Author Topic: Napoli vs Inter TIM CUP (25.01.2012. 20:45h)  (Read 2165 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Odg: Napoli vs Inter TIM CUP (25.01.2012. 20:45h)
« Reply #25 on: Siječanj 26, 2012, 08:11:23 am »
Pa dobro poraz je morao doći možda ne u kupu ali šta da se radi , bolje se sada usredočiti na LP i prvenstvo
FORZA INTER!!    :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 26, 2012, 08:12:51 am »
Ono što se ja pitam; KOJI K...C SU NAM TREBALE KUPOVINE; RIKI, ZARATE, FORLAN... jer svima je jasno da su to uludo bačeni novci.. Riki i Zarate nisu kapaciteti za Inter, dok je Forlan poprilično islužen što vidimo i po povredama.
Dobro nam je krenulo u prvenstvu, ali opet zahvaljujući našim starim snagama, koje nas izvlače već godinama, ali zamjene za te iste nema, pa kada njima ne ide, ne ide niti Interu jer ih nema tko zamijeniti, a to se najbolje vidjelo danas. Prelazni rok se bliži kraju, mi nikoga ne dovodimo, tako da sumnjam da će ista ekipa sve moći izvući na svojim leđima

:novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76:
Istina pogotovo za Forlana ...
In Strama we Trust!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #27 on: Siječanj 26, 2012, 10:16:23 am »
Nemojte odma blatit ekipu meni je drago da su ispali,sad se mogu skoncetrirat na prvenstvo I lp pa sta bude,jebo kup triba uvatit dubrad na vrhu a kad ih vatimo to je to.idemo po skudeto

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 26, 2012, 10:41:21 am »
Samo da se nadovežem na komentare o Rickiju. Momak se fino pokazao ove sezone,ne treba smetnuti s uma da mu je ovo prva sezona u Italiji.  :thumbup: Ali opet,on briljira u malim utakmicama,sinoć je imao identičan zicer kao i protiv Milana. Ishod je bio isti - napucavanje u golamana,oba puta. Ne možemo očekivati od njega da će nam donjeti prevagu u derbijima.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 26, 2012, 11:30:01 am »
Ah, gadi mi se ovaj Mazzari kad ga vidim, smece jedno. Ima kratku pamet pa zaboravlja kako je njegov Napoli darivan na San Siro od smeca Rocchija.

Inace, sto se tice utakmice, nekako mi je drago da se mozemo koncentrirati na prvenstvo. Jedino me smeta idiotska izjava da sad ne trebamo pojacanja!? Sad vise nego ikad trebamo da nadogradimo ovo dosad....tako da mi nikako u glavu ne ide to sto uopce raspravljaju o prodaji Motte. Osim ako ce stvarno doci Miguel Veloso.....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 26, 2012, 11:31:16 am »
Nemojte odma blatit ekipu meni je drago da su ispali,sad se mogu skoncetrirat na prvenstvo I lp pa sta bude,jebo kup triba uvatit dubrad na vrhu a kad ih vatimo to je to.idemo po skudeto
gdje ce mi bit drago da su ispali.....ja proslavljam pobjede u prijateljskim utakmicama a kamoli u kupu
jednostavno napoli nam ne lezi nikako

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 26, 2012, 12:18:52 pm »
Samo da se nadovežem na komentare o Rickiju. Momak se fino pokazao ove sezone,ne treba smetnuti s uma da mu je ovo prva sezona u Italiji.  :thumbup: Ali opet,on briljira u malim utakmicama,sinoć je imao identičan zicer kao i protiv Milana. Ishod je bio isti - napucavanje u golamana,oba puta. Ne možemo očekivati od njega da će nam donjeti prevagu u derbijima.

Ricky je car i golovi ce doci kad tad.. ima veliki potencijal jedino mu klub poput intera moze biti najveca prepreka jer smo mi poznati po kocenju talenata i ubijanja u pojam..

decko igra prvu sezonu, a pritom je i neafirmisan igrac koje mu je ovo prvo iskustvo u evropi uopce, zar se njemu moze sta prigovoriti :think:

zarate je druga prica, ako ga zadrze nekog treba streljati, a ova situacija sa Mottom je jasna kao dan o onome sto sam vec pricao.. sve su to dogovori..cim smo dosli i do najmanje mogucnosti da se borimo za titulu vodstvo kluba to sabotira.. ovo je ocit primjer sabotaze trenera i ekipe, a ko vjerovao - nevjerovao ... moratti i .co ocito vracaju usluge papici silviju za ista desavanja sa milanom od 2006-2010.

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 26, 2012, 13:28:47 pm »
"Nismo više zainteresirani za Teveza", izjavio je član uprave Intera Marco Tronchetti za ESPN te istaknuo kako klubu iz Milana pojačanja nisu potrebna: "Inter se oporavio u prvenstvu i nemamo potrebe za njim ili bilo kojim novim igračem." ;) ;) sta ce nam ko ...ne treba nam niko ... :D :interflag: :interflag: :interflag:

jebi ga, znao sam ja čim smo malo bolje krenili da ce ih to udarit u glavu i da ce odustat od pojačavanja ekipe. a sa samo dva dobra pojačanja bi uzeli serie a uvjeren sam u to. a ovako ce negdje krajem 4.mj svi biti na škrgama i bit ce dobo ako se i liga prvaka uhvati...

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 26, 2012, 19:50:32 pm »
gdje ce mi bit drago da su ispali.....ja proslavljam pobjede u prijateljskim utakmicama a kamoli u kupu
jednostavno napoli nam ne lezi nikako

Tako je, cuj drago mu da smo ispali. Tuzan komentar.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 27, 2012, 00:08:56 am »
Netrebaju nam pojačanja?????... ma bravo  :žuti karton::žuti karton:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 27, 2012, 01:14:09 am »
Netrebaju nam pojačanja?????... ma bravo  :žuti karton::žuti karton:
najgore od svega je to sto ce teveza milan uzet

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Siječanj 27, 2012, 01:21:36 am »
Uzasno smo igrali protiv lazia, uzasno smo igrali ovu protiv napolija a on izjavljuje da nam netrebaju pojacanja, jos se konkurenti pojacavaju,neznam sta vise da kazem...

Offline Lazicy

• Stalni clan
  • Forza Inter, forza ragazzi!
    • View Profile
    • NBA Serbia - where amazing happens!
« Reply #37 on: Siječanj 28, 2012, 01:38:49 am »
Ovo je bio pametan poraz ma koliko to apsurdno zvucalo. Prosto je nemoguce sa ovakvom ekipom uopste i pucati na 3 fronta..

Neko je spomenuo da su pare bačene na Alvareza, Zaratea i Forlana, a ja bih dodao i Jonathana. Za drugu dvojicu se slazem u potpunosti, dok za Alvareza ne mogu to reci. Riki je talenat i samo čekam kad će da proradi, a isto tako ne mozete reci da nije igrao dobro kada je trebalo.

Odbrana samo da nam bude sigurna i samouverena kao sto je bila na derbiju i sve ce biti uredu.

Forza Nerazzurri!