Author Topic: Inter - Lille  (Read 6069 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Inter - Lille
« on: Listopad 31, 2011, 18:13:00 pm »

U srijedu vrlo bitna utakmica, u slucaju pobjede i vrlo moguceg remija Trabzona i CSKA, mogli bi bit na koracic do prvog mjesta....sto znaci laksi zdrijeb u osmini finala (nadajuci s jakim pojacanjima u sijecnju).

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
Odg: Inter - Lille
« Reply #1 on: Listopad 31, 2011, 18:37:44 pm »
jaka pojacanja u sijecnju a da nisu igrali lp........tesko cemo to nac.......vidim,poli,motta i rannochia se vracaju tako da se nadam da ce rannochia i motta od prve
i naravno zanetti ili chivu na lijevog beka

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #2 on: Listopad 31, 2011, 18:41:18 pm »
strah me debakla nemam rjeci vise ni snage samo mogu reci neka nam je bog na pomoci a onim koji nemogu trcat neka im bog da snage jer vise ne znam sta napisat jer sve je uzalud ...

Offline _AvAx_

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: Listopad 31, 2011, 19:04:13 pm »
Sve dok ne krene utakmica kazem da se ne nerviram ali kad vidim nekakve pocetnicke greske kod igraca koji primaju enormne plate onda ne mogu a da se ne iznerviram

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Listopad 31, 2011, 19:06:51 pm »
a onim koji nemogu trcat neka im bog da snage
:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Listopad 31, 2011, 22:30:12 pm »
strah me debakla
+1  :wallsmack:
In Strama we Trust!

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #6 on: Studeni 01, 2011, 00:16:48 am »
ta ce ba lille, iznenadit cemo ih velikim brojem golova ...
3-0 hladnokrvno   :uživ:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #7 on: Studeni 01, 2011, 08:14:54 am »
Bod ko kuca samo da ne popusimp,izdrzat jos misec-dva pa u remont

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #8 on: Studeni 01, 2011, 11:47:33 am »
pobjeda 2:0 bez primljenog gola napokon
FORZZZAAAA INTERRRRRRRRRRRR
 :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da:
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:
« Last Edit: Studeni 01, 2011, 11:58:25 am by pupi_23 »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Studeni 01, 2011, 14:13:40 pm »
nema nagatoma   :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Studeni 01, 2011, 14:14:16 pm »
ljepi optimizam  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: vjerujte mi dokle god ovi poleni tj starkelji budu igrali ne budu odmrali generacija koja je osvojila sve izuzev Snjdera on nek bude kao vodja ekipe nema nama spasa Kad trener bude imao muda forsirat mladje igrace a stavit Capitana na klupu ma kolko ga god volili on je za klupe svjesatan je i on toga al je previse cojk vezan za inter da kaze tako nesto necu igrat a bolje bi bilo .kao i Cambiasu Lucio fala bogu Samuela nema Cordoba Stankovic zadnji 10 minuta iitd  svakako ne igra onda fokusirat se na mladje snage jer nema se sta izgubit Sto vise da igraju Coutinho Alvarez Poli Zaratte Pazzini Faraoni Cristeg Ranochia dakle uigravat klince vjerujem da cemo pobjec od br 17 . znam sad ce neki reci kako tako oni su legende jeste legende su al njihovo je proslo eto igrali su svi gotov sve tekme pa gdje su nas postavili koja pozicija ..kad vidim koji ce sastav istrcat  LP place mi se Sa mladima se, ako nista drugo, bar mozes nadat da će biti bolje uskoro. A cemu se nadat s ovima sta sad igraju? Trenutno su dovoljno dobri za 17. poziciju na tabeli, a bit će sve gori i gori. Kad vidim koja momčad se najavljuje za Lille izgubim volju da ih gledam kako se sramote pate ..

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Studeni 01, 2011, 14:15:12 pm »
nadam se da ce obi napokon na beka a nagatomo van.... jonathan na drugog beka..... ranocchia na stopera obavezno ako bude pozvan te motta u vezu koji je kljucni igrac intera! kad se pogleda malo realno, inter ima jedan od najgorih napada u ligi italije, tako da svaki gol protiv lillea ce bit bonus! nadam se pobjedi i mozda osiguravanju prolaska u iduci krug, a sta mi drugo preostaje :D
....potpuno trijezan umirem....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Studeni 01, 2011, 14:50:43 pm »
nadam se da ce obi napokon na beka a nagatomo van.... jonathan na drugog beka..... ranocchia na stopera obavezno ako bude pozvan te motta u vezu koji je kljucni igrac intera! kad se pogleda malo realno, inter ima jedan od najgorih napada u ligi italije, tako da svaki gol protiv lillea ce bit bonus! nadam se pobjedi i mozda osiguravanju prolaska u iduci krug, a sta mi drugo preostaje :D
Obi nikada na beku nije igrao tako da ne vejrujem ni da ce sada.....nadam se Jonathan Zanetti poceti na tim pozicijama , a sto se tice toga u vezi napada tu se u potpunosti slazem sa tobom.......jedan Cisse je bolji od sva 3 nasa napadaca zajedno

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Studeni 01, 2011, 15:22:56 pm »

seria ..a :D

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Studeni 01, 2011, 16:22:49 pm »
Nekako imam dobar predosjećaj u vezi sa ovom utakmicom.  :interflag:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Studeni 01, 2011, 16:58:24 pm »
Nekako imam dobar predosjećaj u vezi sa ovom utakmicom.  :interflag:
svaki put imam dobar predosjecaj al me uvjek na kraju utakmice razocaraju

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Studeni 01, 2011, 18:48:30 pm »
Obi nikada na beku nije igrao tako da ne vejrujem ni da ce sada.....nadam se Jonathan Zanetti poceti na tim pozicijama , a sto se tice toga u vezi napada tu se u potpunosti slazem sa tobom.......jedan Cisse je bolji od sva 3 nasa napadaca zajedno

obi je u mladjim kategorijama igrao stalno krilo il beka a i protiv milana je zaigrao na toj poziciji u super kupu i bio nas mozda i najbolji igrac na tom mecu ;) rafa je poceo od njega pravit veznog i svi sad idu tom putanjom, neznam cemu! vidi se da on nema onu klasu na zadnjem veznom, prosjecan igrac dok na beku mozda i moze bit nesto od njega!
....potpuno trijezan umirem....

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Studeni 01, 2011, 19:01:24 pm »
obi je u mladjim kategorijama igrao stalno krilo il beka a i protiv milana je zaigrao na toj poziciji u super kupu i bio nas mozda i najbolji igrac na tom mecu ;) rafa je poceo od njega pravit veznog i svi sad idu tom putanjom, neznam cemu! vidi se da on nema onu klasu na zadnjem veznom, prosjecan igrac dok na beku mozda i moze bit nesto od njega!
tada je igrao krilo...samo sto je gasp igrao 3 5 1 1  pa se ovaj vracao.......a nisam znao za to da je nekada igrao beka,otkako znam za njega znam ga kao veznog igraca
                 dc       dc        dc
  Alvarez   Zanetti  Motta  Deki    Obi
                         Sneijder
                             Eto   

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Studeni 01, 2011, 22:09:52 pm »
jesu se nasi raspucali po iner it posebice Militto jer nije igro protiv juveta  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: ostali nisu imali muda ni pricat  ne znam sta reci Sta i ako prodjes koga god da dobijes ljudi ce nas oflekat ... :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Studeni 02, 2011, 09:49:36 am »
Nekako imam dobar predosjećaj u vezi sa ovom utakmicom.  :interflag:
osjecaj te ne vara sigurno necemo primit gola  ;D pazi koji kreatori i trkaci u veznom redu ..ne zna se ko je brzi pokretniji ..Ima pomaka vidi se poslali smo na klupu dva najstarija igraca u timu Zarate i Obi jer kvare prosjek godina ..A umjesto njih Deki i Milito prema ovome imamo 7 defenzivno orijentiranih igrača - dakle ne primamo gol  

Catelazzi 36 .Lucio 33 , Samuel 33 , Chivu 31 Zanetti 38 Motta 29 , Cambiaso 31 ,Stankovic 33 ,Snjder 27 Miltto 32 Pazzini 27 ostalo smjesno bitno je da je Alvarez na klupi ili na tribinama a doveden da igra ...bojim se debakla ..
« Last Edit: Studeni 02, 2011, 09:58:14 am by Adnan »

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #20 on: Studeni 02, 2011, 10:20:16 am »
Od svega toga u mene bih jedino t.motta ostao u veznom redu jer je lik igrao u barceloni i zna da daje pasove.Stankovica bih istjerao a na njegovo mjesto bi stavio Polija(koji nije prijavljen za LP) a na mjesto cammbiassa bi stavio alvareza.

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #21 on: Studeni 02, 2011, 10:36:41 am »
Evo formacije(moguce,ovako objavljuju na fcinter1908.it):

Castelazzi

Jonathan        Lucio           Samuel        Chivu

Zanetti           Motta         Obi

Stanković(lik stedi sneijdera)

Pazzini               Zarate

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #22 on: Studeni 02, 2011, 10:51:39 am »
tada je igrao krilo...samo sto je gasp igrao 3 5 1 1  pa se ovaj vracao.......a nisam znao za to da je nekada igrao beka,otkako znam za njega znam ga kao veznog igraca
                 dc       dc        dc
  Alvarez   Zanetti  Motta  Deki    Obi
                         Sneijder
                             Eto  
Ma Obi se ubi o za krila, al za to nam treba klasicni 4-4-2, a mi igramo 4-3-1-2 zbog Sneijdera, e sad mozemo 4-4-1-1 igrat tu bi Obi mogao igrati krilo al ja mislim da bi za nas idealna bila formacija  4-2-3-1.

naravno tu bi se rotirali i ostali kad se oporave, Coutinho, Forlan, Alvarez, Poli, Jonathan ... al mislim da nam je ovo gore najjace sto trenutno imamo...
« Last Edit: Studeni 02, 2011, 11:17:32 am by Il Pazzo »

Offline matrixpg

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Studeni 02, 2011, 13:07:42 pm »
bice ovo tezak mec al ocekujem tri boda i ako nemamo bekova nadam se da je ranieri uvidio koga da stavi na sredini terena ako tu dobijemo na kreativnosti dobili smo mec znaci zarate i snajder bi morali da igraju i bez onix nebuloznix izmjena pa nebitno koji je rezultat na snazi ,dobijemo ovu i jedno je sigurno imacemo vise bodova nego u seriji a za 9 kola :DDD  :novija zastava: :novija zastava:
E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A e nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Studeni 02, 2011, 13:15:22 pm »
Samo ne znam sto Alvarez treba da uradi dqa bi imao mjesto u startne. Vise on pokaze za 15 minuta nego svi na sredinu cijelu utakmicu. Iznerviram se kad vidim trojac na sredinu Zanetti, Cambiasso, Stankovic.
Zanetti obavezno na beka da se oslobodi mjesto nekom kreativcu, Cuchu ga neka jos ovu sezonu, Stankovic, sta reci za tog momka?   :rolleyes:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!