Author Topic: Inter : Juventus 29.10 20:45h  (Read 6885 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Inter : Juventus 29.10 20:45h
« Reply #100 on: Listopad 31, 2011, 13:03:29 pm »
Nemoj se prijatelju vrijeđati, znaš da će uvjek biti nedobronamjernih na svakom forumu, to je sasvim logično i na to si trebao biti spreman.
 Slobodno ti samo piši.
potpisujem ..jer covjek nikog nije vrjedao i sve je ljepo napisao opcenito problem u seriji A problem talijanski klubova i upravu je kad kaze sto je jaca liga jaci su klubovi ...Ti slobodno izrazuj svoje misljenje sto se tice mene kao i vecine na forumu verujem uzivaj Sve u sportskom duhu neka pobjedi bolji uvjek  to kazem nije cojk kriv ako navija za juve .do sad je posteno i ljepo pisao budimo pravi interovci dobrdoso je svako na forum bez vrjedjanja dr clanova a cojk se od prvog posta tako postavio ljepo je cuti svacija misljenja zato se i zove forum ...(jedan primjer je ja sam jednom naluto na juventusov forum i sve ljepo nema sta mi nisu pisali al jednostavno sam htio da im kazem sto i ovaj cojk je sada )Budimo pravi interovci jer mi smo INTERNAZIONALE ...istina vrjeme ce pokazati dosta istinski navijaca jer inter kako za sad igra lose i gubi navijace ja sam uz inter kao fan gdje god oni tu sam i ja takva je situacija i nije niko nama kriv sto Moratti ima veoma losu politiku i ludu upravu ..Ovo sam znao da ce se desit al samo nas je par pisalo ja i Augument eto doslo je sad prihvatimo realnost i nadajmo se boljim danima pozz svim inetrovcima Ciao Tuti uziva na forumu vec je Fanatico   :kralj: rekao da mozes pozz  ;D ;D  :novija zastava: :novija zastava:

Zanimljivo da je Moratti  na kraju, došo pod paljbu navijača... Jebiga, bilo je neminovno. Ne živi se vječno od prošlosti... Vrijeme je za drastične (pametne) promjene...
« Last Edit: Listopad 31, 2011, 13:07:40 pm by Adnan »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #101 on: Listopad 31, 2011, 14:39:12 pm »
potpisujem ..jer covjek nikog nije vrjedao i sve je ljepo napisao opcenito problem u seriji A problem talijanski klubova i upravu je kad kaze sto je jaca liga jaci su klubovi ...Ti slobodno izrazuj svoje misljenje sto se tice mene kao i vecine na forumu verujem uzivaj Sve u sportskom duhu neka pobjedi bolji uvjek  to kazem nije cojk kriv ako navija za juve .do sad je posteno i ljepo pisao budimo pravi interovci dobrdoso je svako na forum bez vrjedjanja dr clanova a cojk se od prvog posta tako postavio ljepo je cuti svacija misljenja zato se i zove forum ...(jedan primjer je ja sam jednom naluto na juventusov forum i sve ljepo nema sta mi nisu pisali al jednostavno sam htio da im kazem sto i ovaj cojk je sada )Budimo pravi interovci jer mi smo INTERNAZIONALE ...istina vrjeme ce pokazati dosta istinski navijaca jer inter kako za sad igra lose i gubi navijace ja sam uz inter kao fan gdje god oni tu sam i ja takva je situacija i nije niko nama kriv sto Moratti ima veoma losu politiku i ludu upravu ..Ovo sam znao da ce se desit al samo nas je par pisalo ja i Augument eto doslo je sad prihvatimo realnost i nadajmo se boljim danima pozz svim inetrovcima Ciao Tuti uziva na forumu vec je Fanatico   :kralj: rekao da mozes pozz  ;D ;D  :novija zastava: :novija zastava:

Zanimljivo da je Moratti  na kraju, došo pod paljbu navijača... Jebiga, bilo je neminovno. Ne živi se vječno od prošlosti... Vrijeme je za drastične (pametne) promjene...

Ado care, svaka ti je na mjestu...

Mi ovdje kao zajednica navijača Intera moramo pokazat svima da su uvijek dobrodošli ako su tu s dobrom namjerom, a ako i nisu, opet se ne treba spuštati na njihovu razinu. Meni je oduvijek samo ime Internazionale bilo sinonim za otvorenost, različitost i međusobno uvažavanje, a to što ja juventus mrzim, ne moram mrziti i njihove navijače (imam dosta prijatelja juventina), njih samo žalim   ;D ;D ;D ;D
« Last Edit: Listopad 31, 2011, 14:42:03 pm by ILfenomeno »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #102 on: Listopad 31, 2011, 16:53:31 pm »
Ima svakakvih komentara, neki se ljudi stvarno ne razumiju u fudbala al hajd... Prvo igra nije bila losa uopste, bar prvo poluvrijeme, i zasluzili smo da vodimo na poluvremenu, al malo vise srece da je bilo u napadu odnosno da nemamo bogalje u odbrani nesto bi i bilo, e hajmo redom, Castellazi dobar nema zamjerki, Maicon se polako vraca dobra tekma imao je finih prodora al i on kao i svi u drugom pao skroz. Lucio ispao par puta zamalo da nas kosta gola al s kim igra u odbrani jos je i dobar  par puta nas spasio. Chivu izgubljen u prostoru i vremenu znaci direktni krivac za drugi go juventusa a samim tim i poraz, onako ljudi kod mene na terminu ne ispadaju, dabogda mu zadnja tekma za nas bila... Nagatomo može s chivuom pod ruku i mrš iz Intera. Zanetti nije lose al daleko od toga da je dobro, korisniji bi bio umjesto japanca na beku barem ne bi bio toliki propuh nazad. Cambiasso isto nije lose al treba mu neko sa njim u vezi da trci (dje vise taj Poli). Obi dobar imao je fini prodora i ubacivanja, al vaznost utakmice ga je malo poremetila, kakvih ima odlican. Sneijder, pa sta reci ko se imalo razumije u fudbal vidio je da nama svaka akcija ide preko ovog čovjeka i sve što je uradjeno je preko njega (asistencija) i kada ostali igraci ne znaju sta sa loptom daju je njemu on uvijek pronalazi slobodnog igraca i proigrava ostale, zao mi ga jer nema s kim igrat. Zarate previse komplikovao, u par navrate je imao slobodne igrace al zelio je sam, al daleko od toga da je bio los, izmjena mi nije jasna. Pazzini igracina, steta sto precka ne udje, vraca se po loptu, izborio milion prekrsaja, ko ga kritikuje za ovu utakmicu stvarno pojma nema. Castignos mogao sam ja umjesto njega ne bi neka razlika vala ni bila, nije on ni kriv, ne shvatam zasto ga Ranieri gurnu u jednoj ovakoj utakmici, mali jos nema ni 20 min za nas a ubacen je u najvecu utkamicu u italiji. Stankovica nece ni komentarisat ugasio sam stream kad vidjeh da ulazi, isto i za Alvareza.
Ranieri pored nelogicnih izmjena zajebo i taktiku, trebao je pojacat sredinu u 4-5-1 sa isturanim Sneijderom iza napadaca, i krilima koja bi se ubacivala u napad, al gotovo je sad ...
:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
nagatomo katastrofa to sam govorio od prvog dana kada je dosao.....imao je utakmicu dvije dobre i to je to...........
nadam se da ce Zanetti protiv genoe i Lilla igrati na lijevo beku a jonathan desno(niisam 100% siguran da je registrovan al vjerujem da jest).......niko ne govori protiv sneijdera ocito je da su on i maicon nasi najbolji igraci

Offline matrixpg

• Super clan
    • View Profile
« Reply #103 on: Studeni 02, 2011, 12:59:49 pm »
samo ti pisi niko ti od njix ne brani pa nemogu ni ja ,a kad udjemo mi u druge forume tamo nam se najebu majke al ajd niko nam nije kriv sto mi ocemo da ispadnemo dobri jos malo cemo i modjija da pustimo na forum da pise kako nije namjestao utakmice :DDD
E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A e nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #104 on: Studeni 02, 2011, 13:38:23 pm »
samo ti pisi niko ti od njix ne brani pa nemogu ni ja ,a kad udjemo mi u druge forume tamo nam se najebu majke al ajd niko nam nije kriv sto mi ocemo da ispadnemo dobri jos malo cemo i modjija da pustimo na forum da pise kako nije namjestao utakmice :DDD
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:  sa kojim ciljom on to iznosi na nasem forumu.........ono faca lik

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #105 on: Studeni 03, 2011, 17:14:43 pm »
Pozdrav svima, ja sam inače navijač Juventusa, ali nisam tu da provociram niti da likujem nad Interom. Samo da iznesem svoje mišljenje, a moderatori neka brišu moj post ukoliko nađu bilo što provokativno.

Prije svega, moram reći da smo svi u istim govnima. A ta govna se nažalost zovu Serie A. Nikad lošija, nikad jadnija, nikad tako neatraktivna za transfere igrača. Uz to, nikada u ligi nije bilo tako malo mladih, a dobrih domaćih igrača. Svi se odreda trebaju zapitati kako i što dalje. Jer npr. što Juventusu vrijedi s ovakvom ekipom izboriti Ligu prvaka i onda se tamo izblamirati od strane klubova koji su, realno govoreći, svemir u odnosu na bilo koga iz Italije?! Ok, pokupit će par miliona eura, ali to je to. A to niti jednog navijača ne može zadovoljiti. Uz to što smo postali neatraktivna liga za igrače, nekako se istovremeno dogodilo da su vlasnici klubova počeli škrtariti i jednostavno se manje kupuje. Zašto Moratti ovu sezonu nije istresao lovu i kupio dobre igrače npr? Ne znam, vi bolje znate od mene.

Još jedan ogroman problem kod talijanskih klubova, a pogotovo kod 3 najjača kluba je omladinska škola. Ne razumjem što tamo rade. I za koga rade. Na kraju svi ti igrači završe po drugoligaškim ili ispodprosječnim prvoligaškim klubovima. Kako i zašto? Jedan Inter, Milan ili Juve imaju tisuće klinaca u omladinskom pogonu, pa zar je moguće da nitko od njih nije u stanju proizvesti dobrog igrača svako 2 godine??? Ne tražim puno. Samo jednog igrača u 2 godine.

Još jedna stvar - navijači, obično zaslijepljeni rivalitetom, gledaju stvari na pogrešan način, barem po meni. Sada imamo situaciju da je Juve prvi, Inter peti od dna. Juveovi navijači će likovati, a po meni nema razloga za to. Zdrava konkurencija je nešto što Seriji A kronično fali. Da bi Juventus dugoročno bio jak treba mu i jaki Inter. I Milan. I po mogućnosti još poneki klub. Isto vrijedi i suprotno.

Inače, vezano uz utakmicu, čitao sam vaše komentare i sa svime se slažem što ste rekli. Žalosno je kakvi igrači igraju u jednom gigantu kakav je Inter (kao što je žalosno tko je sve igrao u Juventusu zadnjih godina, a i dan danas ima škarta).

Iskreno, Interu želim brz povratak tamo gdje mu je i mjesto - u borbu za sam vrh. Možda zvuči paradoksalno, ali trebamo svi biti jaki da bismo onda bili još jači. Lijep pozdrav.
:sick: :sick: :sick: :sick:

SEMPER FIDELIS