Author Topic: Genoa - Inter (13.12.2011. - 20:45h)  (Read 9876 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sneijder10

• Administrator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • InasHost
Odg: Genoa - Inter (13.12.2011. - 20:45h)
« Reply #75 on: Prosinac 13, 2011, 23:47:20 pm »
Pa zar pobjednik Lige prvake ne ide direktno iduće godine u natjecanje?!?!
Tako je ! :D
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Alvarez odlican.
Uz Forlana, Maicona, Sneijdera, mozemo sigurno !!!
FORZA INTER!!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #76 on: Prosinac 14, 2011, 00:13:37 am »
ma kakva lp da je nama milana dobit i ne kiksat u sljedece 3.......

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #77 on: Prosinac 14, 2011, 00:23:21 am »
svirao je Ofsajd , a na milittu nikakav prekrsaj nije bio barem po onome sto sam ja vidio

faul i crveni kao kuća.....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #78 on: Prosinac 14, 2011, 00:34:15 am »
faul i crveni kao kuća.....

ne znam sta rec na ovo.....i jest i nije prekrsaj no svejedno glavno da smo ih pobijedili.........daj ako mozes stavi njihov ponisteni pogodak bas me zanima dali je bio u ofsajdu ucinilo mi se da nije

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #79 on: Prosinac 14, 2011, 01:40:29 am »
Stvarno su nas stigla teska vremena kad se moramo veseliti ovakvoj pobijedi... Jedino sto je danas dobroga su tri boda i to je to.... igre nema ni za lijek! ljudi moji pa danas sam na terenu vidio 22 igraca koja ne mogu povezati tri tocna dodavanja!!! Svako dodavanje je bilo iza ledja ili 10 metara predaleko... Hej, ne pricamo o nekoj utakmici na bozicnom malonogometnom turniru , ovdje pricamo o ljudima koji dobivaju MILIJONE EURA da bi igrali hebeni nogomet  :wallsmack: Za Genou me boli patka ali sta je sa nama? Prvi na koje naleimo da imaju imalo ideje u igri ce nas rascerupati ko mlade majmune. Milito? ja uvijek tvrdim da je za mene taj frajer umro 22.5.2010. oko 23.00 kada je javno preko medija izjavio da ocekuje povecanje place jer ima par bogatih ponuda na stolu, OPORTUNIST!!!! Sve bih ovo povukao i puzao bih do Milana trazeci njegovu ispriku kada bi na isti nacin danas izjavio pred medijima kako ne ZASLUZUJE PLACU KOJU PRIMA te da javno poziva predsjednika da mu je SMANJI!!! Pun mi je kuac takvih igraca . Drago mi je za tri boda ali mislim da nam to samo maze oci jer ovakvom igrom cemo izgubiti protiv bilo koje ekipe koja zna sloziti tri dodavanja! Nadam se da sam u krivu i da ce me ubrzo demantirati. FORZA INTER!!!!!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #80 on: Prosinac 14, 2011, 02:39:56 am »
Zamorano drago mi je sto gledmo istim ocima u istom pravcu kad vecina bude mislila kao i ja i ti posebno ovaj dio za Militta (hebo on sve svoje seljacko retardirano 5 miliona on zaradjuje a s metar gola ne moze dati ) bit ce bolje stvari za inter INter treba cjeli remont od odbrane veznog reda i napadaca .

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Prosinac 14, 2011, 04:52:37 am »
A nije te živaca koštao u Madridu????

On kod mene ima još jedno 3 godine kredita!!!

:novija zastava: :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in:

Kod mene 4 godine  :interflag:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #82 on: Prosinac 14, 2011, 08:28:36 am »
7 mjesto uf kako je to bollje od onog 17 -16 
FORZA INTER  :interflag:
In Strama we Trust!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Prosinac 14, 2011, 10:16:35 am »
Stvarno su nas stigla teska vremena kad se moramo veseliti ovakvoj pobijedi... Jedino sto je danas dobroga su tri boda i to je to.... igre nema ni za lijek! ljudi moji pa danas sam na terenu vidio 22 igraca koja ne mogu povezati tri tocna dodavanja!!! Svako dodavanje je bilo iza ledja ili 10 metara predaleko... Hej, ne pricamo o nekoj utakmici na bozicnom malonogometnom turniru , ovdje pricamo o ljudima koji dobivaju MILIJONE EURA da bi igrali hebeni nogomet  :wallsmack: Za Genou me boli patka ali sta je sa nama? Prvi na koje naleimo da imaju imalo ideje u igri ce nas rascerupati ko mlade majmune. Milito? ja uvijek tvrdim da je za mene taj frajer umro 22.5.2010. oko 23.00 kada je javno preko medija izjavio da ocekuje povecanje place jer ima par bogatih ponuda na stolu, OPORTUNIST!!!! Sve bih ovo povukao i puzao bih do Milana trazeci njegovu ispriku kada bi na isti nacin danas izjavio pred medijima kako ne ZASLUZUJE PLACU KOJU PRIMA te da javno poziva predsjednika da mu je SMANJI!!! Pun mi je kuac takvih igraca . Drago mi je za tri boda ali mislim da nam to samo maze oci jer ovakvom igrom cemo izgubiti protiv bilo koje ekipe koja zna sloziti tri dodavanja! Nadam se da sam u krivu i da ce me ubrzo demantirati. FORZA INTER!!!!!

Slažem se sa tobom. Ono od sinoć nije bilo ništa posebno. 3 boda su tu,ok,piši bodove,pamti rezultat,a briši igru... Ali nećemo tako razmišljati da izvučemo recimo Barcu ili Real u daljnjoj fazi Lige prvaka (ako prođemo osminu finale,jel). Drguo poluvrijeme je bilo u redu,ali,kažem,ništa posebno,treba to još puno bolje. Slažem se da trke nije nedostajalo,presing smo vršili,ali smo u završnici katastrofa. Ne broje se pretrčani kilometri i oduzete lopte,golovi donose bodove. Dakako da nema golova bez ovih prethodnih segmenata igre.

Nadam se da ćemo jednog dana vidjeti Coutinha,Rickija,Sneijdera,Pazza u prvoj postavi. Iza njih Motta i Poli. Pa udri!  :inter8:

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #84 on: Prosinac 14, 2011, 10:45:31 am »
Slažem se sa tobom. Ono od sinoć nije bilo ništa posebno. 3 boda su tu,ok,piši bodove,pamti rezultat,a briši igru... Ali nećemo tako razmišljati da izvučemo recimo Barcu ili Real u daljnjoj fazi Lige prvaka (ako prođemo osminu finale,jel). Drguo poluvrijeme je bilo u redu,ali,kažem,ništa posebno,treba to još puno bolje. Slažem se da trke nije nedostajalo,presing smo vršili,ali smo u završnici katastrofa. Ne broje se pretrčani kilometri i oduzete lopte,golovi donose bodove. Dakako da nema golova bez ovih prethodnih segmenata igre.

Nadam se da ćemo jednog dana vidjeti Coutinha,Rickija,Sneijdera,Pazza u prvoj postavi. Iza njih Motta i Poli. Pa udri!  :inter8:
eh ovo da je docekat, samo da mi je par utakmica ovo vidjet, uz povratak maicona nazad jos bi nesto i bilo od nas ...

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #85 on: Prosinac 14, 2011, 10:50:23 am »
Nevezano za nasu utakmicu, jutros sam gledao sazetke utakmice Bologne i Milana. Jel netko primjetio sto je ono ljudsko smece Rocchi, sto nas pokrade protiv Napolija, napravio Bologni? Covjek nije svirao cisti da ne moze bit cistiji penal za Bolognu kada Seedorf naocigled svih namjerno igra rukom, a onda ne trepnuvsi sviran presmijesan penal za Milan koji ni nije bio, i jos mu prethodilo zaledje?

Kako mi se gadi taj covjek.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Prosinac 14, 2011, 11:53:47 am »
Nevezano za nasu utakmicu, jutros sam gledao sazetke utakmice Bologne i Milana. Jel netko primjetio sto je ono ljudsko smece Rocchi, sto nas pokrade protiv Napolija, napravio Bologni? Covjek nije svirao cisti da ne moze bit cistiji penal za Bolognu kada Seedorf naocigled svih namjerno igra rukom, a onda ne trepnuvsi sviran presmijesan penal za Milan koji ni nije bio, i jos mu prethodilo zaledje?

Kako mi se gadi taj covjek.

ovdje se vode rasprave o cijeloj Serie A http://interusrcu.com/i-forum/index.php/topic,146.3475.html    ;)

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #87 on: Prosinac 14, 2011, 11:59:37 am »
ne znam sta rec na ovo.....i jest i nije prekrsaj no svejedno glavno da smo ih pobijedili.........daj ako mozes stavi njihov ponisteni pogodak bas me zanima dali je bio u ofsajdu ucinilo mi se da nije

da je kontra bilo ,danas bi nas razapinjali svi mediji...

sudac je dignuo zastavicu za zaleđe, ali i da nije po meni čist prekršaj na Luciu...opravdano poništen pogodak

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #88 on: Prosinac 14, 2011, 13:52:02 pm »
pa samo prva 2 direktno idu trece kvalifikacije a cetvrto europa liga

Ma ajde, samo da treci budemo, ja zadovoljan.
« Last Edit: Prosinac 14, 2011, 13:55:29 pm by eXoDuS1993 »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #89 on: Prosinac 14, 2011, 15:41:29 pm »

To sanjam već neko vrijeme. Motta i Polli dva zadnja vezna, ispred Coutinho, Sneijder i Alvarez, u napadu Pazzini ili Milito svejedno, oba će zabijati.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Prosinac 14, 2011, 17:17:54 pm »
pa da odma prekinemo ovaj niz   :D :D :D :D

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #91 on: Prosinac 15, 2011, 10:35:46 am »
jako važna pobjeda, sad smo se malo priblizili vrhu tablice, i sada kada gledam to sve s obzirom koliko smo tekmi popušili super i stojimo. a da smo recimo pobjedili novaru, palermo, napoli, romu pa jebote sad bi bili prvi.  no ne treba  biti nezahvalan, kako je do nedavno izgledalo ovo je sad super :)

pobjedit sve do kraja godine, a onda laganini protiv milana da vidimo di smo :)
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #92 on: Prosinac 15, 2011, 22:54:59 pm »
Smijem se kladit prvi puta nakon 7 godina da ce nas Milan pobjedit volio bi da grjesim al Milan je jaci radi Ibrahimovica al opet ono sto se kaze derbi je to nikad se ne zna tko ce da dobije imat cemo sanse ako ne bude Ibre  :D al do MIlana prvo reba proci Cesenu pa koga vec idemo polako neka nas ove dvije utakmice ne zavaravaju slavimo al lagano  :D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #93 on: Prosinac 16, 2011, 05:50:43 am »
Cesena, Lecce, Parma

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #94 on: Prosinac 16, 2011, 10:01:07 am »
Te 3 utakmice obavezno moramo pobjediti! Ako ne dobijemo sve 3 ,onda nemamo što tražiti u derbiju...