zamjene. Sta se tice forlana pq kako se uspjeva tako ozljedivati a nje jos ni odigra jednu pravu utakmicu kako triba,nakon pobjede u derbiju ovaj poraz je cista katastrofa ali idemo dalje s nadom da ova dva dana ce doc makar neko novi kao pojacanje.
FORZA INTER!!!!!

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #40 on: Siječanj 30, 2012, 10:58:20 am »
dobro, 3.mjesto je još uvijek u igri i moramo biti iskreni i reći da je to bingo ako ga osvojimo,za sve više od toga trebalo bi nam dosta sreće koju na žalost nemamo...

utakmica je bila ono prava Interova, opet u jednoj sedmici gubimo dva fronta, kup i prvenstvo, nadam se da možemo to popraviti...ali samo se nadam...

prvi poništeni gol , zaleđe cambiassa

drugi poništeni gol, zaleđe milita

jbg, glave gore, kako je krenulo ovo je sve za očekivati, idemo po neko pojačanje tek tako da se vidi da smo ozbiljni... :novija zastava:
Prvo zaledje:
de pogledajte gde je noga lijeva od kambijasa a gde gore od lecceovog igraca pa malo ukalkulisite.
jer kambiaso je dao gol.
« Last Edit: Siječanj 30, 2012, 10:59:36 am by diego.a.milito »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Siječanj 30, 2012, 11:53:27 am »
I ja ga volim, ali boli kako je spor ;D

Ljubav boli :)

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Siječanj 30, 2012, 12:00:45 pm »
Zalosno  i jadno nema nikakvog opravdanja al glavu gore ..svi smo znali da ce nas otrest po usima samo je bilo pitanje kada Eto dosao je znamo svi ishod .Problem je s nama mi smo navikli da inter osvaja sto je normalno a iskreno ovaj inter to ne moze ..Moze blicnut tekmu dvije da a na duze staze nemamo mi ekipe Ja se bogami nadam izlazu u LP mjesto kvalifikacije a o scudettu sam sanjao ..a teska srca pisem Juventus i Milan su miljama ipred intera oni ce se borit za scudetto ..mi za izlaz u evropu a na ljeto cjeli REMONT ..nekima reci zbogom valja dalje zivit a do tada FORZA INTER ..ne treba nam niko ..  

zakon velikih brojeva, jednom smo morali pasti, a to se najčešće dogodi u ovakvim nazovi malim utakmicama

gledam taj juventus... atalantu satrali, udinese također, a ja se prije dva tjedna nadam da ce tu kiksat da ga jebeš. imaju premoć u posjedu lopte, conte ih je fizički predobro pripremio, toliko da ljudi lete po terenu, a ako netko i zakaže tu je ludi vidal koji sve nadomjesti. ali, opet ponavljam da su neka ekstra ekipa vec bi nam bjezali 15-ak bodova minimalno.

ali šta je, tu je nama slijedi skupit bodova koliko se može i čekat kikseve. a na ljeto generalno pospremanje

iako treba biti iskren i priznati koliko od nas je mislilo da cemo na polusezoni nakon onakvog nereda kakvog je ostavio gasperini biti ovdje gdje jesmo i do prije par dana još otvoreno maštati o scudettu. jesmo možda onako subjektivno, ali objektivno niti u ludilu

« Last Edit: Siječanj 30, 2012, 12:02:20 pm by ILfenomeno »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Siječanj 30, 2012, 15:21:41 pm »
da nas je Gasperini unazadio to stoji al i to je Moratijeva odluka a plus sad sto i ranieri izvlaci i previse iz ekipe koja je davno imala svoje najbolje dane, dok o rekonstrukciji predsjednik i nerazmsilja. Tako da ce ovakvih rezultata na nasu zalost izgleda biti i jos do kraja sezone. JBG...glavu gore

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #44 on: Siječanj 30, 2012, 15:27:16 pm »
Prvo zaledje:
de pogledajte gde je noga lijeva od kambijasa a gde gore od lecceovog igraca pa malo ukalkulisite.
jer kambiaso je dao gol.
Offside je sudjen jer je Milito smetao golmanu a bio je u offside-u.... sve u svemu igra je nikakva... u derbiju mi je jasno zasto smo igrali defanzivno ali sve ovo dalje je bilo provlacenje kroz iglene usi ! A sada da se dotaknem Coutinhove posudbe u Espanyol koja me sokirala rano jutros... Znaci mi saljemo igraca koji se jos nije navikao na talijanski nogomet (tako bar oni kazu) na posudbu u spanjolsku, da bi sta? Da se decko adaptira njihovom nogometu i onda se vrati nama i onda opet mora proc neko vrijeme dok se opet prilagodi talijanskome (anti) nogometu? Vidim da nista nismo naucili od katastrofa zvanih R. Carlos, Pirlo, Adriano, Destro , Bonucci, Ranocchia, Santon, Balotelli... u biti ponekad se upitam kako smo uspijeli stvoriti Triplete pored toliko (ocito) nekompetentne uprave , nisam od onih koji pljuju bezpostedno prema upravi ali mislim da su se desile pevelike greske i propusti u zadnje vrijeme.... pa zaboga, Lazio dovodi Hondu za 15 miliona €.... genoa proda Rafinhu Bayernu za 5 mil... (samo da navedem par primjera) a mi sve to samo promatramo i propustamo prilike, jednu za drugom gubeci vrijeme  pregovarajuci po Brazilu sa nekakvim anonimusima za koje bi trebalo izdvojiti 30 do 50 mil (Lucas, Romulo, Casemiro) dok jedan Giovinco koji je itekako dokazan i afirmirani talent vrijedi 15-20 mil a mi mu ne pokusavamo prismrdit ??? Sada dovodimo Guarina koji ce igrati gdje, umjesto Motte (za kojeg je Ranieri rekao da mu je glavni igrac i jedini u ekipi sa takvim karakteristikama) ? Umjesto Cuchu-a ? Zanettia? Znaju li da ne moze igrati Ligu prvaka ili ce nam se ponoviti deda Forlan?? Gdje je Poli u svoj toj prici?? A zvrcka Alvarez, najjaci dribler na svijetu...oko svoje osi za kojeg sam siguran da ima dalmatinske gene jer tvrdoglavije stvorenje od njega moze biti samo tovar (mula, magarac) ? A Sneijder? Hoce li tog decka itko vise vratiti da igra svoju prirodnu poziciiju TREQUARTISTE  Stvarno mi je vise pun ***** te pasivnosti i neozbiljnosti !!!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #46 on: Siječanj 31, 2012, 01:47:48 am »
Zalosno je sta dusmani cine interu slazem se s prethodnim postovima mnogo jaki al nemozemo nissss mjejnjati ...

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Siječanj 31, 2012, 08:25:41 am »
ajme kakav gol smo primili  :wallsmack:
In Strama we Trust!