Author Topic: Cesena - Inter (18.12.2011. - 15:00)  (Read 4572 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Cesena - Inter (18.12.2011. - 15:00)
« Reply #50 on: Prosinac 19, 2011, 14:20:03 pm »
Istina,nismo se bunili kada su se osvajali trofeji. To je normalno. Svi su igrači bili u top - formi,Orialli se bavio transferima,Mourinho je bio na klupi... Ukratko rečeno-tada se mirno spavalo. Normalno je da se sada bunimo...  Kad ništa u klubu nije kako treba.

To što se bunim ne znači da manje volim Inter,baš naprotiv,ljubav je sve jača što smo u većim problemima. Ali ako treba ukazati na neke probleme,zašto ne bismo o tome raspravili,za to forum i služi. Meni je osobno glupo ponavljati bit će bolje,kad znam da neće biti bolje.

U redu,pobjeđujemo ove slabiće minimalnim pobjedama,sve je to fino. Ali kad dođe neki veliki dečko otrest će nas k'o slinu. Pa ljudi mi smo izgubili svaki derbi ove sezone,izuzev Rome,tu smo odigrali 0-0. Protiv Rome,Napolija,Juventusa,Udinesea mi nismo gola dali. Pa kako ćemo zabijati kad nemamo igru?

Fazon je u tome što mi slučajno zabijamo,igre nema ni na mapi. Kažem,pogledao sam Napoli-Roma,iako je taj dvojac ispod nas na tablici,barem imaju igru. Ne treba se zavaravati.
kao da sam ja pisao.  :bowdown:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Prosinac 19, 2011, 14:21:21 pm »
umjesto da dizemo cesara u nebesa pojedinci napadaju ranieria  zbog njegovih izmjena ,a nakon te izmjene nit smo bili losiji nit smo primili go

:bowdown: :bowdown:

Znači drugovi,hajmo sad svi kolektivno uzdizati Cesara u nebesa jer smo zahvaljujući njemu izvukli 3 boda kod mrtve i očajne Cesene.  :clap: Pa jebemti na šta je Inter spao da mrtvoj Ceseni ne možemo šansu stvoriti i onda nam golman spasi minimalno vodstvo koje smo sretno stekli.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Prosinac 19, 2011, 15:52:41 pm »
:bowdown: :bowdown:

Znači drugovi,hajmo sad svi kolektivno uzdizati Cesara u nebesa jer smo zahvaljujući njemu izvukli 3 boda kod mrtve i očajne Cesene.  :clap: Pa jebemti na šta je Inter spao da mrtvoj Ceseni ne možemo šansu stvoriti i onda nam golman spasi minimalno vodstvo koje smo sretno stekli.
kako god zahvaljujuci cesaru imamo ova 3 boda.........sada je glavno zavrsiti treci(minimalno) sa kakvom takvom igrom

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Prosinac 19, 2011, 17:31:32 pm »
3 boda su tu,povezali smo tri pobjede bez primljenog gola.to je pomak.igre nema,pa nema.al nije je bilo ni prije,sada barem skupljamo bodove

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Prosinac 19, 2011, 18:06:47 pm »
Neki ovdje očito baš ne shavćaju nogomet. Nije ovo hrvatska liga gdje imaš dva kluba i to je to. Ovo je ipak liga petice i nitko nije lagan protivnik.
Mi samo ovezali jedan lijepi niz, u LP smo prošli dalje i ne vidim razlog za loše komentare. Igra se ne piše i ne pamti, nego bodovi, a oni nam sasvim solidno kapaju u zadnje vrijeme.
Malo se suzdržite negativnih komentara i čekajte u miru derbi utakmicu u siječnju!!!

Ponavljam, ovako loše nsite pisali kada smo imali 6 poraza na kontu prije 3-4 kola i kada smo bili 17 na tablici!!

Svoj klub i igrače nikada ne vređaj ( čak u afektu mogu i razumjeti ružne riječi, ali hladnih glava pisati ružno, to nije navijanje)

:baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Prosinac 19, 2011, 22:23:57 pm »
Dobro,poštujem tvoje mišljenje,nema problema,imamo drugačiji pogled na situaciju i bolje da ima raznolikosti među nama.  :) Ako si ti zadovoljan,u redu. Ali sjeti se kako smo i prošle sezone povezali dosta pobjeda pa se nakon toga desio Schalke. Zašto se desio Schalke? Jer nismo imali sistem,nije se znalo tko koga čuva u obrani. O igri da i ne govorim,isti slučaj sa 536434 defenzivnih veznih. Tada su još igrali Eto'o i Sneijder,a sad njih nema.

Bojim se da će takav debakl usljediti i ove sezone.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Prosinac 19, 2011, 22:42:33 pm »
antonio nije ni rekao da je zadovoljan ali trenutno mi nemamo bolji igraca od cambiassa,zanettia,militta,nagatoma.........ne mozes u gostujucoj utakmici krenuti sa dva ofanzivna krila nije to fm,fifa ili sta vec........
i nije problem u zanettiu kao sto neki pisu da mu je vrijeme da se oprosti, on je uvijek bio ovakav uopste nije pao kao npr lucio,militto.......
coutinho polako dobija prilike ubrzo ce i alvarez kretat od prve strpljenja malo.....vjerujem da ce u nastavku cou ili alvarez kretati od prve, a nikako oba zajedno pogotovo u gostujucim utakmicama

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #57 on: Prosinac 19, 2011, 23:03:40 pm »
Ovo se u potpunosti slazem. Ja nikom ne dam da mi kaze da je veci navijac Intera od mene. Ali to ne znaci da sam slijep pored zdravih ociju i pa da ne vidim da ovo bas ne sluti na dobro. Forum je tu za to da se raspravlja.

Ali kad napisem nesto da ne valja, pa mi netko ne prilozi protuargument nego mi spocitne kakav sam to navijac, onda se s takvim nema sto raspravljat. Sto da ja takvom kazem ako Milito naocigled svih igra katastrofa, ja to kazem - a protuargument je da "zasto se nisam bunio kad su harali Europom"???? Pa zato sto je onda igrao kako dolikuje klubu u kojem igra. Isto tako, da, ta ekipa je harala prije 2 godine, ali dokad oni trebaju imati kredita za to? Trebaju li uopce imati kredita za to? Ja kazem da ne previse, svaka utakmica je novo dokazivanje...a ako se bude previse kreditiralo igrace(kao sada) onda mi ne mozemo napredovati i zato sada nazadujemo. Sto ce se dogoditi u prvom mjesecu? Uz Ranierovo ovakvo poimanje nogometa, nista! Mozemo dovuci par igraca, npr. dodje taj Lucas Moura.....onda treba proc 2 utakmice da uopce udje u zapisnik, tek cetvrtu udje na 10 minuta i petu pocne otpocetka, naravno pod pritiskom, i ovaj senilac ga vadi van na poluvremenu. Eto, to je problem, ja cak mislim da se s ovim rosterom moze do 3. mjesta, ali ne da glavnu rijec vode Stankovic, Milito vec da oni budu tu kad zatreba. Alvarez je pokazao da moze, Poli se svidio (a zasto vise ne znamo o njemu, pitajte Ranierija), Faraoni odlican....ali ja se bojim da ce ih ovaj ubiti u pojam. I to mi se nikako ne svidja.

Na 5. smo mjestu, 8 bodova od 3. mjesta i ocekujem pad Udinesea, ali mi moramo pod hitno pronaci igru a ne da pobjedjujemo sretno i spretno. I ono sto je najbitnije, moramo imati kontinuitet sastava. Ja ne znam jesmo li mi odigrali 2 utakmice zaredom a da je bio isti sastav....zapravo, pitanje je da li smo uopce koju odigrali u istom sastavu......ovako, kad Ranieri stalno nesto trazi i luta, to mi se nikako ne svidja.

:bowdown: :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Potpisujem postove svaka na mjestu i jedna realanost ..Ako cemo mi cekat i bit zahvalni njima sto su nam donjeli zato su i placeni dobro ..Veca je zvjezda i ikona svjetskog fudbala Raul i Ronaldinho pa su otisli dosli neki novi a ne inter mora cekat  i bit zahvalan placenicima kad osvoje LP scudetto ili cupaju bodove protiv Cesene izgube od Novare ili dozive ponizenje od Schalkea ..Volim inter al sam realan i smijem reci da ce ovaj inter s ovom politikom propast ..a sto se tice derbija s MIlanom pa kad su nam jednom dali 6 komada sto ne i sada al ostaje nam da vidimo ..Pozdrav Maverick odlican post .

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #58 on: Prosinac 19, 2011, 23:50:23 pm »
Sada ću vam ja reći pogled na sve ovo. Ja volim Inter. Normalno je da mi nije drago kad moj Inter kupi Farinosa, Burdissa, Helvega (u početku  i ja kritiziram njihove igre), ali svi ti Farinosi, Burdissi, Helvegi nekako postanu s vremenom dio Interove obitelji, pa tako prirastu i mom srcu. Tako da kada Inter igra loše, pojedini igrači igraju loše, naše legende ostare, ne treba ih pljuvati, jer to je kao da pljuvate po svojoj obitelji. A Massima Morattija obožavam, ma koliko god glupe poteze radio, znam da živi za Inter, te ne mogu zamisliti Inter bez njega. Igračima je dužnost da daju sve od sebe, igraju sa srcem, a naša je da budemo tu uz njih kad im ide dobro ili loše. Uostalom Inter sam zavolio kad mu i nije išlo baš najbolje, jer u tom  klubu ima nešto posebno što se ne može objasniti, al vjerujem da znate o čemu pričam. Inter je takav kakav je, vječni usponi i padovi i baš zato ga volim!

ps Mislim da je i Antonio htio poručiti nešto ovako.
« Last Edit: Prosinac 19, 2011, 23:51:47 pm by irasic »
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Prosinac 20, 2011, 00:29:00 am »
mislim da je malo navijaca Intera na ovom forumu koji su poceli navijati za Inter 2007. godine.. jer to bi u 99% slucajeva znacilo da su izdali neki drugi klub pa poceli navijati za inter..

ali primjecujem da i jedna i druga strana zaboravljaju glavnu manu sadasnjeg Intera.

jedni govore da su losi igraci krivi za novonastalu situaciju, a drugi krive to da lose igramo..

meni kao navijacu i najpre gledatelju utakmica Intera najvise smeta fizicka pripremljenost igraca.. sezona je vec dosta odmakla i meni je neshvatljivo da i dalje ne mozemo drzati tempo, bilo da su mladji ili stariji igraci.. i upravo zato se jako mucimo u napadu jer se ne stvara visak nego cekamo gresku protivnika.. i ponavljam da je zalosno da se zanetti cini kao najspremniji igrac.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Prosinac 20, 2011, 03:20:24 am »
treba biti realan i reči da baš i nismo klub poznat po nekoj dobroj kupovini.uvijek smo enormno trošili a nismo ništa osvajali.da nije bilo ove afere s namještanjima,tko zna kako bi sve to ispalo.zato se netreba čuditi zbog ovoga sada.pratim inter več 14-15 godina,od malena sam ga zavolio.al nepamtim da smo imali puno sezona da smo igrali nekakav prepoznatljiv upadljiv nogomet(nekažem da nije bilo),mislim na vrijeme prije afere.tako da se baš i nezamaram igom.zanima me rezultat.dok god osvajamo bodove dobro je.

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #61 on: Prosinac 20, 2011, 11:21:09 am »
Nasim ljudima nemozes nagodit,kada smo bili 17 mi smo prizeljkivali 3 boda bez obzira na igru,samo 3 boda su nam vazna,a sada pobjedjumo ali kazete da nam ne valja igra.
Mou je jednom rekao "Bitno je pobjediti,a ne lijepo igrati" nest u tom kontekstu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Prosinac 20, 2011, 13:14:29 pm »
Nasim ljudima nemozes nagodit,kada smo bili 17 mi smo prizeljkivali 3 boda bez obzira na igru,samo 3 boda su nam vazna,a sada pobjedjumo ali kazete da nam ne valja igra.
Mou je jednom rekao "Bitno je pobjediti,a ne lijepo igrati" nest u tom kontekstu.

Ne bih rekao da ne mozes ugodit ljudima, vec vi ne shvacate o cemu je rijec. Ja sam izrazito sretan sa 3 vezane pobjede, no isto tako sam svjestan da su zadnje dvije izborene sretno, pogotovo zadnja. I niti jednom rijecju nisam rekao da moramo lijepo igrati vec da moramo bolje igrati. Suprotno od lijepo je ruzno, a od bolje je suprotno losije. Jer s ovakvim lutanjima sreca ce nam opet okrenit ledja. Nemam nista protiv da igramo ruzno, ali da se na terenu vidi tko je gazda, tko je Inter, da se nitko ne naigra protiv nas. A to nije slucaj.

Ako netko to ne moze prihvatit i onda pocne prozivati ove koji (s pravom) kritiziraju kako to nisu pravi navijaci i misliti da ti sto kritiziraju nisu sretni s ovih par pobjeda, grdno se varaju.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Prosinac 20, 2011, 22:06:58 pm »
Sada ću vam ja reći pogled na sve ovo. Ja volim Inter. Normalno je da mi nije drago kad moj Inter kupi Farinosa, Burdissa, Helvega (u početku  i ja kritiziram njihove igre), ali svi ti Farinosi, Burdissi, Helvegi nekako postanu s vremenom dio Interove obitelji, pa tako prirastu i mom srcu. Tako da kada Inter igra loše, pojedini igrači igraju loše, naše legende ostare, ne treba ih pljuvati, jer to je kao da pljuvate po svojoj obitelji. A Massima Morattija obožavam, ma koliko god glupe poteze radio, znam da živi za Inter, te ne mogu zamisliti Inter bez njega. Igračima je dužnost da daju sve od sebe, igraju sa srcem, a naša je da budemo tu uz njih kad im ide dobro ili loše. Uostalom Inter sam zavolio kad mu i nije išlo baš najbolje, jer u tom  klubu ima nešto posebno što se ne može objasniti, al vjerujem da znate o čemu pričam. Inter je takav kakav je, vječni usponi i padovi i baš zato ga volim!

ps Mislim da je i Antonio htio poručiti nešto ovako.

Lijepo rečeno  :thummbup:

Neki ovdje očito baš ne shavćaju nogomet. Nije ovo hrvatska liga gdje imaš dva kluba i to je to. Ovo je ipak liga petice i nitko nije lagan protivnik.
Mi samo ovezali jedan lijepi niz, u LP smo prošli dalje i ne vidim razlog za loše komentare. Igra se ne piše i ne pamti, nego bodovi, a oni nam sasvim solidno kapaju u zadnje vrijeme.
Malo se suzdržite negativnih komentara i čekajte u miru derbi utakmicu u siječnju!!!

Ponavljam, ovako loše nsite pisali kada smo imali 6 poraza na kontu prije 3-4 kola i kada smo bili 17 na tablici!!

Svoj klub i igrače nikada ne vređaj ( čak u afektu mogu i razumjeti ružne riječi, ali hladnih glava pisati ružno, to nije navijanje)

:baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Istog smo miščljenja presidente, ja ponekad nazovem muntu nosačem koplja ,ali bez zloće... :interflag:

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Prosinac 21, 2011, 19:48:52 pm »
Apsolutno potpisujem tekst irasica, ali se moram slozit s posljednjim Maverickovim postom. Moramo igrati bolje nego sada, moramo biti Inter i dominirati kako-tako nad kvalitetom kudikamo losijim od nas.
Sam Ranieri je rekao da je gledao snimke Intera protiv Napolija, Juventusa i Udinesea i da nije vidio nikakve razlike od ovih posljednjih utakmica osim rezultata. Sam kaze da ne igramo dobro nakon svake utakmice. Moramo bolje, jer ovako cemo definitivno samo u borbu za Kup UEFA. Meni osobno ne bi bilo mrsko da dogodine uzmemo Kup UEFA, ali nisam siguran ima li Ranieri u glavi jasnu viziju svog Intera, jer svaku utakmicu smo drugaciji. "Moramo raditi, moramo bolje, moramo ispraviti jos puno toga" stalno ponavlja a bolje nikako nije. A covjek je tu vec tri mjeseca. Ja se pitam "pa sto radi?" Jedino objasnjenje koje imam je da je dosad radio na fizickoj spremi, jer navodno je to bilo ocajno s Gasperinijem (cak i prema rijecima Stankovica kada smo se s njim susreli). Istina, tu se vidi napredak. Mozda ce tek sada kada ih je ozivio u pauzi poceti raditi na igri.
Zato moramo cekati prijelazni rok i drugi dio sezone. Ali zasad, bez obzira na sve objektivne i subjektivne razloge, kritika na igru apsolutno stoji.
« Last Edit: Prosinac 21, 2011, 19:54:16 pm by nraguz »
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69