Author Topic: Inter-Lecce (21.12.2011 20:45 )  (Read 5047 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Lecce (21.12.2011 20:45 )
« Reply #75 on: Prosinac 22, 2011, 15:51:32 pm »
Jel zna neko staje sa alvarezom,posto zadnli minuti je krivio i trazio izmenu a posto je ranieri izvrsio tri izmene riki je statirao do kraja.O kakvu ozledu se radi,ne mogu naci nigde.Ako neko ima imformaciju neka pise,fala unapred

ništa strašno, grčevi u listovima, dečko se natrčao i odigrao za 5... ;)

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #76 on: Prosinac 22, 2011, 16:47:30 pm »
Dobro jutro!

Evo, bit ce ljepsi praznici nego sto je itko od nas mogao zamisliti do prije mjesec dana, 4 vezane pobjede i mi smo samo na 6 bodova od 3. mjesta. :) Imamo samo 1 pobjedu manje od Juventusa. Uglavnom, puno to sad ljepse i optimisticnije izgleda!  :interflag:

Vidim da neki prozivaju "pljuvace", a ja takve koji prozivaju pitam -  da li se ne smije izraziti nezadovoljstvo igrom nakon prosle slucajne pobjede vec treba zabit glavu u pijesak i uzdizat momcad u nebesa? Da li sam ja manje navijac ako kazem da smo igrali ocajno proslu utakmicu nego oni koji kazu da su samo tri boda bitna?

Da se vratim na ovu utakmicu. Izrazito sam se zivcirao prvo poluvrijeme i bilo me strah, pogotovo nakon 4 precke i stative, ali je zato drugo poluvrijeme bilo odlicno. Naravno, mora se uzeti u obzir da smo igrali protiv tamo nekog Leccea, ali na takvim protivnicima se gradi samopouzdanje i drago mi je da smo ih demolirali, da smo pucali iz svih pozicija i na kraju, napokon nekog dobili s pravim hendikepom.

Ranieri je ovaj put pogodio s izmjenama, pohvalit cu Milita koji je po meni odlicno odigrao i promjenu taktike iz prvog poluvremena s dva krila u 3 vezna i fantazistom u drugom poluvremenu. Ricky me odusevio (ali nije iznenadio) i nadam se da ce polako prerastati u motor ekipe. Ima tehniku, dribling, vidim da je dosta radio na brzini (ne trcanja, vec da brze igra i razmislja) i samo neka tako nastavi. Nagatomo je bio isto odlican, Maicon dobar. Forlan me malo razocarao i sve sam skloniji da nista od njega, nekako kao da se ne moze naviknuti na talijanski nogomet. Motta je imao los dan, izravni krivac za gol Leccea i jos 2-3 kontre im je odlicno pripremio....ali dobro, to nas nije nista kostalo.

Sada ide pauza, taman smo se zalaufali i nadam se da nas nece poremetiti i da cemo se malo pojacati i nastaviti s ovakvim igrama. Dobijemo Parmu i onda sta Bog da protiv Milana. Nisu mi ni oni nesto uvjerljivi, samo ih cesto mazi sreca, ponekad i sudac......

Ovo ide mene  ;D ;D ;D,...i dalje tvrdim da je žalosno koliko neki pljuju recimo Milita, a prije godinu i pol bio im je car....nadam se da neće po njemu srat bar za jučerašnju tekmu...

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #77 on: Prosinac 22, 2011, 18:47:11 pm »
andiamooooooo  :ajmo:
samo nam u odbranu puva zbog lucia i maicona, djeluju mi nekako sporo. mrtvi lecce bez pola tima je trebao da nam da 4,5 golova :think:
Mi smo dali 4 i jos mo imali 2 stative i 2 precke pa razmisli malo,onda smo mi mogli dati 8 komada,ali to je ono " Sta bi bilo kad bi bilo"

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #78 on: Prosinac 22, 2011, 18:59:42 pm »
Mi smo dali 4 i jos mo imali 2 stative i 2 precke pa razmisli malo,onda smo mi mogli dati 8 komada,ali to je ono " Sta bi bilo kad bi bilo"
ne kazem ja, igrali smo dobro, ali kod rezultata 2:1 za nas corvia je 2 put izlazio 1 na 1 sa cesarom.
inace niko ne prati primaveru pa da mi kaze koju poziciju igra crisetig?  ;D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Prosinac 22, 2011, 20:22:50 pm »
crisetig ti je centralni vezni, slican igrac kao de rossi recimo, bolji kao zadnji vezni nego kao prednji
....potpuno trijezan umirem....

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #80 on: Prosinac 22, 2011, 20:43:06 pm »
aaa ne govorim ja dzabe da me podsjeca na tijaga mottu.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Prosinac 22, 2011, 23:12:22 pm »
Ovo ide mene  ;D ;D ;D,...i dalje tvrdim da je žalosno koliko neki pljuju recimo Milita, a prije godinu i pol bio im je car....nadam se da neće po njemu srat bar za jučerašnju tekmu...

Evo ovo mi nije jasno. Meni je Milito i dalje jedan od idola,tvrdim da mu treba podići kip ispred Meazze. Ali u čemu je toliki problem ako realno komentiramo njegovu formu?! Pa ljudi moji,nismo slijepi pored zdravih očiju,Principe je prošle sezone bio loš,ove sezone je katastrofa. Šta bih sad trebao na osnovu one fenomenalne sezone (2009/2010) nakon svake utakmice komentirati kako je Milito bio odličan? Ma dajte,gdje bi nas to odvelo... Živim za Inter,sve igrače obožavam,ali objektivnost i realnost prije svega.  :thumbup:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #82 on: Prosinac 22, 2011, 23:43:35 pm »
Evo ovo mi nije jasno. Meni je Milito i dalje jedan od idola,tvrdim da mu treba podići kip ispred Meazze. Ali u čemu je toliki problem ako realno komentiramo njegovu formu?! Pa ljudi moji,nismo slijepi pored zdravih očiju,Principe je prošle sezone bio loš,ove sezone je katastrofa. Šta bih sad trebao na osnovu one fenomenalne sezone (2009/2010) nakon svake utakmice komentirati kako je Milito bio odličan? Ma dajte,gdje bi nas to odvelo... Živim za Inter,sve igrače obožavam,ali objektivnost i realnost prije svega.  :thumbup:
slažem se stobom

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Prosinac 23, 2011, 08:10:58 am »

Da se razumijemo,uopće nisam svršavatelj na lik i djelo Diega Milita,čak sam iskazao skepsu prilikom njegovog dolaska,poslije me je kupio kao i sve Vas,  ;D ;D ;D događa mu se što mu se dogadja,najbolje bi bilo da Moratti nije meka srca pa mu u trenucima slavlja nije  dao astronomski ugovor od 5 milja po sezoni,pa ga sad  ne možemo više nigdje utopit,Massimo nije jednostavno nikad znao prepoznat trenutak i prodat svoje igrače u zenitu karijere  na vrijeme,kao Milita Realu,Maicona također,zA Sneijdera nikad više nećemo moć dobit 40 milja,dok don Silvio,štogod mislili o njemu zna uvalit Ševčenka i Kaku ,dić enormne pare  :bowdown: Šta Vi mislite da to ne opterećuje Milita,zna da mu je Massimo dao ugovor u zenitu karijere kakav je mogao samo sanjati u Genoi i Zaragozi,prošle sezone bio i izozljeđivan,kao i pola momčadi i to najviše zahvaljujući tupavom Benitezu,u duši mislim da je dobar dečko ,i da mu je silno stalo da opravda veliki novac uložen u njega,al jebi ga ne ide ,pa ne ide  :awerjjfe: ,ono što mene najviše smeta ,dok Pazzo profula 3 zicera protiv Fiorea, nikom ništa  :awerjjfe: ,a ovog lika se pljuje samo tako.Ako ga ne staviš da igra ,ne možeš ga ni prodat .Jedina šansa da ga prodamo je PSG,ako ne uzmu Teveza,il ga dat Genoi plaćat 3-3.5 milja njegove plaće ,oni neće htjet platit više od 1-1.5 milja za njega godišnje ,...il ga gledat i dalje.Nadam se da će mu Lecce bit prekretnica,i da će bit opet onaj stari Milito. Nikad nisam rekao da se treba komentirat da je Milito odličan svaku tekmu ,jer je i po mom mišljenju odigrao u sezoni i pol ,možda dvije tekme u stilu starog Milita ,ali drugovi ,ako Vi sveznadari znate rješenje ,šapnite ga Massimu ,da se džabe svi zajedno  ne patimo.  :interflag:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #84 on: Prosinac 23, 2011, 13:50:42 pm »
Čuj sveznadari.  :D Ja prvi ne znam puno toga i to priznajem. Ne samo o Interu,već i ovako općenito.   :) Ali jedno od rješenja, za kakvo-takvo popravljanje situacije, je definitivno vraćanje Oriallija i otpuštanje Brance.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #85 on: Prosinac 23, 2011, 15:10:25 pm »
Milito je ucinio velike stvari za inter i njegovo niko ne moze izbrisat al brate ako neko zadnje dvije godine nema srece i ne valja necu pricati da valja jednostavno klub kao inter to ne moze si priustiti ...Sto se mene tice neka  ostane u interu do kraja zivota al jednostavno tako je vrjeme danas doslo da moras svake godine ubacivat najmanje jednog igraca u 1 tim mislim mladje momke da igraju uz rame starijim .To sto je Milito dao gol Lecceu nista ga ne velica u nebesa i jedno je sigurno sto se tice njegovog odlaska nece on nigdje do isteka ugovora njegov gol kosta Milion eura interovu upravu a Moratti prica o fair playu .Vidjet cemo  sve vreme je pred ja volim inter al samo sam realan a neki ljudi jednostavno su svoje dali i nemogu vise a na kraju cemo sve vidjeti..i ne zaboravimo da svaku jacu tekmu od pripremni tekmi do ligaski je izgubio pao nikog nije pobjedio osim uzeo Romi bod ...Dakle vidjet cemo sve kako sta na kraju sezone pozdrav.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Prosinac 23, 2011, 15:22:12 pm »
Milito je najmanje kriv.. kriva je uprava sto mu je zamijenila partnere u napadu. super mario, eto pa i pandev su otisli a dovukli mu idiote poput forlana i zarate-a i pazzu koji mu je i konkurencija.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #87 on: Prosinac 23, 2011, 22:11:56 pm »
može njemu biti partner u napadu i ronaldo,kad on nije više onaj stari milito,koji nas je sve skupa osvojio.slažem se da nemamo onaj osjećaj,kada treba prodati igrače i na njima dizati dobru lovu,za osvježenje i pojačavanje ekipe.daj bože da on svaku tekmu zabije gol dva,nitko sretniji od mene.ali bojim se da je njegovo vrijeme prošlo.vrijeme je za mlađe