Author Topic: Inter : Chievo 23.10.2011 - 15h  (Read 3973 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nerazzurri

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Odg: Inter : Chievo 23.10.2011 - 15h
« Reply #50 on: Listopad 25, 2011, 13:11:17 pm »
ljudi moji svi mi volimo naseg il capitana, pa to je nasa najveca legenda i uvijek ce biti ali i ja smatram da ga ponekad treba ostavit na klupi posebno kad igramo sa slabijim ekipama a veznom redu dati malo kreativnosti i mladosti...recimo rotiranje cambiassa i zanetija dok motta kad je spreman uvijek mora igrati...

sto se tice obrane mislim da je chivuu mjesto na stoperu i tu ka stavlajti sa lusijom i ranocijom a samuel klupa...moramo konacno poceti ubacivati mladje snage u vidu:alvareza, obija, nagatoma,zaratea pa i castaignosa te uz dovodjenje recimop cahila na stopera i nekog ekstra veznjaka tipa hazard(tesko) mislim da bi imali ekstra ekipu...

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Listopad 25, 2011, 13:26:46 pm »
Treba što više utakmica igrati bez para Zanetti-Cambiasso.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #52 on: Listopad 25, 2011, 14:32:44 pm »
ljudi moji svi mi volimo naseg il capitana, pa to je nasa najveca legenda i uvijek ce biti ali i ja smatram da ga ponekad treba ostavit na klupi posebno kad igramo sa slabijim ekipama a veznom redu dati malo kreativnosti i mladosti...recimo rotiranje cambiassa i zanetija dok motta kad je spreman uvijek mora igrati...

sto se tice obrane mislim da je chivuu mjesto na stoperu i tu ka stavlajti sa lusijom i ranocijom a samuel klupa...moramo konacno poceti ubacivati mladje snage u vidu:alvareza, obija, nagatoma,zaratea pa i castaignosa te uz dovodjenje recimop cahila na stopera i nekog ekstra veznjaka tipa hazard(tesko) mislim da bi imali ekstra ekipu...
:thumbup: :thumbup: :clap: :interflag:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Listopad 26, 2011, 01:14:31 am »

jesi ovo s namjerom izostavio coutinha ili ?

inace sinoc gledam njegove klipove protiv werdera, tottenhama, juventusa, sampdorije, fiorentine.... i golemo je kako je mocno igrao, tada smo svi bili naviknuti na jaci inter pa nas nije bas bas previse impresionirala igra coutinha al kad danas ono gledam, za ovakav inter on je tata-mata! najbolji igrac utakmice protiv sampdorije i fiorentine
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #54 on: Listopad 26, 2011, 01:17:34 am »
mislim da nije ocigledno je zaboravio na njega bar ja mislim da je zaboravio istina Coutinho treba vise da igra znaci uvek kad je zdrav da igra cojk u kontiutetu a ne da gledam stankovica kako se hud pati mislim dosta mi ga je ili smjesnog Muntarija a cojk njegova kalibra sjedi pa neka igra i neka grjesi ..bojim se da ce otic iz intera a ne krivim ga ...

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #55 on: Listopad 26, 2011, 01:20:39 am »
nije losa tekma bila, ocekujem pobijedu protiv atalante