Author Topic: Inter : Chievo 23.10.2011 - 15h  (Read 4544 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter : Chievo 23.10.2011 - 15h
« Reply #25 on: Listopad 23, 2011, 19:07:58 pm »
kad ce hajlajtsi?
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Listopad 23, 2011, 19:11:09 pm »
ma šta je bio loš?? u prvom poluvremenu daleko glavni igrac, u drugom su ga vise stiskali pa nije dolazio do izrazaja.... on, sneijder i cambi daleko najbolji....
inace solidan izvedba intera, trebalo je bit vise i uvjeriljivije ali dobro prva domaca pobjeda!! chivu konacno proigro, nisam ga u boljoj formi jakooo dugo
po meni nije ness odigrao jer nista mu nije polazilo za rukom....niti jedan prodor i tak to,nesto je pokusavo al ne ide.......po meni igrac utakmice Maicon.....i ovaj selektor Brazila neka Pogleda koju utakmicu Intera i neka vidi ko treba igrati po desnom boku u reprezentaciji.........

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Listopad 23, 2011, 20:11:44 pm »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #28 on: Listopad 23, 2011, 20:47:25 pm »
Hvala Bily Bitna je pobjeda, vidi se da nismo igrali loše, sad nam je idealna prilika da se sa 3 uzastopne pobjede definitivno vratimo. :novija zastava:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Listopad 23, 2011, 21:15:48 pm »
kako vidim po sažetku dobro smo igrali, bitna su tri boda, jedva čekam derby d italia, curva nord priprema strašnu koreografiju koliko čitam...

btw scarpini majstor mi uvijek osmjeh izmami na lice

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Listopad 23, 2011, 21:45:19 pm »
Dakle dogodilo se i to da smo zabili prvi gol na domaćem terenu ove sezone. Neka,fino. Zadovoljan sam igrom,naši su pokazali da nisu zaboravili igrati nogomet. Bilo je nekoliko finih kombinacija koje nažalost nisu završile pogotkom. Ustvari sa jednom stvari nisam zadovoljan,a to je činjenica da smo teško stvarali prave prilike. Ok,zvuči čudno,zadovoljan sam igrom,a ne stvaramo prilike. Lako dođemo do kojih 20 metara od njihovog gola,ali onda zaštekamo. Zarate je pokazao da mora igrati u prvoj postavi,kako čovjek dribla,svaka čast.
Wes se vratio,odlično,s njim sve izgleda puno bolje.
Također veseli i povratak Motte,koji nam je donjao ova 3 boda.  :interflag:

Iako smo primili najviše golova u ligi,veseli činjenica da smo sačuvali netaknutu mreže u zadnje 2 utakmice. Ah,to ni ne čudi kad obranu drži moj ljubimac,Chivu.  :bowdown:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Listopad 23, 2011, 23:07:01 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=9IuNayP7iR4

obožavam tvoja videa pogotovo scarpinija  :interflag:
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Listopad 23, 2011, 23:20:04 pm »
scarpini, recalcati, tramontata.. kakav trio!  8)
ne svidja mi se nasa sredina previse je spora. samo je zanetti da kazem brz.
po meni obi i alvarez MORAJU biti ispred motte (ili cambiasa) i nagatoma, zanettija vratit na lijevog beka i oslobodit malo kreativnijim i mladjim igracima mjesto.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Listopad 23, 2011, 23:29:35 pm »
scarpini, recalcati, tramontata.. kakav trio!  8)
ne svidja mi se nasa sredina previse je spora. samo je zanetti da kazem brz.
po meni obi i alvarez MORAJU biti ispred motte (ili cambiasa) i nagatoma, zanettija vratit na lijevog beka i oslobodit malo kreativnijim i mladjim igracima mjesto.
Motta Cambiasso moraju igrat..............koliko nam je samo znacio Mottin povratak :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Listopad 23, 2011, 23:35:32 pm »
motta i cambiasso su predobri igraci ali jedan od njih dvojice (po meni) se mora zrtvovat. spori su mnogo.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Listopad 23, 2011, 23:43:32 pm »
motta i cambiasso su predobri igraci ali jedan od njih dvojice (po meni) se mora zrtvovat. spori su mnogo.

moze li barem kad pobjedimo da nema kritika  :bang:

polako uzivajmo u trenutku a kad nas juve rastavi na sred san sira onda vrsite analize jer je ipak savladan uvije neugodan chievo  :pušac:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Listopad 24, 2011, 00:41:20 am »

polako uzivajmo u trenutku a kad nas juve rastavi na sred san sira onda vrsite analize jer je ipak savladan uvije neugodan chievo  :pušac:
samo ti odigraj na tiketu za juve i lako cemo za ostalo :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Listopad 24, 2011, 01:20:38 am »
moze odmah kec protiv fiorentine  :pušac:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #38 on: Listopad 24, 2011, 10:33:36 am »

i ja taj scenarijo ocekujem al kao sto kazes hocu da uzivam u ovim trenucima iskreno nismo dugo povezali dvije pobjede i pazi primili  gola ..sto se tice juveta to je derby inter ce tu drugacije uci a i ranieri ih dosta dobro poznaje ..sad bi bio najsretniji da mi dobijemo Atalantu a nas ex igrac Mihajlovic otkine bod na Djubrentus Areni onda ih mi oderemo na san siru i eto nas u borbi za scudettoo amin boze da vako bude ...imam neki veooma dobar osjecaj da ce i bit ovako s tim da igra moja piramida Snjder Pazzo Zaratte ..Obi Alvarez isto malo neka se odmori Cambiaso za juve Motta isto da bude Feet mozemo mi atalanutu dobit ma ni sudije im nece pomoci FORZA INTER ...

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Listopad 24, 2011, 12:09:30 pm »
jebem ti koji gadan san sinoć...da smo izgubili od juveta 0:3 a imali igrača više...

nadam se da će u ovom slučaju, kao i kod Augmenta kad uplati na smradove bit obratna situacija...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Listopad 24, 2011, 13:09:21 pm »
nisam mogao gledati utakmicu,ali po ovom sažetku izgleda dobro.bilo je uzbudljivo.ajmo momci povezati par pobjeda u nizu,i uključiti se u borbu za naslov :baklja for in: :baklja for in:

Offline nerazzurri

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #41 on: Listopad 24, 2011, 14:49:44 pm »
dobra pobjeda i konacno bez primljenog gola..izuzetno raduje maiconova agilnost kao i chivu koji uz lusia odlicno odradjuje stoperski posao i po meni bi trebali biti prvi izbor..sto se tice zaratea po meni je unio dosta kreacije i smatram da ce uz dobrog snaidera i u samom vrhu pazza to biti dobitna kombinacija za inter..uz to ima samo 24 godine..pravo osvjezenje...

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Listopad 24, 2011, 15:41:19 pm »
Vidim u sažetku da Chievo nije imao nijednu šansu i to me raduje jer Chievo je iskusni prvoligaš i nije bezazlen protivnik. Igra će polako doći na svoje kad su se vratili Mota i Sneijder, a slažem se s Emirom da bi dobro došao još jedan kreativac u vezi koji može napraviti višak.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Listopad 24, 2011, 17:10:18 pm »
Vidim u sažetku da Chievo nije imao nijednu šansu i to me raduje jer Chievo je iskusni prvoligaš i nije bezazlen protivnik. Igra će polako doći na svoje kad su se vratili Mota i Sneijder, a slažem se s Emirom da bi dobro došao još jedan kreativac u vezi koji može napraviti višak.
zato smo i doveli polia

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Listopad 24, 2011, 21:34:43 pm »
moje misljenje nakon ovih zadnjih utakmica jest da je vrijeme da se zanettiju smanjuje minutaza! koristit ga malo sad na beku, malo na zadnjem veznom, malo da skuplja i s klupe minutazu a da umjesto njega upadaju coutinho il alvarez.... ostat ce isti bedem a dobit cemo troduplo na kreaciji! kako sam i tvrdio stalno chivu je nas najbolji igrac pozadi bio on na beku il stoperu, bilo bi dobro da uparimo  sad ranocchiu s njim i da to uigramo, ta dvojica bi mogla potrajat zajedno! tako bi vec poceli lagano pomladjivanje prvog tima, nagatomo i obi su dosta mladi a vec su strasni konkurenti za prvi tim kao i ranocchia i zarate!
naravno i thiago motta, sto puta sam ponovio da je on kljucni igrac intera, kakav je njegov dan takav je interov i to se opet pokazuje izuzetno tocnim u ova dva meca kad se vratio!

poneku utakmicu uvest opet castaignosa pa i polia..... al za pocetak bi dobro bilo recimo da se coutinho il alvarez ustale uz nagatoma/obia i ranocchiu plus zarate......
svidja mi se sto je ranieri opet dao slobodu maiconu preko kojeg nam opet ide najvise napada!
moramo pocet mislit na buducnost kad tad a mislim da je sad pravo vrijeme kad rezlutati svakako izostaju..... dva mladica vise u sastavu mogu donjet samo pozitivnu stvar ako ne odmah na pocetku onda kroz par kola!
....potpuno trijezan umirem....

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Listopad 24, 2011, 22:26:51 pm »
moje misljenje nakon ovih zadnjih utakmica jest da je vrijeme da se zanettiju smanjuje minutaza! koristit ga malo sad na beku, malo na zadnjem veznom, malo da skuplja i s klupe minutazu a da umjesto njega upadaju coutinho il alvarez.... ostat ce isti bedem a dobit cemo troduplo na kreaciji! kako sam i tvrdio stalno chivu je nas najbolji igrac pozadi bio on na beku il stoperu, bilo bi dobro da uparimo  sad ranocchiu s njim i da to uigramo, ta dvojica bi mogla potrajat zajedno! tako bi vec poceli lagano pomladjivanje prvog tima, nagatomo i obi su dosta mladi a vec su strasni konkurenti za prvi tim kao i ranocchia i zarate!
naravno i thiago motta, sto puta sam ponovio da je on kljucni igrac intera, kakav je njegov dan takav je interov i to se opet pokazuje izuzetno tocnim u ova dva meca kad se vratio!

poneku utakmicu uvest opet castaignosa pa i polia..... al za pocetak bi dobro bilo recimo da se coutinho il alvarez ustale uz nagatoma/obia i ranocchiu plus zarate......
svidja mi se sto je ranieri opet dao slobodu maiconu preko kojeg nam opet ide najvise napada!
moramo pocet mislit na buducnost kad tad a mislim da je sad pravo vrijeme kad rezlutati svakako izostaju..... dva mladica vise u sastavu mogu donjet samo pozitivnu stvar ako ne odmah na pocetku onda kroz par kola!

Odličan post. Slažem se u potpunosti.  :thumbup:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Listopad 24, 2011, 23:18:35 pm »
Zanetti je nas "najjaci" igrac....jedini on moze ograditi loptu, borben kao i uvjek i nikako ga ne stavljati na bek jer je u sredi 100000 puta korisniji..........i nikako se ne slazem da bi njegovim stavljnem na klupu sa alvarezom Inter bio bolji..........Alvarez je imao prilika da se dokaze tako da je njega najbolje na posudbu...........i jos jednom napominjem Alvarezova prirodna pozicija je poluspica ili krilo......
mogu samo zamislit Inter sa ovom sredom
         Coutinho---------Cambiasso---------Alvarez

Sneijder

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Listopad 24, 2011, 23:29:51 pm »
alvarezova prirodna pozicija nije nikako krilo, jer je prespor i pretrom za tu poziciju... motta ima vise eksplozivnosti od njega... mislim da bi polako trebali cambiassa i zanettia rotirat i tu bas dati priliku nekom mladem, tipa poliju i drolji kad dode

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Listopad 24, 2011, 23:36:40 pm »
alvarezova prirodna pozicija nije nikako krilo, jer je prespor i pretrom za tu poziciju... motta ima vise eksplozivnosti od njega... mislim da bi polako trebali cambiassa i zanettia rotirat i tu bas dati priliku nekom mladem, tipa poliju i drolji kad dode
znam da je prespor ali igrao je krilo u bivsem klubu tocnije lijevo krilo.....i sjeti se da je i u pripremnim a i protiv milana bio na krilu....pa su onda skontali da ne ide pa ga sad koriste kao poluspicu...on nema mjesta u interu kao vezni igrac jer i obi,motta,cambiasso,zanetti,poli su bolji od njega u veznom redu
svidjao mi se tek kada je dosao pa cak i protiv milana nije bio los bio je nas najopasniji igrac no treba mu jos vremena da se navikne na italiju......i treba se vise coutinho forsirati nego on
« Last Edit: Listopad 24, 2011, 23:41:47 pm by salee_inter »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Listopad 25, 2011, 07:26:42 am »
Zanetti je nas "najjaci" igrac....jedini on moze ograditi loptu, borben kao i uvjek i nikako ga ne stavljati na bek jer je u sredi 100000 puta korisniji..........i nikako se ne slazem da bi njegovim stavljnem na klupu sa alvarezom Inter bio bolji..........Alvarez je imao prilika da se dokaze tako da je njega najbolje na posudbu...........i jos jednom napominjem Alvarezova prirodna pozicija je poluspica ili krilo......
mogu samo zamislit Inter sa ovom sredom
         Coutinho---------Cambiasso---------Alvarez

Sneijder

Zasad ,volio bi da me prevari,ali Ricky  zasada ide u kategoriju panjeva  :awerjjfe: ,slažem se za Polija,iako po statistikama  me ničime nije impresionirao:

UEFA CL-Qualifikation   1   -   -   -   -   -   -   1   -   -   32
   Europa League           4   -   -   -   1   -   -   -   4   -   285
   Serie A                 53   -   -   3   14   -   1   14   23   -   3312
   Coppa Italia                  4   -   -   2   1   -   -   1   1   -   325
   Serie B                 32   5   -   3   5   -   -   10   11   395   1973
   Freundschaftsspiele   8   -   -   -   1   -   -   3   1   -   516
   U21-EM-Quali           7   1   -   1   2   -   -   -   2   600   600
   U19-Europameisterschaft 2008   3   -   -   -   -   -   -   -   1   -   225
                       Total:    112   6   -   9   24   -   1   29   43   1.211   7268

Reći će netko ,statistika je curva   ;D ;D ;D  ,ali podosta kaže,u slučaju Polija je neumoljiva : 53 tekme u serie A , 3312 minute, 62.5 minute u prosjeku, bez gola  :homocide smail:  3 asista  :think: ,14   :žuti karton: žutih kartona, 1  :penalty: 16 cijelih tekmi odigrao,14 puta izašao prije vremena i 23 puta ulazio s klupe,pa jedan nosač koplja Muntari ima bolju  :think: statistiku,al' dobro,treba čovjeku dat šansu ,možda kod nas pokaže što zna  :interflag:,  možda je on  destruktivac tipa Desailly  :think: ,al'  takvih bar  imamo k'o pljeve....uglavnom Ranko zna afirmirati mlade igrače ,valjda će i od ovih naših mladaca netko zablistati  :interflag:
« Last Edit: Listopad 25, 2011, 07:42:26 am by EL CUCHU 19 »