Author Topic: Inter - Lille  (Read 6072 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Lille
« Reply #75 on: Studeni 03, 2011, 11:56:19 am »
nazalost nisam gledao utakmicu... vidim neki ih velicaju neki spustaju... po meni je vazna pobjeda jer se rezultat pamti ostalo je voda....netreba razbijat glavu sta bi bilo kad bi bilo.. tak je kak je.... pre sretan sam sto smo dobili lille jer nisu oni uopce tak losi.....ajmo sad dobit genou i vratit se na pobjednicke staze.... :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #76 on: Studeni 03, 2011, 12:17:24 pm »
Drago mi je radi pobjede al ona nista ne rjesava osim bacanje i cupanje u seriji A do proljeca  odbrana nam je katastrofa Milito katastrofa da o je gol a sta je ista masio al ajd sad cu da slavim necu daa trazim nedostatke a u dubini duse znam da je ovo samo paravan kupilli su sebi kredita da se ne pljuje po njima ...jedini velik je plus sto smo postali rekorderi u LP dok po starosti  ;D ;D tacnije najstariji ikad pa prestigli smo milan kome smo se smijali  ;D ;D
nterovih startnih 11, koji su jučer krenuli od prve minute protiv Lillea na Meazzi, ulaze u povijest kao najstarija momčad koja je ikad započela utakmicu u Ligi Prvaka.

Castellazzi (36), Zanetti (38), Lucio (33), Samuel (33), Chivu (31), Cambiasso (31), Stanković (33), Motta (29), Sneijder (27), Zarate (24) i Milito (32) jučer su u prosjeku bili stari točno 31 godinu i 317 dana, što je novi rekord najelitnijeg klupskog nogometnog natjecanja.

"Ne možete podcijeniti vrijednost iskustva. Gledajmo na ovu momčad kao na staru gardu.", bila je reakcija Interovog trenera Ranierija.

i onda najstarij, "dedica" mora solo proći 5 igrača za sigurna 3 boda. :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #77 on: Studeni 03, 2011, 12:18:31 pm »
je chivu katastrofa.

nas najbolje ocjenjeni igrac sinoc po svim novinama odmah iza samuela i zanettia ;)

a katrastrofa je opet lucio, ko zna koja utakmica ove sezone da je najlosije ocjenjeni igrac na terenu!
pravi onaj kikser kojeg poznajem jos iz bayerna, mourinhov sistem ga digao, sad opet pokazuje pravo lice!
....potpuno trijezan umirem....

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #78 on: Studeni 03, 2011, 12:40:07 pm »
Lucio je najgori igrač Intera ove sezone.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Studeni 03, 2011, 13:02:45 pm »
ima njiha jos  uz Lucia generacija koja je osvojila tripletu je crkla dala svoje ..njima je trebala doci zamjena da oni ulaze sl kupue medjutim obrnuto je mali na tribine i po koja minuta dok starci dominiraju i tu smo gdje jesmo da je Lucio kriv jeste al nazalost produzili smo s njim ugovor  ??? ??? zna samo bog i MOratti .ima tu njiha jos nije samo Lucio bar po meni ...zato i stojimo 17 mjesto u seriji A ...i svako nas je otreso jedino me drzi nada da nece uvjek biti ovako a o trofejima i ne pomisljam jer sljedi grcevta borba za opstanak ...

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #80 on: Studeni 03, 2011, 13:03:54 pm »
ali zasto se napada chivu da je bio los.........chivu je bio los proslu utakmicu ali sinoc je sjajno odigrao......

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Studeni 03, 2011, 13:54:26 pm »
obrana katastrofa  , milito? što reći .
In Strama we Trust!

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #82 on: Studeni 03, 2011, 14:43:01 pm »
Dje ba chivu sjajno odigro, pa svi napadi i prilike koje je Lille imao su dosli sa lijeve strane, na kraju i gol koji smo primili je centrasut sa lijeve strane (ne kazem da je kod gola chivu direktni krivac), ispravite me ako grijesim ali to je strana na kojoj chivu igra... stvarno ima pojedinih ljudi koji chivu-a stalno brane, te stalno govore ovaj je gori te onaj je gori, zar je bitno ko je gori, u Interu treba samo najbolji da igraju, a chivu to nije vec dugo vremena (jos od povrede) niti ce ikad vise bit... dat mu zahvalnicu, kupit mu dzezvu i dovidjenja... Trenutno je zanetti s 38 god doktor-profesor i za njega i nagatoma i nazalost nase najbolje rjesenje za lijevi bek. Desno maicon, na stoperu ce se vratit ranokia i krpit to do januara pa kupit neko ime dostojno Intera... Ostali me pozitivno iznenadise (osim milita, on je standardno svoje odigro sreca pa ono zabi sad bi ga proklinjali), nadat se da ce Alvarez konacno dobit jednom priliku od pocetka umjesto mrtvog Stankovica...  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Studeni 03, 2011, 14:46:13 pm »
direktan krivac kod gola je lucio,ni deki ni chivu niti bilo ko drugi nego lucio...........chivu je bio jako dobar na utakmici.............mi samo govorimo za ovu utakmicu ne za proslu ili neke druge

Offline matrixpg

• Super clan
    • View Profile
« Reply #84 on: Studeni 03, 2011, 17:06:18 pm »
e usta te.. kako pogodi tacan rezultat  :rolleyes:
pa ja ti govorim igraj 1 i opet sam htio da ti je kucam nego da me ne kunes kad odes kuci da vidis tiket :DD ti oces posle od 0-2 ja ti velim bice 2-1 :D e sad u djenovi ce bit prpa :DDDDD
E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A e nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #85 on: Studeni 04, 2011, 14:59:32 pm »
alvarez me je jako,jako ugodno iznenadio.imao je par vrhunskih driblinga.treba forsiram njega,coutinha.jako mi je žao marige,što smo ga prodali.neznam zašto ali on mi se jako svidio

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Studeni 04, 2011, 19:24:40 pm »
alvarez me je jako,jako ugodno iznenadio.imao je par vrhunskih driblinga.treba forsiram njega,coutinha.jako mi je žao marige,što smo ga prodali.neznam zašto ali on mi se jako svidio

Ja znam.  ;D Zato što čovjek praktički nije odigrao loše utakmice u dresu Intera... Svaku je priliku iskoristio.  :thumbup:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #87 on: Studeni 05, 2011, 02:23:37 am »
on i moj neprežaljeni mariga.dva igrača koja imaju ono nešto po mom mišljenju.mislim da bi mogli biti glavni igrači u interu.da neispadne da pretjerujem,ipak je to moje skromno mišljenje

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #88 on: Studeni 05, 2011, 11:54:51 am »
Pa i po meni je Mariga mogao postati igrač svjetske klase. Ima ono nešto potrebno za izvrsnog zadnjeg veznog. Eto,kako čitam po netu,priča se da odlično igra u R.Sociedadu.  :awerjjfe:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #89 on: Studeni 06, 2011, 01:28:57 am »
kod beniteza je stalno igrao do povrede i nakon toga nista vise

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Studeni 06, 2011, 09:05:52 am »
kod beniteza je stalno igrao do povrede i nakon toga nista vise

i meni se svidja imao je sve karakteristike da trci u vezi jer je mlad i zeljan dokazivanja njega je Mou i doveo kao zamjena Cambiasu i ostalim na tom mjestu da fa moze rotirat nije neka svjetska klasa al bi izrastao da je osto pod Mourinhom al sta je tu je dobrog igraca smo pustili a losiji igraju ..Ev vjesti oko naseg intera

Appiano: odrađen trening, nerazzurri slobodni do utorka

Zagrijavanje, individualna tehnika, taktika po grupama i mini utakmica: to je bio program treninga kojeg je ekipa odradila jutros u sportskom centru Angelo Moratti.

Nakon što je utakmica Genoa-Inter odgođena, današnji program je promjenjen i prilagođen novonastaloj situaciji. U dvorani su, po posebnom programu, radili Diego Forlan, Julio Cesar, Maicon, Yuto Nagatomo, Emiliano Viviano, Thiago Motta i Andrea Poli. Cristian Chivu ima slobodan dan. Lorenzo Crisetig i Paolo Tornaghi su se priključili Primaveri kako bi bili na raspolaganju za današnju prvenstvenu utakmicu protiv Albinoleffea.

Nerazzurri će nastaviti sa treninzima u utorak popodne, u Pinettini, kada na raspolaganju neće biti igrači pozvani u reprezentacije, od kojih su već potvrđeni Luca Caldirola i Marco Davide Faraoni (Italija U-21), Joel Obi (Nigerija), Sulley Muntari (Gana), te Wesley Sneijder (Nizozemska). sretno da nam se vrati zdrav  ;)