Author Topic: Cesena - Inter (18.12.2011. - 15:00)  (Read 4678 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
Odg: Cesena - Inter (18.12.2011. - 15:00)
« Reply #25 on: Prosinac 18, 2011, 17:59:07 pm »
uzeli smo 3 boda i to je glavno         

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #26 on: Prosinac 18, 2011, 18:58:29 pm »

slažem se! nisam gledao utakmicu pa je sve što je mogu komentirati da mi je drago zbog Ranocchie!

:baklja for in:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Prosinac 18, 2011, 20:49:36 pm »
:3x9: :3x9: :3x9: :3x9: :3x9: :3x9:   koji komentar hahaha....zalosno je kakvi sve navijaca inter ima
opet se samobanuj.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Prosinac 18, 2011, 22:45:50 pm »
samo jedno poluvrijeme zajedno su igrali coutinho i alvarez i briljirali su.... a sad kao da nema sanse da zaigraju ponovo! coutinho odigra dobro pa i ne udje, pa alvarez odigra dobro pa ni na klupi ne bude pa castaignos odigra dobro pa ni na klupi ne bude,......
uglavnom sam sretan zbog tri boda, hvala andrea ranocchia i julio cesar
....potpuno trijezan umirem....

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Prosinac 18, 2011, 22:52:46 pm »
kako nam se sve poklapa. imamo sreće, rezultati večeras nisu mogli biti bolji. i općenito, da su milan i juventus iole jaki kao što se predstavljaju bježali bi nam u najmanju ruku 16-17 bodova.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Prosinac 18, 2011, 22:56:46 pm »
da nije smiješno ,bilo bi tužno...kakav fail... :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: da benitez....

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/juve-opet-vrhu-treca-uzastopna-pobjeda-intera-clanak-357532

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Prosinac 18, 2011, 23:01:12 pm »
 :bang: :bang:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Prosinac 18, 2011, 23:02:37 pm »
Evo Napoli popusio kuci od Rome. To je ekipa koja igra toplo hladno i bas mi je drago vidjet zivcanog Mazzarija.

No vratimo se mi nama. Evo nas na 5. mjestu, rekao bih, ni krivi ni duzni. Uz to, slijede nam dvije domace utakmice s Lecceom i Parmom, koje moramo dobiti, ako nikako, onda na misice. No, ono sto me ne veseli, to je igra koje nema. Ranieri ima izrazito cudne poteze, ja ih uopce ne razumijem, totalno su mi nelogicni. U svoju obranu on moze reci da ima rezultat, no ja bih rekao da mi samo imamo malo vise srece nego na pocetku sezone. Jednostavno, meni nacin na koji smo dosli do ovih pobjeda ne ulijeva sigurnost da mi zaista mozemo napasti 3. mjesto. Iskreno se nadam da ce me nakon Bozica razuvjeriti i da ce poceti igrati...no puno toga se mora mjenjati. Ponovit cu - Milito i Pazzini ne mogu zajedno, kad vec igraju mladi, ne treba ih vaditi odmah nakon loseg poluvremena i treba ih pokusati nagraditi iducu utakmicu vecom minutazom, a ne tribinom (ovaj matori ce ih psihicki dotuci), Stankovic ne treba vise igrati, samo u slucaju puno ozljeda. Fali nam lijevi prodorni bek (tipa Vargas ili Balzaretti) i veznjak s puno trke i tehnike - Montolivo. Ako dobro pratim, i Vargas i Montolivo mogu igrati LP.

U konacnici - i da ne dodje kvalitetno pojacanje, ukoliko Ranieri ne promijeni nesto u svom poimanju nogometa i Intera, ja bas ne vidim povoljan kraj sezone, a to je 3. mjesto.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Prosinac 18, 2011, 23:18:41 pm »
:3x9: :3x9: :3x9: :3x9: :3x9: :3x9:   koji komentar hahaha....zalosno je kakvi sve navijaca inter ima

Dobro je čovjek sve rekao. Ja bih sve ove starce potjerao na klupu. Uključujući Capitana. Dosta je nedodirljivih,klub se nalazi u očajnoj situaciji,a trener stavlja igrače ovisno o prezimenu,a ne gleda kako tko igra i koliko pokazuje na terenu. Kako drugačije objasniti činjenicu da jedan Milito koji ne bi mogao zabiti na prazan gol ima zabetonirano mjesto u prvih 11?! Lucio griješi kao nikad u životu,ali opet je ispred Samuela? Deki je donedavno bio kamen temeljac. Cuchu igra skoro pa dvadesetu utakmicu zaredom. Castaignos nam jednom donese pobjedu,odonda ga nema na mapi. Coutinho i Alvarez ubiju Cagliari kad su bili zajedno na terenu,ali otada ih nema zajedno. Ima tu još mnogo alogičnosti...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Prosinac 18, 2011, 23:22:22 pm »
samo da kopiram kolegu iz cg.

ne mogu da svatim nase razmisljanje fudbala,prvo opet smo istrcali s djedurinama na teren,onda lik opet stavalja Pacinija i Milita zajedno,a ne ide to druze,stavi jadan Zaratea ako ne moze Forlan od prvog min,drugo zasto uvijek ali uvijek kad nam ne ide dobro na poluvrijeme mora bit zamijenjen neki igrac i to u 100 % slucajeva neki mlad i kreativan,danas Coutinja izbaca,a sto ne izbacis Cambjasa ili Zanetija ( da me neko pogesno ne shvati,ja ova dva igraca obozavam,ali brate ako ne ide,mogu se i oni zrtvovat,zasto gomilati 3,4,5 zadnjih veznih igraca na sredinu ),umjesto malo vise da igraju zajedno Coutinjo,Alvarez,Obi,Poli,mi opet ista prica i iz toga proizilazi najgrzdji (NE)fudbal na svijet...................samo cu rec,danas gledam Barsu i SRAMOTA ME !!!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Prosinac 18, 2011, 23:29:06 pm »
samo da kopiram kolegu iz cg.

ne mogu da svatim nase razmisljanje fudbala,prvo opet smo istrcali s djedurinama na teren,onda lik opet stavalja Pacinija i Milita zajedno,a ne ide to druze,stavi jadan Zaratea ako ne moze Forlan od prvog min,drugo zasto uvijek ali uvijek kad nam ne ide dobro na poluvrijeme mora bit zamijenjen neki igrac i to u 100 % slucajeva neki mlad i kreativan,danas Coutinja izbaca,a sto ne izbacis Cambjasa ili Zanetija ( da me neko pogesno ne shvati,ja ova dva igraca obozavam,ali brate ako ne ide,mogu se i oni zrtvovat,zasto gomilati 3,4,5 zadnjih veznih igraca na sredinu ),umjesto malo vise da igraju zajedno Coutinjo,Alvarez,Obi,Poli,mi opet ista prica i iz toga proizilazi najgrzdji (NE)fudbal na svijet...................samo cu rec,danas gledam Barsu i SRAMOTA ME !!!

A ja  sad gledao Napoli - Roma... Brate,ono je bio svemirski nogomet za nas. Prilike pršte na obje strane,toliko prilika je u Intera viđeno u cijeloj sezoni,kad se sve prilike saberu.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Prosinac 18, 2011, 23:34:52 pm »
naravno da su nam napadaci katastrofa,lucio los i td.......
igrali smo 4 4 2 jedva se drzali protiv casene i gdje je normalno da uvodimo rickya umjesto npr zanettia pa na sta bi to licilo.........cou , alvarez po krilima i pazzo , militto u napadu mozete li zamisliti tek tada defanzivu........
radi psovanja matere ranieriju sam rekao da je zalosno kakve navijace imamo........

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Prosinac 18, 2011, 23:44:02 pm »
A ja  sad gledao Napoli - Roma... Brate,ono je bio svemirski nogomet za nas. Prilike pršte na obje strane,toliko prilika je u Intera viđeno u cijeloj sezoni,kad se sve prilike saberu.
vise su napoli i roma imali prilika u prvom poluvremenu nego mi za cijelu polusezonu.

realno, cesena nas je zgazila ;D dobre ove pobjede od 1:0 ;D
« Last Edit: Prosinac 19, 2011, 00:36:33 am by Emir Podgorica »

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Prosinac 19, 2011, 01:10:31 am »
Čitam komentare i ne vjerujem?!?!
Slažem se da ne igramo najbolje, ali.... postoji veliko ali, a to je: niste se bunili kada je gotovo ista ekipa harala par godina ligom, pa čak i Europom??
Kako je i Deki rekao, dugo su svi zajedno, i potrebna je promjena koja slijedi uskoro ( ako sam dobro shvatio već u siječnju), a što se tiče ove sezone, super stojimo kako igramo. Skupili smo jako puno bodova u zadnjih mjesec dana i polako stvari sjedaju na svoje mjesto. Već smo na petoj poziciji i za ovu ekipu je to odlično.
E sada, ako dobijemo slabašni Lecce i nakon toga Atalantu ( ako se ne varam) idemo na Milan skroz rasterećeni. Jedino me zanima što ćete pisati ako njih mlatnemo u gradskom derbiju?!?!
Hoćete li hvaliti ekipu i trenera ili će i to biti slučajno??

Smirite se malo, do prije par kola smo bili 17, pa niste bili tako pesimistični  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Prosinac 19, 2011, 01:21:37 am »
Slažem se da ne igramo najbolje, ali.... postoji veliko ali, a to je: niste se bunili kada je gotovo ista ekipa harala par godina ligom, pa čak i Europom??
Kako je i Deki rekao, dugo su svi zajedno, i potrebna je promjena koja slijedi uskoro ( ako sam dobro shvatio već u siječnju), a što se tiče ove sezone, super stojimo kako igramo. Skupili smo jako puno bodova u zadnjih mjesec dana i polako stvari sjedaju na svoje mjesto. Već smo na petoj poziciji i za ovu ekipu je to odlično.
E sada, ako dobijemo slabašni Lecce i nakon toga Atalantu ( ako se ne varam) idemo na Milan skroz rasterećeni. Jedino me zanima što ćete pisati ako njih mlatnemo u gradskom derbiju?!?!

Smirite se malo, do prije par kola smo bili 17, pa niste bili tako pesimistični  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Prosinac 19, 2011, 02:21:00 am »

ja nisam od onih koji pljuju po legendama kluba, ali ja stvarno ne vidim nacina na koji bi mi mogli da dobijemo Milan!? nije problem koliko ko zna.. svi nasi igraci (osim zaratea) znaju da igraju nogomet, ali fizicka spremnost igraca je ispod svakog nivoa i kritike.. svi se pitaju zasto je izvadio couthina.. pa decko je danas pokazao da ima snage za 20 minuta. i neko se pita zasto njega a ne npr. zanettia.. pa zanetti je nas ubjedljivo najspremniji igrac u toku ove sezone sto je u neku ruku i zalosno. Ranieri nije budala vidi i on to.. zato vjerujem da ubaci Obia da unese malo svjezine i trke.
a najgore je to sto smo stalno pod pritiskom i moranjem pozitivnog rezultata, zato je jako tesko odluciti se naglo na velike promjene sa mladjim igracima.. serie A je najteza liga na svijetu. bodovi se ne prodaju lako, manji klubovi se nikad ne predaju i njihov najveci problem je taj sto su sudije ipak malo naklonjenije vecim klubovima.

jedino sto me raduje je to da je odbrana konacno pocela da igra kako treba i da bude koliko toliko sigurna. vidi se da nam je i Maicon falio i da je Japanac mnogo bolji na lijevom beku.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Prosinac 19, 2011, 09:30:07 am »

ma to je bitno bolje uzet tri boda sa lošom igrom nego izgubit sa dobrom igrom  ;D

:novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Prosinac 19, 2011, 09:55:05 am »
ma to je bitno bolje uzet tri boda sa lošom igrom nego izgubit sa dobrom igrom  ;D

Sve to stoji, ali tako mozes jednu, mozda dvije utakmice....nece sreca uvijek pratiti.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Prosinac 19, 2011, 13:31:06 pm »

Istina,nismo se bunili kada su se osvajali trofeji. To je normalno. Svi su igrači bili u top - formi,Orialli se bavio transferima,Mourinho je bio na klupi... Ukratko rečeno-tada se mirno spavalo. Normalno je da se sada bunimo...  Kad ništa u klubu nije kako treba.

To što se bunim ne znači da manje volim Inter,baš naprotiv,ljubav je sve jača što smo u većim problemima. Ali ako treba ukazati na neke probleme,zašto ne bismo o tome raspravili,za to forum i služi. Meni je osobno glupo ponavljati bit će bolje,kad znam da neće biti bolje.

U redu,pobjeđujemo ove slabiće minimalnim pobjedama,sve je to fino. Ali kad dođe neki veliki dečko otrest će nas k'o slinu. Pa ljudi mi smo izgubili svaki derbi ove sezone,izuzev Rome,tu smo odigrali 0-0. Protiv Rome,Napolija,Juventusa,Udinesea mi nismo gola dali. Pa kako ćemo zabijati kad nemamo igru?

Fazon je u tome što mi slučajno zabijamo,igre nema ni na mapi. Kažem,pogledao sam Napoli-Roma,iako je taj dvojac ispod nas na tablici,barem imaju igru. Ne treba se zavaravati.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Prosinac 19, 2011, 13:51:02 pm »
Istina,nismo se bunili kada su se osvajali trofeji. To je normalno. Svi su igrači bili u top - formi,Orialli se bavio transferima,Mourinho je bio na klupi... Ukratko rečeno-tada se mirno spavalo. Normalno je da se sada bunimo...  Kad ništa u klubu nije kako treba.

To što se bunim ne znači da manje volim Inter,baš naprotiv,ljubav je sve jača što smo u većim problemima. Ali ako treba ukazati na neke probleme,zašto ne bismo o tome raspravili,za to forum i služi. Meni je osobno glupo ponavljati bit će bolje,kad znam da neće biti bolje.

U redu,pobjeđujemo ove slabiće minimalnim pobjedama,sve je to fino. Ali kad dođe neki veliki dečko otrest će nas k'o slinu. Pa ljudi mi smo izgubili svaki derbi ove sezone,izuzev Rome,tu smo odigrali 0-0. Protiv Rome,Napolija,Juventusa,Udinesea mi nismo gola dali. Pa kako ćemo zabijati kad nemamo igru?

Fazon je u tome što mi slučajno zabijamo,igre nema ni na mapi. Kažem,pogledao sam Napoli-Roma,iako je taj dvojac ispod nas na tablici,barem imaju igru. Ne treba se zavaravati.

Ovo se u potpunosti slazem. Ja nikom ne dam da mi kaze da je veci navijac Intera od mene. Ali to ne znaci da sam slijep pored zdravih ociju i pa da ne vidim da ovo bas ne sluti na dobro. Forum je tu za to da se raspravlja.

Ali kad napisem nesto da ne valja, pa mi netko ne prilozi protuargument nego mi spocitne kakav sam to navijac, onda se s takvim nema sto raspravljat. Sto da ja takvom kazem ako Milito naocigled svih igra katastrofa, ja to kazem - a protuargument je da "zasto se nisam bunio kad su harali Europom"???? Pa zato sto je onda igrao kako dolikuje klubu u kojem igra. Isto tako, da, ta ekipa je harala prije 2 godine, ali dokad oni trebaju imati kredita za to? Trebaju li uopce imati kredita za to? Ja kazem da ne previse, svaka utakmica je novo dokazivanje...a ako se bude previse kreditiralo igrace(kao sada) onda mi ne mozemo napredovati i zato sada nazadujemo. Sto ce se dogoditi u prvom mjesecu? Uz Ranierovo ovakvo poimanje nogometa, nista! Mozemo dovuci par igraca, npr. dodje taj Lucas Moura.....onda treba proc 2 utakmice da uopce udje u zapisnik, tek cetvrtu udje na 10 minuta i petu pocne otpocetka, naravno pod pritiskom, i ovaj senilac ga vadi van na poluvremenu. Eto, to je problem, ja cak mislim da se s ovim rosterom moze do 3. mjesta, ali ne da glavnu rijec vode Stankovic, Milito vec da oni budu tu kad zatreba. Alvarez je pokazao da moze, Poli se svidio (a zasto vise ne znamo o njemu, pitajte Ranierija), Faraoni odlican....ali ja se bojim da ce ih ovaj ubiti u pojam. I to mi se nikako ne svidja.

Na 5. smo mjestu, 8 bodova od 3. mjesta i ocekujem pad Udinesea, ali mi moramo pod hitno pronaci igru a ne da pobjedjujemo sretno i spretno. I ono sto je najbitnije, moramo imati kontinuitet sastava. Ja ne znam jesmo li mi odigrali 2 utakmice zaredom a da je bio isti sastav....zapravo, pitanje je da li smo uopce koju odigrali u istom sastavu......ovako, kad Ranieri stalno nesto trazi i luta, to mi se nikako ne svidja.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Prosinac 19, 2011, 13:54:02 pm »
umjesto da dizemo cesara u nebesa pojedinci napadaju ranieria  zbog njegovih izmjena ,a nakon te izmjene nit smo bili losiji nit smo primili go

napadaj covjeka kad izgubi a ne kada pobijedi............i gledajuci zadnji 5 kola mi smo prvi na tabeli sa 12bodova

stecem utisak da bi neki sa foruma bolje vodili inter nego ranieri

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Prosinac 19, 2011, 14:02:07 pm »
umjesto da dizemo cesara u nebesa pojedinci napadaju ranieria  zbog njegovih izmjena ,a nakon te izmjene nit smo bili losiji nit smo primili go

Da li ti vidis na sto ta igra lici?

napadaj covjeka kad izgubi a ne kada pobijedi............i gledajuci zadnji 5 kola mi smo prvi na tabeli sa 12bodova

Zvucis kao Hajdukovac. Ovako oni slazu tablice, uzmu segment pa objave, a zapravo bjeze od stvarnosti. Jedina mjerodavna tablica je ona na kojoj smo mi peti i zaostajemo 10 bodova za vodecim.

stecem utisak da bi neki sa foruma bolje vodili inter nego ranieri

A ja stjecem utisak da neki zabijaju glavu u pijesak i ne vide da smo zadnje dvije utakmice dobili izrazito sretno. A ne zato jer smo pojeli protivnika.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Prosinac 19, 2011, 14:12:09 pm »
protiv fiorentine smo extra odigrali onda protiv genoe isto nije bilo lose.......i sa mourinhom je bilo losi utakmica npr kada nas je atalanta razvalila 3:1 i td.....
niko nije rekao da mladi ne trebaju igrati ali polako ne mozes odjednom izvesti  sastav   ricky,poli,coutino,castaignos
i ovako su svaki duel dobijali sta bi tek tada bilo

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Prosinac 19, 2011, 14:15:11 pm »
protiv fiorentine smo extra odigrali onda protiv genoe isto nije bilo lose.......i sa mourinhom je bilo losi utakmica npr kada nas je atalanta razvalila 3:1 i td.....
niko nije rekao da mladi ne trebaju igrati ali polako ne mozes odjednom izvesti  sastav   ricky,poli,coutino,castaignos

Uopce ne shvacas bit.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Prosinac 19, 2011, 14:18:47 pm »
tvoj najveci problem je sto ne umijes da citas.