Author Topic: Trabzonspor-Inter  (Read 1975 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Trabzonspor-Inter
« Reply #25 on: Studeni 23, 2011, 13:55:20 pm »
Koja je razlika?  :banannarock:

Vjerujem je da si htio reci da je pitanje bilo za formaciju/sustav, a ne za igrace u pocetnih 11. Ja bih se vratio na moj post od prije par dana gdje sam zazivao pojacavanje veze, jer nam dzabe dva napadaca kad se ne moze lopta proturit do njih. Kao da me je Ranieri cuo. Ako je, Claudio, imam jos jednu molbu. Stankovic ne moze vise igrati, covjek je katastrofa, ne moze se sastat s loptom, prenervozan je jer i on sam zna da ne moze i jos k tome se stalno svadja sa sucima. Jedino sto ima je sut, ali i on to konta pa ga koristi nerezonski i samim time je uzas. Molim te, Ranieri, ne stavljaj ga vise.....Nadam se vidjeti Polija i Coutinha u prvom sastavu protiv Siene!
sustav su igraci koji igraju zar ne? a formacija je taktika ili ti 4-4-2,,, 4-5-1..
a polija ces tesko vidjeti pored super talentovanog stankovica..
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Studeni 23, 2011, 14:06:04 pm »
sustav su igraci koji igraju zar ne? a formacija je taktika ili ti 4-4-2,,, 4-5-1..
a polija ces tesko vidjeti pored super talentovanog stankovica..

Sustav nisu igraci koji igraju. Mozda si mislio na "sastav"? Sustav je zapravo kombinacija formacije i strategije kojom se igra. Ali nikako ne igraci.

Da, nazalost, Stankovic je veliki potencijal i budućnost Intera, pa samim time ima prednost pred istrosenim Polijem....

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Studeni 23, 2011, 16:26:04 pm »
Sustav nisu igraci koji igraju. Mozda si mislio na "sastav"? Sustav je zapravo kombinacija formacije i strategije kojom se igra. Ali nikako ne igraci.

Da, nazalost, Stankovic je veliki potencijal i budućnost Intera, pa samim time ima prednost pred istrosenim Polijem....
a vidis ima razlike izmedju crnogorskog i hrvatskog jezika :) mislio sam da je sastav i sustav isto..

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Studeni 23, 2011, 16:31:12 pm »
a vidis ima razlike izmedju crnogorskog i hrvatskog jezika :) mislio sam da je sastav i sustav isto..

Eto, da i ja nest naucim. :)

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Studeni 23, 2011, 18:42:32 pm »
Bilo bi odlično da nastavimo igrati u ovoj formaciji/sustavu. To je neka varijacija 4-5-1 ili nešto kao 4-2-3-1. Znači Julio je na golu. Obrana (slijeva) : Zanetti,Ranocchia,Samuel,Jonathan/Maicon. Ispred njih dvojac Motta-Cuchu. Onda još ispred njih trojac Zarate - Sneijder - Alvarez/Coutinho. I isturen Pazzini. Parverzija.  :interflag: I tu još ubacivati Obija, Polija i Castaignosa.

Dosta je više sustava sa 3 zadnja vezna,dosta je Dekija koji ne se ne može sastati sa loptom,dosta je Nagatoma koji svaku minutu nešto ujebe,dosta je Lucia koji je ove sezone jedan od naših najgorih igrača. Žao mi je što to moram reći,ali dosta je i Chivua.  :novi93: Nažalost ni on više nije za prvih 11.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Studeni 23, 2011, 19:40:10 pm »
Bilo bi odlično da nastavimo igrati u ovoj formaciji/sustavu. To je neka varijacija 4-5-1 ili nešto kao 4-2-3-1. Znači Julio je na golu. Obrana (slijeva) : Zanetti,Ranocchia,Samuel,Jonathan/Maicon. Ispred njih dvojac Motta-Cuchu. Onda još ispred njih trojac Zarate - Sneijder - Alvarez/Coutinho. I isturen Pazzini. Parverzija.  :interflag: I tu još ubacivati Obija, Polija i Castaignosa.

Dosta je više sustava sa 3 zadnja vezna,dosta je Dekija koji ne se ne može sastati sa loptom,dosta je Nagatoma koji svaku minutu nešto ujebe,dosta je Lucia koji je ove sezone jedan od naših najgorih igrača. Žao mi je što to moram reći,ali dosta je i Chivua.  :novi93: Nažalost ni on više nije za prvih 11.
to je ta postava  ;)
samo snajder neka odmara jos malo, neka zalijeci ozljedu  ;D ne njegovo mjesto cou i  :uživ:

a sad posto smo obezbijedili prvo mjesto u LP, dao bih priliku SVIM igracima koji ne igraju! tu racunam carldioru, crisetiga, faraonia, castaignosa, BESSU, polija itd. samo bi zanetti igrao od standardnih jer on uvjek igra  8)

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Studeni 23, 2011, 20:18:52 pm »

bojim se da tu formaciju necemo nikad vidjet :(

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Studeni 23, 2011, 23:13:14 pm »
to je ta postava  ;)
samo snajder neka odmara jos malo, neka zalijeci ozljedu  ;D ne njegovo mjesto cou i  :uživ:

a sad posto smo obezbijedili prvo mjesto u LP, dao bih priliku SVIM igracima koji ne igraju! tu racunam carldioru, crisetiga, faraonia, castaignosa, BESSU, polija itd. samo bi zanetti igrao od standardnih jer on uvjek igra  8)

Ma naravno,stoji to za Sneijdera,ja pišem onako za neku dalju budućnost kada/ako budu svi spremni.  :)

Čekaj malo,jesu li ti klinci koje si ti nabrojao uopće prijavljeni za Ligu prvaka? Uistinu nisam siguran.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Studeni 23, 2011, 23:15:08 pm »

sustav = sistem :)

npr. solarni sistem = solarni sustav :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #34 on: Studeni 24, 2011, 00:08:15 am »
Samo cu reci da mi nemamo sta trazit u LP jer jedan Trabzon je imao sansi koji je zauto u LP  a kamoli Real Barca ili ko vec uglavnom hocu reci bolje ispast ranije i bacit karte u seriji A jer ovaj inter je jebeno star pozz FORZA INTER dokle vise da gledam Satrkelje a Pazzini Coutinho na klupi zasto ..pozz nadam se boljem ...

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #35 on: Studeni 24, 2011, 12:06:58 pm »

Napisah ja prije jedno 2 mjeseca ovo isto, mi smo se ubili za formacije 4-5-1, odnosno 4-2-3-1, tu formaciju forsiraju i real i bayern i ide im poprilicno dobro...
jebo ti 2 il cak 3 napadaca ako nemas sredinu, il jos gore 3 defanzivna vezna, sastav koji si naveo  :thumbup: tu su jos u rotaciji, Obi, Forlan, Poli, Castaignos, pa i Milito i ostali mejtovi mogu posluzit za ne daj boze...
Al kad se pogleda sastav koji je naveden i koga jos imamo na klupi dodje se do zakljucka da mi uopste nemamo losu ekipu, samo to treba fino poslozit, eventualno u januaru dovest jos jednog u odbranu i na sredinu i mozda nesto i bude od nas, jbg ja sam vazda optimista  :interflag: :interflag: