Author Topic: Inter - Parma  (Read 2404 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Parma
« Reply #25 on: Siječanj 07, 2012, 23:31:11 pm »
autoGol Zanettia... :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 08, 2012, 00:03:58 am »
znao sam da ne moze biti sve savrseno maicon se ozledio propusta derbi,jedina greska ranieria sta nije postedio maicona i motu u drugo poluvreme imali smo rezultat a oboje su bili pod zakana kartona

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #27 on: Siječanj 08, 2012, 00:30:20 am »

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 08, 2012, 03:02:44 am »
Jedna lasta ne cini proljece..... bilo je dobrih stvari ali bilo je i uzasnih kikseva u zadnjoj liniji . Nije da trazim dlaku u jajetu, ali iskreno mislim da smo jos daleko od igre kakvom bi mogli napasti titulu. Vise od icega zelim da tucemo suge u derbiju ali strah me.... Sve u svemu odjednom je manje sudackih gresaka , "greske" su nestale cim je pocela istraga oko kladionicarske afere u Italiji (slucajnost ili ne prosudite sami) pocele su nam ulaziti lopte koje su prije zavrsavale na stativama ili nevjerovatnim promasajima, Militu je netko  (napokon) skinuo povez s ociju i stvari su krenule na bolje ! Ipak jedna stvar me ostavlja zabezeknutim, vecina vas zna tko su i sto su DESAPARECIDOS (zrtve diktature u Argentini kasnih 70-ih) i pored tolikih argentinaca u ekipi nasi desaparecidosi su... nizozemac i urugvajac.... ekipica fino ubire placu, konstantno ih kose ozlijede, kad igraju nisu u formi ili kao da im se neda igrat; jedini koji ne pati u svemu tome je.... njihov nocni zivot.... ali opet, cudni su putevi Gospodnji..... FORZA INTER!!!!! Mozda sam picajzla ali smatram da Inter mora pruzati daleko bolju kvalitetniju i prepoznatljiviju igru.
« Last Edit: Siječanj 08, 2012, 03:06:00 am by ZAMORANO_1+8 »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 08, 2012, 03:10:40 am »
ne sjecam se ovakve utakmice ni u mourinhovo vrijeme..........svaka im cast samo Milito sjeba Alvareza sto se tice igraca utakmice   :D :D :D :D :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 08, 2012, 10:57:36 am »
Jedna lasta ne cini proljece..... bilo je dobrih stvari ali bilo je i uzasnih kikseva u zadnjoj liniji . Nije da trazim dlaku u jajetu, ali iskreno mislim da smo jos daleko od igre kakvom bi mogli napasti titulu. Vise od icega zelim da tucemo suge u derbiju ali strah me.... Sve u svemu odjednom je manje sudackih gresaka , "greske" su nestale cim je pocela istraga oko kladionicarske afere u Italiji (slucajnost ili ne prosudite sami) pocele su nam ulaziti lopte koje su prije zavrsavale na stativama ili nevjerovatnim promasajima, Militu je netko  (napokon) skinuo povez s ociju i stvari su krenule na bolje ! Ipak jedna stvar me ostavlja zabezeknutim, vecina vas zna tko su i sto su DESAPARECIDOS (zrtve diktature u Argentini kasnih 70-ih) i pored tolikih argentinaca u ekipi nasi desaparecidosi su... nizozemac i urugvajac.... ekipica fino ubire placu, konstantno ih kose ozlijede, kad igraju nisu u formi ili kao da im se neda igrat; jedini koji ne pati u svemu tome je.... njihov nocni zivot.... ali opet, cudni su putevi Gospodnji..... FORZA INTER!!!!! Mozda sam picajzla ali smatram da Inter mora pruzati daleko bolju kvalitetniju i prepoznatljiviju igru.

upravu si za sve, ali nema potrebe za ovakvim komentarom poslije 5-0... ni ja nisam optimista za derbi, ali uzivajmo u trenutku i navlacimo atalanti barem bod danas :D

alvarez ako ne postane igracina sam cu sebi onu stvar odsjeci  :banannarock:

milito...  :yess da:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 08, 2012, 12:04:41 pm »
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 08, 2012, 13:18:52 pm »
Mene odusevljava Motta, nevjerovatan organizator igre.. Odma je iza hobita iz barselone.

Sta Inter dijeli za novu godinu? Petarde.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 08, 2012, 16:10:00 pm »
Ne sjecas se ovakve tekme u Mourinhovo vrijeme? bbilan - Inter 0-4... da ne pricam o derbiju kojeg smo dobili sa 2 igraca manje.... skini fete sunke sa ociju i pusti euforiju zbog rezultata predugo navijam za Inter da bi se prepustio entuzijazmu zbog dva dobra rezultata... jucer je parma mogla zabiti 3 gola minimalno, imamo srece sto su slabi pa nas nisu kaznili ali jedno je kad ti se to dogadja protiv floccaria giovinca i biabianya a drugo ako se to dozvoli ibri patu robinhu i boatengu! Rezultatom sam zadovoljan ali igra nam je jos jako daleko od prihvatljive za klub Interove razine!!! Ocekujem vise, zelim vise, moraju vise!!!!  :novija zastava:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 08, 2012, 21:05:18 pm »
lijepo je vidjeti ovakav rezultat.sad se što bolje pripremit za derbi :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 08, 2012, 21:06:01 pm »
autoGol Zanettia... :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Zanetti pored silnih rekorda poceo zabijati i autogolove iz ofsajda  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Sretan sam zbog pobjede drago mi je i uzivat cu do susreta s Milanom i dodat cu da slazem se s kolegom Augument s Milanom ce biti drugacije neka nam je bog na pomoci .

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Siječanj 09, 2012, 21:13:01 pm »
Pofino smo odigrali prekjučer  :interflag: ,kao i protiv Leccea efikasno,dečki su na zemlji,treba ić tekmu po tekmu,dvojac djubradi  nam bježi velikih 8 bodova ,al' bježali smo mi nekad  Rankovoj romamerdi preko 10-15   bodova(ne sjećam se više)-demencija  ;D ;D ;D  ,pa su nas stigli i prestigli,spasio nas  :an?eo bl: Pazzo  ;D ;D ;D ....tako dok ima nade borit ćemo se...pa ne mogu  stalno kanalizacijski izrodi  :rolleyes: dobivat 0:1 u gostima...popizdio sam zbog Maicona,dobro je netko rekao da ga je Ranko  treb'o odmorit drugo poluvrijeme  :awerjjfe: